Отримайте свій Бездепозитний бонус

Багато бонусів, які чекають на нових гравців на більшості сайтів ставок, приходять у змішаному пакеті будь-якої форми та розміру. Усім гравцям потрібно дивитися сторінку, на якій сайт ставок містить список усіх бонусів, які вони пропонують.

Одним з бонусів, з якими стикаються учасники ставок, є бездепозитний бонус — святий Грааль, який пропонується на більшості сайтів ставок як бонус. Бездепозитний бонус дає гравцям шанс виграти гроші без мінусів. Ось чому сайти ставок з безкоштовним бонусом без депозиту є дуже привабливими для тих, хто робить ставки.

Отримайте свій Бездепозитний бонус
Що таке бездепозитний бонус

Що таке бездепозитний бонус

Бездепозитний бонус – це саме те, як це звучить – бонус для ставок на спорт онлайн, який не вимагає початкового депозиту. Подумайте про це як пробну ставку на сайтах для ставок в Інтернеті. Якщо ставка учасника виграє, він може зберегти виграш відповідно до узгоджених умов. Якщо вони цього не зроблять, то немає ніяких недоліків, оскільки гравці ще не вклали власні гроші.

Не дивно, що бездепозитний бонус — це дійсно безризиковий бонус для ставок в Інтернеті, який приваблює гравців, як бджіл до меду. Зрештою, бездепозитний бонус дозволяє учасникам робити ставки на обраному за ними сайті, що дозволить їм вирішити, чи варто дотримуватися цього сайту.

З огляду на те, що учасники ставок мають усі переваги, а букмекерська контора має всі мінуси, бездепозитні бонуси стають все рідше і рідше, оскільки фінансування букмекерів може бути досить дорогим.

Деякі сайти ставок зазвичай пропонують більше безкоштовних ставок або бонусів на депозит, а не бездепозитних бонусів. Якщо такий доступний, його можна швидко припинити, оскільки зазвичай він доступний протягом обмеженого часу або для обмеженої кількості клієнтів.

Що таке бездепозитний бонус
Вимоги до відіграшу бездепозитного бонусу

Вимоги до відіграшу бездепозитного бонусу

Звичайно, сайти ставок не роздають бездепозитні бонуси без будь-яких вимог. Нижче наведено деякі вимоги або обмеження, які гравці повинні відповідати, щоб мати можливість вивести свої доходи з бездепозитного бонусу.

По-перше, гравцям потрібно створити обліковий запис на сайті ставок на спорт онлайн. Найчастіше це включає виконання процедури KYC (Знай свого клієнта), яка вимагає від гравців подати документи, які підтвердять їх особисту інформацію.

На відміну від багатьох бонусів для ставок, які пропонують сайти ставок, для отримання бездепозитного бонусу немає вимог до початкового депозиту або першої ставки.

Ще одна вимога, яку більшість сайтів ставок накладає на бездепозитний бонус, - це період клірингу. Після того, як гравець отримає бездепозитний бонус, починається зворотний відлік від 7 до 30 днів. Обмеження періоду клірингу зазвичай не є проблемою для більшості, оскільки воно часто використовується майже відразу.

Вимоги до відіграшу бездепозитного бонусу
Перетворіть бездепозитні бонуси на реальні гроші

Перетворіть бездепозитні бонуси на реальні гроші

Перетворити бездепозитний бонус у реальні кошти надзвичайно просто. Після того, як гравці отримали бездепозитний бонус, їм залишається лише вивчити існуючі коефіцієнти та зробити ставки. Однак у положеннях та умовах можуть бути положення, які можуть перешкодити гравцеві заробляти реальні гроші за рахунок бездепозитного бонусу.

Географічні обмеження

Визначити, чи географічне розташування гравця дає право на бездепозитний бонус, легко визначити. Згідно з умовами зазначеного бонусу, сайти букмекерів, як правило, будуть перелічити країну або країни, де можна викупити безкоштовну ставку.

Якщо регіональні обмеження не вказані, розумно припустити, що безкоштовна ставка доступна в усьому світі.

Вимоги до проходження гри

Вимоги до проходження гри зазвичай означають, що учасники ставки повинні зробити певну кількість або вартість ставок, перш ніж вивести свої безкоштовні ставки.

Найпростіший спосіб обчислити вартість бездепозитного бонусу з цією вимогою – це помножити бонус на кількість необхідних оборотів або поставити загальну вартість бездепозитного бонусу на власні кошти учасника ставки.

Обмеження максимального виграшу

Оскільки бездепозитні бонуси — це технічно безкоштовні гроші, які роздає сайт спортивних онлайн-букмекерів, існують обмеження щодо того, скільки може заробити гравець. Ось приклад:

Припустимо, що гравець вимагає бездепозитного бонусу в розмірі 100 доларів. Після кількох ігор у гравця тепер є 2300 доларів на своїх коштах і він виконав вимогу щодо ставок, встановлену в умовах. Якщо в бонусі без депозиту зазначено, що ліміт виграшу становить 2000 доларів, гравець може лише зняти цю суму і втратити надлишок у 300 доларів.

Перетворіть бездепозитні бонуси на реальні гроші
Стратегія бездепозитного бонусу на сайтах ставок

Стратегія бездепозитного бонусу на сайтах ставок

Ось кілька порад, як максимізувати свій виграш за допомогою бездепозитного бонусу, незважаючи на численні обмеження, які супроводжуються цим.

Одне, що потрібно зробити, це шукати сайти ставок, які пропонують більші бездепозитні бонуси. Більше бонуси можуть допомогти гравцям мати більше шансів перетворити ці стимули на більші виплати.

Інший спосіб максимізувати виграш бездепозитного бонусу — знайти веб-сайт спортивної букмекерської контори, який пропонує менші вимоги до ставок. Учасникам ставок не доведеться грати багато грошей, щоб виграти, тому що вимоги до ставок зменшуються. Крім того, вони зменшують ймовірність втрати бездепозитних доларів під час гри.

Гравці також можуть шукати сайти для ставок в Інтернеті, які пропонують вищі ліміти виграшів. Ліміт виграшу можна знайти в умовах бонусу. Максимальна сума, яку ви можете виграти без депозитних бонусів, обговорюється на сторінці умов.

Стратегія бездепозитного бонусу на сайтах ставок
Відповідальна гра

Відповідальна гра

Хоча азартні ігри можуть бути приємними, пам’ятайте, що це форма платної розваги. Ми не радимо геймерам заробляти все на азартні ігри.

Встановлення бюджету та обмеження часу є важливим. Учасники ставок можуть не знати, що витрачають свої заощадження або забувають про інші важливі речі в житті, наприклад, сім’ю чи кар’єру, коли вони в гарячому стані.

Встановлення ліміту також може утримати гравців від переслідування програшів аж до краю скелі. Не ставте гроші, якими вони не володіють або не мають. Гравці не повинні грати в азартні ігри, якщо вони не можуть собі цього дозволити. Це може призвести до боргів та інших фінансових та особистих проблем у житті гравця.

Іншим важливим аспектом відповідальної гри є уникнення піддатися помилці гравця. Ставки онлайн — це гра на випадок і удачу, і ніякі забобони не змінять результат матчу. Кожен результат не залежить від інших, і особиста удача гравця не завжди означає удачу в ставках.

Грати в азартні ігри в стані алкогольного сп’яніння не є розумною ідеєю, оскільки це може погіршити здатність гравця приймати рішення. Ставки в стані алкогольного сп’яніння можуть призвести до неправильних ставок, погоні за програшами або витрат за межі заздалегідь визначеного бюджету та ліміту часу.

Відповідальна гра