Отримайте свій Бонусні коди

У світі азартних ігор в Інтернеті промо-коди, також відомі як бонусні коди, надзвичайно важливі. Вони надають можливість отримати спеціальну пропозицію безкоштовної ставки або бонус, які були б недоступні, якби ви зайшли прямо на сайт ставок на спорт.

Промо-код для онлайн-спортивних букмекерів — це просто створений комп’ютером код, що складається з букв і/або цифр, які люди онлайн можуть ввести в рекламне поле на веб-сторінці, щоб отримати знижку або пропозицію під час реєстрації чи покупки. Розташування промо-коду залежить від букмекерської контори, але вони завжди будуть чітко знати, куди вони хочуть ввести промокод.

Отримайте свій Бонусні коди

Деякі онлайн-букмекерські ставки розробили промо-коди, які нові клієнти можуть використовувати під час реєстрації нового облікового запису. Промокоди існують, щоб надати нових клієнтів винагороду за відкриття нового облікового запису. Коли ви використовуєте індивідуальний промо-код сайту ставок на спорт, ви підтверджуєте, що хочете отримувати пропозицію, доступну в цих спортивних букмекерських конторах, коли ви реєструєтесь.

У більшості онлайн-букмекерів термін "промокод" може відрізнятися. Деякі сайти ставок на спорт в Інтернеті називатимуть це бонусним кодом, а інші — реферальним кодом. Депозитні коди також використовуються замість промокодів. Тому при наступному відвідуванні онлайн-букмекера стежте за ними.

Section icon
Як користуватися промокодами

Як користуватися промокодами

Перш ніж ви зможете отримати цінний бонус, ви повинні спочатку визначити поточні та точні бонусні коди. Безглуздо шукати дійсно хороший бонус, якщо код більше не дійсний. В Інтернеті доступні тисячі спеціальних пропозицій, і ви завжди зможете знайти найкращі пропозиції, які відповідають вашим вимогам.

Після того, як ви зібрали список потенційних бонусних кодів, ви повинні вибрати букмекер, у якому ви хочете грати. Перш ніж вибрати сайт для ставок на спорт, пам’ятайте, що більшість бонусних кодів доступні лише гравцям, які вперше залучаються, тому ви повинні вибрати ігровий клуб, де у вас ще немає облікового запису.

Коли ви знайшли сайт ставок на спорт, який відповідає вашим вимогам, настав час зареєструватися. Для цього вам потрібно вказати свої дані, дату народження, бути віком від 18 років, мати дійсний і законний обліковий запис електронної пошти та мати можливість здійснювати депозит за допомогою затвердженого способу оплати на своє ім’я. Хоча це може здатися чимало, процес реєстрації швидкий і його можна завершити за кілька хвилин.

Як користуватися промокодами
Перетворіть промокоди на реальні гроші

Перетворіть промокоди на реальні гроші

Ознайомтеся з умовами акції, перш ніж намагатися отримати свій бонус. Коли ви намагаєтеся отримати бонус, стежте за вимогами щодо перекидання, ігровими обмеженнями, обмеженнями на ставки та термінами дії.

Якщо у вас виникли сумніви чи запитання, зв’яжіться з букмекером для підтвердження та ще раз перевірте вимоги. У найкращих онлайн-букмекерів є гарячі лінії підтримки клієнтів, які доступні 24 години на добу, сім днів на тиждень. Останнє, що ви хочете зробити, це зареєструватися на сайті ставок на спорт в Інтернеті та отримати бонус лише для того, щоб виявити, що якесь приховане положення не дозволяє вам зняти свій виграш.

Після того, як ви створили свій обліковий запис і виконали вимоги, настав час викупити бонус і почати грати. Перш ніж почати грати, рекомендується розробити стратегію для найкращого використання вашого бонусу. У вас є хороші шанси виграти, якщо ви використовуєте правильний бонус.

Перетворіть промокоди на реальні гроші
На що варто звернути увагу в бонусі

На що варто звернути увагу в бонусі

Почніть з огляду на умови бонусу. Майже будь-який сайт ставок містить кілька сюрпризів. Експерти рекомендують принаймні проглянути ключові моменти, які вплинуть на ваше рішення.

Існують також численні вимоги щодо ставок, які сайти ставок накладають на спосіб розміщення ставок, перш ніж ви зможете отримати доступ до бонусу. Вимога щодо ставок зазвичай визначає, скільки разів ви повинні зіграти, перш ніж ваш бонус можна буде конвертувати в реальні гроші, які ви можете зняти.

Враховуйте термін дії вашого бонусу. Стислі терміни дії бонусу будуть змушувати вас збільшити свої ставки та перевищити бюджет ставок, підвищуючи ризик програшу.

Найголовніше, зважте на легальність букмекерської мережі, в якій ви збираєтеся грати. Ліцензування онлайн-букмекерської контори є найважливішим фактором, що визначає його придатність. Законні сайти ставок на спорт ліцензовані державними або незалежними органами, іноді обидва.

На що варто звернути увагу в бонусі
Розуміння умов використання промокодів

Розуміння умов використання промокодів

Крім відповідних аспектів, згаданих вище, про те, що шукати в a бонус за реєстрацію, є додаткова інформація, яка іноді ховається в Загальних положеннях та умовах, про яку вам слід знати.

Перш ніж використовувати будь-який промокод, перевірте, чи існує максимальне правило зняття коштів. Якщо він є, уважно прочитайте його, оскільки в ньому вказано, яку суму призів ви можете зняти. Спортивні букмекери використовують це просте правило, щоб запобігти втраті великих грошей щасливим гравцям.

Припустимо, ви виграли $500 бонусних грошей; якщо максимальний ліміт на зняття пропозиції становив 200 доларів, ви ніколи не побачите 300 доларів, що залишилися. Сайт ставок на спорт в Інтернеті має юридичне право скасувати це і все одно надати вам гарантовані 200 доларів.

Деякі бонуси вимагають першого депозиту. Хоча деякі бонуси на спортивні ставки рекламуються як повністю безкоштовні, це лише частково говорить правди. Так, ви можете отримати бонус, навіть якщо не робите депозит. Однак, якщо ви опинитеся на першому місці і хочете зняти свій виграш, букмекерська ставка все одно вимагає депозиту.

З іншого боку, послуги зняття коштів не є безкоштовними – і ними користуються лише користувачі-платники. Щоб мати можливість безкоштовно виводити кошти на свій банківський рахунок, ви повинні перший депозит невелику суму, наприклад, 10-25 доларів, а потім виконайте KYC.

Також можуть застосовуватися обмеження щодо ставок. Оскільки деякі види спорту оцінюються вище, ніж інші, букмекерська букмекерська контора може не ризикувати реальними грошима, отримавши безкоштовний бонус за важкий вид спорту. Підтвердьте це правило двічі, перш ніж робити ставки за допомогою промо-коду.

Розуміння умов використання промокодів
Які види спорту пропонують промокоди?

Які види спорту пропонують промокоди?

Більшість промо-кодів букмекерів дійсні для всіх ліг. Хоча цей список може бути неповним, нижче наведено найпопулярніші варіанти серед гравців:

Промокоди MLB

Ви можете використовувати промокод сайту для ставок на спорт онлайн для гри MLB. Грошові лінії, лінії пробігу, загальна кількість пробігів, ігровий реквізит, реквізит гравця та ставки на інінги мають бути доступними для вас. Усім гравцям доступні додаткові спеціальні пропозиції щодо ставок на спорт MLB. Наприклад, ви можете зробити ставку на того, що гравець здійснить хоум-ран, а потім заробите кілька доларів у вигляді безкоштовної ставки за кожен хоумран, здійснений будь-яким гравцем у цій грі.

Промокоди НБА

Щороку грається величезна кількість баскетбольних ігор, а це означає, що багато бонусних кодів букмекерів використовуються в акціях НБА. Доступні фантастичні онлайн-бонуси НБА, починаючи від підвищення шансів і закінчуючи безкоштовними пропозиціями та конкурсами. Наприклад, у рамках конкурсу NBA на TNT Over/Under сайти ставок на спорт щотижня присуджують тисячі доларів.

Промокоди НФЛ

Під час сезону НФЛ, найбільші сайти ставок на спорт як правило, пропонують свої найбільші промокоди для букмекерів. Деякі з рекламних акцій спортивних ставок напередодні Суперкубку 56 включали такі промо-коди, як «Ставка 5 доларів, виграйте 180 доларів». Додаткові бонусні коди букмекерів НФЛ, такі як підвищення коефіцієнтів, бонуси за розмови та змагання зі спортивних букмекерів, такі як змагання «Beat the Spread» або щоденні безкоштовні пули, також доступні в найкращих букмекерських виданнях.

НХЛ промокоди

Оскільки в тих місцях, де дозволені ставки на спорт, є багато шанувальників НХЛ, на хокейні ігри пропонуються одні з найкращих промо-кодів для букмекерів. Останнім часом ми бачили кілька фантастичних стимулів для букмекерів. Наприклад, раніше букмекерська контора пропонувала бонус «Цегляна стіна НХЛ», у якому ви могли поставити 50 доларів на команду, щоб виграти гру, і отримати 1 долар безкоштовної ставки за кожен сейв, зроблений його воротарем.

Промокоди коледжського спорту

У багатьох штатах дозволено ставки на спортивні змагання в коледжі, але ви не зможете робити ставки на команди штату або розміщувати реквізит для гравців. Ви все ще можете використовувати реєстраційні промо-коди букмекерів для ігор у коледжі, а також часто доступні стимули для підвищення коефіцієнтів та розіграшу.

Які види спорту пропонують промокоди?
Типи промо-кодів

Типи промо-кодів

Нижче наведено деякі з найпоширеніших промо-кодів спортивних букмекерів. Як завжди, пам’ятайте про вимоги програвання. Якщо це ставка без ризику, зробіть кваліфіковану ставку та бонусні грошові кошти буде присуджено, якщо ваша ставка буде визнана невдалою. Якщо це рекламна акція з депозитом, суми безкоштовних ставок повинні бути швидко зараховані на ваш рахунок.

Коли ви виконали критерії проходження гри, у вас є можливість вивести або продовжити ставку. Ви також повинні переглянути сторінку рекламних акцій ставок на спорт у вашому улюбленому мобільному додатку або веб-сайті букмекерів, щоб знайти список активних бонусних пропозицій букмекерів, якими ви можете скористатися, а також конкретні умови букмекерської контори для будь-якого з запропонованих промо-кодів.

Промокод для ставок без ризику

Це найбільш типовий тип стимулювання промо-коду для нових клієнтів букмекерів. Це дозволяє вам робити ставки на будь-яку гру, знаючи, що якщо ваша ставка неправильна, ви отримаєте повне відшкодування якомога швидше. Багато з цих стимулів промо-кодів не мають обмежень щодо мінімальних шансів, тому ви можете зробити будь-яку ставку, яку забажаєте, і отримати повне відшкодування, якщо це не вдасться.

Регулярно ви також будете отримувати скромні безризикові заохочення до ставок. Наприклад, ви можете поставити 25 доларів на гру НБА щотижня і отримати безкоштовний жетон ставки на 25 доларів, якщо ваша ставка програє.

Депозитний бонусний промокод

Депозитні промокоди букмекерських матчів дуже привабливі, оскільки вони не залежать від програшу вашої першої ставки. Ви отримаєте безкоштовний кредит для ставок незалежно від того, як працює ваша перша ставка. Деякі сайти ставок, наприклад, пропонують 100% бонус на депозит до певного ліміту суми, що варіюється від 250 доларів США до вражаючих 1500 доларів.

Бонуси за реферальний код

А реферальний бонус призначений для того, щоб спонукати вас взяти на борт своїх друзів та родину. Якщо ви зможете переконати друга відкрити рахунок у вашій букмекерській конторі, ви обидва отримаєте безкоштовний кредит. Деякі спортивні букмекери, наприклад, можуть винагородити вас і вашого друга до 100 доларів на кредит сайту, якщо ви переконаєте цю людину приєднатися та використати ваш реферальний код.

Коефіцієнти збільшують промокоди

Стимули підвищення шансів можна розділити на два типи: масове підвищення, призначене для нових клієнтів, і щоденне підвищення, спрямоване на всіх клієнтів. Можливість щодня грати 1 долар із підвищеними коефіцієнтами 100/1 або 150/1 в найкращих букмекерських виданнях. Наприклад, служба ставок на спорт може запропонувати коефіцієнти +2480, у порівнянні з +1750, на виграш ураганів, полум’я та мейпл-ліфс у певну ніч.

Типи промо-кодів
Відповідальна гра

Відповідальна гра

Азартні ігри — це веселий спосіб провести час, але важливо сприймати це як купівлю квитка в кіно. Весь час це захоплююче, і якщо ви виграєте щось більше, це ще краще. Однак мета – отримати від цього задоволення.

Важливо розробити і дотримуватись ігрового бюджету, який дозволить вам покривати звичайні витрати, а також робити ставки. Установіть часові обмеження для ставок на спорт і заплануйте інші види діяльності. Вам не слід робити більше ставок, щоб повернути втрачені гроші. Це називається гониткою за програшами, і це може перерости в залежність від азартних ігор. Зрозумійте, що все зводиться до випадку і удачі, і ніякі забобони не можуть вплинути на результат.

Коли ставки перестають бути приємними і не знаходяться у вашому управлінні, настав час вжити заходів, щоб покласти цьому край. Визнати, що у вас є справжня проблема з відновленням. Ви повинні довіряти комусь, з ким вам легко спілкуватися і хто може запропонувати вам емоційну підтримку. Видаліть усі додатки для азартних ігор, забороніть будь-які азартні веб-сайти та видаліть себе з будь-яких форумів із підказками, де ви побоюєтеся, що у вас може повторитися.

Відповідальна гра