Отримайте свій "Sport-Specific" Bonuses

Бонуси ставок на спорт є одним із найцінніших джерел, які можуть отримати вигоду для шанувальників ставок онлайн. Коли ви приєднуєтеся до спортивної книги, вашу увагу привертає саме той тип бонусів, які пропонує вам веб-сайт.

Онлайн-реклама на спортивні букмекерські пропозиції може дати вам масу безкоштовних коштів для гри, які після ставок можна буде вивести. Ще більше гравці люблять отримувати бонуси за той вид спорту, яким вони захоплюються. Через це онлайн-букмекери запровадили різноманітні специфічні для спорту бонуси, які ви можете збирати спеціально для різних видів спорту.

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser
Що таке спортивний бонус?

Що таке спортивний бонус?

Бонуси за ставки на спорт – це, по суті, будь-які пропозиції, які онлайн-букмекери дозволяють отримати для ставок на спорт. Зазвичай ви можете вимагати різноманітні спортивні бонуси, такі як вітальні пропозиції, безкоштовні ставки, грошові бонуси та багато інших, але загалом їх об’єднує те, що вони дають вам грошовий бонус.

Одним із найпривабливіших типів бонусних пропозицій, які ви можете отримати, є бонуси для окремих видів спорту, які призначені лише для одного виду спорту. Отже, давайте подивимося, як працюють бонуси для ставок на спорт.

Що таке спортивний бонус?
Які існують типи специфічних спортивних бонусів?

Які існують типи специфічних спортивних бонусів?

Наприклад, якщо ви захоплюєтеся футболом, ви будете раді почути, що онлайн-букмекерські букмекерські книги пропонують різноманітні спортивні бонуси, як-от безкоштовні ставки для певних ліг, безризикові ставки на нічию, підвищені коефіцієнти для великих турнірів, таких як Кубок світу, та багато іншого.

В принципі, можна знайти різні спортивні ставки на футбол грошові бонуси майже в будь-якій онлайн-букмекерській книзі.

Але зі зростанням інтересу гравців до певних видів спорту почали з’являтися також грошові бонуси для ставок на баскетбол і хокей.

Хороша новина полягає в тому, що ви можете не лише отримати спеціальну пропозицію для спорту, але й отримати різні види для кожного виду спорту, що дає вам свободу отримувати вигоду в багатьох різних ситуаціях.

Найпопулярніші спортивні бонуси

Звичайно, сайти онлайн-ставок на спорт частіше надають бонуси види спорту, які є більш популярними. Саме тому найбільш поширені пропозиції для наступних видів спорту:

 • футбол
 • Баскетбол
 • теніс
 • Хокей
 • Волейбол

Звичайно, деякі легальні спортивні онлайн-букмекери пропонують пропозиції для інших видів спорту, але перераховані вище можна побачити буквально всюди. І не тільки це, але для цих популярних видів спорту бонуси ставок щедріші.

Які існують типи специфічних спортивних бонусів?
Дізнайтеся про типи спортивних бонусів

Дізнайтеся про типи спортивних бонусів

Різних гравців можуть привабити різні типи спортивних бонусів, тому, щоб допомогти вам знайти найкращий для вас, давайте розглянемо основні типи.

Вітальні бонусні пропозиції

Одним із найпоширеніших онлайн-бонусів спортивних книг є пропозиція вітального бонусу, яка фактично дає вам частину вашого початкового депозиту як бонус. На деяких веб-сайтах вам доведеться ввести бонусний код отримати вітальний бонус, але на інших достатньо внести початковий внесок.

Найпоширеніший спосіб для платформ спортивних ставок надавати вітальні пропозиції – це надавати відсоток від вашого першого депозиту як бонус. Наприклад, ви можете отримати 100% вашого першого депозиту як бонус, що означає, що ваш депозит відповідає сумі бонусу.

Пам’ятайте, що вітальні бонуси надаються один раз на гравця, але сума, яку ви можете отримати, значно перевищує кількість бонусів для існуючих гравців.

Бонуси перезавантаження

Бонуси перезавантаження подібні до вітальних бонусних пропозицій, але їх можна отримати під час подорожі ставками на спорт. Деякі букмекерські компанії пропонують перезавантажувати бонуси в певні дні, наприклад, бонуси п’ятничного перезавантаження.

Але структура така ж, як і у вітальних пропозиціях, ви отримуєте відсоток від вашого депозиту як бонус. У більшості випадків вам доведеться ввести промокод, щоб отримати бонуси на депозит, про що важливо пам’ятати.

Безкоштовні ставки

Існує багато типів бонусів за безкоштовні ставки, які ви можете отримати на сайтах ставок на спорт в Інтернеті, наприклад, безкоштовні ставки за виконання деяких завдань і безкоштовні ставки для програних ставок. Але ідея безкоштовної ставки з винагородою полягає в тому, що вона дозволяє безкоштовно робити будь-які спортивні ставки.

Припустімо, ви отримуєте безкоштовну ставку в розмірі 10 доларів, яку ви можете використати, щоб зробити ставку. Якщо ви виграєте, ви віднімаєте 10 від потенційного виграшу й отримуєте все інше. Зауважте, що безкоштовні ставки не можна зняти.

Більшість спортивних онлайн-букмекерів не дозволяють вам частково використовувати свій безкоштовний бонус, тому, якщо ви використаєте його половину, ви втратите іншу половину. Однак кредити на безкоштовні ставки можна збирати кілька разів, тому ви завжди можете брати все більше і більше.

Підвищені коефіцієнти

Підвищені коефіцієнти, також відомі як накопичувальний бонус або бонус із покращеними коефіцієнтами, є дуже корисними бонусними пропозиціями, які доступні майже в будь-якій спортивній онлайн-букмекерській книзі.

Ці бонуси дають вам кращі шанси на розміщення накопичувачів. Чим більше ви додаєте, тим більший бонус. Таким чином, ви отримаєте дуже конкурентоспроможні коефіцієнти, що дозволить вам отримати чудову винагороду за вашу початкову ставку.

Промокоди

Іншим поширеним бонусом, який онлайн-букмекери пропонують своїм гравцям, є бонуси з промокодами, які вимагають від вас ввести будь-який бонусний код для винагороди. У більшості випадків на ці бонуси не потрібно ставити, але це залежить від спортивної книги, до якої ви входите.

Бездепозитний бонус для ставок на спорт

Одним із найпривабливіших бонусів для гравців є бездепозитні онлайн бонуси для ставок на спорт. Ці пропозиції дозволяють отримати безкоштовні гроші без попереднього внесення депозиту. Звичайно, бездепозитні бонуси на спортивні ставки навряд чи принесуть вам багато коштів, але учасники спортивних ставок все одно люблять отримувати промокошти безкоштовно.

Бонусні пропозиції лояльності

Якщо ви є учасником спортивної букмекерської компанії протягом тривалого часу, ви, ймовірно, матимете право на участь у програмах лояльності, якщо вони доступні. Більшість онлайн-сайтів спортивних ставок мають спеціальні бонуси лояльності для їхніх найкращих гравців, які можуть принести покращені ринки ставок, безкоштовні кредити сайту або навіть грошові винагороди. Зазвичай бонуси за лояльність надаються гравцям за активність у їхньому шляху до ставок на спорт в Інтернеті.

Дізнайтеся про типи спортивних бонусів
Як отримати спортивні бонуси?

Як отримати спортивні бонуси?

Є кілька способів збору спортивних бонусів.

 • Використовуючи промокод,
 • Внісши депозит, або
 • Виконуючи завдання.

Зазвичай у кожній спортивній онлайн-букмекерській книзі є окремий розділ «Бонуси», де ви можете переглянути детальну інформацію про кожен окремий бонус, який ви можете отримати, що також допоможе вам уникнути порушення її умов і не втратити всі бонусні кошти через це.

Загалом, єдине, на що варто звернути увагу, це розділ вимог, де ви побачите, як отримати точну пропозицію, не порушуючи жодних умов.

Як отримати спортивні бонуси?
Чому варто почати зі спортивного бонусу?

Чому варто почати зі спортивного бонусу?

Багато гравців бояться збирати спортивні бонуси через умови або вимоги до ставок. Але вони можуть допомогти вам, лише надавши трохи безкоштовних коштів.

Різні види спортивні ставки бонуси може працювати різними способами на вашу користь. Вони можуть не тільки надавати вам безкоштовні ставки, але й допомагають запобігти будь-яким програшам, наприклад, використовуючи безризикові ставки, що ставить вас у відмінну позицію над спортивною книгою.

І наразі ви знаєте, що ви можете вимагати спеціальні спортивні бонуси, і ви можете використовувати все на свою користь.

Плюси і мінуси

Давайте подивимося, як вам допомагають спеціальні спортивні бонуси.

плюси

 • Спеціальні спортивні бонуси дають вам безкоштовні ставки на точний вид спорту.
 • Ви можете отримати безкоштовні грошові спортивні бонуси для різних видів спорту.
 • Ви можете отримати бонуси практично за будь-який вид спорту.
 • Кожен зареєстрований гравець може отримати акції ставок на спорт.

мінуси

 • Не кожна букмекерська букмекерська компанія пропонує бонуси, пов’язані зі спортом.
 • Багато спортивних букмекерів пропонують обмежені бонуси для конкретних видів спорту.
Чому варто почати зі спортивного бонусу?
Пояснення вимог до ставок

Пояснення вимог до ставок

Більшість бонусів для ставок на спорт мають вимоги щодо ставок, які ви повинні виконати протягом встановленого періоду часу, щоб мати можливість зняти їх зі свого рахунку. Спочатку вимоги щодо ставок можуть здатися досить складними для виконання, але насправді все досить просто.

Бонуси для ставок на спорт завжди мають вимоги щодо ставок, на відміну від безкоштовних ставок, тож розглянемо це як приклад.

Як працює вейджер?

Припустимо, ви зібрали вітальний бонус на депозит, специфічний для футболу, який дорівнює 100% депозиту і його потрібно відіграти 3 рази, включаючи суму поповнення. Таким чином, вам доведеться успішно поставити всю суму депозиту та бонусу 3 рази, не використовуючи виведення коштів, яке не зараховується в процесі ставок.

Якщо ви внесете 100 доларів, ви отримаєте бонус у 100 доларів, тож ви зможете зробити ставку:

3 * 200 = 600

Це загальна сума, яку ви повинні зробити, перш ніж ви зможете зняти кошти зі свого рахунку.

Інші важливі положення та умови для бонусів ставок на спорт

Бонуси за ставки на спорт – це спосіб, за допомогою якого спортивні букмекерські онлайн-букети дають вам додаткову цінність за те, що ви є цінним учасником їхньої платформи, або просто найкращим чином вимовляєте «Ласкаво просимо».

Але, тим не менш, букмекерська букмекерська компанія надає бонусні гроші безкоштовно, тож вони повинні переконатися, що ви не порушуєте умов, тобто вам потрібно буде бути дуже обережним, оскільки якщо ви порушите будь-яке, ви не лише ризикуєте втратити всі бонусні гроші, а також ваш доступ до певної спортивної книги.

Отже, обов’язково ознайомтеся з загальними умовами бонусів спортивних букмекерів, перш ніж вимагати будь-яких рекламних акцій спортивних букмекерів. Деякі рекламні пропозиції спортивних точок мають менш складні вимоги до ставок, які не вимагають від вас робити ставку як на депозит, так і на суму бонусу, а лише на бонус. Загалом, ми настійно рекомендуємо вам просто стежити за сторінкою з умовами законної пропозиції ставок на спорт.

Пояснення вимог до ставок
Найкращі сайти ставок на спорт для бонусів ставок

Найкращі сайти ставок на спорт для бонусів ставок

Не дивно, що деякі сайти ставок на спорт більш щедрі щодо бонусів для ставок. Отже, ось короткий список, який вам допоможе вибрати найкращий сайт ставок на спорт для вас, щоб збирати щедрі бонуси для ставок на спорт в Інтернеті.

 • BetVictor
 • Gunsbet
 • ME88
 • Bwin
Найкращі сайти ставок на спорт для бонусів ставок
Остаточний вердикт щодо бонусів ставок на спорт

Остаточний вердикт щодо бонусів ставок на спорт

Що може бути більш захоплюючим, ніж перегляд і ставки на спорт? Звичайно, збір бонусів за ставки. Акції ставок на спорт стали обов’язковими для будь-якої спортивної онлайн-букмекерської компанії, оскільки гравці хочуть мати можливість отримувати бонуси або безкоштовні ставки разом зі своєю подорожжю до ставок.

Запроваджуючи спеціальні спортивні бонуси, ви маєте можливість не лише насолоджуватися спортом, який вам подобається, але й отримувати спеціальні пропозиції для нього. Отже, якщо ви фанат певного виду спорту, наприклад футболу, ви зможете скористатися спеціальними пропозиціями для футбольних ліг, турнірів або навіть ринків. Наприклад, ви можете отримати спеціальну безризикову пропозицію щодо ставок, якщо гра закінчиться внічию на певних сайтах ставок на спорт.

Остаточний вердикт щодо бонусів ставок на спорт
About the author
Ethan Moore
Ethan Moore

Ітан «BetMaster» Мур, народжений серед пульсуючої енергії Лондона, поєднує в собі гострий аналітичний розум із азартом від спорту. Як головний автор BettingRanker, він пропонує унікальне поєднання статистики, стратегій та історій, що робить світ спортивних ставок доступним і захоплюючим.

Send email
More posts by Ethan Moore