Ваш гід з онлайн-ставок

Ставки на спорт протягом століть були одним із улюблених розваг людей. Все почалося понад 2000 років тому грецькою мовою, коли була введена Олімпіада, яка швидко поширилася на Рим, де були легалізовані ставки на спорт. Сьогодні ставки на спорт охопили майже всі куточки світу завдяки поширенню букмекерів.

З огляду на це, загальновідомо, що в ставках на спорт програші можуть бути більш поширеними, ніж виграші. І без належного керівництва, як новачка, кинути палити неминуче. Отже, ця глибока сторінка дає вам короткий погляд на те, чого очікувати у величезному світі спортивних ставок. Читайте далі!

Arbitrage Betting

Арбітражна ставка передбачає, що гравець робить ставку на одну ставку на певний результат з букмекером і одночасно робить ставку на протилежний результат в іншому місці. Ці впевнені ставки гарантують, що гравець отримує прибуток незалежно від результату. У належних умовах арбітраж математично охоплює всі результати ставок у конкретному матчі чи змаганні. Ті гравці, які часто роблять арбітражні ставки, називаються арберами. Щоб отримати прибуток, стрілки роблять ставку на значні суми грошей. 

Показати більше...
Betting Lines

Лінія ставок — це точка, яка відокремлює команду-фаворита від команди-аутсайдера в спортивних змаганнях. Букмекери отримують коефіцієнти на спортивні матчі за допомогою складної математичної моделі або комп’ютерного алгоритму. Спираючись на статистику, форс-мейкери визначають ймовірну перевагу двох команд, яка базується на силі попередніх виступів. 

Показати більше...
Betting Picks

Якщо ви проявляли інтерес до ставок на спорт, термін «вибір ставок» — це те, з чим ви стикаєтеся регулярно. Ставки на спорт можна знайти по всьому Інтернету, вони стосуються будь-якого виду спорту та будь-якого варіанту гри, який ви можете знайти в букмекерській книзі. 

Показати більше...
Crypto Betting

Зростаюча популярність криптовалют у всьому світі змусила підприємства почати адаптуватися до криптовалют. Сайти iGaming і спортивних ставок є піонерами, коли йдеться про впровадження криптовалюти. Ми вважаємо, що ставки на спорт з використанням криптовалюти – це наступна велика річ, яка рішуче змінить майбутнє індустрії онлайн-гемблінгу. 

Показати більше...
Live Betting

Нещодавно у гравців не було іншого вибору, окрім як зробити ставку та стежити за рахунком до кінця гри, щоб дізнатися, виграла ставка чи ні. Однак традиційні спортивні ставки зараз здаються багатьом гравцям абсолютно застарілими. 

Показати більше...
Matched Betting

Спортивні букмекери та сайти для ставок в Інтернеті пропонують ставки на збіг, що є стратегією, яка допомагає окремим ставкам отримувати прибуток за рахунок стимулів, які надають букмекери. Учасник ставки може внести депозит на рахунок букмекера, який букмекер підбирає, щоб дозволити робити ставки без ризику. Власник рахунку також може зробити ставки в двох або більше закладах ставок і прийняти безкоштовну ставку від однієї.

Показати більше...
Mobile Betting

Загалом, ставки на спорт – це діяльність, пов’язана з укладанням ставок на передбачуваний результат спортивної події. Регулярність ставок на спорт відрізняється від культури до культури, але футбол, здається, є найпопулярнішим видом спорту, на який люди роблять ставки. 

Показати більше...
Роз’яснення щодо ставок

Ставки можуть бути складними для недосвідчених. Іноді навіть може здатися, що світ ставок має свою мову! Не хвилюйся. На цій сторінці ми пояснимо тонкощі та недоліки умов ставок і принцип роботи ставок загалом. Спорт став важливою частиною життя людей, дехто любить грати в гру, а хтось задовольняється тим, що вболіває за свої улюблені команди. Однак є деякі, які хочуть показати свою пристрасть до спорту чи команди, зробивши ставки на них.

Показати більше...

Стратегія ставок

Розуміння початкової ціни ставок на спорт
2022-09-14

Розуміння початкової ціни ставок на спорт

Багато людей люблять ставки на спорт, особливо онлайн-ставки. Це захоплююче, легко та весело. Крім того, ці люди, які є ставки на спорт можуть стати набагато багатшими за одну ніч, якщо вони роблять ставки на прибуткові види спорту з великим прибутком. Перш ніж робити ставки на спорт, варто вивчити деякі поради щодо ставок на спорт. Ця стаття присвячена початковій ціні ставок на спорт. Необхідно розглянути, що це таке, як це вирішується, і коли це приймати, серед інших аспектів.

Найкращі сайти ставок на теніс
2022-08-31

Найкращі сайти ставок на теніс

Теніс – надзвичайно популярний вид спорту, входячи в топ-5 найпопулярніших видів спорту у світі та другий улюблений вид спорту у Великобританії. Існує довга історія ставок на теніс, майже така ж довга, як найпопулярніші скачки. Крім того, по всьому світу існує безліч тенісних ліг і змагань великого шолома, які майже щодня пропонують безліч можливостей для ставок на спорт.

Скільки заробляють професійні гравці?
2022-08-10

Скільки заробляють професійні гравці?

Усі учасники спортивних ставок уявляли, як це було б жити за рахунок свого хобі. У деяких з’являються думки про те, щоб піти з величезною 6-значною сумою, витратити статки на розкішні бренди та подорожувати в цілі своєї мрії. Вид професійних гравців на телебаченні здається захоплюючим. 

Посібник зі ставок для новачків у 2022 році
2022-08-03

Посібник зі ставок для новачків у 2022 році

Узгоджені ставки, також відомі як «полювання на бонуси», є унікальною формою азартних ігор для гравців, які бажають отримати безризиковий прибуток, використовуючи пропозиції своїх букмекерів. Як і інші азартні ігри, такі як спортивні ставки та ігри в онлайн-казино, це тягне за собою використання кращі сайти для ставок доступний. Однак, на відміну від звичайних ставок, гравці не спираються на удачу чи досвід. Натомість їм потрібно лише наступне, щоб отримати прибуток:

Найпопулярніші статті про ставки

Найпопулярніші статті про ставки

Залежно від того, кого ви запитуєте, ставки на спорт можуть бути важкими або досить легкими. Для початківців все це включає в себе просто вибір спортивної події, вибрати команду, поставити суму та сподіватися на краще. Більше того, більшість нових учасників спортивних ставок роблять ставки на команди чи події, за якими вони вже стежать. Безсумнівно, завдяки цій простоті спортивні ставки відомі у всьому світі.

Але для досвідчених гравців не слід плутати простоту та прибутковість. Хоча кожен може зробити ставку на спорт, не кожен може виграти ставку. Це тому, що успішний букмекер повинен вкладати багато часу та зусиль у дослідження та стратегію. Коротше кажучи, потрібні певні зобов’язання та наполеглива робота, щоб зайняти нішу в цій галузі.

Наприклад, початківці учасники ставок повинні знати про популярні ринки ставок і коефіцієнти. Звідти перейдіть до критичної статистики, такої як остання форма, вдома/в гостях, особисті матчі, погода, відсутні гравці та багато іншого. Загалом, знання більшості цих статистичних даних може розкрити більше про здатність команди перемагати.

Також важливо пам’ятати, що букмекерська контора враховує багато факторів, перш ніж встановлювати коефіцієнти. Таким чином, гравець зобов’язаний враховувати все, що може вплинути на результат матчу. Отже, зберіть якомога більше інформації.

Найпопулярніші статті про ставки
Ознайомтеся з нашими найкращими посібниками щодо ставок

Ознайомтеся з нашими найкращими посібниками щодо ставок

На щастя, експерти BettingRanker прагнуть озброїти гравців усією важливою інформацією для досягнення успіху. Ось кілька основних посібників для прочитання:

 • Як – В світ ставок на спорт, деякі речі можуть виглядати простими, але складними для освоєння. Але завдяки змістовним інструкціям навчитися робити ставки на спорт швидко й легко. Посібники тут навчать гравців, як робити ставки, вибирати правильні ринки, як розраховуються коефіцієнти ставок і розв’язувати більшість проблем ставок на спорт.
 • Стратегія – Що стосується вибору ідеальної системи ставок на спорт, думки розходяться. У будь-якому випадку, наведені тут посібники представляють найкращі виграшні стратегії для миттєвого збільшення прибутку. Стратегії ставок застосовуються до таких популярних ринків, як футбол, гольф і бейсбол.
 • Пояснення – Зрозуміло, що почати нову подорож до ставок може бути надзвичайно важко. На щастя, ці найкращі посібники з ставок допоможуть вам у цьому процесі. Ви чітко зрозумієте типи ставок, механізм ставок на спорт, поради щодо відповідальних азартних ігор, ставки на кіберспорт тощо.
 • Шанси – Нерозумно думати про те, щоб робити ставки на спортивні події, не маючи належного контролю над коефіцієнтами ставок. Тож збережіть його тут, щоб дізнатися про основні типи коефіцієнтів ставок і спосіб їх оплати.
Ознайомтеся з нашими найкращими посібниками щодо ставок
Глосарій ставок

Глосарій ставок

Як і в будь-якому іншому світі азартних ігор, ставки на спорт повні незрозумілих термінів. Насправді, не робіть ставку, не вивчивши деякі з цих термінів. Отже, нижче наведено таблицю з усіма традиційними умовами ставок на спорт для розуміння:

 • Дія - ставка або парі.
 • AET - доданий додатковий час або просто додатковий час
 • Проти спреду - результат гри, який включає спред очок
 • American Odds – коефіцієнти ставок на основі 100 одиниць. Вони є альтернативою десятковим чи дробовим коефіцієнтам і містять плюс (-) і мінус (+), щоб показати фаворитів і аутсайдерів відповідно.
 • Банкролл – загальна сума коштів для азартних ігор
 • Бонус — заохочення або винагороди, які пропонуються букмекерськими букмекерськими компаніями як новим, так і лояльним гравцям
 • Букмекер - скорочена форма букмекерської контори, віддсмейкера або лайнмейкера. Букмекери встановлюють ринкові коефіцієнти на спортивні ставки
 • Крейда - команда або гравець, які є фаворитом події
 • Лінія закриття – місце розкиду очок на початку гри
 • Правильний рахунок - ставки на правильне прогнозування остаточного рахунку гри
 • Десяткові коефіцієнти - іноді їх називають європейськими коефіцієнтами, це непарні типи в основному на європейських ринках. Вони представлені десятковими дробами
 • Дайм — це стосується ставок на суму 1000, 100 або 10 доларів
 • Собака - скорочена форма аутсайдеру або команди, яка має менші шанси на перемогу
 • Подвійний шанс - наявність двох варіантів виграти парі. Наприклад, ставка на поразку або нічию в одному матчі
 • Перевага – перевага гравця над букмекером і навпаки
 • Навіть гроші - ставка на 100 доларів, щоб виграти 100 доларів
 • Фіксовані коефіцієнти - коефіцієнти, які не змінюються після розміщення ставки
 • Дробові коефіцієнти – коефіцієнти, зазначені у вигляді дробів. Наприклад, 1/3 замість -300 за американськими коефіцієнтами
 • Ручка - загальна сума ставки на гру
 • Гандикап/Гандікапер - гравець, який аналізує ставку перед тим, як зробити ставку
 • Ставки під час гри - інша назва ставок Live
 • Juice - Комісія букмекера від виграшних ставок
 • Lock - гарячий фаворит, щоб виграти гру
 • Longshot - перевага аутсайдера в парі
 • Moneyline – прямий виграш або програш без розкиду очок
 • No Action - гра, яка більше не приймає ставки
 • Коефіцієнти на фаворита - команда або гра, яка ймовірно виграє
 • Oddsmaker - інша назва букмекера або лайнмейкера
 • Більше/нижче ставок - загальний рахунок обох команд або гравців більше або менше, ніж встановлено букмекером
 • Реквізит гравця – ставка на дії окремого гравця під час гри. Мовляв, хто першим заб'є або отримає жовту картку
 • Розкид очок — цифра, яку лайнмейкер вирішує відобразити різницю між командами, що програли, і командами-переможцями
 • Sharp - Мудрий професійний гравець на спортивні ставки
 • Steam — раптова зміна лінії через велику кількість ставок
 • TKO - технічний нокаут
 • Підсумок — загальна кількість очок, які гравці або команди вибирають для набору гравців
 • Wire-to-Wire — ставки на те, що команда буде лідирувати в кожній чверті або половині гри
 • Аутсайдер - команда або гравець з великими шансами або меншою ймовірністю перемоги
 • Ставка - ставка, зроблена в букмекерській книзі
Глосарій ставок