Коефіцієнти ставок

Залежно від того, як ви їх використовуєте, коефіцієнти ставок можуть бути необхідними, якщо ви любите розумні ставки. Важливо навчитися читати коефіцієнти, а також які хороші та погані шанси. Нижче ми створили вичерпний посібник щодо коефіцієнтів у ставках.

Одна з перших речей, які повинні навчитися новим гравцям, — це зрозуміти коефіцієнти ставок на спорт. Це важливий крок, оскільки він дає змогу гравцям визначити, наскільки ймовірно, що подія станеться, і які можуть бути їхні потенційні винагороди.

Які коефіцієнти ставок на спорт?

Які коефіцієнти ставок на спорт?

Спочатку це може здатися незрозумілим, але цей посібник зі ставок повинен допомогти гравцям зрозуміти.

Протягом багатьох років метод формування коефіцієнтів спортивними букмекерами та лінії ставок різко змінився.

Раніше на ринку ставок на спорт домінували ставки старої школи в Вегасі, але багато що змінилося з моменту появи інтернет-букмекерів і тонкого налаштування програмного забезпечення та алгоритмів ставок на спорт.

Те, що не змінилося, так це головна мета, яку поставили букмекерські ставки з перших днів створення спортивних ставок: збалансувати дії з обох сторін ставки.

Однак коефіцієнти не призначені для відображення справжньої та точної ймовірності будь-якої події.

Зрештою, зробити ставку, коли ви вважаєте, що існує невідповідність між реальними шансами події та неявною ймовірністю, отриманою від лінії ставок, є однією з найкращих тактик для отримання переваги над вашою онлайн-букмекерською букмекерською конторою.

Важливо визнати, що головна мета форвардів – знизити ризик вашої букмекерської контори, а не надати точне (або ймовірне) зображення реальності. - як ризик-менеджери та експертні спортивні прогнозисти.

Метою коефіцієнтів є заохочення рівних дій по обидві сторони спортивної лінії. В ідеалі букмекерська букмекерська контора отримувала б однаковий обсяг ставок з обох сторін ставки і прибуток у розмірі 5-10 відсотків від соку (або «віг»), незалежно від того, виграють вони чи програють.

Які коефіцієнти ставок на спорт?
Пояснення коефіцієнтів ставок на спорт

Пояснення коефіцієнтів ставок на спорт

Розуміння того, як коефіцієнти в роботі зі ставками можуть допомогти гравцям робити розумніші ставки, підвищити їхні шанси на виграш і, таким чином, посилити задоволення від гри.

Коефіцієнти також важливі для сайти ставок оскільки він урівноважує обидві сторони ставки, а це означає, що будинок все одно отримує належне.

Щоб отримати прибуток від ставок на спорт, ви повинні розуміти різницю між шансами та ймовірністю. Коефіцієнти не завжди є прямим відображенням ймовірності того, що щось станеться або не станеться, навіть якщо вони по суті пов’язані.

Простіше кажучи, ймовірність у ставках на спорт суб’єктивна. Коли справа доходить до прогнозування імовірного результату гри, як у гравців, так і у онлайн-букмекерів будуть протилежні точки зору.

Імовірності зазвичай коливаються від 5% до 10%, при цьому деякі випадки менші, а інші більші. Правильна оцінка ймовірності результату, а потім оцінка того, чи є шанси на цей результат вигідними для ставок, є ключем до успішних ставок на спорт.

Пояснення коефіцієнтів ставок на спорт
Як працюють коефіцієнти на спортивні ставки?

Як працюють коефіцієнти на спортивні ставки?

Сума, що виплачується за виграшними ставками, визначається коефіцієнтами. Ось чому їх зазвичай називають «ціною» ставки

Ставка може мати або шанси на ціну, або шанси проти ціни. Коефіцієнти на означає, що потенційний виграш менший за те, що було розраховано, а коефіцієнт проти означає, що сума, яку можуть виграти учасники ставок, буде більшою за ту, яку вони заробили.

Ви все одно будете заробляти гроші, якщо виграєте коефіцієнти на ставку, оскільки ваш початковий депозит повернуто, але вам доведеться ризикувати більше, ніж ви можете виграти.

Оскільки шанси на перемогу більші, великі фаворити часто мають ставку. Коли азартна гра має вищі шанси на програш, ніж на виграш, це називається шансами проти.

Можливі навіть грошові шанси. Виграшна ставка на рівні гроші виплатить точну суму ставки плюс початкову ставку. В результаті ви фактично подвоїли свої гроші. Пам’ятайте, що чим вищі шанси, тим менша ймовірність виграшу азартної гри, але тим вище виплата.

Як працюють коефіцієнти на спортивні ставки?
Види спортивних коефіцієнтів

Види спортивних коефіцієнтів

Формат коефіцієнтів за замовчуванням може відрізнятися залежно від регіону. З іншого боку, сайти азартних ігор полегшують це, охоче пристосовуючи гравців, які хочуть іншу структуру коефіцієнтів, дозволяючи їм налаштувати формат шансів до формату, до якого вони звикли. Деякі з найкращих сайтів ставок навіть пропонують різноманітні типи коефіцієнтів.

Формати ставок на спорт, які ми розглянемо, є найпоширенішими в Сполучених Штатах, Великобританії та Європі – коефіцієнти Moneyline, Decimal і Fractional.

  • Коефіцієнти грошової лінії є найпопулярнішими в Америці і працюють по-різному для фаворитів натовпу та аутсайдерів.
  • Дробові шанси також часто відомі як британські, британські чи традиційні шанси.
  • Десяткові шанси вважаються найпростішим для розуміння форматом ставок. Він найпопулярніший в Європі, Канаді та Австралії, але більшість букмекерських контор пропонують можливість відображати коефіцієнти в десятковому форматі.
Види спортивних коефіцієнтів
Як читати спортивні коефіцієнти

Як читати спортивні коефіцієнти

Якщо ви не впевнені в тому, що ви бачите, дивлячись на коефіцієнти ставок, то ви не можете точно знайти цінність на ринках ставок, що є ключем до успіху в ставках на спорт.

Американські шанси

Американські коефіцієнти значно відрізняються від інших форматів ставок, оскільки зазвичай виділяють фаворита та аутсайдера.

Шанси на перемогу фаворита зазвичай відображаються зі знаком «-». Цифра біля нього показує, яку суму потрібно поставити учаснику, щоб він виграв 100 доларів.

Показник аутсайдера буде вказано зі знаком «+», який вказує, скільки гравець виграє, якщо поставить 100 доларів.

Наприклад, команда А є фаворитом на перемогу в недільній грі з коефіцієнтом -110. Якщо учасники роблять ставку в розмірі 110 доларів США на команду А, вони отримають 100 доларів США і повернуть свою ставку в розмірі 110 доларів США на загальну суму 210 доларів США.

У випадку аутсайдерів, скажімо, гравець поклав 100 доларів на команду B з коефіцієнтом +240. Якщо команда B виграє гру, вона отримає 240 доларів США плюс початкова ставка в 100 доларів. Це дає загальну виплату 340 доларів США.

Дробові шанси

Ці коефіцієнти представляють чисту суму, яку отримає гравець, якщо виграє після врахування своєї ставки.

Для ілюстрації скажімо, що гра в п’ятницю ввечері між командами А та командами Б має 5/1 та 1/5 відповідно. Якщо учасник ставить 5 доларів на команду А, і вони виходять переможцями, ми беремо 5 доларів і множимо на п’ять, що є чисельником шансів.

Таким чином, їхня ставка на команду А виграє вам 25 доларів США плюс ваша початкова ставка в 5 доларів — загальна виплата 30 доларів США.

З іншого боку, ставка на команду B з коефіцієнтом 1/5 повертає лише 1 долар за кожні 5 доларів. Це відповідає загальній виплаті 6 доларів за ставку в 5 доларів.

Дробові коефіцієнти найчастіше використовуються в скаках. Отже, якщо учасник ставок 50 доларів США на Noble Feet за 20/1 і Noble Feet виграє, він отримає вашу початкову ставку, помножену на коефіцієнт, який дорівнює 50 по 20. Таким чином, він виграє 1000 доларів на вашу ставку плюс ставку в 50 доларів на загальну суму виплати 1150 доларів США.

Десяткові шанси

Десяткові коефіцієнти є більш простими коефіцієнтами ставок, ніж два інших. Цифра, зазначена для десяткових коефіцієнтів, є точною сумою, яка буде виплачена, якщо ставка є переможною. Припустимо, що бій у суботу ввечері має шанси 2,0 на бійця А і 5,5 на бійця Б.

Якщо гравець ставить 100 доларів на бійця А і він виграє, ці 100 доларів буде помножено на коефіцієнт, у цьому випадку 2,0. Таким чином, їхній загальний виграш і виплата складе 200 доларів. Якщо вони ставлять на бійця B з такою ж сумою, вони виграють загальну виплату 550 доларів.

Як читати спортивні коефіцієнти
Різні спортивні коефіцієнти

Різні спортивні коефіцієнти

Теоретично коефіцієнти можуть відображатися в будь-якому форматі, незалежно від гри. Однак насправді місце розташування цільової аудиторії матиме вплив.

Оскільки глядачі в основному проживають у Сполучених Штатах, шанси НФЛ майже завжди відображатимуться (принаймні спочатку) в американському форматі.

Різні спортивні коефіцієнти
Як читати футбольні коефіцієнти

Як читати футбольні коефіцієнти

Футбол є одним із найпопулярніших видів спорту робити ставки у Сполученому Королівстві, при цьому учасники ставки витрачають 40% усіх грошей, розміщених на красиву гру.

Велика кількість матчів сприяло розвитку галузі, дозволяючи гравцям грати на широкому діапазоні ринків, причому багато сайтів ставок пропонують унікальні акції та конкурентоспроможні коефіцієнти.

Перше, що потрібно зрозуміти, це те, що у футболі немає гарантованих ставок. Гравці можуть проводити скільки завгодно дослідження і знати все, що можна знати про гру, але несподіваний результат все ще можливий.

Ось чому гравці повинні використовувати свої знання щодо ставок на футбол, щоб вибрати гру та зробити ставку, на яку вони хочуть зробити ставку. Менш досвідченим гравцям краще підійдуть простіші ставки, такі як ставки на матч або ринки бомбардирів, а також ставки з меншим ризиком, як-от Нічия без ставки.

Учасники ставки повинні грати лише на ліги та команди, з якими вони знайомі, інакше вони ризикують втратити гроші, оскільки не можуть бути впевнені, чи має ця ставка цінність.

Наприклад, футбольному фанату, який уважно стежить за Прем’єр-лігою, краще зробити ставку на знайому їм лігу, а не на лігу, з якою вони не знайомі в інших країнах світу.

Зараз на безкоштовних сайтах доступна велика кількість статистичних даних для будь-якого гравця, який може допомогти їм зрозуміти деякі з більш точних ринків реквізитів, які зараз доступні в багатьох букмекерських конторах.

Як читати футбольні коефіцієнти
Як працюють шанси на крикет

Як працюють шанси на крикет

Коефіцієнти ставок на крикет лежать в основі всього, що стосується ставки на крикет, і неможливо досягти успіху у ставках, не розуміючи, як працюють коефіцієнти.

Матчі з обмеженим переліком є простими іграми один на один, тоді як тестові матчі можуть призвести до нічиї. Коефіцієнти – це, по суті, числове відображення ймовірності певної події на основі попередніх ставок.

Якщо гравці грають проти поширеної думки, їхні шанси незначні, але вони виграють багато грошей, якщо будуть правильні,

Це практичне правило, що учасники ставок повинні робити ставки лише на знайомі їм команди; інакше вони ризикують втратити гроші, оскільки не знають, чи варто ставка чогось.

Як працюють шанси на крикет
Розуміння шансів на скачки

Розуміння шансів на скачки

Пам’ятайте, що шанси коня на перемогу, а також сума грошей, яку слід виплатити, якщо і коли вона виграє, визначаються ймовірністю.

Традиційні коефіцієнти дають гравцям можливість побачити, який відсотковий шанс дає коню компанія, що займається ставками в Інтернеті, або галузь в цілому, на відміну від системи pari-mutel, де виплати, по суті, вирішуються самими гравцями в цілому на основі того, як багато грошей у пулі і скільки ставок на кожного коня.

Наприклад, кінь 5-1 на перший погляд може здатися не такою великою, але помножте це на стандартну ставку 1 долар і розділіть 100 на це число. Як результат, поділ 100 на 6 дає цьому коню шанс успіху менше 17%.

У скачках, 17-відсотковий шанс на перемогу не є жахливим; давайте подивимося правді в очі, на полі може бути 20 бігунів, і кожен мав би лише 5% шансів на перемогу, якби всі були рівні.

Однак, майте на увазі, що якщо шанси коня означають, що шанси на перемогу у коня становлять 17 відсотків, у нього також є 83-відсоткова ймовірність програшу, тому учасники ставки повинні тримати ставки розумними, а цифри на їхньому боці.

Розуміння шансів на скачки
Як працюють коефіцієнти UFC

Як працюють коефіцієнти UFC

Більшість коефіцієнтів на спортивні ставки відображаються таким же чином. Знак мінус (-) позначає фаворита, а знак плюс (+) позначає аутсайдера. Гравці також помітять, що більшість коефіцієнтів розраховуються на основі ставок 100 доларів.

Якщо гравці бачать +110 або -110, це означає vig - сума, зібрана букмекерською конторою - становить 10 доларів. Спортивні букмекери повинні отримувати прибуток, щоб залишатися в бізнесі, тому сік зазвичай становить від 5 до 10 доларів.

Наприклад, Гравці UFC Коефіцієнти на поєдинок Конора Макгрегора та Хабіба Нурмагомедова можуть становити +125 і -155 відповідно.

Якби вони зробили ставку на фаворита, їм довелося б поставити 155 доларів, щоб виграти 100 доларів. І навпаки, якщо гравці роблять ставку на аутсайдера (Макгрегора), їм потрібно лише відкласти 100 доларів, щоб виграти 125 доларів.

Найкращі бійці UFC різноманітні, але яким би чудовим боєць не був, усі вони мають сильні та недоліки. Це видно в стилі бою бійця. Учасники ставки повинні виділити час, щоб вивчити різні підходи кожного бійця та те, як вони взаємодіють один з одним.

Хоча боєць зазвичай може контролювати темп поєдинку, показ вразливого недоліку проти не того супротивника може призвести до нищівної втрати для фаворита та окупитися гарною грі аутсайдера.

Як працюють коефіцієнти UFC