Стратегія ставок

Правда полягає в тому, що більшість початківців у ставках на спорт наплювати на стратегії. Хоча це можна пробачити, враховуючи, що новачкові потрібно багато чому навчитися, повністю ігнорувати стратегію ставок є помилкою. При правильному підході учасники приймають обґрунтовані рішення, які призводять до частих виграшів.

Однак зверніть увагу, що жодна з цих систем ставок не гарантує миттєвого успіху. Але все-таки варто зрозуміти і використовувати одну-дві системи ставок, щоб змінити коефіцієнти. Продовжуйте читати, щоб вчитися!

Що таке стратегія ставок на спорт?

Що таке стратегія ставок на спорт?

Стратегія ставок на спорт — це набір систем або порад, які досліджуються для створення прибуткового сценарію. Іншими словами, належним чином розроблена система ставок передає перевагу, якою користується букмекерська контора, гравцеві. Це можливо, тому що ставки на спорт пов’язані з людською діяльністю, тому немає жодних переваг, які б гарантували, що букмекер завжди виграє.

Як і очікувалося, раніше онлайн-букмекери враховували багато статистичних даних створюючи свої шанси. Хоча це, очевидно, ускладнює прогнозування результатів, ставки стають більш прибутковими за умови належного статистичного аналізу. Зрозуміло кажучи, стратегії підвищують шанси гравця на виграш, а також мінімізують основні помилки.

Візьмемо, наприклад, управління грошима. Річ у тім, що більшість новачків зазнають невдачі в ставках на спорт, бо не знають, як захистити свій капітал. Це завжди чудова стратегія, щоб знати, на яку суму робити ставки та на які саме ігри. Керування грошима також допомагає зеленим рукам мінімізувати будь-які подальші втрати, керуючи їх ігровим часом. Отже, загалом, ознайомтеся з основними системами ставок на спорт та адаптуйте їх відповідно до підвищення ефективності.

Що таке стратегія ставок на спорт?
Стратегія ставок на футбол

Стратегія ставок на футбол

Стратегія ставок на футбол — це не просто будь-яка інша стратегія ставок на спорт. Це тому, що виграти гроші від ставок на футбол може бути складним завданням, незважаючи на те, що він є найбільш популярним ринком ставок. У футбольній стратегії гравці повинні бути готові пожертвувати значною кількістю часу, навичок і відданості, щоб досягти успіху.

Вони повинні оцінювати ігри з усіх можливих точок зору, включаючи статистику окремих гравців, результати стикових матчів, недавню форму, відсутні гравці, перевагу вдома тощо. Нижче описано, як придумати виграшну стратегію ставок на футбол.

Як створити стратегію ставок на футбол

Перш за все, щоб отримувати довгостроковий прибуток від футбольних ставок, носіть капелюх підприємця. Як було сказано раніше, щоб зробити ставку на футбол, потрібно докласти величезних зусиль і часу на дослідження. Тому надзвичайно важливо залишатися організованими та скласти чітку дорожню карту для досягнення успіху. Пам’ятайте, що букмекер розглядає десятки командних факторів, перш ніж визначити коефіцієнти.

Тепер, коли ви наповнені силою і готові до роботи, настав час сісти і уточнити стратегію. У цьому випадку оцініть всі можливі результати конкретного футбольного матчу та зберіть якомога більше інформації.

Завжди починайте з чистих цифр і детальної ігрової статистики, як-от середні пропущені та забиті м’ячі для кожної команди. Також подивіться на технічну статистику, наприклад, гравець, який, швидше за все, заб’є або отримає жовту картку та перевагу домашнього майданчика. Ніколи не погано віддавати перевагу футбольній команді у формі, яка грає вдома.

Щоб завершити виграшну футбольну стратегію, подумайте, що говорять професійні гравці про конкретну гру. Це, мабуть, єдиний спосіб отримати необроблену, зрозумілу інформацію про гру. Існують сотні блогів і телевізійних шоу, присвячених обговоренню статистики матчів і прогнозів. Однак зауважте, що не всі думки враховуються в цьому випадку.

Головні поради щодо ставок на футбол

Виконання домашнього завдання самостійно не допоможе в слизькій ситуації ставки на футбол світ. Це тому, що є кілька очевидних, але життєво важливих вказівок, які слід пам’ятати, роблячи ставки на футбол. Нижче наведені найбільш очевидні з них:

 • Банкрол/управління грошима: Якщо ви робите ставки на футбол, гольф, бейсбол, теніс чи будь-яку іншу гру, відкладення грошей на азартні ігри має першорядне значення. Вам повинно бути комфортно жити без цих грошей, якщо їх втратите. Оптимальна стратегія управління банкролом у ставках на спорт полягає в тому, щоб використовувати лише від 1% до 5% від загального банкролу на одну ставку.

 • Виберіть хорошу букмекерську контору: Ось ще один важливий, але часто нехтуючий момент у ставках на спорт. Поки їх багато сайти азартних ігор там не всі однакові. Найкращі букмекерські ставки зазвичай пропонують гравцям кращі шанси, більше ринків і безпечний всебічний досвід. Отже, проведіть достатньо досліджень з цього приводу.

 • Ринки ставок: Розуміння доступних ринків ставок на футбол так само важливо, як і створення оптимальної стратегії. Футбол складається з ринків ставок, таких як подвійний шанс, більше/менше, кінцевий результат, перерва/повний час, команда, яка перша заб'є, тощо. Тому дослідіть, який ринок ставок підходить для події.

 • Вимагайте бонус: Усі гравці є природженими переможцями. І оскільки букмекерські букмекери досить добре знають цей факт, вони часто залучають гравців безліччю бонусів і акцій. Як розумний, вимагайте бонус і використовуйте його для збільшення банкролу. Тільки не ігноруйте умови бонусів.

Стратегія ставок на футбол
Стратегія ставок на бейсбол

Стратегія ставок на бейсбол

Для новачка немає великої різниці між стратегією ставок на футбол і бейсбол. Але насправді різниця така, як день і ніч. На відміну від футболу, де панують розповсюдження очків, бейсбол – це переважно грошова лінія. Коротше кажучи, гравцям потрібно лише передбачити команду-переможець, а не те, хто накриває.

Хоча це нечасто, гравці також можуть робити ставки на «спреди» та ринки, такі як більше/менше. У будь-якому випадку, щоб стати успішним гравцем на бейсбол, потрібен чіткий план.

Як створити стратегію ставок на бейсбол

Спочатку подивіться на розклад команд. Часто бейсбольні команди кожного літа проводять близько 162 ігор приблизно за шість місяців. Тепер це означає, що більшість команд мають щоденні матчі, а деякі подорожують на великі відстані. Очевидно, що команда гостей буде страждати від втоми ніг. Крім того, команда, яка грає після вихідного дня, насолоджується свіжими ногами.

По-друге, дослідження статистики окремих гравців. На даний момент ви повинні знати, що бейсбол - це поєдинок нападника проти пітчера. Наприклад, якщо команда з зразковими праворукими нападаючими зустрічається з командою з «середніми» питчерами-правшами, перша, ймовірно, матиме менші шанси. Отже, розглянемо цю статистику.

Нарешті, яка погода в день матчу? Як правило, ігри, проведені в холодну погоду, мають менше очок, ніж ігри, проведені в теплу погоду. Це тому, що холодне повітря означає більшу щільність повітря, що призводить до меншого тертя та переміщення м’ячів. Тому менш побитий м’яч буде подорожувати на менші відстані. Крім того, сильний вітер зробить життя нападаючих більш складним.

Кращі поради щодо ставок на бейсбол

Тепер, коли вбивча стратегія бейсболу під рукою, настав час підвищити її за допомогою цих перевірених ставки на бейсбол поради:

 • Уникайте гарячих фаворитів: Найкращі онлайн-букмекери знають, що «Середні Джо» люблять короткі ставки. Але, як ви, можливо, вже знаєте, шанси можуть бути оманливими. Візьмемо, наприклад, АПЛ, де «Челсі» у формі завжди обов’язково переможе «Брайтон». Але в MLB найкращі команди, такі як Yankees, Dodgers і Cubs, виграють лише 65% від загальної кількості ігор протягом сезону. Отже, скористайтеся перевагами аутсайдерів.

 • Дотримуйтесь зворотного руху лінії (RLM): Ставки на бейсбол – це не лише перевага аутсайдерів. Учасникам спортивних ставок потрібно слідкувати за RLM букмекера, щоб знати, як рухається лінія ставок. Наприклад, янкі можуть мати -150 проти Кабсів при +120. Потім коефіцієнти коригуються до -135 і +110 відповідно. У цьому випадку лінія зрушилася на користь Дитинчат. Пам’ятайте, у бейсболі немає явних фаворитів.

 • Зосередьтеся на нижній частині: Роблячи ставку на тотал, гравці бейсболу завжди віддають перевагу оверам. Як правило, ігри з високим результатом є привабливішими, ніж нудний сон. Але якщо ви серед гострих, то ігри, наповнені подвійними іграми, викреслюваннями та 1-2-3 подачами, є неймовірними. Одним словом, букмекери знають, що більшість піде на овер. Отже, кмітливі мудрі хлопці пропонують більше грошей на нижній частині.

 • Не ганяйтеся за переговорами та дражливками: Ідея перетворити 10 доларів на 100 доларів за допомогою однієї ставки може бути непереборною. Однак перекази та тизери пропонують несправедливі шанси, незважаючи на те, що вони маскуються під великі шанси. Тому дотримуйтесь індивідуальних ігрових ставок і завжди застосовуйте управління банкролами.

Стратегія ставок на бейсбол
Стратегія ставок на гольф

Стратегія ставок на гольф

Ставки на гольф може бути трохи складнішим для початківців, ніж ставки на футбол чи бейсбол. Це тому, що гольф здебільшого полягає в передбаченні переможця всього турніру. Крім того, вибір великих імен у ставках на гольф може бути "приємною" ставкою, оскільки великі чемпіонати та турніри зазвичай виграють гравці, про які преса не говорить.

Окрім ставок на кінцевого переможця турніру, гравці в гольф також можуть робити ставки на результативність окремого гравця в гольф. Крім того, є ринки, де можна робити ставки на лідера першого раунду, групові матчі, національність, зустріч та інше. Тим не менш, найзручнішим способом є ставки на переможців таких турнірів, як The Masters, US Open та PGA Championship.

Як створити стратегію ставок на гольф

Закладаючи основу для найкращої системи ставок на гольф, знання доступних ринків має першорядне значення. Простіше кажучи, зробіть ставку на остаточного або переможця турніру, хоча це може бути складним завданням. Тому, щоб бути в безпеці, зачекайте, поки турнір не почне робити точнішу ставку, залежно від статистики. Також зверніть увагу на такі ринки, як 5 фінішних, 10 фінішних, лідерів першого раунду та інші популярні ринки.

Тим часом, було б корисно знати дещо про поле для гольфу. Таким чином, вам не потрібно знати кожну чашку на полі, а лише планування та розташування поля. Наприклад, поля для гольфу West Coast Swing традиційно нерівні, а це означає, що гравці з південного сходу можуть мати проблеми. Загалом, подивіться, наскільки зручно гравцеві може бути на ігровій поверхні, перш ніж підтримати його.

Нарешті, подивіться на прогноз погоди, як у бейсболі. Як було сказано спочатку, холодне повітря набагато щільніше, ніж тепле. Отже, коли холодна палиця вдаряється про холодний м’яч для гольфу, перетягування — це безсумнівно. Простіше кажучи, більш холодна енергія зменшує відстань на 1 або 2 ярди на кожні 100 ярдів. Інші погодні фактори, які слід враховувати, включають дощ, вітер і сніг.

Головні поради щодо ставок на гольф

Нижче наведено кілька корисних порад, які допоможуть максимізувати стратегію ставок на гольф:

 • Не завжди підтримуйте фаворитів: Гольф, як і в інших спортивних змаганнях, не позбавлений шоків. Іноді аутсайдери можуть розчаруватися, щоб отримати трофей. Прикладом є Тайгер Вудс, у якого завжди короткі шанси на перемогу в турнірі, коли він у вищій формі. Однак підтримати його замість домашнього гравця у формі з великими шансами може бути дорогою помилкою. Менеджер завжди радий запропонувати більші шанси неперевіреному гравцеві в гольф.

 • Не ігноруйте інформованого гравця в гольф: Ставки на гравця в гольф, мабуть, найкращий спосіб виграти тут. Наприклад, букмекер може запропонувати +200 Абрахаму Ансеру, щоб він фінішував у першій 10. Припустимо, що гравець фінішував п'ять послідовних кращих 20, тоді шанси занадто високі, щоб пройти повз. Ти ніколи не дізнаєшся; Авраам може в кінцевому підсумку навіть фінішувати серед десятки найкращих.

 • Кращі гравці для великих турнірів: На останніх великих чемпіонатах домінували відомі імена, якщо статистика не хибна. Наприклад, Коепка посів четверте місце у світі, коли він брав участь у PGA 2018. З іншого боку, Патрік Рід, переможець Masters 2018, посів 24 місце перед турніром. Тепер це означає, що шанси гравця в гольф світового класу (Топ-25) виграти велику подію високі.

 • Історія курсу: Безглуздо вкладати гроші на голову конкретного гравця в гольф, не враховуючи його результати на відповідному полі. Простими словами, завжди дивіться, як гравець у гольф працює на певному полі. Крім того, ніколи не можна нехтувати регіональною знайомістю, оскільки доморощений гравець у гольф, швидше за все, добре виступить на місцевому полі для гольфу.

Стратегія ставок на гольф