Як робити ставки

Ставки на спорт – це легко, приємно і дає можливість заробляти гроші. Новачкам, навпаки, не варто поспішати робити ставки. Як би прості не були ставки на спорт, зробити все правильно на початку непросто.

Сумнівно, що гравцям сподобаються ставки на спорт, якщо вони підійдуть до них неправильно, оскільки вони, швидше за все, будуть не на правильному шляху, щоб отримати виграш.

Це не має на меті відбити бажання робити ставки на спорт. Мета цієї статті полягає в тому, щоб гравці знали, як робити ставки, і запропонували гравцям міцні основи, на яких можна було б розвивати, якщо вони хочуть регулярно вигравати гроші.

Посібник зі ставок на спорт

Посібник зі ставок на спорт

Ось короткий огляд того, що учасники ставок повинні знати і робити, щоб не тільки збільшити свої шанси на виграш, але й допомогти їм відповідально грати в азартні ігри та отримувати задоволення від цього.

Індустрія спортивних ставок, як і Уолл-стріт, нестабільна. Букмекери змінюють коефіцієнти протягом дня залежно від активності, яку вони здійснюють, та інших новин, таких як травми та погода.

Наприклад, якщо команда А починає як фаворит з 7 очок і більшість ставок робиться на неї, їхня лінія може збільшитися з -7 до -7,5. Цілком можливо, що лінія може просунутися набагато далі до -8, або вона буде «викуплена» до -7.

Якщо говорити про рядки, то добре порівняти рядки з кількох букмекерів. Лінії можуть відрізнятися залежно від букмекерської контори, оскільки різні букмекерські контори обслуговують різні типи клієнтів.

Коли справа доходить до того, скільки ставити, розумне правило — ризикувати лише тим, що гравець може дозволити собі втратити. Пам’ятайте, що ставки на спорт – це марафон, а не спринт. Будуть хороші дні і погані дні. Ось чому існує чудова стратегія, яка називається беттингом.

Флет-ставка передбачає ставку на однакову суму в кожній грі і ризик лише від 1% до 5% від банкролу гравця на кожну ставку (банкрол — це початкова сума, з якою гравці мають у своєму розпорядженні зробити ставку). Наприклад, якщо гравці мають банкрол у 100 доларів, вони повинні ризикувати не більше ніж 5 доларів за гру.

Посібник зі ставок на спорт
Види спортивних ставок

Види спортивних ставок

На один вид спорту можна робити ставки різними способами, і існує безліч способів грати в різні види спорту.

Що стосується ставок на спорт, найкраще, що можуть зробити гравці, — це вивчити правила кожної форми ставок і супутніх винагород, починаючи з цих найпоширеніших видів ставок на спорт.

 • Ставки на грошову лінію: Один з найпростіших способів зробити ставки на спорт – це ставка на грошову лінію. Гравці вирішують, хто виграє гру чи матч, а виграш визначається коефіцієнтами.
 • Прямі ставки: У Сполучених Штатах пряма ставка також відома як ставка на очки. Розповсюдження балів вказує, хто, ймовірно, виграє і з якою перевагою.
 • Загальні ставки на лінії: Тут ставка залежить від загальної кількості очок, набраних обома командами. Гравці повинні вибрати, чи вважають вони, що підсумковий рахунок буде вищим чи нижчим від числа, зазначеного в букмекері.
 • Parlay Bets: Парлейна ставка полягає в тому, щоб робити численні ставки, які повинні виграти, щоб гравець виграв. Наприклад, гравці можуть поставити команду А на перемогу у Світовій серії та команду X у Суперкубку в одному році.
 • Тізер ставки: Оскільки вони містять два або більше виборів, ставки-тизери можна порівняти з виборами. Різниця полягає в тому, що в обмін на меншу загальну виплату гравці отримують більш вигідний розповсюдження балів.
 • Ставки один на один: Коли учасник пари вибирає переможця між двома учасниками, це називається ставкою один на один
Види спортивних ставок
Ставки на футбол

Ставки на футбол

Футбол є одним з найпопулярніших видів спорту для ставок.

Це добре відомий вид спорту в більшості країн світу і має кілька відомих команд. Ще одна причина, чому так багато людей люблять робити ставки на футбольні ігри, полягає в тому, що існує так багато турнірів на вибір.

Ці турніри складаються з десятків різних матчів за участю багатьох різних команд, що пропонують шанувальникам цього виду спорту багато можливостей зробити ставки на ігри.

Єдині країни, де футбол не є найпопулярнішим видом спорту, це Сполучені Штати, де панує НФЛ, Австралія та Нова Зеландія, де домінує регбі, і Канада, де хокей є національним фаворитом.

Ставки на футбол
Посібник зі ставок на футбол

Посібник зі ставок на футбол

Щоб почати вчитися як робити ставки на футбол, виберіть букмекерську контору з чудовим послужним списком. Сайт ставок повинен мати всі необхідні ліцензії та забезпечувати виняткове обслуговування клієнтів.

Веб-сайт повинен мати широкий спектр варіантів оплати, а також велику безпеку. Перш ніж вибрати спортивного букмекера, поговоріть з іншими гравцями та проведіть деякі дослідження в Інтернеті, щоб отримати поради.

Найпопулярніші види ставок у футболі перший бомбардир, тайм/повний час, передача та обидві команди, які заб'ють.

Ставки на першого бомбардира є найпопулярнішим методом ставок на футбол. Це означає, що гравець робить ставку на команду, яка, на їхню думку, першою заб’є в матчі. Коефіцієнти для ставок на першого бомбардира зазвичай вищі, оскільки є багато можливих результатів.

Половина/повний робочий день де гравці можуть зробити ставку на те, чи:

 • Одна сторона веде в перерві, а інша команда в повний час, або навпаки,
 • Команда буде попереду в перерві та в кінці гри,
 • У перерві буде нічия, і одна з команд виграє в основний час,
 • Гра завершиться нічиєю як на півдорозі, так і в кінці.

Парлей ставки підвищити можливу віддачу від їхньої ставки, зробивши ставку на перемогу, поразку чи нічию багатьох команд, зменшуючи їхні шанси з кожною грою, але збільшуючи їхні шанси на великий виграш.

Ставки на обидві команди зрозуміло, оскільки гравцеві надається вибір матчів і вказується вибрати ігри, в яких обидві команди заб’ють. Зміна полягає в тому, що замість виграшу, програшу чи нічиї у ставках на парлей тепер є лише два можливих результату: «заб’є/не заб’є».

Фентезі-спортивні ліги існують вже давно, але ставки на них нещодавно стали популярнішими.

Ставки на фентезі-футбол

Основна концепція ставок на фентезі-спорт полягає в тому, що ви збираєте команду гравців за певними критеріями, і ці гравці потім заробляють очки для вашої команди залежно від їхньої ефективності в іграх.

Потім ви можете змагатися за реальні гроші з іншими людьми, які зібрали фентезійні команди, причому переможцем стає той, чия команда працює найкраще. Ставки можна робити різними способами, включаючи участь у лігах, які тривають цілий сезон.

Посібник зі ставок на футбол
Ставки на скачки

Ставки на скачки

Конний спорт має довгу і багату історію, якою займаються протягом тисячоліть у всьому світі. Перегони на колісницях були видатною діяльністю в стародавні часи, а перегони відбувалися по всій Греції та Риму.

Конний спорт займає лише друге місце після футболу як найпопулярніший вид спорту для глядачів у Сполученому Королівстві. Згідно з галузевими дослідженнями, понад шість мільйонів людей відвідують перегони у Сполученому Королівстві щороку, причому жінки становлять 40% тих, хто їде.

Цей вид спорту популярний у Франції, Австралії, США, Канаді, Гонконгу та Малайзії, а прихильники в Японії, як відомо, сплять в очікуванні великих подій.

Ставки на скачки
Посібник зі ставок на скачки

Посібник зі ставок на скачки

Починати ставки на скачки, учасники парі повинні спочатку зареєструватися на відповідному сайті ставок, а потім внести там свої кошти.

Потім вони просто знаходять гонку, на яку хочуть зробити ставку. Більшість веб-сайтів містять список іподромів, на яких цього дня проводяться перегони, що дозволяє вибрати один і переглянути всі заплановані гонки.

Як вибрати переможця

Ось шість основних факторів, які потрібно враховувати спортсменам, намагаючись передбачити переможця кінських перегонів: хід, відстань траси, родовід коня, зв’язки, форма дистанції та оцінка гандикапу.

 • Йду: Гоінг (також званий станом траси або рейтингом траси) — це поверхня доріжки на іподром перед перегонами чи змаганням. Ход визначається кількістю вологи в землі та оцінюється офіційним стюардом у день забігу.
 • Відстань: Більшість коней можуть пробігти лише певну відстань, перш ніж вони втомляться. Вибір коня з послужним списком витривалості може добре окупитися.
 • Родовід: Це відноситься до походження коня. Досвідчені учасники ставок часто перевіряють родовід коня, щоб побачити, чи віддає він перевагу бігати по землі чи дерну, керувати позашляхом (тобто повільніше) чи долати нову дистанцію.
 • Підключення: Певні комбінації тренера, жокея та власника мали великий успіх, і форма цих двох і трьох може принести багато грошей.
 • Форма курсу: Коні бігають по-різному на різних іподромах, тому перевірка бігових карток для переможців попередніх дистанцій є хорошою ідеєю.
 • Знак гандикапу: Як тільки кінь досягає піку гандикапу, їм важко конкурувати з кіньми з кращою вагою. У гонках з гандикапом порівняння рейтингу коня з їхнім останнім переможним є критичним.
Посібник зі ставок на скачки
Ставки на крикет

Ставки на крикет

Крикет - одна з найстаріших ігор, коріння якого сягають 18 століття в Англії. Це також один із найпопулярніших видів спорту в світі, де багато любителів спортивних ставок роблять ставки на матчі з крикету, не виходячи з дому.

Насправді ставки на спортивні події з крикету є прибутковою частиною індустрії онлайн-ігор. Хоча вона найбільш популярна у Великобританії, Індії, Австралії та Південній Африці, її популярність зростає серед американців, які все більше знайомі з грою.

Хоча більшість гравців у Сполучених Штатах досі не знайомі з цією грою, деякі американські учасники спортивних ставок вважають ставки на крикет цікавими через численні варіанти ставок, які надає гра.

Ставки на крикет
Посібник зі ставок на крикет

Посібник зі ставок на крикет

Перш за все, гравці повинні знайти найкращу букмекерську контору, яка добре розбирається в крикеті та дає конкурентоспроможні шанси. Крім того, деякі веб-сайти букмекерських контор надайте клієнтам статистику, яка потрібна для успішного ставки.

Набагато легше робити ставки на основі інтуїтивних інстинктів, ніж розробляти й аналізувати стратегію. Однак, якщо учасники ставок використовують деякі з перевірених і вірних порад ветеранів щодо ставок на крикет, їм не потрібно буде проводити детальний статистичний аналіз, щоб збільшити ваші шанси на виграш.

Завжди слідкуйте за прогнозом погоди

Знання погоди може дати вам деяке приховане уявлення про гру, яка в першу чергу залежить від вітру та ступеня нестабільності повітря. Наприклад, якщо прогнозується дощ, ігри, заплановані на ці дні, можуть бути скорочені, віддаючи перевагу команді, яка б'є другою.

Очікування результатів жеребкування

Рішення про те, хто б'є першим, має значний вплив на результат гри. Це пов’язано з тим, що перша сторона, яка б’є, зіткнеться з меншими недоліками в ході гри через знос хвіртки.

Важливість форми

Форма визначає, наскільки добре чи погано виступає команда чи окремий гравець. Переконайтеся, що ви заздалегідь перевіряєте команди та гравців, щоб отримати найновішу інформацію про їхню статистику ефективності.

Оцінка стану грунту

Хоча якості різних ігрових подач не можуть бути головними для більшості кращих, вони мають значення.

Деякі хвіртки, наприклад, не повертаються взагалі, а інші чудово реагують на обертання. Є повільні траси, а деякі мають плавучість, яка сприяє швидким боулерам.

Крикет займає перше місце в списку, коли справа доходить до спорту з важкими гандикапами. Це пов’язано з великою кількістю ринків на вибір. Доступні варіанти ставок як перед постом, так і в реальному часі.

З такою кількістю альтернатив для ставок існує значний ризик зробити кілька спекулятивних ставок. В результаті важливо вивчити деякі з найкращих тактик, які учасники ставок можуть використовувати, щоб отримати перевагу і, можливо, перемогти систему.

Посібник зі ставок на крикет
Ставки на UFC

Ставки на UFC

За останнє десятиліття Ultimate Fighting Championship (UFC) зросла популярність, як і ставки на події, що відбуваються.

Оскільки все більше людей робить ставки, онлайн-букмекери змушені покращувати свої сервіси, надаючи додаткові варіанти ставок, рекламні акції та коефіцієнти, які є конкурентоспроможними.

Учасники ставок можуть заробляти багато грошей, роблячи ставки на UFC. Як і більшість спортивних ставок, існують перевірені стратегії, які можуть допомогти гравцям знизити ризик і підвищити прибуток. Ветерани завжди враховують тактику, але це ще важливіше для тих, хто вперше робить ставку на змішані бойові мистецтва.

Варто врахувати кілька речей, які допоможуть абсолютно новим гравцям розпочати ставку на UFC на праву ногу.

Ставки на UFC
Посібник зі ставок UFC

Посібник зі ставок UFC

Перше, що потрібно зробити, щоб зробити ставки в UFC, — знайти букмекерську ставку. Це важливе рішення, але зараз це набагато легше, ніж кілька років тому. Причина цього в тому, що завдяки розширенню с Ставки на UFC, більшість букмекерів тепер пропонують значні варіанти ставок на UFC.

Доступні огляди, щоб допомогти гравцям вирішити, чи потрібна вам допомога, а гравцям також слід звернутися за порадою до спільноти ставок.

Гравці повинні шукати базовий інтерфейс, з яким вони знайомі, і який дозволяє їм легко орієнтуватися на ринках ставок.

Шукайте будь-які пропозиції щодо ставок, якими можуть скористатися ставки, будь то безкоштовні ставки, пропозиції повернення грошей чи щось інше; вони всі допомагатимуть учасникам на початку.

Ставки на UFC: основні умови ставок, які потрібно знати

 • улюблений: Боєць, якому прогнозують перемогу — і майже завжди з смішно низькими шансами. З андеркартами ставки на фаворитів завжди вигідніше.
 • Аутсайдер: З іншого боку, це той комбат, який навряд чи переможе. Це може бути вигідніше, ніж робити ставки на фаворита, тому що ви отримаєте назад свою ставку плюс прибуток.
 • Натиснути: Ставка, яка призведе до нічиї, не є ні програшним, ні виграшним квитком. Ваша ставка просто повертається.
 • крейда: Улюблений або прогнозований переможець бою, і зазвичай особа з найкращими шансами; майже завжди негативні шанси.
 • Рішення: Результат поєдинку за оцінками суддів. Це може бути розділене, одностайне, більшість або технічне рішення.
 • технічний нокаут: Це означає технічний нокдаун. Бійці отримують тричі нокдаун, або рефері втручається і зупиняє поєдинок після того, як визначить, що боєць не може продовжити. Якщо судді не визначають поєдинок за картками оцінок або не оголошують боротьбу без змагань, вихід з кута також є технічним нокаутом.
Посібник зі ставок UFC

Останні новини

Найкрутіші зимові види спорту, на які можна робити ставки
2022-03-02

Найкрутіші зимові види спорту, на які можна робити ставки

Види спорту на снігу або льоду називають зимовими видами спорту. На відміну від літніх видів спорту, зимові види спорту мають коротший сезон з листопада по лютий. Деякі заходи, наприклад, зимові Олімпійські ігри, плануються кожні чотири роки. Зимові Олімпійські ігри пропонують найцікавіші можливості для ставок на спорт онлайн. Тим не менш, кілька щорічних і дворічних зимових видів спорту доступні для ставок.