Betting Lines

Лінія ставок — це точка, яка відокремлює команду, яка користується перевагою, від аутсайдера в спортивних змаганнях. Букмекери отримують коефіцієнти на спортивні матчі за допомогою складної математичної моделі або комп’ютерного алгоритму. На основі статистичних даних форварди визначають ймовірний розрив між двома командами, який базується на силі попередніх виступів. Під час аналізу букмекери порівнюють команди, щоб визначити, яка з них є перевагою для перемоги та з якою перевагою. Наприклад, букмекери можуть передбачити, що обрана команда виграє з 10 очок. Таким чином, команда аутсайдера може отримати фору в 10 очок для цілей ставок.

Як працюють лінії ставок?Ставка MoneylineВсе про парлейну ставкуЯк читати лінії ставок?
Як працюють лінії ставок?

Як працюють лінії ставок?

Гравці роблять ставки на кожну команду, виходячи з коефіцієнтів, які надають букмекерські ставки. Аналіз також враховує результативність гравців. Результати точні приблизно в 50% випадків. Коефіцієнти постійно зростають і залежать від ефективності команд. Учасники ставки перевіряють коефіцієнти, щоб визначити сучасні очікування результативності конкуруючих команд. Майбутні шанси постійно змінюються і відображають результативність команд протягом сезону.

Спортивні букмекери, як правило, довіряють консультантам, які пропонують інформацію про ймовірні шанси на основі досвіду галузі. Переглядаючи комп’ютерні рейтинги, професійні коефіцієнти надають оцінку шансів на результат кожного спортивного змагання на основі загальних результатів команди.

Професійні ставки коригують лінію ставок на основі заздалегідь визначених критеріїв, які можуть включати травми, перевагу домашнього поля, погоду та розклад команд. Навіть домінуюче порушення пасу може відігравати роль у визначенні коефіцієнтів і подальшої лінії ставок. Якщо команда грає послідовні матчі, цей розклад може вплинути на аналіз коефіцієнтів і лінії ставок у букмекері.

Після встановлення коефіцієнтів онлайн букмекерська контора робить прогнози доступними для громадськості як «відкриваючі» або початкові коефіцієнти, які прогнозуються для кожного матчу. Учасники ставки вирішують, на яку команду зробити ставку на основі коефіцієнтів. Ставки спочатку встановлюють ліміти ставок на низькому рівні, щоб визначити, як роблять ставки, перш ніж підвищувати ліміти ставок.

Коли ринок ставок на певний матч зростає, букмекерська букмекерська контора може коригувати коефіцієнти або лінію ставок протягом періоду до початку гри на основі того, скільки азартних ігор залучають конкуруючі команди.

Найпопулярніші країни для азартних ігор включають Австралію, Сінгапур, Ірландію та Канаду. У Європі, Великобританія, Італія, Франція та Іспанія, як правило, мають високі валові доходи від азартних ігор. Однак букмекерські контори по всьому світу використовують лінії ставок, коли пропонують коефіцієнти тим, хто ставки на спортивні змагання.

Як працюють лінії ставок?
Ставка Moneyline

Ставка Moneyline

Відповідно до посібники зі ставок на спорт, ставка Moneyline — це простий процес, який має два-три можливих результату. Маючи дві команди або гравців у ставці Moneyline, гравці вибирають, який гравець виграє.

Для боїв у футболі або ММА є третій варіант ставок, який називається нічиєю, коли не оголошується переможець чи переможений. Додатки для букмекерів часто пропонують нічию як варіант ставки Moneyline. Інші пропонують нічию без можливості ставки. У цьому випадку гравець обирає команду-переможця або конкурента без результату жеребкування. Якщо учасник ставки прогнозує правильний результат змагань, букмекерська ставка виплачується за коефіцієнтом. Ставка Moneyline відрізняється від лінії ставок тим, що є лише варіант виграшу, програшу або нічиї.

Улюблений

У ставці Moneyline коефіцієнти передбачають, яка команда або гравець виграє матч. Гравець може зробити ставку на суму, зазначену в коефіцієнтах на виграш. Наприклад, з коефіцієнтом -15 людина може поставити 15 доларів, щоб виграти 10 доларів. Виплата становить 25 доларів, що включає суму ставки в 15 доларів США плюс суму виграшу в 10 доларів. Зі ставкою Moneyline команда або гравець, якому віддається перевага, завжди матиме коефіцієнти зі знаком мінус.

Аутсайдер

Азартні гравці іноді вважають за краще робити ставки на аутсайдера в онлайн-букмекерській конторі, яка менша ймовірність того, що конкурент переможе суперника. Використовуючи 10 доларів як приклад одиниці, гравець, який робить ставку на аутсайдера, повинен був би поставити 10 доларів, щоб виграти 15 доларів і отримати виплату в 25 доларів. У ставці Moneyline шанси аутсайдера відображаються зі знаком плюс, тобто +15.

Навіть

Якщо команди настільки близькі за навичками, що коефіцієнти парні, гравець може зробити ставку на парні коефіцієнти. У цьому випадку учасники можуть отримати виплату в розмірі 20 доларів США при ставці в розмірі 10 доларів за коефіцієнти парні +10.

Ставка Moneyline
Все про парлейну ставку

Все про парлейну ставку

Парлей – це одинична ставка, яка пов’язує додаткові одиничні ставки разом і залежить від усіх виграшних ставок, щоб гравець виграв ставку. Ці види ставок пропонують високі виплати, які значно більше, ніж просто розміщення окремої ставки.

Причина високого прибутку в тому, що шанси на виграш на трьох ставках важче, ніж на виграші однієї ставки. Якщо учасник програє лише одну ставку у зв’язаних ставках, він втрачає гроші, поставлені на весь парлей. Якщо будь-яка з індивідуальних ставок у парі зрівняється, ставка повертається до знижених коефіцієнтів відповідно до результатів для всіх матчів, включених до пари.

Зазвичай корельовані передачі обмежені. Співвідношені ставки передбачають дві або більше ставок на один і той же матч, які залежать від схожого результату. Ставки на подібні результати можуть призвести до високих виплат, тому букмекери часто обмежують корельовані ставки, щоб уникнути значних втрат у разі перемоги кількох гравців.

Дисперсія

Інша ставка на передачу – це ставка на перемогу двох або більше конкурентів в одному змаганні. Букмекери примножують виплату за ігри, в яких гравець обирає правильних переможців. Якщо учасник обирає три команди і всі три команди перемагають, букмекерська контора виплачує виплати за вищими коефіцієнтами, які є більшими, ніж одна ставка. У пари може бути від двох до десяти команд. Незважаючи на те, що учасники ставок мають неоднозначні думки про переваги ставки, це все ще популярний спосіб робити ставки в Інтернеті.

Прибутковість залежить від здатності гравця виграти більше 50 відсотків зроблених ставок. Зрештою, пари виплачують більше грошей, хоча виграти важче. Однак досвідчені професіонали можуть грати в азартні ігри на основі поглибленого дослідження конкуруючих команд і історичних можливостей окремого гравця вигравати ставки.

Все про парлейну ставку
Як читати лінії ставок?

Як читати лінії ставок?

Любителі спорту, які роблять ставки на змагання, знають, що існує багато подібностей, зокрема ставки на те, хто виграє матч, розкид очок, ставки на більшу та меншу, а також різноманітні варіанти, пов’язані зі ставками на фаворита чи аутсайдера. Ось приклади того, як читати лінії ставок на різні види спорту і ставки.

Лінії ставок на футбол

в футбол, знак «мінус» вказує на команду, яка бажає перемогти, а знак «плюс» вказує на команду, яку очікується програти. Знак + завжди вказує на те, яка команда є аутсайдером у змаганні. Якщо число вказано після знака (-) мінус, очікується, що обрана команда виграє з цим числом у балах. Грошова лінія – це просто шанси конкурентів на перемогу чи поразку в матчі.

Незалежно від того, 2 до 1 чи 5 до 1, коефіцієнти виражають числовий результат математичного аналізу передбачуваної перемоги чи поразки команди в змаганні. Лінія ставок - це точка між очікуваними виграними або втраченими балами, тобто -15 або +15. Однак у футболі гравець може просто зробити ставку на ту команду, яка, на його думку, може виграти, і взагалі не турбуватися про розкид очок або шанси.

Лінії ставок на баскетбол

Спортивні букмекери Dallas Mavericks пропонують різноманітні варіанти ставок професійні баскетбольні ігри. У ставках НБА одним із способів робити ставки є ставки Moneyline, коли учасник обирає переможця гри. Це широко поширений метод ставок у ставках на спорт. Грошові лінії також є аспектом точкових спредів. Наприклад, коефіцієнт -55 означає, що гравець виграє за кожну правильну ставку проти коефіцієнта -55.

Учасники пари також можуть робити ставки, роблячи ставки на загальний рахунок, роблячи ставки більше або менше прогнозованої суми, опублікованої букмекером. Якщо загальний рахунок обох команд перевищує прогнозовану суму букмекерів до точного рахунку, який вибрав і зробив ставку, той, хто ставить, виграє.

Лінії ставок на бейсбол

Ставки на бейсбол як і інші ставки Moneyline. Учасники ставки обирають улюблену команду, вкладаючи 115 доларів США з коефіцієнтом -115, щоб виграти 100 доларів, якщо правильно. Виплата включає 215 доларів США, що є комбінацією суми, яку ставив гравець, у 115 доларів США плюс сума виграшу в 100 доларів. Шкала виграшу являє собою точну суму, яку гравець ставить на користь улюбленої команди або аутсайдера. Однак коефіцієнти завжди є базовою лінією виграшу в 100 доларів. Комісійні за букмекерські ставки виникають, коли програє улюблений учасник.

Якщо фаворит програє, букмекер виплачує аутсайдеру, отримуючи прибуток на вищому фавориті. Якщо перемагає фаворит, букмекерська ставка не приносить прибутку. Якщо у фаворита є оптимальні шанси на перемогу, навряд чи букмекерська ставка принесе прибуток. Однак спортивні букмекери надають коефіцієнти на тисячі матчів щомісяця. Перемоги та поразки вирівнюються, дозволяючи букмекерській ставки виграти в цілому.

Лінії ставок на скачки

в скачки, шанси легко зрозуміти. Чим більше грошей робить ставка, тим менші шанси. Коефіцієнти вказують на очікуваний прибуток проти вкладеної суми. При коефіцієнті 10-1 гравець може розраховувати на виграш 10 доларів за кожен поставлений долар. Навіть гроші дають гравцеві 2 долари за кожні 2 долари, поставлені на ставку, і загальний прибуток становить 4 долари.

Новим гравцям може знадобитися деякий час, щоб зрозуміти, як робити ставки на спорт. Незважаючи на те, що деякі види спорту пропонують подібні коефіцієнти для ставок, наприклад, ставки на прямий переможець, загальну суму балів або суму балів, є інші види спорту з більш спрощеними або складними варіантами ставок. Для гравця розуміння коефіцієнтів і дослідження конкурентів допоможуть у виборі переможця.

Як читати лінії ставок?