Найкращі додатки для ставок онлайн

Ще кілька років тому ставки на спорт були трудомісткою і дорогою справою. Це тому, що гравцям доводилося враховувати час і бюджет, щоб грати в азартні ігри у звичайній букмекерській конторі. Але це вже в минулому завдяки найкращим додаткам для ставок.

Отже, на цій сторінці ви знайдете найкращі програми для ставок у 2021 році та корисну інформацію для мобільних ставок на спорт.

Що таке програми для ставок в Інтернеті?

Що таке програми для ставок в Інтернеті?

Додаток для ставок на спорт — це мобільне або настільне програмне забезпечення, де гравці роблять ставки на кілька спортивних подій. Як правило, найкращі програми для ставок доступні через миттєву гру (веб-сервер) або спеціальні програми для ПК та мобільних операційних систем. Гравці починають зі створення ставки перед тим, як зробити ставку на реальні гроші або бонусні гроші. Крім того, програми дозволяють геймерам переглядати результати і статистику ігор в реальному часі, а також відстежувати перемоги та поразки.

Коротка історія ставок на спорт

По-перше, ставки на спорт існують так довго, як існують спортивні події. Все почалося більше 2000 років тому, коли греки запровадили Олімпіаду, яка пізніше поширилася на Стародавній Рим. У Римі глядачі поклали величезні суми на перемогу гладіаторів, а ставки на спорт згодом стали легальними.

Пізніше в історії ставки набули широкого поширення в Англії, а скачки були центром тяжіння. Незабаром англійські поселенці експортували це дозвілля на американські береги та інші частини світу. Сьогодні гравці можуть робити ставки на футбол, хокей, регбі, теніс, скачки, скачки хортів тощо.

Останні події

У 1950-х роках Лас-Вегас легалізував спортивні азартні ігри, щоб зробити їх більш привабливими для багатьох. Однак учасникам ставки довелося відповідно спланувати поїздку, а тим, хто живе за межами міста, не пощастило. Саме через такі незручності призвело до зростання онлайн азартних ігор. Перший додаток для ставок на спорт (Interlops) був запущений в 1996 році.

Успіх цього сайту ставок спонукав інші букмекерські контори до запуску. Як і очікувалося, більшість букмекерських контор уже успішно проводили наземні операції. Але, як і в індустрії онлайн-казино, конкуренція була жорсткою. В результаті букмекерські букмекери почали пропонувати привабливі бонуси, такі як безкоштовні ставки та бонусні гроші, щоб залучити та утримати гравців.

Тим часом ставки в реальному часі з’явилися набагато пізніше, у 2002 році. Це стало важливою віхою в індустрії, оскільки учасники ставки могли робити ставки на матчі в реальному часі. Для досвідчених гравців вони знають, що ставки в реальному часі є більш прибутковими та розважальними, ніж ставки перед матчем. Тут гравці вже мають свою роботу, оскільки результати матчу тепер легше передбачити. Загалом, програми для ставок в Інтернеті зробили значну революцію в галузі.

Що таке програми для ставок в Інтернеті?
Популярність додатків для ставок

Популярність додатків для ставок

Ніхто не може сперечатися з тим, що ставки на спорт в Інтернеті зараз є найпомітнішим ринком ставок у всьому світі. Згідно з результатами дослідження Zion Market Research, у 2020 році індустрія спортивних ставок отримала колосальні 131,1 мільярда доларів, незважаючи на пандемію Covid-19.

Крім того, у тому ж звіті говориться, що до 2028 року ринок зареєструє близько 179,3 мільярда доларів. Зараз це вражаюче зростання на 8,83%.

Але чому ця галузь фіксує приголомшливі показники навіть у складні роки? По-перше, і найбільш очевидне, збільшення проникнення Інтернету не могло статися в кращий час.

Згідно з повідомленнями, станом на січень 2021 року було приблизно 4,66 мільярда активних інтернет-серферів. З цієї кількості майже 90% використовували свої мобільні телефони для доступу до Інтернету. Якщо брати до уваги цю статистику, то це означає, що близько 63% населення світу можуть грати в онлайн-ігри.

На додаток до більш широкого охоплення Інтернетом, галузь отримала перевагу від постійно зростаючих мобільних технологій. Коли перші iPhone та Android були випущені в червні 2007 року та вересні 2008 року відповідно, це означало лише, що галузь стане більшою та кращою.

Сьогодні ці мобільні операційні системи відповідають настільним системам за рівнем безпеки та функціональності. Насправді ставки на мобільних пристроях — це єдиний спосіб насолоджуватися послугами спеціального додатка для азартних ігор.

Популярність додатків для ставок
Як щодо законодавства про ставки на спорт?

Як щодо законодавства про ставки на спорт?

Іншою причиною, яку часто ігнорують, чому програми для ставок стали настільки популярними, є недавнє законодавство на більшості ринків. Візьмемо, наприклад, Великобританію, де букмекерство стало легальним у 1960-х роках.

Сьогодні індустрія може похвалитися багатьма ліцензованими веб-сайтами з більш ніж 100 букмекерськими конторами, розкиданими по всій країні. Поточна ринкова вартість становить понад 650 мільйонів фунтів стерлінгів із понад 2 мільйонами активних гравців. Вражаюче!

Переміщаючись через Атлантику до США, штати стають все більш сприйнятливими до онлайн-ставок після багатьох років політичної опозиції. Наприклад, у 2021 році законодавці Арізони одноголосно прийняли законопроект про онлайн-ставки на спорт, щоб дозволити мобільні азартні ігри.

Як наслідок, у вересні було опубліковано кілька спортивних букмекерів. Невада, Колорадо, Іллінойс та Айова – це інші штати, де процвітають програми для онлайн-ставок.

Як щодо законодавства про ставки на спорт?
Плюси та мінуси програм для ставок

Плюси та мінуси програм для ставок

Є багато причин використовувати найкращі програми для ставок в Інтернеті. Вони включають:

 • Зручність: так само, як це економить час для здійснення дзвінків за допомогою мобільного телефону замість статичного стаціонарного телефону, те саме стосується і мобільних ставок. Іншими словами, гравцям не потрібно шукати робочий стіл або приватну букмекерську контору, щоб робити ставки. Замість цього витягніть свій телефон, створіть купон і виграйте гроші.

 • Найкращі шанси та бонуси: багато клієнтів наземних букмекерів погодяться, що тут немає безкоштовних обідів. Робити ставки в одному з цих магазинів без мінімальної суми депозиту майже неможливо. І навпаки, бонуси та безкоштовні ставки – це порядок дня в найкращих програмах для ставок. Часто нові гравці користуються безкоштовними ставками лише за успішне створення облікового запису.

 • Легкий виведення грошей. Легкий виведення коштів є важливою перевагою додатків для ставок. Щоб вивести виграш, гравцям достатньо підійти до каси та вибрати спосіб виведення, пов’язаний з обліковим записом. І це не забуваючи про швидкі депозити через рахунок Pay by Phone.

Нижче наведено деякі недоліки використання програм для ставок:

 • Залежність від ставок: учасники ставок, які не можуть контролювати свою спрагу до ставок, можуть виявити, що глибше занурюються в залежність. Той факт, що програми для азартних ігор приймають ставки будь-де й у будь-який час, не означає, що ставки повинні замінити інші види дозвілля у вашому житті.

 • Обмежені функції: незважаючи на хороші можливості, програми для ставок якось обмежені в порівнянні з миттєвими веб-програмами. У багатьох випадках версії веб-сайтів містять більше функцій, таких як додаткові способи оплати, більше інформації про бонуси тощо.

Плюси та мінуси програм для ставок
Як робити ставки за допомогою додатків

Як робити ставки за допомогою додатків

У цьому розділі розповідається про те, як розпочати роботу з найкращими додатками для азартних ігор. Ви навчитеся вибрати правильного оператора, завантажити сумісний додаток і успішно налаштувати обліковий запис.

Виберіть постачальника

Нижче наведено кілька речей, які слід враховувати, вибираючи найкращий додаток для азартних ігор:

Законність: подивіться, наскільки надійна платформа для ставок. Найкращі програми для ставок на спорт мають бути ліцензовані та регулюються юридичним органом, щоб гарантувати справедливість та безпеку. Наприклад, якщо ви живете у Великобританії, будь-що, що не схвалено UKGC, не можна розглядати.

Доступні коефіцієнти: чим соковитіші коефіцієнти, тим краще букмекерська контора. Але спочатку навчіться читати шанси. Наприклад, більшість європейських букмекерів використовують десяткові коефіцієнти, тоді як американські букмекери використовують американські. У будь-якому випадку, не погоджуйтеся на менше.

Ставки в реальному часі: якщо програма для букмекерів не пропонує ставки в прямому ефірі та послуги потокової передачі, пропустіть її взагалі. Як було сказано на початку, ставки в реальному часі є справжньою справою в сучасній індустрії ставок на спорт. У цьому типі азартних ігор гравці можуть бачити, як коефіцієнти коливаються під час гри, і приймати точні рішення.

Ліміти ставок: максимальні та мінімальні ліміти ставок відрізняються залежно від букмекерів. Стандартні букмекерські ставки дозволяють гравцям робити ставки від 0,50 до 10 000 доларів. Однак ліміти ставок для ставок у грі завжди різні. Крім того, деякі юрисдикції, як-от Німеччина, обмежують максимальну ставку, яку може зробити гравець.

Підтримка клієнтів: часто гравці стикаються з такими проблемами, як несвоєчасне зняття коштів, перевірка посвідчення особи, призупинені облікові записи для ставок тощо. У цьому випадку підтримка програми для ставок має надавати швидке цілодобове обслуговування. Якщо можливо, підтримка живого чату, яка не керується ботами, є обов’язковою.

Як робити ставки за допомогою додатків
Завантажте програму

Завантажте програму

Визначивши ідеальну програму для ставок, настав час її встановити. Однак досвід може дещо відрізнятися, залежно від пристрою для ставок і букмекера. Отже, нижче наведено, що слід пам’ятати, коли робите ставки на Android та iPhone:

Програми для ставок на спорт для Android

Android дійсно є найбільш поширеною операційною системою для мобільних телефонів. Таким чином, очевидно, що більшість мобільних додатків для ставок призначені для Android. Але, як не дивно, більшість програм для ставок на спорт недоступні в Google Play Store. У 2013 році Google заборонив усі програми для азартних ігор на реальні гроші в Play Store, стверджуючи, що немає системи для перевірки віку користувачів.

На щастя, загальну заборону було знято в 2017 році, хоча обмежувалася лише користувачами у Великобританії, Франції та Ірландії. На початку цього року компанія додала до списку ще 15 країн (включаючи США). Хоча це важливий крок, більшість користувачів все ще застрягли на вулиці. Але не хвилюйтеся, тому що гравці все ще можуть встановлювати програми APK безпосередньо з веб-сайту букмекерської контори.

Ставки на спорт iOS

На відміну від Google, Apple була більш зручною для гравців. Як наслідок, шанси прямого завантаження цих легальних букмекерів на iPhone або iPad з App Store досить високі. Навіть краще, завантаження та встановлення додатків для ставок на iPhone безкоштовні, як і на Android.

Щоб встановити програму для ставок на спорт на iPhone, виконайте такі дії:

 • Відвідайте App Store і знайдіть назву букмекерської контори.
 • Торкніться назви програми для азартних ігор, яку ви хочете завантажити.
 • Натисніть Отримати, а потім натисніть ВСТАНОВИТИ.
Завантажте програму
Як налаштувати обліковий запис

Як налаштувати обліковий запис

Створити обліковий запис для ставок на спорт досить просто, якщо програма вже встановлена. Зауважте, що процес абсолютно однаковий, незалежно від того, використовуєте ви додаток для азартних ігор на iPhone чи Android. Просто знайдіть кнопку «Зареєструватися», «Приєднатися» або «Зареєструватися» та натисніть її.

Потім запуститься електронна форма для введення імен, статі, дати народження, номера соціального страхування та адреси. Більшість додатків для азартних ігор також вимагають від нових гравців надати свої номери мобільного телефону та відповідати на таємні запитання. Нарешті, введіть адресу електронної пошти та пароль.

Коли ви ввійшли, під’єднайте банківський метод, який підтримується в букмекерській конторі. Потім, якщо буде запропоновано, внесіть мінімальний депозит, перш ніж отримати вітальну винагороду за допомогою промо-коду. Нарешті, додайте свій вибір матчу до картки ставок і зробіть ставку. Вітаю!

Як налаштувати обліковий запис
Популярні способи оплати додатків

Популярні способи оплати додатків

Як новий гравець, ви, очевидно, не можете дочекатися, щоб внести та зняти гроші з рахунку букмекерів. Але перш ніж зробити вибір, переконайтеся, що спосіб оплати зручний і зручний у використанні. Нижче наведено список деяких стандартних банківських варіантів, які слід розглянути:

 • Кредитна/дебетова картка: майже всі додатки для азартних ігор приймають платежі через Visa і MasterCard. Але хоча депозити можуть бути миттєвими, зняття коштів може зайняти до 5 робочих днів, залежно від букмекерської контори та банку.

 • Передплачена картка: якщо ви дбаєте про безпеку, то банківські методи, такі як PayNearMe, повинні бути привабливими. За допомогою цього методу гравці можуть вносити готівку на АЗС або в продуктовий магазин, використовуючи штрих-код, створений у додатку для азартних ігор.

 • Банківський переказ або чеки: цей старий добрий банківський метод також може стати в нагоді в найкращих додатках для азартних ігор. Насправді, це один з найкращих варіантів для внесення/виведення значних сум.

 • Електронні гаманці: знаєте щось про PayPal, Neteller чи Skrill? Ну, мабуть, вам не потрібно знайомитися з електронними гаманцями.

 • Криптовалюта: ставки на криптовалюту сьогодні стають модними. Окрім неперевершеної анонімності, криптовалютні ставки також забезпечують миттєві транзакції. І це не кажучи про високу вартість цифрових монет.

Популярні способи оплати додатків
Як ми оцінюємо та переглядаємо постачальників ставок

Як ми оцінюємо та переглядаємо постачальників ставок

Вибір найкращих додатків для ставок в Інтернеті – нелегке завдання, оскільки може знадобитися довгий контрольний список. Однак деякі ключові фактори приведуть вас до ідеального варіанту. Нижче наведено огляд:

Безпека та безпека: щоб програма для азартних ігор одержала зелене світло від BettingRanker, вона має спершу пройти тест на безпеку та безпеку. Завдяки безпечному та безпечному додатку для ставок на спорт учасники ставок можуть бути спокійні, знаючи, що їхні дорогоцінні кошти не загрожують. Окрім інформації про ліцензії, команда експертів також вивчає інформацію, таку як шифрування SSL та репутація гравця.

Варіанти банківських послуг: в епоху, коли інтернет-банкінг є нормою, нерозумно переглядати букмекерську контору лише з кількома банківськими методами. Таким чином, усі рекомендовані букмекерські контори для iPhone та Android пропонують кілька безпечних, безпечних та надійних методів банківського обслуговування. Крім того, депозити миттєві, а зняття займає всього кілька годин/днів.

Доступність: перш ніж вибрати букмекерську контору, важливо переконатися, що вона доступна у вашій місцевій юрисдикції. Дізнайтеся, чи ліцензує місцевий охоронець букмекерів, щоб не потрапити в гарячий суп із законом. Крім того, зробіть ставку в найкращій офшорній букмекерській конторі, ліцензованої юридичними міжнародними організаціями.

Підтримка: професійна та швидка підтримка клієнтів має вирішальне значення, особливо для нових гравців. Гравці часто звертаються в службу підтримки букмекерів, щоб запитати інформацію, як-от тривалість вилучення, бонусні коди та багато іншого. Саме тому підтримка має бути швидкою, чуйною та обізнаною. Вони повинні бути доступні через чат, телефон, електронну пошту або навіть соціальні мережі.

Бонуси: нарешті, не забувайте про важливість бонусів і акцій. Ці винагороди допомагають новим гравцям швидко влаштуватися на сайті азартних ігор. Для лояльних гравців бонуси можуть допомогти мінімізувати втрати. І саме тому учасники ставок мають чекати великих винагород із зручними для гравців умовами. Цікаво, що найкращі програми для ставок також пропонують гравцям найкращі бонуси.

Як ми оцінюємо та переглядаємо постачальників ставок