Загальна політика

Natalie Turner
PublisherNatalie TurnerPublisher
WriterOleksandr IvanovWriter

Політика конфіденційності

Ми розуміємо, що збір деталей та інформації від наших користувачів є обов’язковим, але ми також усвідомлюємо важливість безпеки наших користувачів. Ми в BettingRanker використовуємо лише мінімальну інформацію, яка нам важлива.

Користувачі, які відвідують веб-сайт BettingRanker, погоджуються з умовами нашої політики конфіденційності та використання файлів cookie. У цій політиці ви можете прочитати про те, для чого ми використовуємо інформацію наших користувачів.

Якщо користувач не погоджується з цією політикою конфіденційності або не хоче, щоб ми використовували будь-яку інформацію, надану користувачем, він може вільно припинити використання нашого веб-сайту. BettingRanker залишає за собою право змінювати цю Політику конфіденційності. Усі користувачі цього сайту приймають будь-які зміни в нашій політиці під час використання нашого веб-сайту.

Громадські зони сайту

Пам’ятайте про розголошення будь-яких особистих даних на будь-якому з інших наших веб-сайтів. Інформація, надана користувачем у загальнодоступній частині сайту, стане загальнодоступною.

Деталі та особиста інформація, розміщена в будь-яких загальнодоступних областях Інтернету, таких як форуми чи чати, можуть використовуватися сторонніми операторами. Це може призвести до отримання небажаних повідомлень та реклами.

Спілкування

Якщо ви раніше вказували особисту інформацію, BettingRanker може час від часу надсилати вам інформацію про наш веб-сайт або іноді про непов’язані послуги.

Якщо ви вважаєте це незручним, ви можете припинити отримувати повідомлення від BettingRanker в будь-який час. Ви можете відмовитися надати нам інформацію, коли ми просимо надати інформацію, або ви можете видалити себе з будь-якого зі списків контактів.

Переконайтеся, що ваш пароль і дані облікового запису завжди в безпеці. Ніколи нікому не повідомляйте дані свого облікового запису та пам’ятайте, що надання особистої інформації в Інтернеті може бути небезпечним.

About the author
Natalie Turner
Natalie Turner
About

Наталі "OddsQueen" Тернер, родом із жвавого міста Торонто, є рушійною силою BettingRanker. За два десятиліття роботи в індустрії ставок, її неперевершений досвід і далекоглядне лідерство зробили BettingRanker основною платформою для всіх речей, пов’язаних зі ставками на спорт.

Send email
More posts by Natalie Turner