Залежність від азартних ігор

Natalie Turner
PublisherNatalie TurnerPublisher
WriterOleksandr IvanovWriter

Уникнення залежності від азартних ігор

Для тих, хто не потрапив у пастку, залежність від ставок звучить як неможливий сценарій. Багато людей, які люблять азартні ігри як соціальну діяльність, не розуміють, як це може втягнути людей. Залежність від азартних ігор є серйозною проблемою, якої всі гравці повинні завжди намагатися уникати.

Для цього важливо зрозуміти, що викликає таку поведінку.

Емоційні ставки

Деякі люди люблять робити ставки на команди, за які вони вболівають. Інші проти тих команд, які вони ненавидять. Це змушує їх втрачати раціональність у процесі ставок. Якщо ставки не виконуються, вони, швидше за все, продовжать погоню до такої міри, коли більше не зможуть контролювати це.

Ставки як інвестиція

Можливо, часи були важкими, але робити ставки з єдиною метою – заробити гроші – це погана ідея. Так само, як ви вкладали б усі свої гроші в стартап, ставки як бізнес будуть просити більше. Ви переслідуєте поразки і хочете заробити на перемогах. Завжди уникайте цього.

Інші поширені причини залежності від ставок включають:

  • Обвинувачення в забагато ставках
  • Немає бюджету для ставок
  • Стрес або депресія, що випливають з інших сфер (відхилення та пошуки розради).
  • Асоціація з залежними від ставок

Уникнення залежності від ставок

Виходячи з наведених вище причин, легко сказати, як уникнути залежності. Це протилежна вищезгаданим причинам. Але зазвичай це легше сказати, ніж зробити. Найважливіше - це відняти емоції від ставок. Не робіть ставку, бо ви зламалися. Або п'яний. Або боляче. Не прив’язуйте свої ставки до підтримки команд.

Крім того, важливо розуміти, що залежність – це розлад. Якщо ви зіткнулися з наркоманом, зв’яжіться з ним і допоможіть йому. Ви можете направити їх до таких організацій, як Be Gamble Aware, Priory Group та Help Guide, де вони можуть отримати професійну допомогу.

About the author
Natalie Turner
Natalie Turner
About

Наталі "OddsQueen" Тернер, родом із жвавого міста Торонто, є рушійною силою BettingRanker. За два десятиліття роботи в індустрії ставок, її неперевершений досвід і далекоглядне лідерство зробили BettingRanker основною платформою для всіх речей, пов’язаних зі ставками на спорт.

Send email
More posts by Natalie Turner