Перегляньте найкращі сайти для ставок за країнами

Ставки в Інтернеті захопили світ штурмом, і тепер гравці з будь-якої країни можуть отримати доступ до найкращих сайтів ставок з усього світу. Підтримка майже завжди надається англійською мовою, тому незалежно від того, в якій країні ви знаходитесь, ви майже напевно знайдете оператора, який відповідає вашим потребам. Ставки в Інтернеті сьогодні є універсальним заняттям. Однак конкретні національні закони можуть перешкодити гравцям приєднатися до букмекерської контори та зробити ставку.

Без сумніву, онлайн букмекерські ставки різняться залежно від країни. Отже, мета цієї публікації — надати вам список найкращих сайтів ставок, відсортованих за країнами їхньої діяльності. Крім того, є дещо про роль гравця та про те, що робити, якщо ставки на спорт у вашій країні незаконні.

Перегляньте найкращі сайти для ставок за країнами
Чи законні ставки в кожній країні?Ставки з усього світу
Німеччина
de flag

Німеччина

Німеччина має багату історію і розташована в центральній Європі. Ставки тут були популярні протягом століть, і сьогодні німці все ще люблять робити ставки в Інтернеті. Останнім часом онлайн-ставки в Німеччині переживають нестабільну ситуацію. Громадяни старше 18 років можуть грати в ставки та інші види азартних ігор, як онлайн, так і в наземних будинках у Німеччині. Але права на ставки незрозумілі, оскільки розміщення азартних ігор є незаконним, і ніхто не може отримати ліцензію від уряду Німеччини.

Показати більше...
Сполучені Штати

Інтернет-ставки на спорт в США за останні кілька років досягли нових висот. Доходи, отримані від ставок на спорт, є хорошим показником зростання популярності галузі. Наприклад, за перші десять місяців 2021 року ставки на спорт принесли більше трьох мільярдів доларів. 

Показати більше...
Румунія

Від усної літератури відомих народних казок, як-от Дракула, до поваги до старших, культура Румунії включає унікальні звичаї та поведінку. Навіть азартні ігри в цьому регіоні датуються епохою Римської імперії, коли солдати розважали один одного, граючи в кості. 

Показати більше...
Угорщина

Нещодавно ставки на спорт захопили угорський ринок азартних ігор штурмом. Це можна пояснити тим, що багато букмекерів пропонують угорським гравцям широкий спектр ринків ставок і популярних видів спорту. Більшість новачків не знають, з чого почати зі ставками на спорт та кіберспортом. 

Показати більше...
Італія

Італія та італійці відомі своєю любов’ю до прекрасних речей, віддаючи всі свої серця всьому, що вони роблять, і сміливі перед обличчям великого ризику. Мілан, столиця країни, є основним місцем для шопінгу у світі. Італійські костюми та одяг є основними символами моди. Італійські ресторани всіяні всі великі міста. Їхні команди часто є чемпіонами Європи та світу.

Показати більше...
Норвегія

Незалежно від жорстких законів Норвегії про азартні ігри, онлайн-ставки на спорт, безсумнівно, є популярним видом діяльності. Багато іноземних букмекерських компаній насправді готові прийняти гравців з Норвегії, оскільки влада Норвегії, як правило, закриває очі на «незаконні» операції з ставок. 

Показати більше...
Об’єднане Королівство

Ставки на спорт протягом століть були популярним видом діяльності у Сполученому Королівстві. Записи, датовані 1539 роком, вказують на те, що гравці робили ставки на змагання. Протягом багатьох років популярність ставок на спорт продовжувала зростати, охоплюючи інші спортивні дисципліни. Сьогодні майже половина дорослого населення Великобританії має історію зі ставками на спорт.

Показати більше...
Росія

З більш ніж 146 мільйонами людей у Росії є один з найбільш перспективних ринків ставок. Значна кількість хайроллерів на сайтах онлайн ставок на спорт є російськими. Однак індустрія спортивних ставок все ще стикається з різними проблемами, оскільки місцева влада жорстко контролює азартні ігри. 

Показати більше...

Словаччина

William Hill забороняє кредитну картку в Ірландії
2022-06-01

William Hill забороняє кредитну картку в Ірландії

В Ірландії використання кредитних карток в азартних іграх точно не заборонено, але постійно забороняється. Однак численні дослідження показали, що кілька онлайн-букмекерів продовжують підтримувати ставки на кредитні картки через свої програми. Деякі з тих, хто, як кажуть, уникають ставок на кредитні картки, можуть зробити це за допомогою таких програм, як Revolut і Apple Pay.

Чи законні ставки в кожній країні?

Чи законні ставки в кожній країні?

Чи легальні онлайн-ставки є універсальною практикою? Хоча це звучить як просте запитання, на жаль, це не так. Це тому, що закони про ставки на спорт можуть бути складними та заплутаними, оскільки кожна країна створює своє власне законодавство. Насправді, у багатьох країнах немає чітких законів, які б регулювали ставки на спорт. Хорошим прикладом є Індія та Японія, де онлайн ставки є широко поширеним, хоча така практика залишається значною мірою нерегульованою.

Щоб знати, що ставки законні в країні, дослідіть закони цієї країни та отримайте всю інформацію про легальні онлайн-ставки на спорт. Якщо це надзвичайно, не хвилюйтеся, тому що ця сторінка вже виконала роботу осла.

Просто натисніть на країну та перевірте деталі та доступні букмекерські контори. Однак пам’ятайте, що сторінка не охоплює всі країни світу. Тим не менш, інформації про найпопулярніші ринки ставок достатньо.

Чи законні ставки в кожній країні?
Ставки з усього світу

Ставки з усього світу

Ставки в Інтернеті можуть бути нерегульованими, законними або незаконними. Хоча ставки на легальний ринок, безсумнівно, безпечні, нерегульовані ринки однаково хороші. На нерегульованих ринках офшорні букмекери приймають ставки від гравців і навіть дозволяють їм виводити гроші. Цей розділ розглядає глибше.

Міжнародні ставки на спорт

Як було сказано раніше, не всі країни вимагають, щоб сайти ставок в Інтернеті отримували місцеву ліцензію для роботи. Ось чому такі країни, як Індія, Мальта, Кюрасао, Коста-Ріка та острів Мен, є азартними притулками для міжнародних букмекерів. Натомість для міжнародного веб-сайту для ставок потрібна лише дійсна ліцензія таких органів, як UKGC, MGA, Шведська комісія з азартних ігор або Комісія з ігор Kahnawake.

Чи всі країни роблять ставку на спорт?

На жаль, деякі країни взагалі криміналізують ставки на спорт. У таких країнах легальні сайти ставок в Інтернеті блокують доступ гравців до своїх послуг. Цікаво, що ці країни не дають конкретного пояснення, чому вони криміналізують ставки на спорт. Хоча деякі посилаються на релігійні причини, інші вважають, що азартні ігри можуть сприяти відмиванню грошей.

Чи є футбол найбільшим видом спорту, на який можна зробити ставку?

Футбольний чи європейський футбол є найбільш популярним видом спорту у всьому світі. Таким чином, цілком логічно, що футбол сьогодні є найбільшим видом спорту. Це тому, що більшість гравців чітко розуміють правила гри, а зробити ставку на футбол досить просто. Крім того, футбольні ставки включають кілька ринків ставок, як-от кінцевий результат, більше/менше, подвійний шанс і багато іншого.

Ставки з усього світу