Bitcoin

Bitcoin (₿) — цифрова криптовалюта, яка є відносно новою технологією. Біткойн швидко став однією з найпопулярніших криптовалют, які приймаються на сайтах спортивних ставок. Хоча використання біткойн дійсно зручно, транзакція може бути трохи повільнішою, ніж деякі інші методи. Вам не доведеться турбуватися про це ні на секунду, тому що гравці та букмекери готові до короткої затримки.

Bitcoin
Найпопулярніші сайти ставок з біткойнами

Найпопулярніші сайти ставок з біткойнами

Індустрія азартних онлайн-ігор бачила свою частку інновацій. Так само, коли люди звикають до нових технологій, таких як мобільні та ставки в реальному часі, азартні ігри в криптовалюті вже потрапляють у заголовки газет.

Сьогодні гравці можуть грайте на провідних сайтах для ставок використання цифрових монет, таких як біткойн (BTC). Отже, для тих, хто хоче почати грати в BTC, це найкращий посібник. Також є кілька корисних порад щодо кращих сайтів азартних ігор у біткойнах.

Найпопулярніші сайти ставок з біткойнами
Як зробити депозит за допомогою біткойн

Як зробити депозит за допомогою біткойн

Біткойн є відносно новим спосіб оплати, запущений у 2009 році. Але незважаючи на це, ця цифрова валюта є звичайною справою в найкращих букмекерських виданнях. Просто зайдіть у букмекерську контору, перейдіть у розділ «платежі», і ви побачите біткойн серед варіантів.

Але перш ніж робити ставки з BTC, необхідно створити гаманець біткойн. Гаманці діють як банківський рахунок у світі цифрових платежів. Тут клієнти купують і продають монети і навіть оплачують послуги. Деякі популярні гаманці біткойн включають Coinbase, Exodus і Electrum. Гравці також можуть обмінювати валюти FIAT на біткойн за допомогою стандартних електронних гаманців, таких як Neteller і Skrill.

Важливо відзначити, що біткойн-гаманці вимагають від користувачів пройти короткий процес перевірки ідентифікатора перед покупкою монет. Зазвичай вони вимагають копію офіційного посвідчення особи/посвідчення водія та підтвердження місця проживання. Просто дотримуйтесь простих інструкцій, щоб зробити це за кілька хвилин. Потім скористайтеся пов’язаним банківським рахунком або кредитною/дебетовою карткою, щоб придбати біткойни.

Фінансування рахунку букмекерів за допомогою біткойн

Отримавши кілька монет у гаманці, настав час поповнити рахунок букмекера. Знову ж таки, процес швидкий і простий. Просто відкрийте обліковий запис букмекерів і скопіюйте адресу BTC. Тепер перейдіть до гаманця BTC і перенесіть кілька монет у букмекерську ставку, вставивши адресу одержувача.

Депозити зазвичай миттєві. Зауважте також, що букмекерські ставки на біткойн вимагають мінімальних реєстраційних даних. Це означає, що гравці можуть залишатися анонімними навіть у країнах, де азартні ігри незаконні.

тим часом, депозитні бонуси досить поширені серед букмекерів для біткойнів. Ці винагороди в основному надходять у вигляді відсотка збігу для початкового депозиту. Мета полягає в тому, щоб заохочувати гравців частіше робити ставки, використовуючи біткойни. І букмекерська контора, і гравець отримають велику користь від швидких і транскордонних платежів у біткойнах.

Як зробити депозит за допомогою біткойн
Як зробити виведення за допомогою біткойн

Як зробити виведення за допомогою біткойн

Тепер це найсоковитіша частина цього посібника. Припустимо, що ви отримали пристойну перемогу після ставки з біткойнами. У цьому випадку ви захочете якнайшвидше вивести кошти. Для цього спочатку потрібно перемістити монети з букмекера в гаманець. Просто увійдіть у свій гаманець і скопіюйте адресу.

Після цього перейдіть до каси букмекерської контори та виберіть зняття через біткойн. Ви побачите поле, щоб вставити адресу гаманця та ввести суму виведення. Зняття в основному займає від 30 хвилин до 1 години.

Після того, як монети будуть внесені в гаманець BTC, вам потрібно буде вивести їх у валюті FIAT. Це може бути долари США або євро, залежно від вашої юрисдикції. Ви почнете з конвертації біткойнів у вибрану валюту, перш ніж виводити гроші через пов’язаний банківський рахунок. На жаль, більшість біткойн-гаманців не підтримують зняття коштів за допомогою кредитних/дебетових карт.

Примітка: при виведенні біткойнів з букмекера на гаманець стягується плата за сприяння. Але з яскравішого боку, комісія набагато менша за стандартні способи оплати.

Як зробити виведення за допомогою біткойн
Безпека та безпека в Bitcoin

Безпека та безпека в Bitcoin

Отже, чи безпечні та безпечні ставки на біткойн? Не секрет, що транзакції з біткойнами анонімні. Як було сказано раніше, букмекери біткойн не запитують важливу фінансову інформацію, як-от ідентифікаційний номер та дані банківського рахунку. Отже, якщо ви не розкриєте свою біткойн-адресу публічно, ніхто, включаючи найдосвідченіших хакерів, не зможе відстежити ваші кошти. Це, безумовно, чудова технологія для тих, хто хоче зберегти свою діяльність в азартних іграх в таємниці.

Але те, що транзакції біткойн анонімні, це не означає, що ви повинні грати де завгодно. Простіше кажучи, безпека ваших цифрових монет також є вашою відповідальністю. Справа в тому, щоб завжди грати в ліцензованих і регульованих букмекерських контор, таких як ті, що перераховані тут. Переконайтеся, що букмекерська ставка ліцензована місцевою або міжнародною організацією. Загалом, гравцям біткойнів немає чого боятися, якщо вони роблять ставки на затвердженому веб-сайті.

Дещо про волатильність біткойнів

Одна річ, на яку повинні стежити трейдери та гравці біткойн, - це волатильність. Будь-якому довгостроковому гравцеві буде складно практикувати управління банкролами з нестабільною природою біткойнів. Наприклад, у 2021 році біткойн зафіксував екстремальні коливання.

Ще в квітні BTC зростав високо, торгуючись по 64 000 доларів за монету. Через місяць він торгувався нижче 30 000 доларів, а потім повернувся до початкового курсу в жовтні. Тому не купуйте вантажівку в надії вбити.

Безпека та безпека в Bitcoin
Варіанти підтримки клієнтів Bitcoin

Варіанти підтримки клієнтів Bitcoin

Гравці часто стикаються зі складними проблемами під час здійснення транзакцій BTC. Це можуть бути запити про комісію за транзакції, фішингові веб-сайти, неправильні платежі тощо. Враховуючи всі ці проблеми, часто виникає питання, чи пропонує біткойн підтримку клієнтів. На жаль, біткойн не надає централізованої служби підтримки, де гравці телефонують і спілкуються зі службою підтримки. Цього можна очікувати від анонімного способу оплати.

Але все ж гравці можуть поговорити зі своїми постачальниками біткойн-гаманців щодо будь-яких запитів, які у них можуть виникнути. Більшість із них дадуть відповіді на питання, що стосуються видобутку BTC, курсів валют, відстеження платежів тощо.

Крім того, гравці можуть приєднатися до багатьох онлайн-спільнот біткойн і отримати досвід з перших рук від інших користувачів. Чудовим прикладом є BitcoinTalk, де користувачі біткойн збираються, щоб обговорити майнінг та інновації в галузі.

Варіанти підтримки клієнтів Bitcoin