Новини

May 9, 2023

Вітальні кампанії щодо ставок на спорт для дебетових і кредитних карток у травні 2023 року

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Травень зазвичай насичений спортивним місяцем, більшість європейських змагань припадає на пік сезону. У той же час букмекери пропонують спокусливі коефіцієнти на нескінченні ринки та події. Отже, якщо ви пізно приєдналися, щоб почати робити ставки на спорт, ця стаття полегшить вашу місію пошуку бонусів. Ви дізнаєтесь про три найкращі вітальні бонуси для депозитів на кредитній/дебетовій картці у травні 2023 року. 

Вітальні кампанії щодо ставок на спорт для дебетових і кредитних карток у травні 2023 року

Безкоштовна ставка 15 євро на Leonbet

Безкоштовні ставки не такі популярні, як безризикові ставки та бонуси на депозит регульовані сайти ставок. Але ці бонуси для ставок на спорт виділяються своєю простотою та нескладністю. Вам потрібно лише зробити депозит і зробіть ставку, використовуючи бонус, щоб отримати свій виграш.

на Леонбет, відтепер і до 31 грудня 2023 року ви отримаєте до 20 кредитів на безкоштовні ставки по 15 євро. Просто внесіть принаймні 10 євро та отримайте кредити на безкоштовні ставки. Щоб активувати винагороду, ви повинні ввести бонусний код безкоштовних ставок на суму 300 євро.

Ось додаткові умови:

  • Кожна безкоштовна ставка еквівалентна $15.
  • Кожен гравець може претендувати лише на 20 безкоштовних за всю кампанію.
  • Використовуйте кредити на одну ставку перед матчем або live з мінімальним коефіцієнтом 2,50 або 1,30.
  • Щоб отримати безкоштовні ставки, ставки мають бути розраховані протягом 48 годин.

100% до €100 у Zulabet

Безкоштовні ставки можуть здатися простими, але їх неможливо порівняти відповідні депозитні бонуси за розміром. на Зулабет, нові клієнти отримують до 100% 100 євро на свій перший депозит справжніми грошима. Простіше кажучи, ви можете отримати весь бонус спортивної книги після внесення 100 євро на сайті спортивних ставок. Гравці з окремих країн, таких як Грузія, Азербайджан і Казахстан, можуть отримати максимум 50 євро, тоді як їхні фінські та норвезькі колеги отримають 200 євро. 

Як і будь-який інший депозитний бонус для спортивних ставок, ця винагорода має вимогу щодо ставок у 6 разів. Проте гравці з Фінляндії та Норвегії відповідатимуть дещо нижчим вимогам до 5-кратного проходження. Інші умови включають:

  • Мінімальний депозит для бонусу за матч становить 20 євро.
  • Гравці повинні використати весь свій перший депозит на ставку з коефіцієнтом не менше 1,50.
  • Депозити Netter і Skrill не підпадають під акцію.
  • Казино та віртуальні ставки не поширюються на вимоги щодо ставок.

100% бонус Betinia до €100

Якщо ви не можете створити обліковий запис Zulabet з тієї чи іншої причини, подумайте приєднавшись до Бетинії щоб отримати аналогічний бонус. Ця сама компанія, Maltix Limited, керує цими сайтами ставок, тобто умови бонусу Zulabet також застосовуються до нових підписантів у Betinia.

About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Маттео «Тео» Б’янкі, якого називають «Динамо даних» BettingRanker, є квінтесенцією поєднання спортивного ентузіаста та фаната чисел. Його ретельне дослідження гарантує, що гравці завжди на крок попереду, що робить його наріжним каменем платформи.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Останні новини

Як боротися з поганими пробіжками у ставках
2023-11-20

Як боротися з поганими пробіжками у ставках

Новини