Новини

November 9, 2023

Загублені левиці: надихаючі жінки в історії футболу

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Проект Lost Lionesses об’єднав різні елементи, щоб створити потужну та надихаючу історію. Очолюваний фотографом Віллом Дугласом і оформлений Шарлоттою Кеннеді, проект продемонстрував яскравий і грайливий гардероб Lost Lionesses. Зйомки мали на меті передати сутність цих чудових жінок, які, як описували, мали «молоді душі» та «заразливу» енергію, коли вони всі разом.

Загублені левиці: надихаючі жінки в історії футболу

Для зйомки було використано «роздягнений» підхід із використанням тонкого англійського синього фону та м’якого освітлення для створення простої, але вражаючої естетики. Хоча деякі Левиці спочатку вагалися, чи варто бути перед камерою, атмосферу розрядила музика 80-х. Емоційний аспект зйомки був очевидним, коли один чоловік висловив свою гордість і пролив сльози.

Проект мав глибокий вплив на всіх учасників. Софі, яка розмовляла з багатьма людьми про проект, виявила, що він зворушив і здивував їх. Історія про Загублених левиць і заборону жіночого футболу все ще відносно невідома у футбольному світі, і обговорення її з друзями та родиною було повчальним.

Для Джона-Пола проект завершився, коли збірна Англії дійшла до фіналу чемпіонату світу. Це був момент підтвердження та прогресу, який показав, наскільки далеко просунувся жіночий футбол. Вілл сподівається, що проект сприятиме подальшому зростанню та розвитку гри, нагадуючи нам про жертви, на які принесли ці жінки в минулому.

Заглядаючи вперед, проект має на меті розширити масштаби, створивши шапки для інших невизнаних жіночих команд, у тому числі з Чемпіонату світу 1970 року та Євро-1969. Ці постійні зусилля забезпечать визнання та відзначення історії жіночого футболу, надихаючи майбутні покоління гравців.

Проект «Загублені левиці» є свідченням стійкості та цілеспрямованості жінок у футболі. Це служить нагадуванням про досягнутий прогрес і роботу, яку ще потрібно зробити, щоб досягти рівності у спорті. Давайте продовжувати шанувати минуле і підтримувати теперішніх і майбутніх Левиць, які проклали шлях до успіху.

About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Маттео «Тео» Б’янкі, якого називають «Динамо даних» BettingRanker, є квінтесенцією поєднання спортивного ентузіаста та фаната чисел. Його ретельне дослідження гарантує, що гравці завжди на крок попереду, що робить його наріжним каменем платформи.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Останні новини

Як боротися з поганими пробіжками у ставках
2023-11-20

Як боротися з поганими пробіжками у ставках

Новини