Новини

November 10, 2023

Збільште свій пробний досвід із повним доступом до FT.com

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Що входить у мій пробний період?

Під час пробного періоду ви матимете повний цифровий доступ до FT.com із усіма нашими пакетами Standard Digital і Premium Digital.

Збільште свій пробний досвід із повним доступом до FT.com
  • Standard Digital включає доступ до глобальних новин, аналізу та думок експертів.
  • Premium Digital включає доступ до нашої головної бізнес-колонки Lex, а також до 15 підібраних інформаційних бюлетенів, які висвітлюють ключові бізнес-теми з оригінальними, глибокими звітами.

Ви можете будь-коли змінити план, на який перейдете, протягом пробного періоду, відвідавши розділ «Налаштування та обліковий запис».

Що станеться в кінці мого випробування?

Якщо ви нічого не зробите, вас буде автоматично зареєстровано в нашому преміальному цифровому місячному плані підписки та ви збережете повний доступ за 709 крон. на місяць.

Щоб заощадити кошти, ви можете будь-коли змінити свій план онлайн у розділі «Налаштування та обліковий запис». Якщо ви хочете зберегти свій преміум-доступ і заощадити 20%, ви можете вибрати щорічну оплату в кінці пробного періоду.

Ви також можете повернутися до Standard Digital, надійної журналістської пропозиції, яка задовольняє потреби багатьох користувачів. Порівняйте тут Standard і Premium Digital.

Будь-які внесені зміни можна внести в будь-який час і вони набудуть чинності в кінці пробного періоду, дозволяючи зберегти повний доступ протягом 4 тижнів, навіть якщо ви понизите або скасуєте.

About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Маттео «Тео» Б’янкі, якого називають «Динамо даних» BettingRanker, є квінтесенцією поєднання спортивного ентузіаста та фаната чисел. Його ретельне дослідження гарантує, що гравці завжди на крок попереду, що робить його наріжним каменем платформи.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Останні новини

Як боротися з поганими пробіжками у ставках
2023-11-20

Як боротися з поганими пробіжками у ставках

Новини