Насолоджуйтеся своїми виграшами в ставках на спорт зі 100% страхуванням ставок на 1xBet

Новини

2023-08-01

Benard Maumo

1xBet — один із тих сайтів ставок на спорт, де ви ніколи не помилитесь. Букмекерська контора має понад 20 років досвіду надання конкурентних коефіцієнтів у багатьох видах спорту. А щоб підвищити ваші шанси на успіх, букмекерська контора пропонує численні бонуси та акції, включаючи 100% страхування ставок. Отже, що саме являє собою ця акція і як ви можете її отримати? Читайте далі, щоб дізнатися!

Насолоджуйтеся своїми виграшами в ставках на спорт зі 100% страхуванням ставок на 1xBet

Що таке 100% страхування ставок на 1xBet?

багато регульовані сайти спортивних ставок надати гравцям можливість застрахувати свої ставки. Як випливає з назви, застрахована ставка дозволяє гравцям відновити свою ставку, якщо квитанція про ставку програє. Гравці можуть застрахувати частину ставки або всю ставку.

Зважаючи на це визначення, 1xbet дозволяє застрахувати до 100% вашої ставки. Це означає, що ви можете повністю або частково гарантувати свою частку. Зауважте, що ця послуга є платною, тобто вартість страхування залежить від поточних коефіцієнтів. Крім того, страхування поширюється лише на одиночну або накопичувальну ставку.

Ось приклад того, як працює 100% страхування ставок: ви можете зробити ставку на 10 євро з коефіцієнтом 1,5 і хочете застрахувати 100% ставки. У такому випадку 1xbet пропонує страховку на суму 5 євро, яка буде списана з вашого рахунку, якщо ви погодитеся. Якщо ставка виграє, ви отримаєте 15 євро (коефіцієнт 1,5 x 10 євро). Але якщо це не вдасться, букмекер заплатить вам 10 євро, оскільки ви застрахували всю суму ставки.

Що ще ви повинні знати?

Ще одна річ, яку ви повинні знати про це бонус спортивної книги полягає в тому, що учасники ставок можуть взяти кілька страховок для однієї ставки. Наприклад, ви можете отримати страховку на 20%, 30% і 50% для ставки в 10 євро. Але, як було сказано раніше, ціна страхування може змінюватися відповідно до цін коефіцієнтів.

Крім того, загальна страхова сума не може перевищувати 100%. Тому ви не можете придбати страховку на 20%, 40% і 50% одночасно, оскільки це перевищує 100%. Крім того, не всі криптовалюти можуть претендувати на суму бонусу.

Останні новини

CyberBet пропонує чудові пропозиції для любителів спорту
2023-08-29

CyberBet пропонує чудові пропозиції для любителів спорту

Новини