Новини

November 1, 2023

Неперевершена гра на лаві: потенційний гальм для «Бостон Селтікс».

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

вступ

У міжсезоння навколо лави запасних «Бостон Селтікс» панував оптимізм. Однак із початком сезону стало зрозуміло, що лава запасних не працює добре і може стати проблемою для команди в майбутньому.

Неперевершена гра на лаві: потенційний гальм для «Бостон Селтікс».

Слабкі виступи

Ветерани, які повернулися на лаву запасних, такі як Пейтон Прітчард і Ел Горфорд, не виправдали очікувань. Прітчард, якому було важко знайти хвилини минулого сезону, отримав більше ігрового часу, але не зробив особливого впливу. У перших трьох іграх він набрав лише 2,3 очки та мав низький відсоток кидків. Горфорд, який пристосовується до своєї нової ролі шостого гравця, також відчуває труднощі, набираючи в середньому найнижчі за кар’єру 5,3 очка при 36,8% кидків.

Невтішні внески

Інші гравці запасних, включаючи Сема Хаузера, Люка Корнета та Оша Бріссетта, також не змогли зробити значний внесок. Хаузер і Корнет разом набрали лише 11 очок через низький відсоток кидків. Бріссетт, якого очікували як ключове придбання, набрав лише два очки у двох іграх.

Загальна стендова продуктивність

Загалом лава запасних «Селтікс» була невтішною. Зараз вони є найгіршими в НБА за відсотками забитих і кидків серед гравців лави запасних. Хоча є надія, що такі гравці, як Хорфорд і Прітчард, покращаться, коли вони пристосуються до своїх нових ролей, лаві запасних потрібно буде активізуватись і надавати підтримку команді.

Потреба у вдосконаленні

Незважаючи на вдалий початок сезону «Селтікс», лава запасних залишається потенційним гальмом для команди. Стартова п'ятірка сильна, але для досягнення успіху їм знадобиться допомога з лави запасних. Для «Селтікс» вкрай важливо вирішити проблеми зі своєю лавою запасних і знайти способи покращити свою гру.

About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Маттео «Тео» Б’янкі, якого називають «Динамо даних» BettingRanker, є квінтесенцією поєднання спортивного ентузіаста та фаната чисел. Його ретельне дослідження гарантує, що гравці завжди на крок попереду, що робить його наріжним каменем платформи.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Останні новини

Як боротися з поганими пробіжками у ставках
2023-11-20

Як боротися з поганими пробіжками у ставках

Новини