Новини

October 31, 2023

НФЛ домінує в рейтингах, Світова серія падає, студентський футбол розчаровує

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

вступ

Останні щотижневі рейтинги спортивних змагань демонструють високі показники НФЛ у неділю вдень, тоді як Світова серія зазнала зниження глядачів. Крім того, ігри студентського футболу не досягли позначки в сім мільйонів глядачів. Розглянемо докладніше ключові акценти з рейтингів.

НФЛ домінує в рейтингах, Світова серія падає, студентський футбол розчаровує

Рейтинги НФЛ

НФЛ знову домінувала в рейтингах, а недільний національний вікно на CBS привернув найбільше глядачів за тиждень. Гра між 49ers та Bengals зібрала 26,06 мільйона глядачів, що зробило її другим за кількістю переглядів вікном НФЛ сезону. Синглхедер FOX за участю Rams і Cowboys також показав хороші результати, привернувши майже 20 мільйонів глядачів.

Однак гра в прайм-тайм на NBC між Bears і Chargers досягла найнижчого сезону – лише 15,72 мільйона глядачів.

Глядачі World Series

Незважаючи на те, що World Series є найпопулярнішим розіграшем за межами НФЛ, кількість глядачів знизилася. Перша гра в п'ятницю привернула увагу 9,17 мільйона глядачів, а друга в суботу - 8,15 мільйона глядачів. Ці цифри представляють дві найменші аудиторії в історії Світової серії, а Гра 2 займає останнє місце.

Рейтинг студентського футболу

Несподіваним поворотом подій стало те, що цього тижня жоден футбольний матч серед коледжів не досяг позначки в сім мільйонів глядачів. Гра Джорджія – Флорида очолила чарт, її подивилися 5,95 мільйона.

Інші основні моменти

Окрім НФЛ та Світової серії, у рейтингах було ще кілька помітних подій. У неділю була рекордна кількість глядачів студентів-волейболів, а тиждень відкриття НБА зібрав найбільшу кількість глядачів за останні шість років.

Висновок

Підсумовуючи, НФЛ продовжує домінувати в щотижневих спортивних рейтингах, у той час як Світова серія зазнала зниження глядачів. Студентські футбольні ігри також не змогли привернути велику аудиторію. Ці рейтинги підкреслюють постійну популярність НФЛ і труднощі, з якими стикаються інші види спорту, щоб привернути увагу глядачів. Буде цікаво спостерігати, як будуть розвиватися рейтинги в найближчі тижні.

Щотижневий спортивний рейтинг, 23-29 жовт

Перераховано лише події, які відвідали щонайменше 150 000 глядачів. Оцінки домогосподарств 0,55 або нижче відображаються з точністю до другої коми.

About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Маттео «Тео» Б’янкі, якого називають «Динамо даних» BettingRanker, є квінтесенцією поєднання спортивного ентузіаста та фаната чисел. Його ретельне дослідження гарантує, що гравці завжди на крок попереду, що робить його наріжним каменем платформи.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Останні новини

Як боротися з поганими пробіжками у ставках
2023-11-20

Як боротися з поганими пробіжками у ставках

Новини