Пояснення про холодну торгівлю

Новини

2022-01-12

Холодна торгівля досить поширена у фінансовому світі. Тим не менш, він також стає все більш популярним у світі ставок, особливо серед гравців, які не мають багато спортивних знань. Холодні трейдери в основному працюють на ринках або подіях, які мають високу волатильність, наприклад, скачки.

Пояснення про холодну торгівлю

Їм не потрібно знати нічого, крім коефіцієнтів, що стосуються події ставок. Усі фактори, які можуть вплинути на результат, також не мають значення. На відміну від ставок на спорт, успіх стратегії ставок не обов’язково залежить від спортивних знань гравця.

Порівняння між торгівлею та ставками

Коли справа доходить до торгів, інвестори зазвичай купують або продають акції, навіть якщо вони не розуміють внутрішньої роботи компанії. Здебільшого вони приймають інвестиційні рішення на основі тенденцій, що відбуваються на ринку, та прогнозованих прогнозів.

Деякі трейдери можуть робити інвестиції на основі свого уявлення про компанію. Це пов’язано з тим, що прибуток одержується на основі зміни вартості акцій, а не наперед визначеної мети.

Холодні трейдери у світі ставок використовують той самий підхід для онлайн ставки на спорт. Учасники ставок роблять ставки та отримують прибуток залежно від того, як змінюються коефіцієнти до та під час події. Гравці можуть отримувати прибуток від задніх ставок і ставок. Для зворотних ставок гравець отримує прибуток, якщо шанси падають. Для ставок, гравець отримує прибуток, якщо коефіцієнти зростають. Обидва випадки досить поширені.

Холодні періоди торгівлі

Більшість холодних трейдерів зазвичай працюють між годиною до початку і моментом початку події. Волатильність шансів зазвичай висока, що робить ринки придатними для швидких торгів протягом цього періоду. Холодні трейдери зазвичай намагаються завершити всі свої дії до початку і перенести свою увагу на наступну подію.

Це означає, що вони отримують свій прибуток і забувають про подію ще до початку заходу. Таким чином, ігровий процес і результат події жодним чином не впливають на їх прибутковість.

Як вести холодну торгівлю

Прибуток від холодної торгівлі зазвичай відносно невеликий. Це означає, що гравцям доведеться зробити багато угод, щоб отримати значний прибуток. Як і ставки на спорт, все можна робити особисто, але процес може бути повільним і виснажливим, з високою ймовірністю помилок.

Тому більшість гравців зазвичай воліють використовувати інструменти для ставок або автоматизованих ботів. Впровадження технологій робить все простіше і максимізує потенційний прибуток. Гравці повинні вибрати найкращі інструменти для торгівлі та робити ставки на найнадійніших сайтах для ставок, щоб максимально використовувати інструменти для ставок.

Неліквідні ринки

Більшість холодних трейдерів вважають за краще робити ставки на діяльність, близьку до оф. Однак деякі з них є більш гнучкими і заробляють на неліквідних ринках. Неліквідні ринки, як правило, представлені широкими спредами між лайковими та зворотними коефіцієнтами.

На таких ринках також менша конкуренція, що дає змогу гравцям отримувати кращу ставку або вартість, ніж зазвичай дозволяє ліквідний ринок. Однак це вимагає високих рівнів введення, але боти допомагають зробити це можливим.

Останні новини

Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол
2022-09-28

Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол

Новини