Приєднайтеся до N1 Bet, щоб почати насолоджуватися персоналізованим щотижневим кешбеком до 15%

Новини

2023-08-15

Benard Maumo

N1 Bet, запущений у 2021 році, є новим сайтом спортивних ставок із конкурентними коефіцієнтами та сотнями ринків. Завдяки ліцензії Кюрасао ця букмекерська контора також приймає учасників ставок з багатьох регіонів. Щоб залучити більше учасників ставок, N1 Bet проводить численні бонуси та рекламні акції, включаючи персоналізований тижневий кешбек-бонус.

Приєднайтеся до N1 Bet, щоб почати насолоджуватися персоналізованим щотижневим кешбеком до 15%

Отже, що це за заохочення лояльності і чому вам варто його захопити? Цей бонусний огляд розпакує винагороду, щоб допомогти вам зрозуміти все про неї.

Що таке персоналізований щотижневий кешбек-бонус у N1 Bet?

Це типовий кешбек-бонус, який ви отримали б за інших сайти ставок на спорт. N1 Bet пропонує відшкодувати частину ваших фактичних грошових програшів. The кешбек бонус становить 15% від вашої щотижневої програної ставки до 100 євро. Пам’ятайте, що кешбек – це відсоток відшкодування за програні ставки за останні 7 днів.

Наприклад, цього тижня ви можете поставити 500 доларів за реальні гроші та втратити половину суми. В такому разі, Ставка N1 поверне 15% від суми бонусу, що становить 37,5 євро (15% х 250 євро). Максимальна сума бонусу, яку ви можете отримати на тиждень, становить 100 євро.

Що ще варто знати гравцям

кожен бонус спортивної книги має положення та умови, а також N1 Bet's тижневий бонус не є винятком. Для тих, хто не знає, Умови та положення зменшують зловживання бонусами та допомагають сайту ставок на спорт і гравцям максимізувати винагороду.

Кешбек-бонус у розмірі 15% можна отримати лише з одного облікового запису раз на тиждень. Як було сказано раніше, бонус застосовується до ваших програшів у спортивній книзі на реальні гроші за останні 7 днів і нараховується щопонеділка о 00:00 UTC. 

Серед інших умов цієї акції:

  • Щоб вивести виграш, учасники ставок повинні виконати вимогу щодо ставок у 3 рази.
  • Вимога ставок виконується лише для спортивних ставок.
  • Кешбек доступний гравцям, які роблять принаймні один депозит.
  • Термін дії кешбек-бонусу закінчується через 24 години після того, як учасник ставки вимагав його.

Це безумовно чудовий бонус для ставок на спорт для лояльності. BettingRanker вважає відсоток повернення грошей прийнятним, а N1 Bet додала вимоги щодо дружніх ставок. Але переконайтеся, що ви використали бонус протягом 24 годин, інакше ризикуєте його втратити.

Останні новини

CyberBet пропонує чудові пропозиції для любителів спорту
2023-08-29

CyberBet пропонує чудові пропозиції для любителів спорту

Новини