Саміт SBC CEI в Україні - The Next World Center of Gembling Technology

Новини

2021-10-08

Ethan Tremblay

Наступні місяці SBC Summit of CIS, запропонований Parimatch, був створений, щоб показати потенціал України перед наступним великим міжнародним центром технологій зобов’язань та азартних ігор.

Саміт SBC CEI в Україні - The Next World Center of Gembling Technology

Україна є однією з центральних тем серії конференцій і торгівлі, на якій 13 жовтня в Київському міжнародному конференц-центрі «Парковий» зустрінуться заступники операторів, постачальників, партнерів, інвесторів та регуляторів.

Огляд сектору iGaming в Україні

Рішення уряду України легалізувати азартні ігри відкрило новий, потенційно величезний ринок для основних операторів, але ця країна з населенням понад 40 мільйонів також рекомендувала матчі постачальників технологій.

У минулому в Україні була поширена низька вартість робочої сили високотехнологічних компаній, але це вже не є основною причиною, чому міжнародні компанії вирішують розпочати дослідження та розробки та підтримувати там.

Країна має висококваліфіковане населення, а її університети щороку приймають 16 000 нових випускників. Це вже найбільша кваліфікована робоча сила ІТ у Центральній та Східній Європі. 

Україна має не лише кваліфікований персонал, необхідний для підтримки зростання технологічних компаній та розвитку технологічних продуктів, але й ринок готовий залучати інвестиції та визнавати потенціал для створення економіки та робочої сили, який пропонує відповідна галузь.

SBC Summit CIS — ідеальне середовище, щоб дізнатися більше про можливості для міжнародних операторів, постачальників технологій, ігор та досліджень інвесторів в Україні. Антон Кучухідзе, президент одного із стратегічних партнерів заходу, заявляє, що країна вже на шляху до того, щоб стати центром передового досвіду для галузі.

Кілька слів Антона Кучухідзе

Він сказав: «Україна зараз публічно заявлятиме про свої амбіції стати ІТ-центром для індустрії азартних ігор. Коли ринок азартних ігор «закрився» в Україні, було багато різних технологічних компаній, які вирішили працювати на західні компанії. Чудово. Вони Зроблено програмне забезпечення, кілька ІТ-платформ та різноманітні онлайн-рішення, тому Україна давно відома у світі азартних ігор.

Тепер, після легалізації, керівники та представники тих же компаній почали говорити про свою роботу. Близько 10-15 найбільших світових ігрових марок вже мали офіси, які створювали їхню продукцію та допомагали її діяльності по всьому світу. «Отже, нічого не змінює нічого. 

Україна починає виносити це у суспільне надбання. Крім того, ці іноземні компанії пов’язані на національному, внутрішньому та законному рівні, тепер вони відкрито говорять про свої IT-команди. Тому Україна вже має досить сильні позиції, щоб запропонувати себе як центр створення технічних рішень для азартних ігор. "

Порядок денний конференції GOS саміту SBC пропонує сесії, які включають проблеми, безпосередньо пов’язані з операціями на базі України та Східної Європи, зокрема «Надання можливостей для ставок та iGaming в Україні», «Інвестиція в майбутнє, набір та утримання», і «Створення СНД як глобального технологічного центру iGaming»

Що чекає на майбутнє?

Також делегатів очікує зміст спортивного спонсорства, зміни в законодавстві про податок на дику природу в Україні, можливості, створені в результаті змін законодавства в країнах СНД та Східної Європи, зростання киберспортивних ставок та стратегії успішного локалізованого маркетингу.

Поруч з конференцією розміститься виставка, на якій ви побачите 20 провідних постачальників, які демонструють останні інновації, та подію «Night Networking» в елегантних локаціях Києва.

Останні новини

Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол
2022-09-28

Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол

Новини