Скільки заробляють професійні гравці?

Новини

2022-08-10

Усі учасники спортивних ставок уявляли, як це було б жити за рахунок свого хобі. У деяких з’являються думки про те, щоб піти з величезною 6-значною сумою, витратити статки на розкішні бренди та подорожувати в цілі своєї мрії. Вид професійних гравців на телебаченні здається захоплюючим. 

Скільки заробляють професійні гравці?

Ставки на результати улюбленої команди за допомогою мобільної букмекерської контори та виграшу джекпоту звучить захоплююче. З цих причин багато майбутніх гравців часто задаються питанням, чи можуть вони перетворити ставки на спорт у кар’єру. Вони також запитують себе: "Скільки можна заробити на ставках на спорт?"

Чи є професійні ставки прибутковими?

Перш ніж відповісти на це питання, важливо зрозуміти, хто такий професійний гравець. Простіше кажучи, професійний гравець – це той, хто отримує зарплату за допомогою ставок. Для отримання прибутку потрібні певні навички. Отже, кожен, хто заробляє гроші законні сайти ставок на спорт протягом року вважається професійним гравцем. Завзятий гравець на спортивні ставки заробляє гроші, але цього може не вистачити, щоб покрити всі їхні щоденні витрати. 

Це означає, що їм потрібен додатковий дохід для оплати житла, їжі, одягу, транспорту та комунальних платежів. Деякі гравці вважаються напівпрофесійними, тобто вони заробляють достатньо грошей на спортивних ставках, щоб доповнити свою щоденну роботу, але не на повний робочий день.

Фактори, що визначають прибутковість ставок на спорт

У середньому професіонали заробляють щонайменше 25 000 доларів на рік, просто роблячи ставки на спортивні події. Хоча точну цифру неможливо перевірити, оскільки деякі з сайтів, які вони використовують, дуже секретні. Отже, сума грошей, яку вони заробляють на спортивних ставках, залежить від кількох факторів.

1. Розмір ставки

Розмір ставки також відомий як ставка і може вплинути на результати спортивної ставки. За визначенням, ставка — це такий цінний предмет, як гроші, яким ризикує гравець, щоб почати свою гру. Загальна гіпотеза полягає в тому, що більша ставка має більшу ймовірність виграти високий приз. Величезні джекпоти частіше зустрічаються з хайроллерами, тому що ці гравці часто вносять більший вклад у більший призовий фонд. 

На цю кореляцію можуть впливати шанси на виграш і кількість гравців, незважаючи на це. Припустимо, що середній розмір ставки на майбутній футбольний матч становить 2 долари США, але шанси на виграш дуже низькі, а кінцевий приз встановлений у розмірі 1 мільйона доларів. У цьому випадку гравець може зробити більшу ставку, щоб підвищити свої шанси отримати джекпот.

2. ROI

Кожен гравець має рентабельність інвестицій (ROI), яка може бути як позитивною, так і негативною. Позитивна перевага означає, що якщо вони ставлять більше, вони можуть розраховувати на більший прибуток. І навпаки, від’ємна рентабельність інвестицій означає, що вони будуть втрачати більше, доки вони продовжують робити ставки. Рентабельність інвестицій – це гроші, які заробляє гравець у залежності від того, скільки він зробив ставку. У ставках на спорт він відноситься до фактичного прибутку в порівнянні з сумою, поставленою на ставку. 

Коли гравець виграє приз, сума, яку він стверджує, що пішла, може ввести в оману. Наприклад, ставка 100 доларів США з коефіцієнтом 1,3 означає 130 доларів на веб-сайті ставок, але фактичний прибуток, який отримає гравець, становитиме 30 доларів США після вирахування початкових інвестицій. Тут рентабельність інвестицій становила б 30%, що практично неможливо підтримувати в довгостроковій перспективі.

3. Загальна частка/обіг

Оборот - це сума всіх ставок. Це приблизна сума, яку гравець очікує виграти або програти протягом певного періоду часу. Наприклад, загальна частка 500 доларів США та +5 рентабельності інвестицій мають очікуваний результат 5% x 500 доларів США = 2500 доларів США. Більший оборот з меншою кількістю ставок збільшує дисперсію і, отже, підвищує ймовірність великого виграшу. Вірно навпаки.

4. Край будинку

Незалежно від виду спорту, на який гравець обирає ставку, шанси букмекерської контори завжди вищі, ніж шанси на виграш гравця. Це відбувається тому, що спортивні букмекери працюють. Деякі події зі ставок на спорт мають перевагу нижньої палати від 0,5% до 2%, тому вони приносять лише мінімальний прибуток. На інші заходи будинок може брати від 15% до 40%.

Деякі гравці не мають належного розуміння переваги хауса, і тому в кінцевому підсумку програють більше. Вони думають, що тільки тому, що букмекерська контора має перевагу в 5%, що вони можуть грати в азартні ігри з 200 доларів годинами і втрачати лише 10 доларів. Вони забувають, що перевага хауса стосується як їхнього банкролу, так і загальної суми ставок.

У підсумку

Професійні ставки на спорт – не найпростіший спосіб заробити гроші. Професійний гравець має кілька переваг, наприклад мати додаткове джерело доходу, можливість грати в гнучкі години та приймати незалежні рішення. Незважаючи на те, що ставки на спорт можуть назавжди змінити ваше життя, важливо знати його недоліки. Загальні ризики включають максимуми і падіння, можливість втратити все і відсутність перерв. 

Розумний гравець аналізує плюси і мінуси, перш ніж зайнятися ставками або зробити кар’єру на повний робочий день. Потенційні переваги можуть бути величезними, наприклад, у випадку великої спортивної події, як-от Чемпіонат світу. Але гравець повинен бути достатньо дисциплінованим і добре обізнаним, щоб впоратися з ризиками.

Останні новини

Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол
2022-09-28

Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол

Новини