Чемпіонат світу з футболу 2022 – Іспанія – Німеччина

Новини

2022-11-26

Eddy Cheung

Один із найбільш довгоочікуваних матчів усієї групової стадії, дві європейські потужні компанії зіткнулися цієї неділі, 26 листопада, на стадіоні Аль-Байт, коли грізна збірна Іспанії зіграє проти німецької команди, яка опинилася у серйозній небезпеці.

Чемпіонат світу з футболу 2022 – Іспанія – Німеччина

Засмучення на віки

У першому раунді групового етапу Німеччина зіткнулася з японською командою, яка просто відмовилася дозволити себе налякати німецькій команді, яка, здавалося, була за межами її повноважень на папері.

У той час як Німеччина почала вперед завдяки 33-хвилинному штрафу Гондогана, Японія вивела речі на новий рівень, практично перетворившись на версію аніме та встановивши абсолютно електричний дисплей, щоб змінити рахунок і здобути історичну перемогу.

Незважаючи на те, що німці, безумовно, будуть розчаровані результатом, вони не були безжиттєвими, як ті, що вони показали під час Чемпіонату Росії-2018, а скоріше поганим випадком того, що вони не завершили ставку на створені ними моменти. Якби вони були більш чіткими перед воротами, не було б жодних причин, щоб вони не вийшли з дуже зручною перевагою, а не протистояли мотузкам вибування.

Тотальний футбол, тотальне панування

На відміну від своїх німецьких опонентів, Іспанія точно не змарнувала шанси, які вони створили, коли зіткнулися зі скромною центральноамериканською стороною Коста-Ріки.

Надії Коста-Ріки зрівнятися з Японією та ще раз обдурити європейського гіганта було завдано смертельного удару вже на 11-й хвилині, коли Дані Олмос вислизнув повз захист і забив першим. Через 20 хвилин вони забили ще 2 м’ячі з-за своїх воріт.

До кінця матчу ця цифра зросла до скандальних 7 голів, причому Коста-Ріка навіть не похвалилася жодним ударом у створ воріт. Простіше кажучи, це була абсолютна бійня.

У той час як Іспанія, безумовно, виглядала шипучою протягом усього матчу і була показана клінічна перед воротами, дисплей Коста-Ріки був настільки млявим і сповненим ганебних помилок, що важко по-справжньому зрозуміти, яка частина рахунку була за рахунок Іспанії блиск проти бездарності Коста-Ріки.

Де цінність?

Хоча на папері нікого не звинуватили б, якщо вважали, що Іспанія є явним фаворитом, щоб вийти вперед - навіть букмекери вважають це проти 2.4 на ComeOn - ця гра точно не буде прогулянкою по парку для іспанців. 

У зв’язку з тим, що Німеччина грає за своє життя на Чемпіонаті світу в цьому матчі — перемога практично виключить їх із змагань — ви можете очікувати, що вони викладуть усе, щоб уникнути ганебної другої поспіль аварії на груповому етапі ЧС.

Незважаючи на те, що цей матч дуже складно передбачити, враховуючи, скільки можливостей створили обидві команди під час своїх попередніх ігор, овер може бути дуже цінним 2,5 голи при 1,75 у Betsson.

Останні новини

Як використовувати статистику як перевагу ставок на спорт
2023-02-01

Як використовувати статистику як перевагу ставок на спорт

Новини