Чи можуть сайти ставок заборонити гравців?

Новини

2023-01-25

Так, це так, як це звучить. Онлайн-букмекерська контора може накласти бан на гравця і припинити приймати від нього ставки. Заборона може бути зумовлена численними причинами, деякі з яких буде розглянуто в цій публікації. 

Чи можуть сайти ставок заборонити гравців?

І хоча деякі з причин можуть здатися гравцям несправедливими, усі вони вагомі. Отже, ті, хто запитує «чи може букмекер забанити мене?», можуть бути впевнені, що заборона цілком можлива. Перш ніж розглядати, що може спричинити бан, важливо поглянути на те, що означає бути заблокованим букмекерською конторою.

Що означає бан букмекерської контори?

Коли гравець заблокований онлайн-букмекерською букмекерською картою, це означає, що він не може робити ставки на сайті. Бан може бути постійним або тимчасовим, залежно від рішення букмекера. Як бізнес, що приносить прибуток, книга має право вибирати, з ким мати справу. Слід пам’ятати, що рішення про заборону приймається на власний розсуд сайту.

Причини, чому гравець може бути забанений

Як зазначалося в попередньому описі, існують різні причини, через які сайти ставок можуть блокувати учасників ставок. У цьому матеріалі ми спробуємо детально розглянути найпоширеніші причини та те, як гравці можуть їх уникнути.

Занадто багато перемог

«Чи можуть мене забанити за виграш?» Хоча це здається дурним запитанням, гравці повинні знати, що сайт ставок може забанити їх, якщо вони виграють занадто багато. Варто підкреслити, що букмекерські контори та букмекерські контори існують для отримання прибутку. Таким чином, вони не можуть радіти, коли гравець часто виграє. Так, вони оголошують переможців джекпотів і навіть використовують їх для реклами, але євангельська правда полягає в тому, що вони ніколи не раді переможцям.

Коли букмекер помічає, що хтось виграє занадто багато, для нього це означає будь-який із наступних випадків:

  • Гравець застосовує стратегію, яка використовує слабкість у системі букмекера
  • Гравець дуже вправний і має досвід робити правильні прогнози

все платформи онлайн ставок на спорт інвестували в складні алгоритми, які можуть легко відстежувати та виявляти будь-які аномалії в їхній системі. В очах букмекерів занадто багато або занадто часто вигравати насправді є аномалією. Сценарії, які можуть призвести до занадто великого виграшу, включають:

Ставки на ринкові ніші

Більшість букмекерських контор навіть не моргнуть оком, якщо це так ставки на те, хто виграє Ла Лігу або Англійська Прем'єр Ліга гра. Немає значення, скільки ставок хтось виграє; букмекери завжди впевнені в своїх цінах. 

Так, вони не вірять, що гравці можуть перемагати їх регулярно, тому що вони вкладають багато уваги, грошей (з точки зору досліджень) і часу на великі матчі. Навіть якщо хтось виграє великий, програних ставок зазвичай достатньо, щоб компенсувати будь-які втрати та отримати певний прибуток. Це тому, що великі ігри приваблюють багатьох гравців.

Навпаки, букмекери не інвестують багато ресурсів у нижчі ліги чи матчі, тому що ставки тут, як правило, менші. Таким чином, гравцеві легко виявити лазівку на ринках і заробити на ній лише тому, що букмекер не інвестував у дослідження перед встановленням цін. Це може дати гравцеві перевагу над домом. Якщо це трапляється частіше, сайт ставок може не мати іншого вибору, окрім як забанити гравця.

Арбінг

Арбінг, також відомий як арбітражні ставки, це акт використання завищених цін на ринках, щоб перемогти букмекера. Коли ціни на ринках завищені, гравець може робити ставки на всі можливі результати і все одно отримувати прибуток. Багато букмекерських компаній вважають арбінг неприйнятним, оскільки він призводить до втрат грошей.

Зловживання бонусами та акціями

Деякі люди робити ставки з використанням бонусів тільки. Якщо винагорода недоступна, вони чекатимуть, поки вона стане доступною. Під час реєстрації в будь-якій онлайн-букмекерській конторі букмекер очікує, що гравець у якийсь момент зробить депозит і зробить ставки, використовуючи власні гроші. 

Якщо цього не відбувається, то вони завдають бізнесу більше шкоди, ніж користі. Тому найбільш прийнятним рішенням може бути заборона їм користуватися сайтом букмекерської контори.

Інші причини, які можуть вимагати заборони

  • Володіння кількома обліковими записами для ставок на одному сайті ставок на спорт
  • Використання нецензурної лексики проти персоналу спортивних точок
  • Повна відмова від бонусів і акцій

Поради, як уникнути бану букмекерами

Ніхто не застрахований від заборони робити ставки онлайн. Неважливо, наскільки людина розумна; їх могли забанити з тієї чи іншої причини. У деяких випадках причини виходять за рамки описаних у цій статті. Ось кілька порад, як уникнути заборони:

  • Розумне використання бонусів і акцій
  • Уникнення образливої лексики на адресу персоналу сайту, коли виникає проблема
  • Наявність одного облікового запису для ставок на даному сайті
  • Змішування ставок
  • Ставки на різні ліги

Останні новини

Як використовувати статистику як перевагу ставок на спорт
2023-02-01

Як використовувати статистику як перевагу ставок на спорт

Новини