Новини

September 26, 2023

Щотижня отримуйте назад половину свого першого реального депозиту в Rabona

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Rabona ніколи не розчаровує, коли мова йде про бонуси та акції для любителів ставок на спорт і гравців у казино. Після реєстрації букмекер винагородить вас вітальною пропозицією 100% до 100 євро. Після цього все стає ще більш корисним, оскільки букмекер проводить численні щоденні, щотижневі та щомісячні акції.

Щотижня отримуйте назад половину свого першого реального депозиту в Rabona

Отже, у сьогоднішньому огляді бонусів ви дізнаєтесь більше про щотижневий бонус за перезавантаження Rabona. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про мінімальні коефіцієнти, вимоги до перекидання, відсоток матчу та інші умови.

Що таке тижневий бонус поповнення в Rabona?

Акція Weekly Reload Bonus у Rabona — це звичайний бонус для спортивних ставок. У цій пропозиції букмекер винагородить вас відповідною пропозицією для вашого першого депозиту протягом тижня. Простіше кажучи, це щотижневий бонус, який гравці можуть отримати лише раз на тиждень.

Рабона обіцяє лояльним гравцям, які зроблять депозит протягом тижня, 50% матч бонус, досягаючи 500 євро. Це означає, що якщо ваш перший депозит за тиждень становитиме 100 євро, букмекерська компанія винагородить вас 50 євро незнімного бонусу. Ви повинні внести принаймні 1000 євро, щоб отримати весь бонусний пакет.

The регульований сайт ставок на спорт стверджує, що бонус доступний для отримання раз на тиждень з понеділка 00:00 до неділі 23:59 UTC. Крім того, гравці з таких країн, як Азербайджан, Грузія та Таджикистан, можуть отримати максимальний тижневий бонус у розмірі 200 євро.

Положення та умови тижневого бонусу за поповнення

Rabona чітко пояснює, що повинні зробити гравці, щоб отримати цей бонус або уникнути дискваліфікації. По-перше, мінімальний кваліфікований депозит для цього тижневий бонус становить 20 євро. Гравці можуть робити депозити в інших валютах, як-от HUF, INR, JPY, CAD, AUD тощо, хоча сума залежить від валюти.

Букмекер також каже, що клієнти повинні збільшити суму депозиту та бонусу у 8 разів для ставок на один спорт із коефіцієнтом не менше 2,00 на ногу. Крім того, вони можуть перекинути бонус на мульти-ставки з коефіцієнтом не менше 1,50. Гравці з Норвегії, Фінляндії, Австрії та Німеччини повинні продовжити бонус і внести принаймні 6 разів, перш ніж зробити запит на зняття.

Інші умови використання цього бонус спортивної книги включати:

  • Максимальна ставка, яка враховується в ставці, становить 50 євро.
  • Кейд-аут, системні ставки та бонусні ставки не враховують ставок ставок.
  • Максимальна сума, яку можуть виграти гравці, у 10 разів перевищує бонус за перезавантаження.
  • Гравці повинні зробити бонус протягом 30 днів.
About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Маттео «Тео» Б’янкі, якого називають «Динамо даних» BettingRanker, є квінтесенцією поєднання спортивного ентузіаста та фаната чисел. Його ретельне дослідження гарантує, що гравці завжди на крок попереду, що робить його наріжним каменем платформи.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Останні новини

Як боротися з поганими пробіжками у ставках
2023-11-20

Як боротися з поганими пробіжками у ставках

Новини