Як боротися з поганими пробіжками у ставках

Новини

2022-07-13

Будь-хто, хто має досвід ставок на спорт, розуміє, що погані пробіжки – це порядок дня. В ідеалі а поганий біг – це термін, який використовується в колах ставок для визначення серії втрат, через які гравець втрачає значну суму. Навіть прихильники ставок стикаються з періодами, коли все, здається, суперечить їхнім очікуванням. Однак здатність піднятися над поганими бігами – це те, що відрізняє найкращих гравців від інших.

Як боротися з поганими пробіжками у ставках

Погані пробіжки є частиною життя будь-якого гравця. Тому будь-який гравець на спортивні ставки повинен розуміти, що програшні серії бувають різними формами і в будь-який час. Замість того, щоб зануритися в нескінченні розчарування, особливо коли здається, що все суперечить логіці, ця стаття ділиться деякими безцінними ідеями, які можуть допомогти керувати «ситуацією».

Уникайте бажання гонитися за втратами – зробіть перерву

Один із найкращих способів впоратися з серією програшів – уникнути гонитви за втратами. Фікологи стверджують, що перші п’ятнадцять хвилин після невдало розрахованої ставки або великого програшу зазвичай є найнебезпечнішими для будь-якого гравця. Переслідування поразок, безсумнівно, найгірше, що може статися з гравцем після серії програшів.

Учасникам спортивних ставок рекомендується розглядати азартні ігри на довгий період часу. Хоча негайно відшкодувати збитки може бути певною невідкладністю, гонитва за втратами часто закінчується сльозами. Замість цього гравцям рекомендується приймати втрати на підборідді.

Залишайтеся професіоналами

Навіть досвідчені гравці переживають серію програшів. Однак те, як вони справляються з цими ситуаціями, відрізняє їх від інших гравців на спорт. Як і в змагальному спорті, більшість менеджерів не хотіли б, щоб їх команда або гравець завершили ще один високооктановий матч після поразки. Цей принцип також діє, коли гравці терплять програш.

Найкращий спосіб впоратися з невдалим пробігом — залишатися професіоналом і не піддаватися хвилю емоцій, що часто слідує за поганим результатом. Найкращий спосіб проявити професіоналізм – суворо дотримуватися плану ставки. Крім того, дуже доцільно взяти кілька вихідних, щоб з’ясувати можливі причини неправильного вибору.

Зменшити гучність

З сайти ставок пропонуючи десятки видів спорту, багато гравців сьогодні були б не проти зробити ставки на кілька видів спорту. Гравцю легко піддатися спокусі стріляти більше, щоб компенсувати втрати під час невдалої пробіжки. На жаль, це не завжди шлях. Що стосується ставок на спорт, гравці, які люблять збільшувати свої обсяги, ризикують зазнати більше втрат.

Найкраща порада, яку можна дати гравцеві після програшної серії, — це зменшити ставки та обмежити максимальні втрати, поки вони не повернуться впевнено. Вийти на повну ставку після серії поразок можна порівняти зі спортсменом, який бігає на середину марафону лише для того, щоб згоріти.

Проаналізуйте історію

Під час програшної серії завжди є ймовірність, що щось не так. У світлі цього будь-якому проникливому учаснику спортивних ставок варто взяти деякий час і переглянути історію ставок. Це не просто дивитися на результати; гарною практикою є звернення уваги на використовуваний підхід.

Аналіз історії допомагає гравцеві визначити невідповідності ставок, які часто призводять до невдач, наприклад відсутність чіткої стратегії. У більшості випадків гравці можуть визначити лише моменти поганої дисципліни, які коштували їм грошей після програшної серії.

Грай безпечно

Ніщо не краще відповідальної гри. Відповідальні азартні ігри полягає в тому, щоб залишатися стоїком, тобто не піддаватися впливу короткострокових результатів ставок. Найкраща порада, яку можна дати гравцеві щодо відповідальних азартних ігор – уникати перегляду кожної зробленої ставки. Погані пробіги обов'язково трапляються. Гравці, які не мають розумової сили впоратися з невдалим пробігом, звичайно, не підходять для ставок на спорт.

Коли справа доходить до ставок на спорт, не завжди турбує час. Завжди буде більше спортивних подій, тому останнє, що може зробити гравець, — це почати переслідувати втрати. Щоразу, коли гравець вважає за потрібне витратити деякий час і відпочити, в його інтересах зробити перерву.

Зроби перерву

Іноді найкращий спосіб реагувати на низку невдалих ставок – це зробити перерву. Однак більшість гравців, які пристрасно люблять гру, ніколи не підтримають ідею повністю відмовитися від ставок на спорт. У більшості випадків, як правило, вітається можливість доопрацювання, а не звільнення. Учасники ставок, які тривалий час не роблять ставки, як правило, відновлюють свій погляд на речі і можуть повернутися з кращими роботами, які працюють для них.

Ставки на спорт можуть бути захоплюючими, але також можуть бути складними, особливо після жахливого удару. Жоден гравець не застрахований від поганого бігу. Поради, наведені в цій статті, важливі для тих, хто стикається з невдачею. В ідеалі, щоб впоратися з невдалим пробігом, потрібно бути спокійним, керувати своїм банкролом і підтримувати дисципліну.

Останні новини

CyberBet пропонує чудові пропозиції для любителів спорту
2023-08-29

CyberBet пропонує чудові пропозиції для любителів спорту

Новини