Новини

November 1, 2023

Ісая Джо: від відмови до цінного гравця - шлях таланту, важкої праці та підтримки

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Трохи більше року тому баскетбольна кар'єра Ісаї Джо змінилася, коли його покинули «Філадельфія 76ерс». Це виявилося каталізатором його траєкторії НБА.

Ісая Джо: від відмови до цінного гравця - шлях таланту, важкої праці та підтримки

Кар'єра в коледжі та проект

Після закінчення коледжу Джо був відомий своєю здатністю стріляти та універсальністю. При зрості 6 футів 4 він міг грати як захисник без м’яча, так і справжній фланговий.

Обмежені можливості у Філадельфії

Призваний «Сіксерс», Джо опинився в команді, яка зосереджена на негайному виграші чемпіонства. Це означало коротші ротації та менше можливостей для розвитку молодих гравців, таких як Джо. Він відіграв менше 1000 хвилин у регулярному сезоні протягом двох сезонів, перш ніж його було звільнено у жовтні 2022 року.

Приєднання до Оклахома-Сіті Тандер

Оклахома-Сіті Тандер побачив можливість і підписав з Джо багаторічну угоду на суму майже 6 мільйонів доларів. Він швидко виявився крадіжкою для команди, вирізавши роль у вечірньому складі та зібравши вражаючі виступи.

Проривний сезон

У своєму першому сезоні за «Тандер» Джо зіграв у 73 іграх, набираючи в середньому 9,5 очка та кидаючи 40,9% із-за дуги. Він провів кілька видатних ігор, включаючи 33-очковий виїзд проти Шарлотт Хорнетс.

Вплив Його Батька

Батько Джо, Деррік Джо, зіграв значну роль у формуванні його механіки стрільби. У них тісні стосунки, а Деррік надає відгук і підтримку після кожної гри. Джо довіряє пораді свого батька і віддає йому заслуги за його ефективність стрільби.

Тренерська підтримка

Окрім батька, Джо підтримує Чіп Енгелланд, один із найкращих тренерів зі стрільби у світі. Присутність Енгелланда в команді Thunder покращила розумовий підхід Джо до стрільби та послідовність.

Постійний успіх

У нинішньому сезоні Джо знову довів, що є ключовим гравцем «Тандер». Він продемонстрував додаткові навички, включаючи створення власних ударів і покращений захист.

На завершення шлях Ісайї Джо від того, як його відмовилися 76ers, до того, як він став цінним гравцем для Thunder, є свідченням його таланту, наполегливої ​​праці та підтримки, яку він отримує від свого батька та тренерського штабу. Він є джерелом натхнення для молодих гравців, які прагнуть залишити свій слід у НБА.

About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Маттео «Тео» Б’янкі, якого називають «Динамо даних» BettingRanker, є квінтесенцією поєднання спортивного ентузіаста та фаната чисел. Його ретельне дослідження гарантує, що гравці завжди на крок попереду, що робить його наріжним каменем платформи.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Останні новини

Як боротися з поганими пробіжками у ставках
2023-11-20

Як боротися з поганими пробіжками у ставках

Новини