ELK Studios придбала Scientific Games

Новини

2022-01-26

2021 рік був цікавим для спільноти онлайн-ставок на спорт. Для компаній настав час оговтатися від пандемії Covid. Турніри, які були скасовані роком раніше, відновлюються. Це дозволило гравцям робити набагато більше ставок. Гравці можуть використовувати Рейтинг ставок знайти ідеальних букмекерів. 

ELK Studios придбала Scientific Games

Цього року також відбулося кілька відомих угод у галузі. Одним з останніх є придбання ELK Studios компанією Scientific Games Corporation. Питання в тому, як це вплине на ставки на спорт онлайн для пересічної людини?

Здається, що цей крок є позитивним. Scientific Games шукала вміст ELK, щоб заохотити американський та канадський ринки. Зараз вони зосереджені на поширенні високоякісних ігор у цьому регіоні. У той же час угода, безсумнівно, посилить позиції компанії як відомого постачальника контенту в Європі та Великобританії.

Про ELK Studios

ELK Studios спочатку була заснована в Стокгольмі. Він має довгу історію створення відомих критиків. Останні зосередилися на мобільних іграх. Це пов’язано зі зміною смаків сучасних гравців. Якщо найближчим часом Scientific Games прагне створити нові програми для ставок на спорт, вони, ймовірно, також скористаються підходом, орієнтованим на мобільні пристрої.

Баррі Коттл, президент Scientific Games, заявив, що придбання демонструє прихильність фірми кросплатформним можливостям. Це говорить про те, що любителі ставок на основі веб-браузера також не пропустять. Далі він похвалив внутрішню команду ELK Studios. Однією з цілей угоди є поєднання їх високопоставленого контенту з екосистемою OpenGaming, якою відомі Scientific Games.

Майбутнє ELK Studios

Основний висновок полягає в тому, що американські, канадські, європейські та британські гравці незабаром зможуть відчути переваги цієї синергії. Це буде цікавою новиною для клієнтів, які вже є шанувальниками обох брендів. Наукові ігри візьмуть на себе більшу маркетингову роль. Тим часом ELK планує продовжити самостійну роботу над майбутніми випусками програмного забезпечення.

Ті, хто стурбований тим, що це спричинить занадто багато змін, швидше за все, не мають турбуватися. Вже кілька років обидві компанії працюють разом. Ця угода просто сигналізує про зміцнення партнерства. За словами генерального директора Scientific Games, наголошується на зануренні та захоплюючому ігровому процесі.

Однак слід також зазначити, що ELK в першу чергу виготовляє ігри для сайтів казино. Фактично, нещодавня заява висловила хвилювання щодо випуску нових ігрових ігор. Їхнє програмне забезпечення не робить акцент на можливостях ставок на спорт.

Не виключено, що найближчим часом партнерство може перейти на цей ринок. Гральні компанії завжди намагаються задовольнити ігрові потреби громадськості. Ставки на спорт надзвичайно популярні. Якщо Scientific Games помітить це, вони можуть доручити ELK працювати над спортивним програмним забезпеченням. Справедливо також сказати, що між двома типами азартних ігор існує деяке збіг. Людина може любити грати в слоти та робити спортивні ставки. Залишається побачити, чи Scientific Games і ELK в кінцевому підсумку задовольнять обох.

Останні новини

Грандіозний дебют TonyBet у Латвії після інвестицій у 1,5 мільйона доларів
2022-09-25

Грандіозний дебют TonyBet у Латвії після інвестицій у 1,5 мільйона доларів

Новини