LOOT.BET виходить на нові ринки

Новини

2022-08-17

LOOT.BET, імовірно, один з найкращих сайтів ставок на кіберспорт, набирає все більших висот після того, як React Gaming Group придбала свою материнську компанію, Livestream Gaming Inc. Всього через місяці після придбання Livestream Gaming Inc ДОБРОБ. СТАВКАМатеринська компанія React Gaming Group прагне вийти на нові ринки.

LOOT.BET виходить на нові ринки

ДОБРОБ. Придбання BET компанією React Gaming Group

React Gaming, раніше відомий як Intema Solutions, є ключовим гравцем в індустрії кіберспорту. Він володіє та керує кількома підприємствами в екосистемі кіберспорту, включаючи HypeX.gg, організацію кіберспортивних турнірів і платформу для ставок. Компанія також володіє Generationz Gaming Entertainment, сайтом ставок і командою з кіберспорту Team Bloodhounds, командою Fortnite. Інші компанії, що належать React Gaming Group, включають Advertiise та TheSMACK.gg.

Проте, за всіма ознаками, головна увага зараз зосереджена на LOOT.BET, враховуючи платформу ставок, останні кілька років спостерігає експоненційне зростання. Заснована в 2016 році, LOOT.BET має понад 450 000 зареєстрованих гравців і співпрацює з кількома провідними організаторами і командами кіберспортивних подій.

Інтерес React Gaming Group до Livestream Gaming і LOOT.BET почався ще в 2021 році, коли канадська компанія офіційно оголосила про свої наміри. Однак лише в лютому 2022 року React Gaming Group завершила покупку Livestream Gaming за угодою вартістю близько 14,75 мільйонів доларів (10,6 млн фунтів стерлінгів). React Gaming Group додасть $3 млн (£2,157 млн), якщо пряма трансляція досягне намічених цілей.

Без сумніву, LOOT.BET є одним з найбільш швидкозростаючих сайти ставок, і саме тому він потрапив під радар React Gaming Group. У 2020 році обсяг ставок букмекерської контори на кіберспорт зріс на 67% порівняно з попереднім роком, тоді як база гравців зросла на 58% у тому ж році. Що стосується доходів, у звітах зазначено, що валовий дохід компанії від ігор у 2020 році склав 3,22 мільйона доларів. Це цифри, які пояснюють, чому LOOT.BET буде ключовою в екосистемі eSports React Gaming Group.

Експансія на нові ринки

На момент придбання Livestream LOOT.BET вже пропонував ринки ставок у більш ніж 40 країнах. Одразу після того, як React Gaming Group взяла на себе відповідальність, компанія продемонструвала свій намір вийти на нові ринки, щоб утвердити LOOT.BET як найкращий сайт ставок на кіберспорт у всьому світі.

Ліцензія на онлайн-ігри на острові Мен

Ще в лютому 2022 року React Gaming Group придбала ліцензію на онлайн-ігри на острові Мен, додавши ліцензію LOOT.BET на Кюрасао. Ця ліцензія не обов'язково була стратегією розширення; це було сприяти захопленню Livestream Gaming.

Але тоді неможливо ігнорувати той факт, що у Менків величезний апетит до азартних ігор, особливо до ставок. Згідно з опитуванням 2017 року, 76% жителів Мену грають в азартні ігри щонайменше раз на рік, тоді як 18,5% населення грають в азартні ігри онлайн.

Враховуючи вищезгадану статистику, LOOT.BET, безумовно, стане популярним ім’ям на сцені ставок на острові Мен тепер, коли він пропонує ставки на кіберспорт і традиційні ставки поряд із іграми казино.

Ліцензія на ігри Онтаріо

Ще одна перемога для LOOT.BET – ігрова ліцензія Онтаріо, яка дозволить компанії легально пропонувати послуги онлайн-ігор гравцям у канадській провінції. Після довгих дебатів Онтаріо вирішив запустити легальний і регульований ринок азартних ігор в Інтернеті. Це означало, що оператори могли вільно відкривати магазин у провінції.

React Gaming Group скористалася моментом і подала заявку на отримання ліцензії Комісії з алкоголю та ігор Онтаріо (AGCO). Оскільки законний і регульований ринок азартних ігор відкритий, ліцензія на ігри в Онтаріо також стане виграшем для LOOT.BET. Враховуючи це, Канада, і зокрема Онтаріо, має багато шанувальників Кіберспорт і ставки на кіберспорт. Хоча є кілька інших операторів, яким надано ліцензії, LOOT.BET матиме перевагу, оскільки це перша букмекерська контора, яка займається кіберспортом.

Вихід на ринок Філіппін

У останніх новинах React Gaming Group намагається вийти на ринок онлайн-ігор Філіппін за допомогою однієї зі своїх компаній Generationz Gaming Entertainment. Угода є бізнес-моделью розподілу доходів з HHRP, однією з чотирьох компаній, що мають ліцензії на діяльність на Філіппінах.

Після сертифікації LOOT.BET від Gaming Laboratories International, Generationz Gaming Entertainment буде керувати платформою LOOT.BET на сайті HHRP. React Gaming Group тоді отримає частину доходів, отриманих у країні з населенням понад 100 мільйонів людей.

Неминучий вихід React Gaming Group на ігрову сцену Філіппін стане важливою віхою, оскільки компанія прагне збільшити свій дохід.

Хоча Онтаріо, острів Мен і Філіппіни є новими ринками, на які орієнтується React Gaming Group, очікується, що компанія визначить кілька інших країн, де популярність ставок на кіберспорт зростає. Компанія підтвердила, що буде копіювати бізнес-модель white Label з операторами в інших країнах.

Завдяки інвестиціям в 6 мільйонів доларів після придбання LOOTBET, React Gaming Group означає бізнес і, безсумнівно, стане руйнівною силою в ставках на кіберспорт.

Останні новини

Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол
2022-09-28

Вибір найкращих сайтів ставок на баскетбол

Новини