Twitch забороняє прямим трансляціям рекламувати сайти ставок Skin

Новини

2023-07-31

Benard Maumo

Ставки на кіберспорт стали масовим явищем серед шанувальників традиційних спортивних ставок. Цей тип ставок дозволяє гравцям прогнозувати результати матчів у кіберспорті, таких як Valorant, CS:SO, Dota 2 тощо.

Twitch забороняє прямим трансляціям рекламувати сайти ставок Skin

Окрім ставок реальних грошей, деякі веб-сайти дозволяють гравцям робити ставки, використовуючи свої ігрові скіни (частини зовнішнього вигляду персонажів відеоігор) та інші цінні речі. Це те, з чим провідні розробники ігор, такі як Valve і Riot Games, борються вже давно.

Здається, їхні зусилля увінчалися успіхом після того, як Twitch, провідний сайт прямих трансляцій, оновив політику своєї платформи, щоб криміналізувати рекламу контенту Skin Gambling. 

Відповідаючи на одне із запитань своїх підписників, компанія, що веде пряму трансляцію, заявила: 

«Згідно з нашою політикою, реклама або спонсорство азартних ігор Skin заборонено».

Стрімінговий гігант, що належить Amazon, нещодавно почав боротися з тим, що він називає «неліцензійним ігровим контентом». Минулого року, Twitch забанила своїх стримерів від гри в казино, включаючи настільні ігри та слоти на неліцензійних азартних сайтах. Крім того, в оновленій політиці зазначено, що Twitch не дозволить стримерам надавати посилання на реферали для азартних ігор та сайти ставок на спорт.

Час від часу Twitch критикували за те, що він не бореться з незаконним контентом на своїй платформі. Такі стримери, як Тайлер «Trainwreck» Нікнам і Адін Росс, отримали багато критики за гру та рекламу популярного азартного веб-сайту з криптовалютою в Сполучені Штати своїй громаді.

Відповідаючи на останнє обмеження, Кіберспорт Спостерігачі відзначили, що все ще є питання щодо заборони Twitch веб-сайтів ставок Skin. Переглянута політика платформи може створити незручності для таких організацій, як G2 Esports, яка нещодавно стала партнером CSGORoll, веб-сайту ставок Skin.

Останні новини

CyberBet пропонує чудові пропозиції для любителів спорту
2023-08-29

CyberBet пропонує чудові пропозиції для любителів спорту

Новини