Все, що вам потрібно знати про: Стратегія ставок

Правда полягає в тому, що більшість початківців у ставках на спорт не обходяться стратегіями. Хоча це можна пробачити, враховуючи, що новачкові потрібно багато чому навчитися, повністю ігнорувати стратегію ставок є помилкою. При правильному підході учасники приймають обґрунтовані рішення, які призводять до частих виграшів. Однак зверніть увагу, що жодна з цих систем ставок не гарантує миттєвого успіху. Але все-таки варто зрозуміти і використовувати одну-дві системи ставок, щоб змінити коефіцієнти. Продовжуйте читати, щоб вчитися!

Все, що вам потрібно знати про: Стратегія ставок
Все, що вам потрібно знати про стратегії ставок на спорт

Все, що вам потрібно знати про стратегії ставок на спорт

Стратегія ставок на спорт – це набір систем або порад, досліджених для створення прибуткового сценарію. Іншими словами, належним чином розроблена система ставок передає перевагу, якою користується букмекерська контора, гравцеві. Це можливо тому, що спортивні ставки включають реальну людську діяльність, тому немає переваги, щоб гарантувати, що букмекер завжди виграє.

Як і очікувалося, онлайн-букмекери раніше враховували багато статистики створюючи свої шанси. Хоча це, очевидно, ускладнює прогнозування результатів, ставки стають більш прибутковими за умови належного статистичного аналізу. Зрозумілою мовою, стратегії підвищують шанси гравця на перемогу, окрім мінімізації основних помилок.

Візьмемо, наприклад, управління грошима. Справа в тому, що більшість новачків зазнають невдач у ставках на спорт, тому що не знають, як захистити свій капітал. Завжди чудова стратегія знати, скільки робити ставки та на які саме ігри.

Управління грошима також допомагає зеленим рукам мінімізувати будь-які подальші втрати, керуючи своїм ігровим часом. Отже, загалом, вивчіть основні системи спортивних ставок і адаптуйте їх відповідно для підвищення ефективності.

Все, що вам потрібно знати про стратегії ставок на спорт
Стратегія ставок на футбол

Стратегія ставок на футбол

Стратегія ставок на футбол – це не просто будь-яка інша стратегія ставок на спорт. Це тому, що виграти гроші на футбольних ставках може бути складно, незважаючи на те, що ринок ставок є найбільш привілейованим. У футбольній стратегії учасники парі повинні бути готові пожертвувати значною кількістю часу, навичок і відданості заради досягнення успіху.

Вони повинні оцінювати ігри з усіх можливих точок зору, включаючи статистику окремих гравців, результати очних матчів, останню форму, відсутніх гравців, перевагу домашнього поля тощо. Нижче описано, як придумати виграшну стратегію ставок на футбол.

Стратегія ставок на футбол
Як створити стратегію ставок на футбол?

Як створити стратегію ставок на футбол?

Перш за все, щоб довгостроково отримувати прибуток від футбольних ставок, одягніть капелюха підприємця. Як було сказано раніше, щоб робити ставки на футбол, потрібно витратити величезну кількість зусиль і часу на дослідження. Тому надзвичайно важливо бути організованим і скласти чітку дорожню карту для досягнення успіху. Пам’ятайте, що букмекер вивчає десятки командних факторів, перш ніж визначити коефіцієнти.

Тепер, коли ви бадьорі й готові до роботи, настав час сісти й уточнити стратегію. У цьому випадку оцініть усі можливі результати конкретного футбольного матчу та зберіть якомога більше інформації.

Завжди починайте з чистих цифр і детальної статистики гри, як-от середня кількість пропущених і забитих голів для кожної команди. Також подивіться на технічну статистику, як-от гравець, який, швидше за все, заб’є або отримає жовту картку та перевагу домашнього поля. Ніколи не погано віддати перевагу футбольній команді, яка грає вдома.

Щоб завершити виграшну футбольну стратегію, подумайте про те, що професійні гравці говорять про конкретну гру. Це, мабуть, єдиний спосіб отримати необроблену, пряму інформацію про гру. Існують сотні блогів і телешоу, присвячених дням матчів, присвячених обговоренню статистики матчів і прогнозів. Однак зауважте, що в цьому випадку не всі думки враховуються.

Як створити стратегію ставок на футбол?
Найкращі поради щодо ставок на футбол

Найкращі поради щодо ставок на футбол

Самотнє виконання домашнього завдання не допоможе на слизькому місці ставки на футбол світ. Це тому, що є кілька очевидних, але життєво важливих вказівок, про які слід пам’ятати, роблячи ставки на футбол. Нижче наведено найбільш очевидні з них:

  • Управління банкролом/грошима: Незалежно від того, чи робите ставки на футбол, гольф, бейсбол, теніс чи будь-яку іншу гру, відкладання грошей на азартні ігри має першочергове значення. У разі втрати вам повинно бути комфортно жити без цих грошей. Оптимальна стратегія управління банкроллом у ставках на спорт полягає в тому, щоб використовувати лише від 1% до 5% загального банкроллу на одну ставку.
  • Виберіть хорошу букмекерську контору: Ось ще один важливий момент, який часто забувають про ставки на спорт. Поки їх багато сайти азартних ігор там не всі однакові. Найкращі спортивні букмекерські контори зазвичай пропонують гравцям кращі коефіцієнти, більше ринків і безпечні умови для багатоборства. Отже, достатньо досліджуйте це питання.
  • Ринки ставок: Розуміння доступних ринків ставок на футбол так само важливо, як створення оптимальної стратегії. Футбол складається з ринків ставок, таких як подвійний шанс, більше/менше, кінцевий результат, тайм/основний час, команда, яка заб’є першою, тощо. Тому дослідіть, щоб дізнатися, який ринок ставок підходить для цієї події.
  • Вимагайте бонус: Усі гравці є природженими переможцями. І оскільки букмекери добре знають цей факт, вони часто залучають гравців кількома бонусами та акціями. Як розумний, вимагайте бонус і використовуйте його для збільшення банкролу. Тільки не ігноруйте умови бонусів.
Найкращі поради щодо ставок на футбол
Стратегія ставок на бейсбол

Стратегія ставок на бейсбол

Для новачка немає великої різниці між стратегією ставок на футбол і бейсбол. Але насправді різниця як день і ніч. На відміну від футболу, де правило розподілу очок, бейсбол – це здебільшого про грошова лінія. Коротше кажучи, гравцям потрібно передбачити лише команду-переможця, а не те, хто покриває.

Незважаючи на рідкість, гравці також можуть робити ставки на "спреди" та ринки, такі як більше/менше. У будь-якому випадку, щоб бути успішним бейсбольним гравцем, потрібен чіткий план.

Стратегія ставок на бейсбол
Як створити стратегію ставок на бейсбол

Як створити стратегію ставок на бейсбол

По-перше, подивіться розклад команд. Часто бейсбольні команди щоліта проводять близько 162 ігор приблизно за шість місяців. Тепер це означає, що більшість команд проводять щоденні матчі, а деякі долають великі відстані, щоб грати. Очевидно, що команда гостей страждатиме від втоми в ногах. Крім того, команда, яка грає після вихідного дня, насолоджується свіжими ногами.

По-друге, досліджуйте статистику окремих гравців. Наразі ви повинні знати, що бейсбол — це поєдинок нападаючого проти пітчера. Наприклад, якщо команда зі зразковими праворукими нападаючими зіткнеться з командою із «середніми» правими пітчерами, у першої, швидше за все, буде нижчий шанси на бейсбол. Отже, розглянемо цю статистику.

Нарешті, яка погода в день матчу? Як правило, ігри, які граються в холодну погоду, мають менше очок, ніж ті, що граються в теплу погоду. Це тому, що холодне повітря означає більшу щільність повітря, що призводить до меншого тертя та подорожі м’яча. Таким чином, м’яч з меншим ударом пройде коротші відстані. Крім того, сильний вітер ускладнить життя гравців.

Як створити стратегію ставок на бейсбол
Найкращі поради щодо ставок на бейсбол

Найкращі поради щодо ставок на бейсбол

Тепер, коли під рукою є вбивча бейсбольна стратегія, настав час покращити її за допомогою цих перевірених і перевірених ігор ставки на бейсбол поради:

Уникайте гарячих фаворитів: Найкращі онлайн-букмекери знають, що «Середні Джо» люблять короткі коефіцієнти. Але, як ви, можливо, вже знаєте, шанси можуть бути оманливими. Візьмемо, наприклад, АПЛ, де «Челсі», який перебуває у формі, завжди перемагає «Брайтон». Але в MLB найкращі команди, такі як «Янкі», «Доджерс» і «Кабс», виграють лише 65% від загальної кількості ігор протягом сезону. Отже, скористайтеся перевагами аутсайдерів.

Слідкуйте за рухом зворотної лінії (RLM): Ставки на бейсбол — це не лише перевага аутсайдерів. Гравці ставок на спорт повинні стежити за RLM букмекера, щоб знати, як рухається лінія ставок. Наприклад, Янкі можуть мати -150 проти Кабсів при +120. Потім відповідні коефіцієнти змінюються на -135 і +110 відповідно. У цьому випадку лінія змінилася на користь Кабсів. Пам'ятайте, що в бейсболі немає явних фаворитів.

Зосередьтеся на нижніх: Ставлячи на тотали, бейсбольні гравці завжди віддають перевагу оверам. Як правило, ігри з високими результатами більш привабливі, ніж нудна дрімота. Але якщо ви серед гострих, ігри, наповнені подвійними грами, викреслюваннями та 1-2-3 подачами, захоплюють рот. У двох словах, букмекери знають, що більшість піде на овер. Отже, кмітливі розумники пропонують більше грошей на нижчих.

Не женіться за еквівалентами та тизерами: Ідея перетворити $10 на $100 за допомогою однієї ставки може бути непереборною. Проте екскурсії та тизери пропонують несправедливі шанси, незважаючи на те, що вони маскуються великими шансами. Отже, дотримуйтеся індивідуальних ставок у іграх і завжди застосовуйте управління банкроллом.

Найкращі поради щодо ставок на бейсбол
Стратегія ставок на гольф

Стратегія ставок на гольф

Ставки на гольф може бути дещо складнішим для початківців, ніж ставки на футбол чи бейсбол. Це тому, що гольф — це здебільшого прогнозування переможця всього турніру. Крім того, вибір відомих імен у ставках на гольф може бути «негідною» ставкою, оскільки великі чемпіонати та турніри зазвичай виграють гравці, про яких преса не згадує.

Окрім ставок на кінцевого переможця турніру, гравці в гольф також можуть робити ставки на результативність окремого гольфіста. Крім того, існують ринки для ставок на лідера першого раунду, групові матчі, національність, особистий поєдинок тощо. Тим не менш, ставки на прямих переможців таких турнірів, як The Masters, US Open тощо Чемпіонат PGA це найзручніший спосіб.

Стратегія ставок на гольф
Як створити стратегію ставок на гольф

Як створити стратегію ставок на гольф

Коли закладається основа для найкращої системи ставок на гольф, знання доступних ринків має першочергове значення. Простіше кажучи, зробіть ставку на переможця турніру, хоча це може бути складним завданням.

Тому, щоб бути в безпеці, зачекайте, поки турнір не почнеться, щоб зробити точнішу ставку залежно від статистики. Крім того, розгляньте такі ринки, як Фініш топ-5, Фініш топ-10, Лідер першого раунду та інші популярні ринки.

Між тим, було б корисно дізнатися дещо про поле для гольфу. Таким чином, немає необхідності знати кожну чашку на курсі, а лише макет поля та його розташування. Наприклад, поля для гольфу West Coast Swing традиційно нерівні, що означає, що гравцям із південно-східного регіону може бути важко. Загалом, подивіться, наскільки комфортно може бути гравець на ігровій поверхні, перш ніж виступати за нього.

Нарешті, подивіться прогноз погоди, як у бейсболі. Як було сказано спочатку, холодне повітря набагато щільніше теплого. Отже, коли холодна ключка вдаряється по холодному м’ячу для гольфу, опір – це впевнена річ. Простіше кажучи, більш холодна енергія зменшує відстань подорожі на 1 або 2 ярди на кожні 100 ярдів. Інші погодні фактори, які слід враховувати, включають дощ, вітер і сніг.

Як створити стратегію ставок на гольф
Найкращі поради щодо ставок на гольф

Найкращі поради щодо ставок на гольф

Нижче наведено кілька корисних порад, які допоможуть максимізувати стратегію ставок на гольф:

Не завжди підтримуйте фаворитів: У гольфі не бракує шокерів, як в інших спортивних змаганнях. Іноді аутсайдери можуть зробити аут, щоб отримати трофей. Прикладом є Тайгер Вудс, який завжди має низькі шанси на перемогу в турнірі, коли перебуває у найкращій формі. Однак підтримка його замість доморощеного гравця в формі з великими шансами може бути дорогою помилкою. Коефіцієнти завжди раді запропонувати вищі шанси неперевіреному гравцеві в гольф.

Не ігноруйте гравця в гольф у формі: Ставки на гравця в гольф у формі є, мабуть, найкращим способом виграти тут. Наприклад, букмекер може запропонувати Аврааму Ансеру +200, щоб він потрапив у топ-10. Припустімо, що гравець п’ять поспіль потрапив у топ-20, тоді шанси надто високі, щоб пройти повз. Ти ніколи не дізнаєшся; Абрахам може навіть потрапити до десятки найкращих.

Найкращі гравці для великих турнірів: В останніх великих чемпіонатах домінували відомі імена, якщо статистика не помиляється. Наприклад, Кепка був четвертим у світовому рейтингу, коли виграв PGA 2018. З іншого боку, Патрік Рід, переможець Masters 2018, займав перед турніром 24 місце в рейтингу. Тепер це означає, що шанси гольфіста світового класу (топ-25) виграти велику подію високі.

Історія курсу: Нерозумно вкладати гроші в голову певного гравця в гольф, не враховуючи його рекорд на відповідному полі. Простіше кажучи, завжди дивіться на те, як грає в гольф на певному полі. Крім того, ніколи не слід нехтувати регіональними знайомствами, оскільки доморощений гольфіст, швидше за все, добре виступить на місцевому полі для гольфу.

Найкращі поради щодо ставок на гольф

Останні новини

Кращий посібник зі ставок на Super Bowl, щоб підготуватися
2023-03-08

Кращий посібник зі ставок на Super Bowl, щоб підготуватися

Після того, як гра 2022 року поб’є всі попередні рекорди, на Super Bowl 2023 можна буде легально покласти багато грошей. Минулого разу в Суперкубку LVI «Лос-Анджелес Ремс» перемогли «Цинциннаті Бенгалс» з рахунком 23-20.

Пояснення різних типів коефіцієнтів ставок
2023-03-01

Пояснення різних типів коефіцієнтів ставок

Ви повинні зрозуміти коефіцієнти, перш ніж почати робити ставки на будь-якому рівні. Розуміння найпоширеніших коефіцієнтів ставок і того, як читати та розуміти їх різні формати, є важливим для розміщення обґрунтованих ставок.

Чи можуть ставки зробити вас багатими?
2023-01-18

Чи можуть ставки зробити вас багатими?

Люди в усьому світі люблять робити ставки на спортивні події виключно з метою відпочинку. Веселощі – у хвилюванні потенційного виграшу. Досвідчені азартні гравці визнають, що грошові втрати дуже ймовірні. З іншого боку, є люди, яким вдається регулярно отримувати пристойний прибуток, роблячи обережні ставки.

Чемпіонат світу з футболу 2022, чвертьфінал - Нідерланди проти Аргентини
2022-12-09

Чемпіонат світу з футболу 2022, чвертьфінал - Нідерланди проти Аргентини

Нарешті настав чвертьфінал Чемпіонату світу з футболу 2022 року! Залишилося лише 8 команд, і все починає накалюватися після багатьох яскравих виступів та історичного розладу в 1/8 фіналу.