Як правильно вибрати боксера для ставки

Посібники

2023-04-19

Ethan Tremblay

Чемпіони з боксу поділилися кількома спільними рисами, які допомогли їм піднятися з невідомості на вершину. Ви повинні бути міцними, як цвяхи, щоб стати професійним боксером. Без перебільшення можна сказати, що бокс є одним із найжорстокіших видів спорту у світі. Величезні та відомі бійці часто витрачають багато часу на тренування.

Як правильно вибрати боксера для ставки

Спостерігати за великим боксером на піку своїх здібностей у дії – це захоплююче. Роккі Марчіано, Джо Луїс, Мухаммед Алі, Джо Фрейзер, Менні Пак’яо та Майк Тайсон – лише деякі великі боксери, які викликали захоплення у мільйонів шанувальників. Ці люди мали унікальні якості, які дозволяли їм процвітати в цій висококонкурентній сфері.

Щоб отримати ваше ім’я серед найкращих у світі, вам потрібно буде докласти багато годин фізичної підготовки, витривалості, пристрасті та драйву. Нижче наведено найважливіші якості чудового боксера, про які слід пам’ятати, коли ви починаєте робити ставки на боксерський матч онлайн.

Риси боксера-чемпіона

Чудовий боксер має характеристики та атрибути, що виходять за межі лише технічної експертизи. Що ще, на вашу думку, підштовхнуло цих чемпіонів до вершини? Давайте подивимось найкращі поради щодо ставок на бокс про те, що робить або ламає бійця. Цей посібник допоможе вам щоб отримати більше виграшів у ставках на спорт!

Серце і кишки

Ви можете називати це як завгодно — кишками чи серцем. Це важлива риса для кожного боксера, але на неї часто не звертають уваги. Ви виходите на ринг, знаючи, що суперник нанесе вам удари, і ви повинні бути готові їх прийняти.

Під час поєдинків навіть найвправніші суперники отримують значні пошкодження. Щоб вийти на ринг і битися, знаючи, що вас вдарять, потрібна сміливість. Стримувати тиск після травми вимагає ще більше мужності.

Щодо боротьби, мало хто з конкурентів мав більше мужності, ніж Мухаммед Алі. У 1964 році він провів титульний бій проти Сонні Лістона, якого вважали головним фаворитом завдяки переважним розмірам, силі та потужності Лістона. Алі, який тоді був відомий як Кассіус Клей, виграв обидва раунди.

Алі отримав багато покарань від Джо Фрейзера протягом трьох боїв, але двічі вийшов найкращим. Алі переміг грізного чемпіона Джорджа Формана нокаутом у бою, який, як багато хто передбачав, закінчиться тим, що Алі виявиться на полотні з серйозними травмами. Алі має широкий спектр здібностей, і серед них виділяється його мужність.

Агресивність

Агресія є життєво важливою складовою макіяжу кожного елітного бійця, навіть якщо це не найпривабливіша риса, яку можна підкреслити в наш час. Зрештою, боксерський ринг – це не клуб холодних книг. Кожен учасник виходить на арену з однією метою: вибити свого конкурента.

Раніше ми згадували про Майка Тайсона, і дика жорстокість, яку він міг продемонструвати під час свого піку, є чудовим прикладом того, про що ми тут говоримо. Інстинкт вбивці - це ще одна якість, важлива для кожного великого боксера. Щоб виграти бій, потрібно без вагань йти нокаутом, коли ваш ворог поранений або демонструє ознаки втоми.

Рухи ніг і голови

Багато людей, які не знайомі з боксом, думають, що він повністю складається з стояння на одному місці та нанесення ударів. Хоча це певною мірою правда, здатність боксера швидко й ефективно пересуватися на ногах є ознакою еліти. Вони можуть втекти від нападів суперника та зайняти позицію, щоб почати свій власний удар, якщо вони можуть добре рухатися (це було однією з багатьох сильних сторін Менні Пак’яо на рингу).

Будь-який боєць вищої ланки також повинен мати відмінні рухи головою. Це дозволяє їм ухилятися від атак супротивника, одночасно переміщаючись у діапазон удару та виходячи з нього. Легендарний боксер Мухаммед Алі є прикладом поєднання чудової роботи ніг і руху голови.

Сила удару та точність

Ударна сила бійця заснована на вибуховій силі.

І все ж ходити в спортзал і качати залізо — не єдина відповідь. Вирішальне значення мають вибір часу, координація та сприйняття можливості.

Усе це відточується за допомогою тренувань у тренажерному залі. Майк Тайсон був боксером у важкій вазі, який завдав одні з найсильніших ударів за останні півстоліття. Багато з його конкурентів були вищі за нього, і він знав, що це означає, що вони можуть піднімати більшу вагу. Однак ніхто не міг зрівнятися з Тайсоном на ранніх стадіях гра коли наносить удари з великим жахом і нещадністю.

Так само в боксі бійці повинні вражати ціль, що постійно рухається.

  • Суперник намагається уникати удару під час вимірювання.
  • Чим більше боксер намагається завдати удару та промахнутися, тим більше енергії він витрачає, і тим більша ймовірність отримати сильний удар. 
  • Якщо удар з'єднується, боксери набувають впевненості, а супротивник отримує пошкодження.

Менні Пак’яо є чудовим прикладом того, хто може наносити потужні удари швидко й точно. В результаті він перетворився на одного з найкращих бійців останнього десятиліття.

Ручна швидкість

Швидкість рук є важливою зброєю для кожного елітного бійця. Чим швидше руки, тим краще. Однією з відмінних рис досвідченого боксера є його швидкість, що дозволяє йому наносити удари та комбінації з нищівною швидкістю та ефективністю. Це дозволяє боксеру стрибнути на свого ворога, дозволяючи йому завдати шквал ударів, перш ніж його суперник зможе відреагувати. Важко використовувати прогалини, утворені сильною роботою ніг або рухом, не маючи достатньої швидкості рук.

Оборонні можливості

Боксери не можуть ослабити пильність, коли вони на рингу.

  • Найкращі боксери заважають своїм суперникам наносити сильні удари по вашим слабким місцям.
  • Ефективний захист вимагає від боксерів майстерності ухилятися та блокувати ці удари. Боксери можуть досягти цієї мети, пересуваючись, використовуючи розташування своїх рук і тіла та використовуючи свою спостережливість.
  • Боксери повинні уважно стежити за кожним рухом суперника в бою. Легко помітити, що він любить виконувати свої джеби подвійним або швидким хуком.
  • Після того, як ви зрозумієте схеми свого ворога, ви можете вжити заходів, щоб уникнути удару, а потім завдати удару у відповідь.

Витривалість

У боксі витривалість є найважливішою якістю, якою може володіти боєць. Набуття витривалості, щоб витримати багато раундів, є важливим для вашого успіху. Треба тренуватися проводити на рингу багато часу, не втомлюючись. Ви можете боротися за перемогу в будь-якому матчі, якщо почнете сильно і втомитеся після кількох раундів.

Заключні думки

Багато боксерів піднялися і занепали протягом багатьох років, але лише вибрану кількість можна вважати легендами. Хоча чемпіони можуть мати схожі здібності, їхня індивідуальність справді виділяє їх. Дисциплінованість і велич є визначальними характеристиками боксера світового класу. Ось чому виконання домашнього завдання та отримання ваша стратегія ставок на бокс перш ніж робити ставки на чудового бійця в Інтернеті, має вирішальне значення.

Останні новини

CyberBet пропонує чудові пропозиції для любителів спорту
2023-08-29

CyberBet пропонує чудові пропозиції для любителів спорту

Новини