Все, що вам потрібно знати про: Betting Lines

Лінія ставок — це точка, яка відокремлює команду-фаворита від команди-аутсайдера в спортивних змаганнях. Букмекери отримують коефіцієнти на спортивні матчі за допомогою складної математичної моделі або комп’ютерного алгоритму. Спираючись на статистику, форс-мейкери визначають ймовірну перевагу двох команд, яка базується на силі попередніх виступів.

Під час аналізу букмекери порівнюють команди, щоб визначити, яка з них має перевагу на перемогу та з якою перевагою. Наприклад, букмекери можуть передбачити, що команда-фаворит виграє з перевагою в 10 очок. Тому команда-аутсайдер може отримати гандикап у 10 очок для ставок.

Все, що вам потрібно знати про: Betting Lines
Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
Усе про лінії ставок

Усе про лінії ставок

Гравці роблять ставки на кожну команду на основі коефіцієнтів, доступних у спортивних книгах. Аналіз також враховує ефективність гравців. Результати точні приблизно в 50% випадків. Коефіцієнти ставок постійно розвиваються та базуються на тому, як працюють команди.

Гравці перевіряють коефіцієнти, щоб визначити поточні очікувані показники команд-конкурентів. Майбутні коефіцієнти постійно змінюються та відображають результати команди протягом сезону.

Букмекери, як правило, довіряють консультантам, які пропонують інформацію про ймовірні шанси на основі досвіду галузі. Переглядаючи створені комп’ютером рейтинги, професійні розробники оцінюють шанси на результат кожного спортивного змагання на основі загальних результатів команди.

Професійні коефіціанти коригують лінію ставок на основі заздалегідь визначених критеріїв, які можуть включати травми, перевагу домашнього поля, погоду та розклад поїздок команди. Навіть домінуючий напад може зіграти роль у визначенні коефіцієнтів і наступної лінії ставок.

Якщо команда грає один за одним, цей розклад може вплинути на аналіз коефіцієнтів і лінії ставок у букмекерській букмекерській конторі.

Усе про лінії ставок
Як працюють лінії ставок?

Як працюють лінії ставок?

Після встановлення коефіцієнтів, онлайн букмекерська контора робить прогнози доступними для громадськості як «відкриття» або початкові коефіцієнти, які прогнозуються для кожного матчу. На основі коефіцієнтів гравці вирішують, на яку команду робити ставки.

Коефіцієнти спочатку встановлюють ліміти ставок на низькому рівні, щоб визначити, як ставки роблять учасники, перш ніж підвищити ліміти ставок.

Коли ринок ставок на певний матч зростає, букмекерська компанія може коригувати коефіцієнти або лінію ставок протягом періоду часу перед грою залежно від того, скільки азартних ігор залучають конкуруючі команди.

Серед кращих азартних ігор є Австралія, Сінгапур, Ірландія та Канада. У Європі Велика Британія, Італія, Франція та Іспанія, як правило, мають високі валові доходи від азартних ігор. Однак букмекерські контори по всьому світу використовують лінії ставок, пропонуючи коефіцієнти тим, хто ставки на спортивні змагання.

Як працюють лінії ставок?
Ставка Moneyline

Ставка Moneyline

Згідно з посібники зі ставок на спорт, ставка Moneyline — це простий процес, який має два-три можливі результати. З двома командами або гравцями в ставку Moneyline гравці вибирають, який гравець переможе.

Для футбольних боїв або боїв ММА існує третій варіант ставок, який називається нічия, якщо не оголошено переможця чи переможеного. Додатки для спортивних точок часто пропонують нічию як варіант ставки Moneyline. Інші пропонують нічию без можливості ставок. У цьому випадку гравець обирає команду-переможця або учасника без жеребкування.

Якщо гравець передбачить правильний результат змагання, букмекерська букмекерська компанія виплатить за коефіцієнтами. Ставка Moneyline відрізняється від лінії ставок тим, що є лише опція виграшу, програшу чи нічиєї.

улюблений

В грошова ставка, коефіцієнти передбачають фавориту команди чи гравця, який виграє матч. Гравець може поставити на виграш суму, зазначену в коефіцієнтах. Наприклад, при коефіцієнті -15 людина може поставити 15 доларів, щоб виграти 10 доларів.

Виплата становить 25 доларів, що включає суму ставки 15 доларів плюс суму виграшу 10 доларів. За допомогою ставки Moneyline команда або гравець, які переможуть, завжди матимуть коефіцієнти зі знаком мінус.

Аутсайдер

Гравці іноді вважають за краще робити ставки на аутсайдера в онлайн-букмекерській конторі, тобто конкурент, який з меншою ймовірністю переможе опонента. Використовуючи 10 доларів як приклад одиниці, гравець, який робить ставку на аутсайдера, мав би поставити 10 доларів, щоб виграти 15 доларів і отримати виплату 25 доларів. У ставці Moneyline коефіцієнти аутсайдера відображаються зі знаком плюс, тобто +15.

Навіть

Якщо команди настільки близькі за кваліфікацією, що шанси рівні, гравець може зробити ставку на рівні коефіцієнти. У цьому випадку учасники ставок можуть отримати виплату в розмірі 20 доларів США за ставку в розмірі 10 доларів США за коефіцієнт навіть +10.

Ставка Moneyline
Все про екстрені ставки

Все про екстрені ставки

Експрес-ставка — це окрема ставка, яка пов’язує разом додаткові одиничні ставки та залежить від того, чи всі ставки виграють, щоб учасник став виграв ставку. Ці види ставок пропонують високі виграші, які значно перевищують просте розміщення однієї ставки.

Причина високого прибутку полягає в тому, що шанси виграти за трьома ставками важчі, ніж виграти одну ставку. Якщо гравець програє лише одну ставку в пов’язаних ставках, він програє гроші, зроблені на весь екскурс. Якщо будь-яка з індивідуальних ставок у ставки на екскурсію нічия, ставка повертається до знижених коефіцієнтів відповідно до результатів усіх матчів, включених у ставку на експрес.

Зазвичай корельовані експерименти обмежені. Корельовані ставки включають дві або більше ставок на той самий матч, які залежать від подібного результату. Ставки на подібні результати можуть призвести до високих виплат, тому букмекери часто обмежують корельовані експрес-ставки, щоб уникнути значних втрат у випадку виграшу кількох гравців.

Дисперсія

Інша ставка на ексклюзиві — це ставка на перемогу двох або більше учасників в одному змаганні. Букмекери примножують виплати за ігри, у яких гравець обирає правильних переможців. Якщо гравець обирає три команди і всі три команди виграють, букмекерська контора виплачує виплати за вищими коефіцієнтами, які перевищують одну ставку.

Парі можуть варіюватися від двох до десяти команд. Незважаючи на те, що учасники ставок неоднозначно думають про переваги пари, це все ще популярний спосіб робити ставки онлайн.

Прибутковість залежить від здатності учасника ставки виграти більше 50 відсотків зроблених екскурсійних ставок. Зрештою, експреси виплачують більше грошей, навіть якщо виграти важче. Однак досвідчені професіонали можуть грати в азартні ігри на основі поглибленого дослідження конкуруючих команд і історичної здатності окремого гравця вигравати ставки на експресах.

Все про екстрені ставки
Як читати лінії ставок?

Як читати лінії ставок?

Спортивні ентузіасти, які роблять ставки на змаганнях, знають, що існує багато подібностей, зокрема ставки на те, хто виграє матч, розкид очок, ставки «більше» та «менше», а також різноманітні варіанти ставок на фаворита чи аутсайдера. Ось приклади того, як читати лінії ставок на різні види спорту і ставки.

Лінії ставок на футбол

в футбол, знак «мінус» позначає команду, якій належить перемогти, а знак «плюс» позначає команду, яка, як очікується, програє. Знак + завжди вказує на те, яка команда є аутсайдером у змаганні.

Якщо число вказано після (-) знака мінус, очікується, що виграє команда, яка виграє, з різницею в очках. Moneyline – це просто шанси конкурентів на перемогу чи поразку в матчі.

Коефіцієнти 2 до 1 чи 5 до 1 виражають числовий результат математичного аналізу прогнозованої перемоги чи поразки команди в змаганні. Лінія ставок - це точка між очікуваними виграними або програними очками, тобто -15 або +15. Однак у футболі гравець може просто зробити ставку на будь-яку команду, яка, на його думку, може виграти, і взагалі не турбуватися про розкид очок або коефіцієнти.

Лінії ставок на баскетбол

Спортивні букмекерські заклади Dallas Mavericks пропонують різноманітні варіанти ставок професійні баскетбольні ігри. У ставках НБА один із способів робити ставки – це ставки Moneyline, коли гравець обирає переможця гри. Це широко поширений метод ставок на спорт. Грошові лінії також є аспектом точкових спредів. Наприклад, коефіцієнт -55 означає, що гравець виграє за кожну правильну ставку з коефіцієнтом -55.

Гравці також можуть робити ставки, роблячи ставки на загальний рахунок, роблячи ставки вище або нижче прогнозованої суми, опублікованої букмекером. Якщо загальний рахунок обох команд перевищить прогнозовану букмекерською сумою до точного результату, який обрав учасник парі та на який зробив ставку, він виграє.

Лінії ставок на бейсбол

Ставки на бейсбол подібний до інших ставок Moneyline. Гравці обирають улюблену команду, інвестуючи 115 доларів з коефіцієнтом -115, щоб виграти 100 доларів, якщо вірно. Виплата включає 215 доларів США, що є комбінацією суми 115 доларів, яку поставив гравець, і суми виграшу 100 доларів.

Шкала виграшів представляє точну суму, яку гравець ставить на улюблену команду або аутсайдера. Однак коефіцієнти завжди представляють базову лінію виграшу в 100 доларів. Комісійні букмекерські комісії виникають, коли улюблений учасник програє.

Якщо фаворит програє, букмекер виплачує аутсайдеру, отримуючи прибуток від більшого спреду фаворитів. Якщо фаворит перемагає, букмекерська компанія не приносить прибутку. Якщо фаворит має оптимальні шанси на перемогу, малоймовірно, що букмекерська контора принесе прибуток. Однак спортивний букмекер надає коефіцієнти на тисячі матчів щомісяця. Перемоги та поразки вирівнюються, дозволяючи букмекерській конторі виграти в цілому.

Лінії ставок на скачки

в скачки, шанси легко зрозуміти. Чим більше грошей роблять ставки, тим менші шанси. Коефіцієнти вказують на очікуваний прибуток від інвестованої суми. При коефіцієнті 10-1 гравець може розраховувати виграти 10 доларів за кожен поставлений долар. Навіть гроші дають гравцеві 2 долари за кожні поставлені 2 долари для загального прибутку 4 долари.

Новачкам може знадобитися деякий час, щоб зрозуміти, як робити ставки на спорт. Незважаючи на те, що деякі види спорту пропонують подібні коефіцієнти для ставок, як-от ставки на прямого переможця, збільшення та зменшення загальної кількості очок або розкид очок, існують інші види спорту з більш спрощеними або складними варіантами ставок. Для гравця розуміння шансів і дослідження конкурентів допоможе вибрати переможця.

Як читати лінії ставок?
About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
про

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov

Останні новини

Що вам потрібно знати про ставки на NASCAR
2023-03-22

Що вам потрібно знати про ставки на NASCAR

З величезною базою шанувальників у Північній Америці та багатьма гонками, які відбуваються практично щотижня на різних іподромах з лютого до початку листопада, ставки на NASCAR є одним із найпривабливіших варіантів ставок для ентузіастів автоспорту.

Кращий посібник зі ставок на Super Bowl, щоб підготуватися
2023-03-08

Кращий посібник зі ставок на Super Bowl, щоб підготуватися

Після того, як гра 2022 року поб’є всі попередні рекорди, на Super Bowl 2023 можна буде легально покласти багато грошей. Минулого разу в Суперкубку LVI «Лос-Анджелес Ремс» перемогли «Цинциннаті Бенгалс» з рахунком 23-20.

Півфінал Чемпіонату світу з футболу 2022 – Аргентина – Хорватія
2022-12-12

Півфінал Чемпіонату світу з футболу 2022 – Аргентина – Хорватія

Наближається останній тиждень Чемпіонату світу з футболу 2022 року, і залишилося лише 4 команди!