Все, що вам потрібно знати про: Mobile Betting

Загалом, ставки на спорт – це діяльність, пов’язана з укладанням ставок на передбачуваний результат спортивної події. Регулярність ставок на спорт відрізняється від культури до культури, але футбол, здається, є найпопулярнішим видом спорту, на який люди роблять ставки.

Великі оператори азартних ігор сьогодні також пропонують мобільну платформу для своїх гравців. Простіше кажучи, мобільні спортивні ставки – це розміщення ставок на обрану вами спортивну подію за допомогою мобільних пристроїв, таких як смартфони чи планшети.

Тепер щодня все більше і більше гравців можуть насолоджуватися комфортом ставок на спорт за допомогою своїх мобільних пристроїв Android або iOS, оскільки більшість сайтів спортивних ставок оптимізовані для мобільних пристроїв.

Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
Різниця між мобільними та звичайними ставками на спорт

Різниця між мобільними та звичайними ставками на спорт

Ви помітите різні відмінності щоразу, коли переходите від настільної форми сайту ставок до мобільної форми a сайт ставок на спорт. Це точно не повинно змусити вас думати, що сайти мобільних ставок є другорядними. Фактично, кожен тип сайту оптимізований для пристрою, який ви будете використовувати для гри.

Можливо, ви помітите найбільші відмінності в наступних областях:

  • Інтерфейс користувача: оскільки настільна версія сайту спортивних ставок створена для екрана комп’ютера, вона матиме більше функцій і буде простішою для навігації.
  • Спеціальні функції: спеціальні функції, які пропонуються у настільній версії сайту спортивних ставок, можуть бути недоступні для мобільної версії, оскільки мобільні пристрої не мають такої потужної обробки, як настільні комп’ютери.
  • Розмір кнопки/тексту. Очікується, що розмір кнопки та тексту на мобільних пристроях буде набагато меншим, ніж у настільній версії сайту ставок на спорт.
Різниця між мобільними та звичайними ставками на спорт
Найкращі спортивні ігри для ставок на вашому мобільному телефоні

Найкращі спортивні ігри для ставок на вашому мобільному телефоні

У 2022 році вам точно не складе великих труднощів знайти мобільну спортивну гру, на яку можна робити ставки. Сьогодні майже кожен сайт ставок на спорт намагається запропонувати своїм гравцям мобільну версію свого сайту. Нижче ми перерахували найкращі мобільні телефони спортивні ігри для ставок.

Ставки на футбол

Коли справа доходить до ставок на спорт, першим видом спорту, який ви згадаєте, швидше за все, буде футбол, також відомий як футбол. Футбол, безумовно, є найвідомішим видом спорту в усьому світі, і в нього грають протягом усіх чотирьох сезонів.

Отже, вас не повинно дивувати, що робити ставки на футбольні матчі так само привабливо, як завжди, враховуючи, що у нас нещодавно завершений Кубок Європи та продовження сезонів англійської Прем’єр-ліги, Ліга чемпіонів УЄФА, і Бундесліга серед багатьох.

Ставки на баскетбол

Ми поставили баскетбол на друге місце в нашому списку, оскільки його можна вважати другим за популярністю видом спорту та ставками в міжнародному масштабі. Незважаючи на те, що це відносно новий вид спорту, який був винайдений у 1891 році, він швидко зайняв своє місце серед найкращих видів спорту для ставок.

Наскільки нам відомо, ставки на мільярди доларів НБА тільки щороку. Число різко зростає, коли ми враховуємо деякі великі баскетбольні події, такі як March Madness для баскетболу NCAA.

Ставки на бейсбол

Бейсбол зазвичай називають «розвагою Америки», і це один із найулюбленіших видів спорту в Сполучених Штатах. Він був винайдений приблизно в 1840-х роках і відтоді в нього грають. Зараз це найпрестижніша бейсбольна ліга в світі Вища ліга бейсболу (MLB), який включає в себе 30 команд - 29 в США і 1 в Канаді.

У Вищій лізі бейсболу ви знайдете багато ігор, на які можна робити ставки, оскільки очікується, що кожна команда зіграє 162 гри протягом типового сезону.

Ставки на скачки

Скачки вважається спортом королів у багатьох культурах. Він включає двох або більше коней, на яких жокеї їздять на заздалегідь визначеній відстані для змагання. Хоча було багато інших видів перегонів за участю тварин, таких як перегони свиней і собачих перегонів, коні займають провідне місце в індустрії ставок.

Сьогодні майже неможливо зустріти мобільну спортивну букмекерську контору, яка б не містила скачки як вид спорту, на який можна робити ставки.

Найкращі спортивні ігри для ставок на вашому мобільному телефоні
Все, що вам потрібно знати про коефіцієнти мобільних ставок на спорт

Все, що вам потрібно знати про коефіцієнти мобільних ставок на спорт

Ми не можемо приділити достатньо уваги важливості знання того, як читати коефіцієнти ставок. Це важливий крок, якщо ви хочете робити ставки розумним способом. Це дозволяє вам дізнатися, яка ймовірність результату і який можливий приз ви можете отримати.

Ви можете подумати, що спочатку важко зрозуміти, як працюють коефіцієнти ставок, але наведені нижче поради та підказки мають полегшити для вас процес і допомогти отримати перевагу.

Пам’ятайте, що цифри представляють абсолютно різні речі залежно від того, яку систему використовує сайт ставок. Для початку ви зіткнетеся з трьома основними способами коефіцієнти ставок представлені: коефіцієнти грошової лінії, дробові шанси та десяткові шанси.

Шанси Moneyline

Цей варіант коефіцієнтів поширений у США. Простіше кажучи, ставка на грошову лінію передбачає вибір однієї з команд, яка виграє гру.

Число, за яким стоїть знак мінус (-), вказує на суму, яку потрібно поставити, щоб виграти 100 доларів, тоді як число, яке супроводжується знаком плюс (+), вказує суму, яку ви виграєте, якщо поставите 100 доларів.

Дробові коефіцієнти

Ці типи шансів широко відомі як британські шанси. Вони представлені у вигляді дробів, звідси і назва - дробові коефіцієнти. Прикладами можуть бути 3-1 або 7-4.

Ви можете порахувати свій прибуток, помноживши суму ставки на дріб. Наприклад, якщо ви поставите 10 доларів з коефіцієнтом 3-1, ви отримаєте прибуток у 30 доларів плюс початкова ставка, у цьому випадку 10 доларів.

Десяткові коефіцієнти

Ці коефіцієнти відображаються як одне число, яке є сумою, яку ви отримаєте, якщо зробите ставку на 1 долар. Припустімо, ви поставили 1 долар на коефіцієнт 6, ви отримаєте прибуток у 5 доларів і початкову ставку в 1 долар.

Все, що вам потрібно знати про коефіцієнти мобільних ставок на спорт
Найкращі мобільні букмекерські контори

Найкращі мобільні букмекерські контори

У 2022 році дуже рідко можна знайти букмекерську контору спортивних ставок, яка б не пропонувала будь-якої альтернативи, зручної для мобільних пристроїв. Незважаючи на те, що багато букмекерських контор не надають гравцям спеціальні програми для ставок на спорт, майже кожна мобільна онлайн-букмекерська контора гарантує, що у них є веб-сайт, сумісний із мобільними пристроями.

Нижче ми перерахували найкращі мобільні сайти ставок, які пропонують своїм гравцям широкий вибір акційні пропозиції та бонуси:

  1. 22бет: Користувачі мобільних пристроїв можуть отримати доступ до оптимізованої для мобільних пристроїв форми сайту спортивних ставок 22Bet або завантажити програму 22Bet на Apple iOS або Android, яка включає всі функції сайту.
  2. Betsson: Betsson пропонує бездоганний досвід ставок на мобільних пристроях, який є чудовою заміною веб-сайту для комп’ютерів. Ви також можете насолоджуватися чудовими візуальними ефектами та складними функціями, якщо завантажите програму.
  3. Casumo: Casumo — один із найкращих варіантів, якщо ви хочете робити спортивні ставки на ходу. Завдяки чудовому мобільному веб-сайту Casumo легко робити ставки на спорт за допомогою мобільного телефону чи планшета. У вас також є можливість завантажити програму з App Store або Google Play.
  4. Давай: У вас немає програми для завантаження від ComeOn, але оскільки веб-сайт повністю оптимізований для мобільних пристроїв, ви знайдете всі функції, які містить основний веб-сайт для настільних ПК.
  5. Betsafe: Betsafe пропонує як веб-сайт, зручний для мобільних пристроїв, так і мобільний додаток, який працює бездоганно. У мобільному додатку ви знайдете ті самі варіанти ставок та інструменти, що й у версії для настільного комп’ютера.
Найкращі мобільні букмекерські контори
Чому мобільні ставки на спорт популярні?

Чому мобільні ставки на спорт популярні?

Сьогодні ми використовуємо смартфони практично для всього. Мобільні розваги досягли такого рівня, коли такі сервіси, як Netflix і Spotify, доступні у вигляді програм на мобільних телефонах.

Індустрія iGaming також помітила важливість створення сайтів і програм, зручних для мобільних пристроїв. Це означає, що тепер гравці можуть отримати доступ до свого улюбленого сайту спортивних ставок на ходу, все, що їм потрібно зробити, це взяти свій телефон і відвідати веб-сайт.

Ще одна причина, чому мобільні спортивні ставки настільки популярні сьогодні, полягає в тому, що нові гравці відчувають себе комфортно та бажано.

Наземні казино зазвичай вважаються розкішними. Отже, важко просто випадково зайти і мати можливість знайти столик. Однак суспільство мобільних азартних ігор скоротило цю прогалину, створивши програми та сайти, сумісні з мобільними пристроями, які дозволяють людям робити ставки в будь-який час і будь-де.

Чому мобільні ставки на спорт популярні?
Найкращі мобільні сайти ставок на спорт

Найкращі мобільні сайти ставок на спорт

Робити ставки на спорт за допомогою мобільного телефону зазвичай досить просто і зрозуміло. Для початку вам потрібно шукати спортивні онлайн-букмекерські книги, сумісні з мобільними пристроями або мають версію програми. Потім ви повинні переконатися, що вони безпечні та надійні. Ви можете продовжити та переглянути наші огляди найкращих мобільних букмекерських контор, перерахованих вище.

Коли ви знайдете найкращу програму для веб-сайтів спортивних книг, ви можете завантажити програму та зареєструватися в букмекерській конторі. Після реєстрації вам потрібно внести гроші за допомогою депозитні методи пропонує букмекерська контора.

Потім все, що вам потрібно зробити, це знайти спортивну подію, яку ви віддаєте перевагу, і зробити ставку на результат, використовуючи щойно зроблений депозит. Не забудьте перевірити коефіцієнти перед тим, як зробити ставку.

Робити ставки на спорт за допомогою мобільного телефону часто легко, оскільки сьогодні букмекерські контори дуже точні у розробці зручних програм. Деякі гравці навіть вважають, що якість розроблених сьогодні додатків вища, ніж у більшості веб-сайтів ставок на спорт для комп’ютерів.

Крім того, робити ставки за допомогою мобільного телефону неймовірно зручно, адже робити це можна навіть у ліжку. Зрештою, це все ще питання особистих переваг.

Найкращі мобільні сайти ставок на спорт
About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
про

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov