Усе, що вам потрібно знати про: ставки на реквізити

Пройшли часи, коли ставки на спорт стосувалися лише кінцевого результату. Замість того, щоб зосереджуватися на результатах або тому, хто виграє, сьогодні учасники ставок мають розкіш грати на події, які відбуваються під час гри. Ось що таке Prop Betting. Хоча ця форма ставок може бути дуже веселою, вам може знадобитися навчитися, якщо ви новачок у ній. Отже, як це працює? Який найкращий спосіб підійти до Prop Bets? Як можна забезпечити успіх? Нижче ми виклали все, що вам потрібно знати про Prop Betting. На додаток до цього, ми також зібрали для вас найкращі сайти ставок Prop. Давайте подивимось.

Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Роз’яснення про ставки

Роз’яснення про ставки

Prop Betting, також відомий як Proposition Betting, додає ще один рівень складності та захоплюючих ставок на спорт. Передумова Prop Betting полягає в тому, що ставки не впливають на типові результати ставок. Prop Bets дають гравцям можливість робити ставки на моменти гри, а не на результат гри. Одна з багатьох причин, чому Prop Betting є такою популярною, полягає в тому, що оператори спортивних точок дозволяють включати кілька реквізитів, що збільшує можливий виграш. Через це учасники ставок можуть отримати набагато більші потенційні виплати за допомогою Prop Bet, ніж звичайна робота зі ставками на спорт.

Як дізнатися, чи можна довіряти постачальнику азартних ігор

Досвід гравця залежатиме від вибору спортивних онлайн-букмекерів. Вибір надійних сайтів Prop Bets має вирішальне значення для того, щоб гравці звели до мінімуму ризики та отримали позитивний досвід під час азартних ігор онлайн. Невикористання надійного сайту може призвести до шахрайства, несвоєчасної оплати або несправедливих умов ставок на спорт. На щастя, більшість онлайн-сайтів ставок на спорт безпечні. Ось функції, на які варто звернути увагу на сайті спортивних книг, які допоможуть визначити, чи він законний і надійний:

 • Ліцензований як веб-сайт для ставок Управлінням азартних ігор Мальти, Комісією з азартних ігор Великобританії або Управлінням азартних ігор Швеції
 • Знаки якості від таких організацій, як Certified Fair Gambling і eCOGRA
 • Дотримання суворих правил, прийнятих штатом або країною
 • Веб-сайти, зашифровані сертифікатами безпеки, такими як SSL
Роз’яснення про ставки
Типи коефіцієнтів ставок Prop

Типи коефіцієнтів ставок Prop

Коефіцієнти ставок Prop подібні до коефіцієнти ставок люди знаходять на інших спортивних ставках. Вибрана вами спортивна книга дозволить вам переглядати свої ставки в дробовому, десятковому або американському форматах коефіцієнтів. Існує багато видів Prop Bets, які відкривають можливості для дуже інтригуючих і нетрадиційних спортивних ставок. Проте реквізит можна звузити до трьох основних категорій: ігрові реквізити, гравці та новітні реквізити. Давайте глибше зануримося в кожен із цих типів:

Ігровий реквізит

Ігровий реквізит зосереджується на тому, як виконує окрема особа, і прив’язаний до продуктивності команди. Це може бути щось таке просте, як вибір команди MLB, яка першою зробить хоумран, до вибору команди, яка швидше набере 10 очок. Цей вид опори, як правило, зосереджується на ситуаціях надлишку або недостатності, прикладах грошової лінії та може включати ситуації «так» або «ні».

Реквізит гравця

Реквізит гравця настільки доречний, як це звучить. Це тип ставки на опору, яка базується на продуктивності, статистиці або результаті конкретного гравця. Воно може варіюватися від кількості тачдаунів, які зробить захисник, до кількості результативних передач, яку завершить розігруючий. Здебільшого реквізити гравців включають тотал із над і під.

Новинка Реквізит

Новий реквізит популярний під час великих спортивних подій, таких як Суперкубок, і, як відомо, є найцікавішим видом ставок на спорт. У більшості випадків ці ставки не мають нічого спільного з самою грою. Натомість вони більше зосереджуються на унікальних моментах, зокрема підкиданні монет, виступах у перерві та всьому між ними. Прикладом цього є передбачення кольору енергетичного напою, який буде скинуто на тренера-переможця. Інша популярна ставка на новий реквізит передбачає ставку на те, скільки часу лунає національний гімн до гри. Однак більшість спортивних букмекерів зазвичай мають менші ліміти на новинки порівняно з іншими ставками на реквізити.

Інші варіанти ставок

Командний реквізит

Відомо, що командний реквізит дуже схожий на ігровий. Однак головним центром першого є лише одна команда, а не обидві. Приклад командного реквізиту включає вибір команди яка веде в перерві під час Суперкубка.

Типи коефіцієнтів ставок Prop
Як робити ставки на спорт онлайн

Як робити ставки на спорт онлайн

 1. Увійдіть до свого облікового запису оператора спортивних книг.
 2. Виберіть потрібну категорію зі спадного меню. Це включає .
 3. Коли ви готуєтеся зробити ставку, одна з найважливіших речей, яку вам слід зробити, це вивчити варіанти. Вам потрібна ставка, про яку ви маєте певні знання або досліджували.
 4. Знайдіть час, щоб зробити домашнє завдання. Вам слід дослідити кожен аспект вашої ставки, щоб зробити найбільш відповідний вибір.
 5. Обмежте свої ставки. Якщо ви робите ставку на багатьох гравців, гандикап ваших альтернатив допоможе вам вибрати найкращого.
 6. Додайте ставку до свого списку ставок. Перш ніж ви зможете зробити ставку, на більшості сайтів потрібно додати цю конкретну ставку до свого списку. Однак деякі з них дозволять вам негайно зробити ставку.
 7. Далі ви обираєте суму ставки.
 8. Нарешті, зробіть свою ставку та надішліть її!

Унікальні функції популярного програмного забезпечення для ставок Prop

Так само, як є багато видів спорту та гравців на вибір, коли ви хочете зробити ставку, є також багато різноманітних популярних сайтів, які пропонують унікальні пропозиції. Ось деякі з унікальних функцій, які можна запропонувати гравцеві:

Бонусні пропозиції

Бонусні пропозиції популярного програмного забезпечення Prop Betting часто менш обмежувальні та мають менше правил, ніж альтернативні спортивні букмекерські пропозиції. Ці сайти також можуть пропонувати бонуси частіше.

Кращий макет

Популярні спортивні букмекерські книги Prop Betting мають сучасніші макети та легші для навігації. Вони можуть містити новітні технології, що робить роботу користувача набагато приємнішою.

Розмаїття

Популярне програмне забезпечення Prop Betting часто містить більше різноманітних видів спорту та додаткових подій, на які гравці можуть робити ставки.

Як робити ставки на спорт онлайн
Як вибрати найкращий сайт для ставок онлайн

Як вибрати найкращий сайт для ставок онлайн

Як зазначалося раніше, досвід гравця залежатиме від того, який він вибере спортивну онлайн-книгу. Вибір найкращі онлайн-сайти Prop Bets має вирішальне значення, щоб гарантувати, що гравці мінімізують ризик і отримають позитивний досвід під час азартних ігор. Ось шість ключових речей, на які слід звернути увагу, роблячи вибір:

Бонуси

Ви хочете переконатися, що вибраний вами сайт Prop Bet має найкращі бонусні пропозиції. Тип і кількість бонусів відрізняються від одного спортивного букмекерського казино до іншого.

Досвід UX

Гравці хочуть переконатися, що обраний ними сайт Prop Bet має сучасні макети, найновіші доступні технології та простий у навігації. Це зробить досвід користувача більш позитивним і приємним.

Розмаїття

Більше видів спорту для ставок означає більше задоволення! Ви хочете звернути увагу на онлайн-сайти Prop Bets, які пропонують широкий вибір видів спорту та додаткових подій, на які учасники ставок можуть робити свої ставки.

Ліцензовано довіреною організацією

Ви хочете переконатися, що онлайн-сайт Prop Bet заслуговує на довіру та дотримується правил. Це можна зробити, отримавши ліцензію від довірених органів, таких як Управління азартних ігор Мальти, Комісія з азартних ігор Великобританії або Управління азартних ігор Швеції.

Як вибрати найкращий сайт для ставок онлайн
Різні види спорту для ставок

Різні види спорту для ставок

Загалом, ставки на рекламу є однією з найпопулярніших форм спортивних ставок. Однак не весь спортивний реквізит однаковий. Давайте розглянемо види спорту, на які можна робити ставки:

американський футбол

Це один із найпопулярніших видів спорту, коли мова заходить про азартні ігри. Відомо, що НФЛ приваблює більше ставок, ніж будь-яка інша професійна ліга. Може бути кілька варіацій одного Ставка на опору НФЛ. Однак це залежить від сайту спортивних точок. Ставки на реквізит НФЛ можуть бути:

 • Тачдауни
 • Пройти спроби або завершення
 • Передача або прийом ярдів
 • Всього прийомів
 • Стрімкі ярди

Бейсбол

Ставки на реквізит у бейсболі дещо обмежені, але все ще популярні серед гравців. Найпопулярнішим реквізитом є загальна кількість вибитих пітчерів і ринки «так» або «ні» для окремих б’ючих, щоб отримати хоумран. Приклади ставок MLB на проп:

 • Скільки страйк-аутів виконає певний гравець?
 • Чи вкраде певний гравець базу?
 • Скільки ударів матиме певний гравець?
 • Яка команда першою зробить два очки?

Баскетбол

Після НБЛ НБА відома тим, що має друге місце за кількістю реквізитів. Існує незліченна кількість можливостей ставка на баскетбол реквізит. Це здебільшого тому, що є багато ігор. Ось найпопулярніші ставки на баскетбольний реквізит:

 • Очки
 • Підбирання
 • Ассисти
 • Краде
 • Блоки
 • Перший бомбардир у баскетболі
 • Триочкові
 • Дабл-дабл
 • Трипл-дабл
 • Маржа виграшу

футбол

Футбол – ще один популярний вид спорту з чудовими лігами які надають захоплюючі можливості робити ставки. Багато букмекерських закладів пропонують ставки на футбольний реквізит. Ось популярні приклади ставок на футбольний реквізит, зокрема:

 • Перша команда заб'є
 • Гравець, який забив найбільше голів у матчі
 • Гравець, який робить результативну передачу
 • Жовті чи червоні картки

Хокей

Ставки на реквізити НХЛ також доступні в різних спортивних букмекерських конторах, але їх може бути важко знайти. Коли людина може знайти спортивну книгу, яка має Доступний реквізит НХЛ, ось кілька популярних ставок, які вони можуть зробити:

 • Гравець, якому буде зараховано +1 загальну передачу
 • Гравець отримає +1 загальний бал
 • Обидві команди забивають
 • Метод перемоги
 • Штрафні хвилини
 • Воротар рятує
Різні види спорту для ставок
Підказки щодо ставок і хитрощів для успіху

Підказки щодо ставок і хитрощів для успіху

Хоча ця форма ставок може бути дуже веселою, вам може знадобитися навчитися, якщо ви новачок у ній. Якщо ви хочете досягти успіху з Prop Bets, вам необхідно добре навчитися. Ось три поради та прийоми для успішного ставок на спорт:

Роби своє домашнє завдання

Дуже важливо, щоб ви знайшли час, щоб дослідити різні команди, з якими ви будете грати. Це допоможе вам визначити, які реквізити найімовірніше вплинуть на ці результати. По суті, вам потрібно дізнатися, що робить команди ефективними, і як застосувати цю інформацію до коефіцієнтів опору. Інтернет – це практично нескінченний колодязь даних. Кількість блогерів, відеоблогерів, веб-сайтів, журналістів, аналітиків даних тощо величезна. Але не кожне джерело містить цінну інформацію. Ось чому важливо поширювати свою думку, бути об’єктивно критичним і стежити за своїми джерелами.

Керуйте своїми грошима

Проп-ставки можуть бути дуже привабливими. З такою кількістю доступних реквізитів гравці можуть бути в захваті від кількості ставок, які можна зробити. Під час великих спортивних подій у вас може виникнути спокуса піднятися на один щабель вище. Однак бажано, щоб гравці не робили ставки на основі емоцій. Правильний спосіб робити ставки на реквізити – це відкласти частину грошей, витрачених спеціально на ставки, і розділити реквізит.

Чим більше спортивних книг, тим краще

Ніколи не буде поганою ідеєю мати під рукою численні сайти ставок. Особливо це стосується ставок на підставку. Гравці побачать, що шанси будуть порівнюватися від однієї спортивної букмекерської контори до іншої, в той час як коефіцієнти реквізитів будуть сильно відрізнятися. Ми рекомендуємо гравцям шукати реквізит, який підтверджує їх точку зору.

Підказки щодо ставок і хитрощів для успіху
About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov

FAQ

Усе, що треба знати про казино

Що таке Prop Bet?

Проп-ставки, або пропозиції, дозволяють гравцям робити ставки на події, які відбуваються під час гри, замість того, щоб робити ставки на кінцевий результат.

Чи популярні ставки Prop?

Так. Prop Betting є одним із найбільш затребуваних видів спортивних ставок на сьогоднішній день.

На який вид спорту найпростіше робити ставки?

Американський футбол — це найпростіший вид спорту, на який можна робити ставки, оскільки є багато цікавих речей, на які можна робити ставки. Відомо, що цей вид спорту приваблює більше ставок, ніж будь-який інший вид спорту.

Які існують основні типи ставок Prop?

Ігрові реквізити, реквізити гравців і новинки є найпопулярнішими видами ставок на ринку.

Де я можу знайти більше інформації про спортивні події, щоб зробити вдалі ставки?

Інтернет – ваш друг. Існує величезна кількість блогерів, відеоблогерів, веб-сайтів, журналістів, аналітиків даних, які забезпечать вам прийняття обґрунтованих рішень щодо ставок.