Відкритий чемпіонат США з гольфу

Гольф має багату історію та традиції. Раніше цей індивідуальний вид спорту родом із Шотландії був ексклюзивним для чоловіків, але тепер він відкритий для всіх. Мета цього виду спорту - запустити м'яч у лунку вільними ударами. У гольф можна грати як для розваги, так і для змагань. Сьогодні гольф користується величезною популярністю, міжнародні змагання з гольфу залучають величезну аудиторію як на полі для гольфу, так і в ЗМІ. Що стосується конкурентного золота, US Golf open займає особливе місце в серцях ентузіастів гри в гольф.

Що таке US Golf Open?ЗмаганняЧому US Open популярний?Як робити ставки на US Open?
Що таке US Golf Open?

Що таке US Golf Open?

Відкритий чемпіонат США з гольфу — щорічний турнір, який проводиться в США. Він високо цінується в індустрії гольфу, будучи другим з чотирьох найбільших гольф спеціальності. Це щорічне змагання має велику історію з 1895 року під наглядом Асоціації гольфу США (USGA). Ця подія часто проводиться приблизно в червні, за винятком 2020 року. Подія 2022 року проходить з 17 по 20 червня 2022 року на полі Пеббл-Біч у Каліфорнії.

Протягом багатьох років US Open проводився на кількох курсах у США. Цей турнір вважається одним з найскладніших випробувань для гольфістів чотирьох мажорів. Більшість відкритих чемпіонатів США проводяться на грубих і швидких гринах.

Будь-який гравець у гольф зі справжніми амбіціями, як правило, спрямований на те, щоб показати та, можливо, виграти Відкритий чемпіонат США з гольфу. Продумана кваліфікаційна структура турніру передбачає, що 2500 гравців у гольф змагаються за 156 слотів.

US Open зазвичай має важкий гаманець для переможців. За останні кілька років загальний призовий фонд US Open в середньому становив близько 11 мільйонів доларів. Призовий фонд видання 2022 року становить близько 12,5 доларів. Торішній переможець забрав додому близько 2 мільйонів доларів. Що стосується індивідуальних призів, то це залишається вичікувальною справою.

Кваліфікація

Щороку USGA перераховує кваліфікаційні змагання у понад 100 місцях США і кілька міжнародних сайтів. Найкраще в US Open – це те, що він відкритий для всіх. Однак кваліфікаційні записи зазвичай доступні для професіоналів і гравців у арматурний гольф. Для участі в місцевих кваліфікаційних раундах гравці в арматурному гольфі повинні мати індекс гандикапу не більше 1,4 за системою гандикапу USGA.

Гравці в гольф, які вийшли з місцевої кваліфікації, прямують до фінального кваліфікаційного раунду, який проводиться на 11 кваліфікаційних майданчиках, більшість з яких знаходиться в США. Найкращі гравці з фінальної кваліфікації приєднуються до 20 гравців у виключеній категорії, як правило, на основі їхніх прав у гольф.

Що таке US Golf Open?
Змагання

Змагання

З моменту свого заснування в 1898 році Відкритий чемпіонат США провів 72 лунки. Після завершення всього курсу гравець з найменшою кількістю ударів стає переможцем. Однак, якщо після 72 лунок буде нічия, турнір переходить до плей-оф. Раунд з 18 лунками (повний раунд) використовується для розриву краватки. Це означає, що це єдина з чотирьох спеціальностей гольфу, яка піддає гравцям повний раунд гольфу, щоб розірвати нічию.

Історія Відкритого чемпіонату США

З скромних початків перший US Open проходив на полі з 9 лунками в заміському клубі Newport Country Club у 1895 році. Перше змагання було одноденним інсультом, у якому взяли участь лише десять професійних гравців у гольф та арматура, на яких зустрічався професіонал із заміського клубу Newport, Хорас Роулінз. , виграти перший трофей. У перші роки домінували британські гравці в гольф, які виграли перші 16 титулів.

У 1911 році, після завершення курсу на 18 лунок у Chicago Gold Club, перший американець Джон Макдермотт виграв змагання, якого називали Американський прорив. Після історичної перемоги американські гравці в гольф домінували на відкритому чемпіонаті США з гольфу.

Змагання
Чому US Open популярний?

Чому US Open популярний?

Відкритий чемпіонат США високо цінується. Його репутація виходить за рамки спільноти гравців у гольф і швидко стає фаворитом серед гравців на спорт. Це, безсумнівно, одна з найбільших спортивних подій, оскільки вона збирає провідних професійних гравців у гольф різного віку. В останні роки US Open став більш помітним серед гравців ставки на спортивні турніри, розробка, яка спонукала сайти онлайн-ставок на спорт вичерпно висвітлювати подію.

Гольф стає все більш помітним

Покращена видимість є життєво важливою для популяризації US Open та інших великих спортивних турнірів. Телеглядачі та трансляції в прямому ефірі отримають багато годин гри в гольф преміум-класу, організовані ентузіастами гри в гольф, які надають неоціненну інформацію про гру. Краще розуміння гри, безсумнівно, дає гравцям більше мотивації робити ставку.

Гольф забезпечує високі шанси

Золото, безсумнівно, входить до списку спортивних турнірів, які дають великі коефіцієнти. Часто фаворита цих спортивних турнірів можна оцінити в 8-1. Хоча будь-що може піти не так на будь-яких спортивних чемпіонатах, такі хороші коефіцієнти не є поширеними в колах онлайн-ставок.

Постачальники гольфу Численні ринки ставок

Як і найкращі чемпіонати з кіберспорту, US Opens пропонує величезні ринки ставок. Деякі з поширених типів ставок, які пропонуються в змаганнях, включають ставки на прямі ставки, ставки на майбутнє, ставки на виграш і ставки на поле.

Чому US Open популярний?
Як робити ставки на US Open?

Як робити ставки на US Open?

Основними вимогами для ставок на відкриту та іншу спортивну лігу США є, як правило, дві: намір грати та гроші, які можна зробити. Після того, як ці дві основи відсортовані, все, що залишається для участі в спортивних онлайн-турнірах, це приєднання a авторитетна онлайн букмекерська контора. Що ж, реєстрація в онлайн-букмекерській конторі має бути непростою для цього цифрового краю – натиснувши посилання для реєстрації та дотримуючись деяких детальних підказок.

Будь-який гравець, який захоплюється ставками на US open, повинен розуміти, як знайти вартість під час ставок. Але з численними елітними гравцями на US Open і кількома змінними, навіть найкращі гравці сподіваються виграти частину часу. Таким чином, кожен розумний гравець повинен бути свідомий цього факту. Розміщення ставок на US Open виходить за рамки концентрації на кількох елітних гравцях.

Учасники ставок також повинні знати про різні доступні типи ставок. Наприклад, можна зробити ставку на кількість раундів, на елітного гравця, чиї шанси впали після кількох поганих лунок, або гравець міг закінчити з кращим рахунком після двох чи трьох.

Важко отримати прибуток від турніру такого масштабу, підтримуючи найкращих. Іноді правильне дослідження є ключовим. Навіть краще зробити ставку на гравця у формі, який вміє робити сюрприз на великій сцені, ніж залишатися з фаворитом.

Як робити ставки на US Open?