FINA кубок світу

У цьому посібнику зі ставок на Чемпіонат світу з футболу є всі деталі, з якими потрібно ознайомитися гравцям, перш ніж робити ставки на Чемпіонат світу з футболу, від історії турніру та його популярності до того, як робити ставки на майбутній чемпіонат світу з футболу 2022 року. Чемпіонат світу з футболу є міжнародним змагання з футболу асоціації, в якому беруть участь чоловічі національні футбольні команди, які є членами Міжнародної футбольної асоціації (ФІФА).

Це один з головних спортивних турнірів у всьому світі та крем-де-ла-крем асоціації футболу. Турнір проводиться через чотири роки і наразі в ньому беруть участь 32 команди.

Історія Чемпіонату світу з футболу

Історія Чемпіонату світу з футболу

Незважаючи на те, що раніше були міжнародні футбольні турніри, лише в 1930 році в Уругваї відбувся перший чемпіонат світу з футболу. У ньому брали участь 13 команд з Північної Америки, Європи та Південної Америки. Перші два матчі були зіграні одночасно 13 липня 1930 року. Один матч, у якому Франція протистояла Мексикі, закінчився з рахунком 4-1 на користь Франції, а інший матч між США та Бельгією закінчився з рахунком 3-0 на користь Сполучених Штатів. У фіналі господар, Уругвай, переміг Аргентину з рахунком 4–2.

У перші роки чемпіонату, війни і міжконтинентальний подорожі значно завадили успіху турніру. Наприклад, небагато південноамериканських команд мали бажання поїхати до Європи на турнір 1934 року, а деякі країни бойкотували Чемпіонат світу 1938 року. Потім почалася Друга світова війна, яка призвела до скасування турнірів 1942 і 1946 років.

На щастя, після закінчення війни ФІФА вирішила кілька проблем, і чемпіонат світу 1950 року став успішним. Це був перший турнір, у якому брали участь британські команди, які вийшли з ФІФА в 1920 році.

Найуспішніші команди на чемпіонаті світу

Бразилія залишається найуспішнішою командою на цьому турнірі, вигравши його рекордні 5 разів, і є єдиною командою, яка брала участь у всіх турнірах чемпіонату світу. За ним слідують Італія та Німеччина з 4 титулами.

Діючим чемпіоном є Франція, яка завоювала другий титул на чемпіонаті світу з футболу 2018 року, який проходив у Росії. Команда залишила бажаний трофей, призовий фонд у розмірі 35 мільйонів доларів США та право похвалитися значком чемпіона FIFA до наступного чемпіонату світу.

Історія Чемпіонату світу з футболу
Формат чемпіонату світу з футболу

Формат чемпіонату світу з футболу

Шлях до чемпіонату світу починається з кваліфікацій, які проводяться в 6 конфедераціях ФІФА - Африці, Північній і Центральній Америці та Карибському басейні, Азії, Південній Америці, Океанії та Європі. Кожна конфедерація контролює кваліфікацію, а ФІФА визначає кількість місць, яку отримує кожна конфедерація, виходячи з сили команд у конфедераціях. Кваліфікація починається за 3 роки до події і триває 2 роки. Формати кваліфікації відрізняються залежно від конфедерації. На даний момент приймаюча країна автоматично отримує кваліфікацію.

Формати чемпіонату світу з футболу змінювалися з роками. Наразі в турнірі беруть участь 32 команди, які пройшли кваліфікацію, і веде їх у сповнені адреналіну дії на цілий місяць. Існує два основних етапи: груповий етап і етап плей-офф.

Групові етапи

На груповому етапі є 8 груп, у кожній з яких по 4 команди, які змагаються за коловою системою, де кожна команда грає з іншими 3 командами групи. Команда отримує 3 очки за перемогу, 1 за нічию і 0 за поразку. Після того, як зіграні 3 матчі, команди під номерами 1 і 2 виходять у плей-офф.

Етапи вибування

Вибірковий етап Чемпіонату світу з футболу — це турнір з одним вибуванням, де команди зустрічаються в одноразових матчах. Вибірковий етап починається з 1/8 фіналу, а потім виходить у чвертьфінал, півфінал і, нарешті, досягає кульмінації у фіналі. До речі, команди, які програли в півфіналі, борються за третє місце напередодні фіналу.

Про футбол

Футбол є найпопулярнішим видом спорту у всьому світі, залучаючи понад 4 мільярди шанувальників. Останні статистичні дані показують, що налічується понад 250 мільйонів футболістів у більш ніж 200 країнах. Однак важко простежити історію футболу, оскільки він виник незалежно один від одного в різних культурах, де були ігри, подібні до сучасного футболу — ці ігри передбачали удар ногою по предмету, схожому на сучасний м’яч.

Формат чемпіонату світу з футболу
Чому чемпіонат світу з футболу популярний?

Чому чемпіонат світу з футболу популярний?

Чемпіонат світу з футболу, безсумнівно, є однією з найбільших спортивних подій, що приваблюють величезну кількість відвідувачів і глядачів. Наприклад, фінал ЧС-2018 між Францією та Хорватією мав середню аудиторію в прямому ефірі 517 мільйонів глядачів, з піком до 1,1 мільярда глядачів під час матчу. Турнір також домінує на сайтах онлайн-ставок на спорт. Отже, чому чемпіонат світу з футболу популярний серед гравців?

Ставки люблять ставки на спортивні турніри, особливо на найпрестижніших змаганнях, таких як чемпіонат світу. Оскільки футбол є найпопулярнішим видом спорту в усьому світі, загальновідомо, що гравці будуть зайняті ставками на Чемпіонат світу зараз, коли під час цього турніру весь світ спортивних ставок зосереджується на цьому змаганні. Чемпіонат світу проводиться в той час, коли футбольні та спортивні ліги вищого рівня, наприклад Прем’єр-ліга Barclays, не проводяться, тому учасники ставки мають лише чемпіонат світу як основне змагання з футболу, на яке можна робити ставки.

Конкурентоспроможність події, талант і, звісно, пристрасть гравців до своїх улюблених команд є головною причиною популярності Чемпіонату світу з футболу серед любителів спортивних ставок.

Чому чемпіонат світу з футболу популярний?
Як зробити ставку на Чемпіонат світу з футболу

Як зробити ставку на Чемпіонат світу з футболу

Ставки на чемпіонат світу - це не ракетобудування. У грі можуть потрапити всі, хто вміє робити ставки на регулярні футбольні матчі та турніри. Це до тих пір, поки вони розуміють світ футбольних ставок, особливо різні варіанти ставок, інакше відомі як ринки ставок, і, що важливо, шанси.

Поради ФІФА щодо ставок

Перш за все, це знайти надійного букмекера, який матиме ринки ставок на Чемпіонат світу. Звичайно, найкраща букмекерська контора – це ліцензована та має великі ринки ставок з високими коефіцієнтами. Вибираючи найкращу букмекерську контору, важливо також оцінити доступні способи депозиту та виведення та, що важливо, бонуси для ставок на футбол.

Наступне важливо зрозуміти, які команди беруть участь та їхні сильні сторони. Гравці не повинні просто робити ставки наосліп; вони повинні проаналізувати поточну форму команди, на яку вони хочуть зробити ставку, окремих гравців, а також статистичні дані, якщо це необхідно. Перевірка прогнозів чемпіонату світу від досвідчених гравців може бути корисною для тих, хто не так захоплений футболом.

Ось і все, люди, посібник зі ставок на Чемпіонат світу з футболу. Наступний чемпіонат світу розпочнеться з 21 листопада по 18 грудня 2022 року і пройде в Катарі, тож слідкуйте за оновленнями!

Як зробити ставку на Чемпіонат світу з футболу