Чемпіонат світу з футболу 2022, 1/8 фіналу – Марокко – Іспанія

FINA кубок світу

2022-12-06

Ethan Tremblay

В останній день 1/8 фіналу відбувся один із найдивовижніших матчів за весь раунд, коли вражаюче Марокко зіткнеться з європейським гігантом Іспанією.

Чемпіонат світу з футболу 2022, 1/8 фіналу – Марокко – Іспанія

Переможець цього матчу, який розпочнеться о 15:00 за Гринвічем на стадіоні Education City, у суботу зустрінеться з переможцем між Португалією та Швейцарією у чвертьфіналі.

Неочікуваний лідер

Давайте подивимося правді в очі: коли Марокко потрапило до групи F разом із європейськими суперниками Хорватією та Бельгією, ніхто насправді не давав їм (якщо вже на те пішло Канаді) шансів пройти до наступного етапу взагалі.

Адже в попередньому розіграші Кубка Хорватія посіла друге місце, а сама Бельгія не відстала, посівши 3 місце. Тим часом Марокко вибуло на груповому етапі, зазнавши 2 поразок і нічию.

Однак багато чого може змінитися за чотири роки, і північноафриканська сторона є чудовим прикладом цього, оскільки вони взяли групу, яка мала бути недоступною для них, і зуміли не лише прогресувати, але й фактично очолити таблицю з 2 перемоги і нічия.

Почавши турнір, зіграв Хорватію в нічию з нульовою нічиєю завдяки вражаючій обороні, Марокко продовжив завдати одне з найбільших поразок на турнірі, обігравши Бельгію з рахунком 2-0.

З 4 забезпеченими очками все, що було потрібно Марокко, щоб забезпечити прохід до наступного раунду, була нічия в останній грі проти Канади.

Однак амбіції Марокко виходили за рамки простого проходження до 1/16 фіналу, і натомість вони здобули надійну перемогу з рахунком 2-1, щоб гарантувати собі кваліфікацію лідерів групи.

Підрахований збиток?

У той час як Марокко робило все можливе, щоб подолати Канаду та стати лідером групи F, Іспанія підійшла до свого останнього матчу проти Японії з кваліфікацією майже в мішку. Принаймні вони так думали.

Абсолютно розгромивши Коста-Ріку в стартовій грі та зігравши внічию з Німеччиною в наступній, Іспанія мала перевагу від різниці м’ячів +7, тобто будь-яка команда, яка могла б зрівнятися з ними за очками, безсумнівно, опинилася б другою після Іберійської сторони. .

Оскільки Німеччина одночасно грала за своє життя проти Коста-Ріки, Луїс Енріке вирішив змінити більшість своєї команди та дати відпочинок ключовим гравцям для матчу 1/8 фіналу, який був майже гарантованим.

У той час як іспанська сторона B, здавалося, тримає ситуацію під контролем завдяки голу Альваро Морати на 11-й хвилині, маневр Луїса Енріке в кінцевому підсумку був небезпечно близький до того, щоб підняти живіт, коли запеклі японці прокинулися від сну та змінили рахунок у матчі. друга половина.

Хоча однієї поразки проти Японії було б недостатньо, щоб усунути їх з Кубка, Коста-Ріці вдалося вийти вперед проти Німеччини на 70-й хвилині, що призвело до дивної світової ситуації, коли Японія та Коста-Ріка пройшли, а Німеччина та Іспанія були вибиті. з чашки.

Навіть якщо Іспанія не змогла змінити рахунок, на щастя для червоних, Німеччині вдалося змінити свій рахунок, забивши 3 голи за останні 20 хвилин і дозволивши Іспанії пройти до наступного раунду на другому місці, хоча самі вибули.

З огляду на те, що Хорватія посіла друге місце в групі F до того, як Іспанія зіграла свій матч, багато хто припускає, що Іспанія хотіла програти Японії, щоб уникнути гри проти балканської сторони. Але чи був це правильний вибір?

Битва сусідів

Навіть якщо обидві країни розташовані на різних континентах, Марокко знаходиться всього в 14 км від найпівденнішої точки Іспанії.

Однак, коли справа доходить до футболу, існує набагато більша прірва між обома сторонами. Багато хто очікує, що іспанська сторона повинна вийти вперед у цьому випробувальному матчі, але, посівши 1-е місце в групі з двома найкращими командами з Росії 2018, Марокко довело, що вони готові вбити гігантів у цьому Кубку.

Шукайте голи в цьому матчі, особливо якщо Іспанія заб'є гол у першому таймі. Якщо ви думаєте, що це так, то понад 2,5 за ціною 2,24 у Betsson виглядає досить спокусливо!

Останні новини

Як використовувати статистику як перевагу ставок на спорт
2023-02-01

Як використовувати статистику як перевагу ставок на спорт

Новини