MLB World Series

Подія являє собою плей-офф з бейсболу, в якому переможці двох провідних професійних ліг Північної Америки протистоять один одному. Цими двома лігами, які складають MLB, є Американська ліга (AL) і Національна ліга (NL). Світова серія — це щорічний чемпіонат, який грає між чемпіонами цих двох спортивних турнірів.

Багато американців часто розглядають Світову серію як чемпіонат світу з бейсболу. Вони базуються на тому, що Вища ліга бейсболу приваблює найкращих бейсболістів світу. З гравцями з більш ніж 20 країн це одна з найбільших спортивних подій у всьому світі. Але в реальному сенсі чемпіони Світової серії не є чемпіонами світу. Ця честь належить переможцям World Baseball Classic, міжнародного спортивного чемпіонату, який розпочався у 2006 році.

Ці дві спортивні ліги боролися за перевагу домашнього поля в турнірі до 2002 року. Однак у період з 2003 по 2016 рік перевагу отримала відповідна ліга, яка виграла Матч зірок. Пізніше, до 2020 року, команда-переможець ліги, яка має найнеймовірнішу перемогу та поразку в регулярному сезоні, отримувала перевагу на домашньому полі. Виняток становлять випадки, коли всі ігри проводилися на нейтральному полі, що було подібним випадком у 2020 році.

Section icon
Історія світової серії MLB

Історія світової серії MLB

Бейсбольна серія почалася після закінчення суперництва між Національною лігою та нещодавно запущеною американський Ліга 1903 року. Перший захід передбачав серію найкращих результатів з дев’яти, де Піттсбург програв Бостону, три проти п’яти.

У наступному році NY Giants відмовилися від зустрічі з Бостоном, який був чемпіоном AL. Тим не менш, серіал був відновлений у 1905 році, а потім його показували щорічно. На жаль, у 1994 році захід був перерваний великим страйком гравців. Починаючи з 1922 року, система складається з семи ігор. Крім того, з 1955 року в кожній серії був обраний один гравець як найцінніший гравець.

Включення Канади

У 1969 році Монреаль став першою командою з Канада з'явитися в MLB. Торонто стане другим у 1977 році. Торонто виграв у 1992 році, ставши першою командою за межами США, яка виграла великі спортивні турніри. На даний момент нью-йоркські Янкіз мають найбільше титулів в Американській лізі.

Дохід, отриманий від продажів у плей-офф, розподіляється між командами плей-офф. Найбільшу частку пулу отримує чемпіон Світової серії, за ним іде друге місце і так далі. Призовий фонд чемпіонів Світової серії MLB визначається загальною сумою «Пулу гравців». «Пул» — це гроші, зібрані від усіх продажів квитків на плей-офф MLB.

Перед плей-офф MLB клуби зазвичай збираються, щоб домовитися про те, скільки грошей буде розподілено між переможцями та переможеними сезону, як у найкращих кіберспортивних чемпіонатах. Переможці отримують найбільшу частку «пулу», або грошової винагороди. Інші післясезонні команди отримують меншу частину доходу від плей-офф MLB.

Історія світової серії MLB
Про бейсбол

Про бейсбол

Бейсбол як вид спорту у неї грають з 1744 року. Формат гри залишився майже незмінним до теперішнього часу. Канада, Північна Америка та Японія є основними ринками для гри, але бейсбол є глобальним видом спорту. Світова серія з бейсболу є його кульмінацією.

Мета під час гри - перевершити суперника за кількістю пробіжок. Гравці прагнуть вдарити бейсбольний м’яч якнайдалі, а потім набирати очки, бігаючи по базах. Якщо їм вдасться обійти всі чотири бази і уникнути вилучення, їх місце займає інший відбиває.

У грі дві команди, кожна з яких складається з дев’яти гравців, змагаються одна з одною. Гра триває дев’ять подач, кожна команда відбиває м’яча, а потім по черзі в кожному інінгі. Остаточні результати кожної команди додаються до її загальної суми, і команда, яка набере більше очок, перемагає.

Про бейсбол
Чому Світова серія Вищої ліги бейсболу популярна?

Чому Світова серія Вищої ліги бейсболу популярна?

Світова серія може бути північноамериканським турніром, але це, безсумнівно, найкраща бейсбольна подія на планеті. Поки немає команд з усього світу, є багато іноземних гравців. YouTube TV, сервіс Інтернет-телебачення, запущений у 2017 році, став презентаційним спонсором Світової серії в рамках багаторічної угоди, яка розпочалася у 2017 році.

Багато менших бейсбольних турнірів отримали назву «Світова серія». Серед інших спортивних турнірів – Світова серія серед юніорів. Молодший спортивні турніри матч переможця Американської асоціації та чемпіона Міжнародної ліги. Ці дві професійні низші ліги Америки. Також спостерігається зростання спортивних онлайн-турнірів за участю гравців у бейсбол.

Чому популярно робити ставки?

Світова серія є найстарішим чемпіонатом з професійного спорту, і ні для кого не секрет, що бейсбол має досить величезну базу шанувальників, щоб допомогти рекламувати найважливішу бейсбольну подію сезону. Коли справа доходить до найбільш прийнятних коефіцієнтів Світової серії, послуги зі ставок на спорт не стримують і надають безліч можливостей для кожної гри серії. Ф’ючерсні ставки – це коли гравці роблять ставки на коефіцієнти і лінії Світової серії перед серією чемпіонату.

Чому Світова серія Вищої ліги бейсболу популярна?
Як робити ставки на Світову серію MLB

Як робити ставки на Світову серію MLB

Коли справа доходить до ставок Світової серії на спортивні турніри, практично кожна букмекерська контора на ринку має великий вибір. Справжня проблема полягає в тому, щоб визначити, які варіанти ставок підходять для геймерів. Букмекерські букмекери пропонують широкий спектр альтернатив для ставок, у тому числі деякі найкращі чемпіонати з кіберспорту.

Moneyline – це найзручніший спосіб робити ставки на спортивні турніри. Коефіцієнти визначають виплати. Ця ставка просто вимагає від гравця зробити ставку на те, яка команда виграє конкретну гру.

Стратегії для ставок на Світову серію MLB

Інший метод – це ставка на точкові спреди. Коли гравці роблять ставку на розкид очок Світової серії, вони роблять ставку на те, скільки очок має виграти або програти команда. Улюблена команда, позначена від’ємним знаком, повинна або виграти гру, або програти з меншою перевагою, ніж спред. Аутсайдер, позначений негативним символом, повинен виграти з більшою кількістю пробіжок, ніж спред, щоб покрити спред.

Особам не потрібно робити ставки на конкретну команду або результат, коли вони роблять ставку на тотал. Зазвичай ставка робиться на загальну кількість пробігів обох команд. Якщо в грі Світової серії загальна кількість балів 7,5, гравці можуть зробити ставку на овер, що означає, що вони передбачають, що обидві команди отримають більше ніж 8. У випадку меншого, все навпаки.

Ставки на ставку (пропозиція) — це цікавий спосіб зробити ставки на Світову серію, не роблячи ставки на певний результат. Ставка на реквізит не враховує команду-переможця або остаточний рахунок, а концентрується на тому, що станеться під час гри. Ставки на опору можна робити на одного гравця або на всі команди в зіткненні.

Як робити ставки на Світову серію MLB