Wimbledon

Цей посібник зі ставок на Вімблдон є найкращим ресурсом для любителів тенісу, які хочуть зайнятися ставками на теніс. Тут є все, що потрібно знати гравцям про ставки на теніс і, що важливо, як робити ставки на найпрестижніший тенісний турнір Вімблдон.

Також відомий як The Championships Wimbledon або The Championships, Wimbledon — це спортивний чемпіонат з тенісу, який входить до чотирьох тенісних турнірів Великого шолома разом із Відкритим чемпіонатом Франції, Відкритим чемпіонатом Австралії та Відкритим чемпіонатом США. Унікальним Вімблдон є те, що він грає на траві. Цей спортивний чемпіонат є найстарішим тенісним турніром і входить до числа найбільших спортивних подій у всьому світі.

Історія Вімблдонського чемпіонату

Історія Вімблдонського чемпіонату

Чемпіонат Вімблдону приваблює найкращих тенісних талантів з усіх куточків світу. Як найпрестижніший турнір, він збирає величезний призовий фонд. Останній Вімблдон отримав приголомшливі £35 000 000.

Як згадувалося вище, Вімблдон є найстарішим тенісним турніром, який розпочався в 1877 році. Перший захід, в якому брали участь 22 гравці, був для всіх чоловіків. Однією з цікавих речей у Вімблдоні 1877 року є той факт, що для проходження кваліфікації гравці повинні були заплатити одну гвінею, а подія зайняла дев’ять днів замість запланованих п’яти, оскільки дощі зіпсували шоу. Спенсер Гор обійшов Вільяма Маршалла і став першим переможцем Вімблдону у фіналі.

Після першого Вімблдону турнір набув популярності та став успішним, за винятком епох Першої та Другої світових воєн, коли його скасували. Захід також був скасований у 2020 році, у розпал пандемії Covid19.

Сьогодні Вімблдон є найбажанішим тенісним турніром. Спортивний захід зазвичай проводиться в All England Club у Вімблдоні, Лондон. Нещодавній Вімблдон став чемпіонатом Вімблдону 2021 року, 134-м випуском турніру.

Історія Вімблдонського чемпіонату
Найуспішніші зірки Вімблдону

Найуспішніші зірки Вімблдону

Протягом багатьох років були домінантні спортсмени, які залишили слід в історії Вімблдону.

Такі, як Вільям Реншоу, Роджер Федерер, Лоуренс Доерті, Тодд Вудбрідж, Хелен Віллс, Біллі Джин Кінг, Вінус Вільямс і Мартіна Навратілова, домінували в Чемпіонаті. Наразі серед лідерів турніру є Новак Джокович, Нікола Мектич, Мате Павіч, Ешлі Барті, Се Су Вей, Еліза Мертенс і Дезіре Кравчик. Вони були хедлайнерами на Вімблдоні 2021 року.

Найуспішніші зірки Вімблдону
Вімблдонські події та формати матчів

Вімблдонські події та формати матчів

Перш ніж приступати до ставок на Вімблдон, важливо зрозуміти різні події Вімблдону. Крім того, гравці повинні ознайомитися з форматами матчів турніру.

Вімблдонські події

Події Вімблдону поділяються на три категорії. Існують основні події, події для молоді та події-запрошення.

  1. Основні події - Є п'ять основних подій, включаючи джентльменський одиночний розряд, жіночий одиночний розряд, джентльменський парний розряд, жіночий парний розряд і змішаний розряд. У чоловічому та жіночому одиночному розряді беруть участь 128 гравців, а в чоловічому та жіночому парному – по 64 команди. Що стосується змішаних пар, то тут 48 команд.
  2. Юніори – Тут є одиночні юнаки, одиночні дівчата, парні юнаки та парні дівчата. В одиночному розряді беруть участь 64 гравці, а в парному – 32 команди.
  3. Запрошення Події - Існує сім запрошувальних подій, включаючи парні запрошення для джентльменів, подвійні запрошення для жінок і подвійні запрошення для старших джентльменів, які представляють собою 8 пар кругових змагань. Інші: одиночні інвалідні візки для джентльменів, одиночні інвалідні візки для жінок, двомісні інвалідні візки для чоловіків (4 пари) та двомісні жіночі інвалідні візки (4 пари).

Формати матчів Вімблдону

У Вімблдоні всі матчі джентльменського одиночного та парного розрядів є найкращим із п’яти (bo5), а всі інші змагання – найкращим із трьох (bo3). Події Вімблдону – це матчі на одиночний відбір, за винятком турнірів за коловою системою, тобто парного розряду запрошення джентльменів, парного запрошення для жінок та парного запрошення старших джентльменів.

Вімблдонські події та формати матчів
Про теніс

Про теніс

Виникаючи з Франції в 12-му столітті, теніс є одним з найпопулярніших видів спорту в усьому світі з понад 1 мільярдом послідовників. Приблизно 87 мільйонів людей, що еквівалентно 1,17% населення планети, займаються цим видом спорту з ракеткою. Теніс популярний оскільки в неї грають як жінки, так і чоловіки на аматорському та професійному рівні.

Існує два варіанти спорту: одиночний і парний. Олімпійський вид спорту виконується з використанням ракетки та м’яча, причому метою гри є удар по м’ячу таким чином, що суперник не зможе відбити дійсний відбиток.

Про теніс
Чому Вімблдон популярний?

Чому Вімблдон популярний?

Чемпіонат, Вімблдон входить в число головні спортивні турніри світу, залучаючи шанувальників з усіх куточків. За даними Statista, Чемпіонат Вімблдону 2019 року зібрав 500 397 відвідувачів, що більше, ніж на Вімблдоні 2018 року, який відвідали 473 169 вболівальників. Що стосується телевізійного охоплення, то на чемпіонаті 2018 року телевізійне охоплення становило приблизно 26 мільйонів (BBC) і 29,42 мільйона (ESPN). Ці цифри показують, що Вімблдон дійсно популярний.

Крім уболівальників, Вімблдон також представлений на сайтах онлайн-ставок на спорт, тепер гравці також роблять ставки на своїх улюблених гравців і команди. Цікаво, що сьогодні гравці роблять ставки не тільки на спортивні турніри, які охоплюють такі популярні види спорту, як футбол і лише баскетбол, вони також у величезних кількостях роблять ставки на теніс. Отже, що робить Вімблдон популярним на сцені ставок?

Що ж, теніс і, зокрема, Вімблдон має величезну кількість прихильників. Значна кількість шанувальників тенісу, які стежать за The Championships, роблять ставки. Тим не менш, вони неодмінно будуть робити ставки під час спортивної події.

Крім того, нині існує багато сайтів для ставок на Вімблдон, тож любителі тенісу можуть накачати адреналін, вкладаючи гроші на улюблених гравців і команди. На додаток до наявності букмекерських контор із ринками ставок Вімблдону, у турнірі є багато матчів, на які можна робити ставки – кожен матч має різноманітні ринки.

Чому Вімблдон популярний?
Як зробити ставку на Вімблдон?

Як зробити ставку на Вімблдон?

Ставки на Вімблдон не можуть бути прогулянкою по парку, особливо для новачків. Але, на щастя, цей сегмент ділиться деякими важливими порадами, які можуть допомогти гравцям увійти в гру. Отже, як гравці ставляться на The Championships?

  1. Ну, перший крок – це знайти сайт для ставок із ринками ставок Вімблдону. Не у всіх букмекерських виданнях є ринки ставок на теніс, не кажучи вже про Вімблдон. Знайшовши сайт ставок з Вімблдонськими ринками, перевірте, чи має він дійсну ліцензію, і бонуси на спортивні ставки, також
  2. Наступним кроком є оцінка доступних ринків ставок на Вімблдон. Існують букмекери на всі матчі, а деякі охоплюють лише матчі з найвищим рейтингом у цьому турнірі. Також важливо оцінити кількість ринків, доступних для кожної гри. Найкраща букмекерська контора має широкий спектр ринків ставок, включаючи ставки в грі або ставки в реальному часі.
  3. Тепер останнім кроком є з’ясування поточної форми різних гравців і команд, які беруть участь у змаганні. Перегляньте попередні матчі, щоб дізнатися, який гравець чи команда є фаворитом. Для тих, хто не захоплюється тенісом, рішенням буде перевірити, що кажуть сайти прогнозів Вімблдону.

Аналіз шансів також важливий. Пам’ятайте, чим вищі коефіцієнти, тим менше шанси на виграш, а чим нижчі коефіцієнти, тим вищі шанси на перемогу!

Як зробити ставку на Вімблдон?