Баскетбол cтавки

Баскетбол є одним з найпопулярніших видів спорту в світі, і його можна вважати другим після футболу. У порівнянні з іншими видами спорту, баскетбол є досить новим, його винайшли ще в 1891 році. Баскетбол дійсно має міжнародний відтінок, про що свідчить його змагальний характер під час літніх Олімпійських ігор, а також кількість різних країн, представлених гравцями. в НБА.

Баскетбол також є одним із найпопулярніших видів спорту. Кожного сезону лише на НБА робляться ставки на мільярди доларів, і це не враховуючи деякі більші баскетбольні події, як-от March Madness для баскетболу NCAA.

Баскетбол cтавки
Що таке ставки на баскетбол?Як робити ставки на баскетболКоефіцієнти ставок на баскетбол
Що таке ставки на баскетбол?

Що таке ставки на баскетбол?

Оскільки баскетбол є таким новим видом спорту, ми можемо припустити, що ставки на гру з’явилися разом із її винаходом. Немає точної дати, коли люди почали робити ставки на баскетбол, але цей вид спорту був основним продуктом спортивних книг у всьому світі. Зі збільшенням легалізації ставок на спорт у США популярність ставок на НБА буде тільки зростати.

Сьогодні березневе божевілля є однією з головних американських спортивних подій у календарі, поряд з Потрійною короною кінних перегонів, Світовою серією та, звісно, Супер Кубок. НБА не ухилялася від ставок на спорт, як інші ліги, і була однією з перших, хто представив корпоративних спонсорів, таких як DraftKings.

НБА заявила, що хоче співпрацювати з усіма спортивними букмекерами в Сполучених Штатах, тому ліга безперечно серйозно ставиться до онлайн-ставок на спорт.

Що таке ставки на баскетбол?
Як робити ставки на баскетбол

Як робити ставки на баскетбол

Прекрасна особливість ставок на баскетбол полягає в тому, що в грі є так багато речей, на які можна робити ставки! Основні ставки на баскетбольну гру майже такі ж, як і на будь-який інший командний матч.

Ставка Moneyline — це ставка на те, яка команда відразу виграє гру. Розкид очок — це ставка на те, на скільки очок виграє фаворит, або, навпаки, на скільки очок втратить аутсайд. Ставки на реквізит гравців стали популярним ринком ставок, особливо в НБА.

Статистика, як-от блокування, підбирання, триочкові та потрійні дублі, доступні для ставок майже в будь-якій спортивній книжці. Інші популярні ринки ставок включають ставки на ф'ючерси на Чемпіонат НБА, а також підсумки командних перемог та індивідуальні нагороди, як-от MVP або Новачок року.

Як робити ставки на баскетбол
Коефіцієнти ставок на баскетбол

Коефіцієнти ставок на баскетбол

Коефіцієнти на реальну гру засновані на багатьох факторах, але також визначаються фактичним ринком ставок. Рекорд команди та результативність, очевидно, є ключем до визначення фаворита, в той час як нещодавній розклад і травми гравців також є важливою частиною баскетбольних гандикапів. Великі ринкові команди, як-от «Лос-Анджелес Лейкерс» або «Нью-Йорк Нікс», завжди будуть брати гроші, оскільки у них є багато прихильників.

Реквізит гравця коефіцієнти ставок може ґрунтуватися на поєдинку окремого гравця проти захисника команди суперника, а також на останніх статистичних результатах цього гравця. Загальні коефіцієнти гри визначаються тим, як кожна команда виступала за останній час, а також такими речами, як темп команди та сила командного захисту. Нарешті, для ф’ючерсних ринків вони можуть коливатися залежно від того, наскільки добре працює команда або гравець.

Травма може знизити шанси гравця на MVP, тоді як серія з десяти ігор команди може підвищити шанси на перемогу в дивізіоні чи навіть чемпіонаті.

Коефіцієнти ставок на баскетбол