Все про ставки Баскетбол

Баскетбол є одним з найпопулярніших видів спорту в світі, і його можна вважати другим після футболу. У порівнянні з іншими видами спорту, баскетбол є досить новим, його винайшли ще в 1891 році. Баскетбол дійсно має міжнародний відтінок, про що свідчить його змагальний характер під час літніх Олімпійських ігор, а також кількість різних країн, представлених гравцями. в НБА.

Баскетбол також є одним із найпопулярніших видів спорту. Кожного сезону лише на НБА робляться ставки на мільярди доларів, і це не враховуючи деякі більші баскетбольні події, як-от March Madness для баскетболу NCAA.

Все про ставки Баскетбол
Основи ставок на баскетбол

Основи ставок на баскетбол

Як один із найпопулярніший вид спорту у світі, баскетбол стоїть на другому місці після футболу. Національна баскетбольна асоціація (НБА) була заснована в Америці лише в 1946 році, спочатку під назвою Баскетбольна асоціація Америки, що робить її одним із найновіших видів спорту в історії США. Цей вид спорту породив деяких найвідоміших спортивних зірок країни, зокрема Каріма Абдул-Джаббара, Леброна Джеймса та Майкла Джордона.

Кожного сезону лише на регулярний сезон НБА ставлять мільярди доларів, не враховуючи March Madness. Це безпрецедентна сума для гри, яка триває близько 2 годин для 82 ігор загалом.

Основи ставок на баскетбол
Як робити ставки на баскетбол?

Як робити ставки на баскетбол?

Ставки на баскетбол, як новий вид спорту, ймовірно, почалися тоді, коли цей вид спорту почав розвиватися. І хоча немає встановленої дати, коли почалися ставки, вони все ще здобули всесвітню популярність, будучи частиною баскетбольних статей повсюди. Оскільки спортивні ставки легалізуються по всій країні, популярність онлайн-ставок на баскетбол лише зростатиме.

Подібно до того, як Суперкубок є найбільш очікуваним днем у футболі, Березневе божевілля є однією з найбільш довгоочікуваних подій у баскетболі. Це дає ще один раунд можливостей для ставок для гравців, щоб покласти свої гроші на переможця кожної гри, а потім на те, яка команда-переможець отримає все.

Через те, наскільки великі ставки на баскетбол, НБА була однією з перших ліг, яка використовувала корпоративних спонсорів у партнерстві з DraftKings. Крім того, НБА також заявила, що хотіла б співпрацювати з усіма спортивними букмекерськими компаніями в США, щоб зробити їх все більш інклюзивними для гравців.

Як робити ставки на баскетбол?
Як робити ставки на баскетбол

Як робити ставки на баскетбол

Що робить баскетбол таким чудовим для гравців, так це те, що існує безліч способів робити ставки на гру. І що робить його універсальним серед онлайн ставки на спорт полягає в тому, що основи ставок універсальні. Щоб зробити пряму ставку, ви можете використовувати ставку Moneyline, щоб зробити ставку на команду, яку, на вашу думку, виграє гру.

в грошові ставки, розподіл балів досить простий. Гравці встановлюють ставку на те, скільки очок, на їхню думку, виграє команда-тріумфатор, або вони можуть зробити ставку на те, на скільки очок команда, що програє, відстане в кінці гри.

Уся статистика матчу також є справедливою грою для ставок у будь-якій спортивній книзі, включаючи підбирання, блокування та кількість триочкових. Гравці також можуть робити ставки на загальну кількість перемог команди та індивідуальні нагороди, зокрема MVP або Новачок року. Це дає гравцям багато шансів дізнатися, як команда працює колективно та індивідуально, додаючи більше рівнів до їхніх можливостей для великих виграшів.

Як робити ставки на баскетбол
Розуміння коефіцієнтів ставок на баскетбол

Розуміння коефіцієнтів ставок на баскетбол

Як і в будь-якій грі, шанси на баскетбольну гру базуються на багатьох аспектах, але ринок ставок також впливає на них. Рекорди та продуктивність кожної команди відіграють найважливішу роль, але розклад і травми також матимуть значний вплив. Найбільші команди, в тому числі «Лос-Анджелес Лейкерс» і «Нью-Йорк Нікс», також матимуть великий пул завдяки значній кількості прихильників.

Окремий поєдинок гравця проти захисника команди суперника та останні статистичні показники гравця можуть визначати коефіцієнти для ставок на опору гравця. Загальні коефіцієнти гри визначаються результативністю, темпом і силою захисту кожної команди. Шанси на те, щоб гравець став MVP, можуть залежати від травми та перемоги команди у своєму дивізіоні або першість може розраховувати на переможну серію.

Розуміння коефіцієнтів ставок на баскетбол
Що таке ставки на баскетбол/тизер?

Що таке ставки на баскетбол/тизер?

Найпоширенішим типом ставок на баскетбол в Інтернеті є «пряма ставка», коли ставки робляться на одну команду проти розкиду очок. Крім того, учасники ставок можуть навіть додати кілька команд до однієї ставки, відомої як експрес. Однак ви також можете об'єднати кілька команд в одну ставку. Ви можете додати від двох до восьми команд на один екскурс, де всі команди та загальна сума мають покривати розподіл очок.

Ось шанси:

 • 2 команди: 13/5
 • 3 команди: 6/1
 • 4 команди: 11/1
 • 5 команд: 22/1
 • 6 команд: 40/1
 • 7 команд: 80/1
 • 8 команд: 150/1

Ваш виграш і ставку буде повернено вам у позабіржовому режимі. На які гроші можна розраховувати? Що ж, за еквівалент 50 доларів двома командами ви виграєте 130 доларів, а загальний прибуток становитиме 180 доларів. За еквівалент п’яти команд у 100 доларів ви принесете додому цілих 2200 доларів.

Варто зауважити, що якщо буде «штовх» або нічия, розкид очок зменшиться на сходинку. Що таке поштовх? Це коли ви робите ставку на команду, і виграшним числом є саме те число, яке ви зробили. Отже, скажімо, ви ставите на те, що «Маямі Хіт» обіграє «Клівленд Кавальєрс» з більш ніж 10 очками, але потім вони виграють рівно з 10 очками. Ви не виграли і не програли. Це просто поштовх.

Що це все означає? Загалом, якщо ви берете участь в екскурсії з чотирма командами, і є три переможці та один поштовх, це зводиться до екскурсії з трьома командами. Подібним чином, якщо ви робите ставку на екскурсію з восьми команд, і є один поштовх, це стає екскурсією з семи команд. Однак позабіржові екскурсії можуть відбуватися дещо по-іншому щодо виплат і правил екскурсійних карток.

Якщо ставки однакові, тизер двох команд стане «Без дій», і ваші гроші будуть повернуті вам. Якщо в тизері трьох команд буде рівна нічия, він стане тизером двох команд. Так само для тизера з чотирьох команд він перетвориться на тизер з трьох команд.

Що таке ставки на баскетбол/тизер?
Ставки на лінії чверті/першої половини

Ставки на лінії чверті/першої половини

Основна розбивка 48-хвилинної гри NBA полягає в тому, що вона поділена на чотири 12-хвилинні чверті. Гравці можуть робити ставки на першу чверть і першу половину до початку гри на гру в рамках ігрового елемента ставок.

Ви можете вирішити, яка команда, на вашу думку, покриє спред у кінці чверті на лінії чверті. Перші піврядки також діють так само, з тією лише різницею, що вони містять більше часу.

У цих ставках потрібно багато чого враховувати, включно з тим, що команда може почати з першої переваги, але відстати в другому таймі. Крім того, команда також може бути схильна до повільного старту, але потім взяти лідерство в четвертій чверті, інакше відомі як «команди 4-ї чверті»

Таким чином, знання минулих результатів має вирішальне значення, але не тільки те, як команда працює в кінці. Швидше, цей стиль ставок – це те, як вони діятимуть на початку.

Ставки на лінії чверті/першої половини
Що таке ставки на ф'ючерси на баскетбол?

Що таке ставки на ф'ючерси на баскетбол?

Ставка на майбутнє означає, що ви вірите, що команда впорається настільки добре, що вона витримає все. Хоча ви, звичайно, можете зробити ставку на передчуття, воно також може базуватися на минулих показниках і поточній статистиці. Скажімо, «Філадельфія 76-ерс» програли у перших трьох іграх на корті, ви можете посперечатися, що вони виграють свою конференцію чи чемпіонат ліги. Ці коефіцієнти ставок можуть відображатися на дошках для ставок або демонстраційних стелажах.

Якщо ви не бачите те, на що хочете зробити ставку, завжди звертайтеся до автора квитків, щоб отримати належну допомогу. Коефіцієнти також можуть змінюватися без попередження, але будьте впевнені, ваша виплата базуватиметься на коефіцієнтах, які були присутні, коли ви робили ставку.

Що таке ставки на ф'ючерси на баскетбол?
Як робити ставки на баскетбольний реквізит?

Як робити ставки на баскетбольний реквізит?

Також відомі як екзотичні ставки, ставки на баскетбольний реквізит ґрунтуються на статистиці та можуть бути доступні на сайті ставок Marquee. В основному ви ставите на гравця та на те, наскільки добре чи погано він виступатиме під час гри. Ви можете посперечатися, що вони наберуть більше 110 очок, або ж, що вони не наберуть більше 60 очок.

Доступні пропозиційні ставки можна побачити на дошці для ставок або стелажі, але це залежить від наявності місця.

Як робити ставки на баскетбольний реквізит?
Поради та підказки щодо ставок на баскетбол

Поради та підказки щодо ставок на баскетбол

Що стосується ставок на спорт, ви повинні провести багато досліджень, щоб переконатися, що ви принаймні беззбиткові, щоб зберегти вашу ставку. Звичайно, ви хочете отримати великий виграш, тому ви не можете просто дивитися на поточні чи минулі показники, щоб закласти свої гроші та розраховувати отримати значну суму натомість.

Коли мова заходить про баскетбольні букмекерські контори, як і про ставки на будь-який інший вид спорту, тут потрібно багато чого враховувати. По-перше, ви повинні враховувати, наскільки добре команда працює в поточному сезоні. Вони здувають інші команди? Чи є стрілець, який постійно набирав принаймні 120 очок?

Крім поточної статистики, ви також повинні враховувати минулі результати команди. Чи вони пройшли половину свого сезону, вигравши кожну гру, а потім почали задихатися, коли ставки стають більшими?

Ви також повинні дивитися на продуктивність окремих гравців. Скажімо, розігруючий потрапив у нокдаун і вибув до кінця сезону через травму. Як виглядають гравці, які раніше були на лаві запасних, тепер, коли вони, можливо, вийдуть на корт? Чи виглядає їхня статистика багатообіцяючою, щоб допомогти вам виграти ставку на ф’ючерс?

Ви також повинні дивитися на розклад команди. Зігравши 82 ігри за стислий сезон, вони, можливо, літають по всій країні кожні пару днів, щоб потрапити на свій наступний корт, який відомий як «циркова подорож». Втома, спричинена напруженим графіком, може вплинути на їх продуктивність. Чи є у команди, на яку ви робите ставку, зустрічні ігри по всій країні.

Ключові висновки

 • Ставте на Moneyline на основі минулої ефективності та поточної статистики
 • Коли справа доходить до ставок на еквіваленті, враховуйте шанси на пуш.
 • Для ставок на чверть або першу половину подивіться, чи команда загалом починає сильно, чи слабшає пізніше.
 • Для ставок на ф’ючерси враховуйте колишні травми, поточну статистику та результати в минулому.
Поради та підказки щодо ставок на баскетбол