Бейсбол cтавки

Бейсбол відомий як розвага Америки і є одним з найпопулярніших видів спорту в Сполучених Штатах. Він має довгу історію традицій в Америці, оскільки Вища ліга бейсболу була заснована в далекому 1903 році. З тих пір бейсбол пробивається по всьому світу, маючи дуже лояльних прихильників в Азії, а також в Латинській Америці.

Вища ліга бейсболу — це насолода для любителів спортивних ставок, адже кожна команда лише за регулярний сезон зіграє 162 ігри. Це означає, що протягом сезону завжди є багато ігор для гравців у будь-який день.

Бейсбол cтавки
Найкращі букмекерські контори зі ставками на бейсбол 2022

Найкращі букмекерські контори зі ставками на бейсбол 2022

Один з найпопулярніші види спорту у США бейсбол найбільш відомий як розвага Америки. Вища ліга бейсболу, заснована в 1903 році, виховала деяких найлегендарніших персонажів країни, включаючи, але не обмежуючись ними, Бейба Рута, Джекі Робінсона та Лу Геріга.

Із зростанням його популярності в США він став всесвітнім феноменом, країни на кожному континенті заснували бейсбольну лігу. Не дивлячись на товариськість, карколомні ігри та хот-доги, важко не стати фанатом цього виду спорту.

Через популярність MLB не дивно, що вона стала гарячою точкою для любителів спортивних ставок у всьому світі. Є безмежні можливості для гравців, оскільки кожна команда проведе 162 ігри в регулярному сезоні, а потім ще більше під час весняного сезону. У будь-який день під час пікового сезону гравці можуть брати участь у багатьох іграх.

Ще один поширений бейсбольний турнір, на який можна робити ставки, це Корейська серія Ліги KBO. Варто ознайомитися з можливостями робити ставки на цю подію.

Найкращі букмекерські контори зі ставками на бейсбол 2022
Як робити ставки на бейсбол?

Як робити ставки на бейсбол?

Бейсбол унікальний тим, що на кожну гру є незліченна кількість можливостей робити ставки. Оскільки ігри складаються з дев’яти подач, у кожній подачі доступні нові можливості для ставок. Найпоширеніший спосіб для гравців робити ставки – це грошова лінія. Гравці також можуть робити ставки на ранній лінії, якщо хочуть отримати вищу виплату.

Moneyline проти Runline

Грошова лінія – це термін, який зазвичай використовують для позначення гравців ставок на те, яка команда переможе. Ранлайн схожий на розподіл балів, у якому ставки розміщуються з кроком -1,5. Це означає, що для великої перемоги команда, яка виграє, повинна зробити це, завершивши гру більше ніж на один прохід проти свого суперника.

Інша ставка може бути збільшена на +1,5, що означає, що команда, яка програла, повинна закінчити в межах пробігу до завершення гри. Крім того, вони можуть виграти гру.

Значний гравець повинен поставити 150 доларів, щоб отримати 100 доларів прибутку від фаворита-переможця. Аутсайдери зазвичай мають «+» перед собою коефіцієнти грошової лінії. Наприклад, це може бути +130, що означає, що гравцеві потрібно буде поставити 100 доларів, щоб отримати прибуток у 130 доларів.

Для гравців, які вважають за краще тримати гроші на низькому рівні, вам не потрібно ризикувати 100 доларами, щоб отримати прибуток. Якщо ви тільки починаєте робити ставки на бейсбол, подумайте про те, щоб відкинути нулі в кінці чисел. Наприклад, поставте 15 доларів, щоб отримати прибуток у 10 доларів.

Як робити ставки на бейсбол?
Інші види ставок на бейсбол

Інші види ставок на бейсбол

Якщо важко отримати уявлення про те, як саме закінчиться гра, ви навіть можете спробувати зробити ставку на загальну кількість забитих ранів. Ця ставка на загальну кількість пробігів може коливатися відповідно до загального числа, встановленого для гри.

Ви можете робити ставки на кілька аспектів бейсбольної гри, включно з першою ранлінією п’яти інінгів, конкретними ранами інінгу та командою-переможцем сет-інінгу. Коли ви думаєте, що бейсбол не може бути складнішим, якось ставки підвищують це!

Останнім часом зросла популярність реквізиту для гравців. Є практично у всіх онлайн спортивні букмекерські книги, ви ставите на кількість страйк-аутів, які зробить пітчер, або кількість хоумранів.

Проп Вейджери: Якщо учасник парі не впевнений у переможці гри, але має хороші передчуття щодо конкретного гравця, це ідеальний варіант. Ці ставки можуть включати кількість викреслень у певного пітчера та кількість RBI у певного гравця.

Усього: Бейсбольні тотали – це ставки на основі кількості забитих ранів. Наприклад, гравець може зробити ставку на те, чи загальна кількість пробігів перевищить або знизиться до числа, встановленого форс-мейкерами. Якщо більше/менше для Нью-Йорка та Бостона дорівнює 7, вам знадобиться щонайменше 8 пробіжок, щоб виграти овер, і максимум 6 пробіжок, щоб виграти менше.

Однак, скажімо, фінальний рахунок 3-4 для титулу з 7 пробіжок, і ви робите ставку більше, ви виграєте. Бейсбольні тотали часто встановлюються на кшталт 7,5, що означає, що загальна кількість пробіжок повинна становити 7 або менше, щоб виграти в меншому матчі, або 8 або більше, щоб виграти в овері. Ця перерва допомагає уникнути проблем, коли фінальні пробіжки виходять у загальну суму, що називається «штовханням». У цьому сценарії ставка не є ні вищим, ні меншим, тому ставку повертають.

Ф'ючерси: Ви думаєте, що Клівленд виграє Світову серію? Зробіть на це ставку! Вони називаються ф'ючерсами, тому що ви розміщуєте їх наперед. Якщо бейсбольні коефіцієнти +750, ви ставите 100 доларів, і Клівленд виграє, ви принесете додому 750 доларів. Чим раніше ви зробите ставку, тим більше грошей у вас буде шанс заробити. Ф'ючерси пропонуються на ранній стадії та відповідно коригуються з часом.

Інші види ставок на бейсбол
Все, що вам потрібно знати про шанси на бейсбол

Все, що вам потрібно знати про шанси на бейсбол

Напевно, не дивно, що кожна гра в бейсбол супроводжується різні коефіцієнти що випливає з унікальних обставин. Найважливіше те, що стартові пітчери можуть вплинути на те, як розгорнеться гра.

Відмінності суттєво вплинуть на коефіцієнти, щоб гарантувати, що одна команда має чесну гру, як інша. Стартові склади однаково важливі для визначення відтінку нападальних і захисних фільмів обох команд, впливаючи на ставки гравців.

Іншим помітним елементом бейсбольних ігор є те, що кожна гра проводиться в іншому парку, і кожен вимір футбольного поля відіграє важливу роль у підрахунку загальної кількості пробігів. Крім того, якщо парк знаходиться на відкритому повітрі, погода відіграє величезну роль, коли справа доходить до успішної гри. Важливо враховувати всі зміни між іграми, коли справа доходить до ставок, щоб зберегти свої коефіцієнти ставок на бейсбол високий, а ваш виграш ще вищий.

Все, що вам потрібно знати про шанси на бейсбол
Що потрібно знати, перш ніж почати робити ставки на бейсбол

Що потрібно знати, перш ніж почати робити ставки на бейсбол

Коли справа доходить до ставок, ви повинні бути більше, ніж просто знайомі з грою. Щоб виграти по-крупному, вам потрібно знати всі тонкощі, хто грає, у кого все добре, у кого погано тощо.

Ви повинні знати історію кожної команди та гравця, на якого чи проти якого ви робите ставку, щоб переконатися, що ви захищаєте свою сумку. Хоча всі люблять історію аутсайдерів, ставки на менш досвідчених гравців можуть лише зашкодити вашому гаманцю в довгостроковій перспективі.

Водночас, хоча підтримувати та стежити за улюбленою командою справді чудово, ставки лише на цю команду та її гравців також можуть зашкодити вам.

Звичайно, «Янкі» можуть провести неймовірний минулий сезон, але якщо вони обміняли своїх найкращих гравців на новачків, ви не можете дивитися на їхній новий найгірший сезон. Тому, як би ви не хотіли, покладіться на те, що вони виграють Світова серія оскільки вони були неймовірними в минулому, спочатку дослідіть гравців.

Ще одним чудовим моментом для початку було б зробити ставку на команди, які не часто є фаворитами. Завдяки цьому ставки можуть бути низькими або високими, залежно від того, який ви гравець, але це також дає вам більше шансів вивчити принципи та побачити, як ставки насправді працюють у бейсбольних ставках на особистому досвіді.

Порада, яка добре спрацювала для багатьох гравців у минулому, це робити ставки проти публіки. Справа в тому, що найчастіше публіка програє, тому що робить ставку на інтуїцію, а не на цифри. Коли ви робите ставку проти публіки, ви граєте з шансами та досліджуєте, хто виграє та яким чином.

Не кажучи вже про те, що публіка часто робить ставки сентиментально, включаючи своїх фаворитів, домашню команду та зіркових гравців. Вони також стають жертвами парі на основі послужного списку. Отже, якщо команда виграла минулого разу, вони збираються зробити ставку, що виграють знову. Використання цих штучно завищених цифр допоможе вам виграти.

Також важливо, щоб ви знали суддів, їхні минулі виклики та їхні поточні тенденції. Звідки ти можеш це знати? Усі дані про ставки суддів з 2005 року опубліковано на Bet Labs. Судді знають про все, що відбувається на полі, тож вони можуть відчувати енергію натовпу, і їх можна схилити відповідним чином, що зрештою принесе користь домашній команді.

Магазин букмекерських ліній

Важливо зробити ставку на платформу, яка працює для вас, а не тільки тому, що всі ваші друзі використовують її. Ставки - це неймовірно індивідуальна дія, яку слід робити відповідно до того, що найкраще підходить для вашого стилю ставок. Зрештою, це ваші гроші, і ви хочете їх повернути, а потім і трохи.

Що потрібно знати, перш ніж почати робити ставки на бейсбол
Ставки на перші п'ять інінгів

Ставки на перші п'ять інінгів

Під час регулярного сезону командам може знадобитися час, щоб знайти свій курс. Молоді гравці можуть приєднатися, нові менеджери вивчають свою команду, а ветерани можуть повільно починати. Усі ці фактори можуть вплинути на підсумковий рахунок і як ви ставите. Отже, як вам це вдається? За допомогою інструменту під назвою ставки на перші п'ять подач.

Цей стиль ставок, також відомий як ставки F5, схожий на ставку на грошову лінію, але головна відмінність полягає в тому, що ви робите ставку лише на перші п’ять подач, а не на всю гру. Щоб зробити таку ставку, вам потрібно буде лише зробити гандикап стартових пітчерів і подивитися, як вони працюють протягом п’яти подач. Зі ставками на F5 менше ризику, оскільки вам не потрібно брати до уваги весь склад команди, а лише стартера.

Успіхів вам на початку вашої подорожі до ставок на бейсбол онлайн.

Ось кілька ключових висновків:

  1. Дізнайтеся, коли робити ставку Moneyline або Runline
  2. Подумайте про Prop Wagers
  3. Розглянемо підсумки
  4. Ф'ючерси називають ваше ім'я?
  5. Перевірте погоду
  6. Враховуйте розмір стадіону
  7. Ви знаєте статистику судді?
  8. Що таке публічні ставки?
  9. Ви хочете почати зі ставки F5?
  10. Що можуть зробити для вас різні лінії ставок?
Ставки на перші п'ять інінгів