Бейсбол cтавки

Бейсбол відомий як розвага Америки і є одним з найпопулярніших видів спорту в Сполучених Штатах. Він має довгу історію традицій в Америці, оскільки Вища ліга бейсболу була заснована в далекому 1903 році. З тих пір бейсбол пробивається по всьому світу, маючи дуже лояльних прихильників в Азії, а також в Латинській Америці.

Вища ліга бейсболу — це насолода для любителів спортивних ставок, адже кожна команда лише за регулярний сезон зіграє 162 ігри. Це означає, що протягом сезону завжди є багато ігор для гравців у будь-який день.

Бейсбол cтавки
Ставки на бейсбол

Ставки на бейсбол

Один з найпопулярніші види спорту у США бейсбол найбільш відомий як розвага Америки. Заснована в 1903 році Вища ліга бейсболу випустила деяких з найлегендарніших фігур країни, включаючи, але не обмежуючись ними, Бейба Рута, Джекі Робінсона та Лу Геріга.

Із зростанням його популярності в США він став феноменальним у всьому світі: країни на всіх континентах створили бейсбольну лігу. Поміж товариством, захоплюючими іграми та хот-догами важко не стати шанувальником спорту.

Через популярність MLB не дивно, що вона стала гарячою точкою для всіх гравців на спорт. Існують безмежні можливості для гравців: кожна команда планує провести 162 ігри в регулярному сезоні, а потім ще більше протягом весняного сезону. У будь-який день під час пікового сезону учасники ставки можуть брати участь у багатьох іграх.

Ставки на бейсбол
Ставки на бейсбол: інструкція

Ставки на бейсбол: інструкція

Бейсбол унікальний тим, що існує незліченна кількість можливостей робити ставки на кожну гру. Оскільки ігри складаються з дев’яти подач, нові можливості для ставок доступні в кожному інінгу. Найпоширеніший спосіб для гравців робити ставки – на грошовій лінії. Гравці також можуть робити ставки на бігову лінію, якщо хочуть отримати більшу виплату.

Moneyline проти Runline

Грошова лінія – це термін, який зазвичай використовується для того, коли гравці роблять ставку на те, яка команда виграє. Runline схожий на точковий спред, при якому ставки робляться з кроком -1,5. Це означає, що для великої перемоги команда, яка виграє, повинна зробити це, закінчивши гру більш ніж на одну пробіжку проти свого суперника. Інша ставка може бути з прирістом +1,5, що означає, що команда, яка програла, повинна завершити біг до завершення гри. Крім того, вони можуть виграти гру.

Великий гравець повинен зробити ставку в 150 доларів, щоб отримати 100 доларів прибутку від фаворита-переможця. Аутсайдери зазвичай мають «+» перед своїми шансами на грошову лінію. Наприклад, це може бути +130, що означає, що гравцеві потрібно поставити 100 доларів, щоб отримати 130 доларів прибутку.

Для гравців, які вважають за краще тримати свої гроші на низькому рівні, вам не потрібно ризикувати 100 дол. США, щоб отримати прибуток. Якщо ви тільки починаєте робити ставки на бейсбол, подумайте про те, щоб скинути нулі на кінцях чисел. Наприклад, поставте 15 доларів, щоб отримати 10 доларів прибутку.

Інші ставки

Якщо важко отримати уявлення про те, чим саме закінчиться гра, ви навіть можете спробувати зробити ставку на загальну кількість забитих пробіжок. Ця ставка на загальну кількість пробігів може коливатися залежно від загальної кількості, встановленої для гри.

Ви можете зробити ставку на кілька аспектів гри в бейсбол, зокрема на першу лінію з п’яти інінгів, конкретні запуски та команду-переможець сету. Коли ви думаєте, що бейсбол не може бути складнішим, якось ставки підвищують це!

Останнім часом реквізит для гравців зростає. В наявності майже у всіх онлайн букмекерські ставки, ви робите ставку на кількість аутів у пітчера або на кількість хоумранів.

 • Реквізитні ставки: Оптимальні ставки — це шлях, якщо гравець не впевнений у переможці гри, але має хороше відчуття щодо конкретного гравця. Ці ставки можуть включати, скільки аутів буде мати певний пітчер і скільки ВКР матиме конкретний гравець.

 • Усього: Тотали на бейсбол — це ставки на основі кількості забитих пробіжок. Наприклад, гравець може зробити ставку на те, чи перевищить загальна кількість пробігів чи впаде нижче чисельності, встановленої визначниками шансів. Якщо більше/менше для Нью-Йорка та Бостона дорівнює 7, вам знадобиться щонайменше 8 забитих пробіжок, щоб виграти овер, і максимум 6 балів, щоб перемогти. Однак припустимо, що кінцевий рахунок 3-4 для титулу з 7 пробіжок, і якщо ви поставите, то виграєте. Підсумки для бейсболу часто встановлюються на кшталт 7,5, що означає, що загальна кількість пробіжок має бути 7 або менше, щоб виграти менше, або 8 або більше, щоб перемогти. Ця перерва допомагає уникнути проблем, коли фінальні пробіжки виходять до загальної суми, що називається «поштовхом». У цьому випадку ставка не є ні більшою, ні меншою, тому ставка повертається.

 • Ф'ючерси: Ви думаєте, що Клівленд виграє Світову серію? Зробіть ставку на це! Вони називаються ф’ючерсами, тому що ви розміщуєте їх так далеко наперед. Якщо коефіцієнт +750, ви ставите 100 доларів, а Клівленд виграє, ви принесете додому 750 доларів. Чим раніше ви робите ставку, тим більше грошей у вас є шанс заробити в кінці. Ф’ючерси пропонуються на ранніх стадіях і відповідно коригуються з плином часу.

Ставки на бейсбол: інструкція
Коефіцієнти ставок на бейсбол

Коефіцієнти ставок на бейсбол

Напевно, не дивно, що кожна гра в бейсбол має різні шанси, що випливають із унікальних обставин. Перш за все, стартові глечики можуть змінити або зламати те, як розгорнеться гра.

Відмінності суттєво вплинуть на шанси, щоб одна команда мала чесну гру, як і інша. Стартові склади однаково важливі для визначення відтінку наступальних і захисних фільмів обох команд, впливаючи на ставки гравців.

Іншим помітним елементом бейсбольних ігор є те, що кожна гра проводиться в іншому парку, і кожен вимір футбольного поля відіграє значну роль у тому, як обчислюється загальна кількість пробіжок. Крім того, якщо парк знаходиться на відкритому повітрі, погода відіграє вагомий фактор, коли справа доходить до успіху ігрової якості. Важливо враховувати всі зміни між іграми, коли справа доходить до ставок, щоб ваші шанси були високими, а виграш ще вищим.

Коефіцієнти ставок на бейсбол
Що потрібно знати, перш ніж почати

Що потрібно знати, перш ніж почати

Коли справа доходить до ставок, вам потрібно бути більше, ніж просто знайомі з грою. Щоб виграти великі, вам потрібно знати тонкощі та виходи, хто грає, хто добре, хто погано тощо. Вам потрібно знати історію кожної команди та гравця, на якого ви робите ставку чи проти, щоб переконатися, що ви захищаєте свій багаж. Хоча всі люблять історію аутсайдерів, ставки на менш досвідчених гравців можуть лише зашкодити вашому гаманцю в довгостроковій перспективі.

У той же самий подих, хоча вболівати за улюблену команду і слідкувати за нею дійсно чудово, ставки лише на цю команду та її гравців можуть зашкодити і вам. Звичайно, минулий сезон у «Янкі» може бути неймовірним, але якщо вони обміняли своїх найкращих гравців на новачків, ви не можете дивитися на їхній новий найгірший сезон. Тож, наскільки ви можете покластися, що вони виграють Світова серія оскільки в минулому вони були неймовірними, спочатку дослідіть гравців.

Ще одним чудовим варіантом для початку було б зробити ставку на команди, які не часто є фаворитом. Це може підтримувати ставки на низьких або високих, залежно від того, який ви гравець, але це також дає вам більше шансів навчитися правилам і побачити, як ставки справді працюють у бейсболі з власного досвіду.

Порада, яка добре працювала для багатьох гравців у минулому, — робити ставки проти публіки. Справа в тому, що найчастіше публіка програє, тому що робить ставку на свою інтуїцію, а не на цифри. Коли ви робите ставку проти публіки, ви граєте з коефіцієнтами і досліджуєте, хто і яким чином виграє. Не кажучи вже про те, що публіка часто робить ставки сентиментальними способами, включаючи своїх фаворитів, домашню команду та зіркових гравців. Вони також стають жертвами ставок на основі послужного списку. Отже, якщо команда виграла минулого разу, вони збираються покласти ставку, що виграють знову. Скориставшись перевагами цих штучно завищених цифр, ви зможете виграти.

Також важливо знати суддів, їхні минулі виклики та їхні поточні тенденції. Як ти можеш це знати? Усі дані про ставки арбітрів з 2005 року опубліковані Bet Labs. Судді знають про все, що відбувається на полі, тому вони можуть відчути енергію натовпу і відповідно на них впливати, що в кінцевому підсумку принесе користь господарям.

Лінії торгових ставок

Важливо робити ставки на платформі, яка працює для вас, а не тільки тому, що всі ваші друзі користуються нею. Ставки – це неймовірно індивідуальна дія, яку слід виконувати відповідно до того, що найкраще підходить для вашого стилю ставок. Зрештою, це твої гроші, і ти хочеш їх повернути, а потім трохи.

Що потрібно знати, перш ніж почати
Ставки на перші п'ять інінгів

Ставки на перші п'ять інінгів

Командам може знадобитися час, щоб знайти свій шлях під час регулярного сезону. Молоді гравці можуть приєднатися, нові менеджери вивчають свою команду, а ветеринари можуть повільно починати. Всі ці фактори можуть вплинути на підсумковий бал і як ви ставите. Отже, як вам це вдається? За допомогою інструмента, який називається ставками на перші п’ять подач.

Також відомий як ставки F5, цей стиль ставок схожий на ставку на грошову лінію, але основна відмінність полягає в тому, що ви робите ставку лише на перші п’ять подач, а не на всю гру. Щоб зробити цю ставку, вам потрібно лише поставити фору на стартових пітчерів і подивитися, як вони працюють протягом п’яти подач. Зі ставками на F5 ризики менші, оскільки вам не потрібно розглядати весь персонал, а лише стартера.

Удачі вам, коли ви починаєте свій шлях до ставок на бейсбол.

Ось кілька ключових висновків:

 1. Знайте, коли робити ставку Moneyline або Runline
 2. Подумайте про Prop Wagers
 3. Враховуйте підсумки
 4. Ф'ючерс називає ваше ім'я?
 5. Перевірте погоду
 6. Враховуйте розміри стадіону
 7. Чи знаєте ви статистику судді?
 8. Що таке публічні ставки?
 9. Хочете почати зі ставки F5?
 10. Що можуть зробити для вас різні лінії ставок?
Ставки на перші п'ять інінгів