Бокс cтавки

Бокс є однією з найдавніших форм змагань, яка бере свій початок ще з 3 століття до нашої ери. У якийсь момент бокс був найпопулярнішим видом спорту в світі, на який можна було робити ставки, і був добре відомий завдяки тому, що в індустрії ставок на спорт можна було зробити найбільші ставки. Бокс складається з двох бійців у квадратному рингу, кожен з яких носить захисні рукавички протягом певного часу.

Професійні боксерські поєдинки зазвичай тривають до дванадцяти раундів по три хвилини для чоловіків і дві хвилини для жінок. Як ви, напевно, зрозуміли, це відкриває світ можливостей робити ставки на боксерські поєдинки.

Бокс cтавки
Основи ставок на бокс

Основи ставок на бокс

Один із найстаріших видів змагань – бокс. Він датується ще 3 століттям до нашої ери. Був момент, що бокс був найпопулярнішим видом спорту в усьому світі, коли мова йшла про ставки. Він також був добре відомий одними з найбільших ставок у всіх ставках на спорт.

Що таке бокс? Це вид спорту, де два гравці розміщуються на квадратному кільці. Вони носять м’які рукавички, щоб захистити себе під час бійки.

Розбивка досить проста. Кожен професійний боксерський поєдинок зазвичай триває до 12 раундів, а для чоловіків кожен раунд триває близько 3 хвилин. Для жінок він приземляється приблизно через 2 хвилини. Через те, скільки раундів у кожному матчі, у гравців є багато можливостей зробити свої ставки.

Основи ставок на бокс
Що таке ставки на бокс?

Що таке ставки на бокс?

Бокс бере свій початок ще в стародавні цивілізації, тому не дивно, що люди робили ставки на цей вид спорту з самого початку. Хоча раніше бокс був найпопулярнішим видом спорту для ставок, останніми роками він був затьмарений у популярності азартних ігор такими видами спорту, як Змішані бойові мистецтва просування по службі.

До того, як ставок на спорт активно стежили, бокс все ще мав неабияку частку ставок. Це навіть залучило деяких з найбагатших людей робити високі ставки. Хоча це вже не найпопулярніший вид спорту для ставок, він все ще залишається досить популярним для гравців у всьому світі.

Ставки на бокс — це зовсім інша тварина, а це означає, що ви не можете просто вибрати будь-який стиль ставок з іншого виду спорту та застосувати його до боксу. Вам потрібно вибрати стратегії, які є ексклюзивними для цього виду спорту. Якщо ви спробуєте вкрасти стратегію, яку ви могли використати коли ставки на баскетбол, це просто не вийде і не матиме сенсу. Ставки на бокс, як правило, вимірюють різні компоненти боксу, наприклад, на раунди або перемоги.

Що таке ставки на бокс?
Як робити ставки на бокс

Як робити ставки на бокс

Подібно до більшості змагальних видів спорту один на один, стандартний метод ставок на бокс полягає в тому, щоб зробити ставку на результат бою. Це схоже на ставки на грошову лінію для командних видів спорту. Це також те саме, що коли учасники роблять ставки на прямого переможця в UFC і теніс. Формат боксерського поєдинку також передбачає інші типи ставок, які можна вирішити під час бою.

Те саме, що з UFC, учасники можуть поставити, скільки раундів, на їхню думку, буде в бою, і вони також можуть поставити, хто, на їхню думку, переможе.

Як правило, ставку можна зробити на матч, який закінчиться нокаутом, технічним нокаутом або дискваліфікацією. Або учасники можуть зробити ставку на рішення або технічне рішення, якщо поєдинок насправді пройде на дистанцію. Якщо ви хочете дійсно ризикнути, ви також можете зробити ставку на рідкісний кінець, що матч закінчиться нічиєю або технічною нічиєю.

Крім того, ви також можете зробити ставку на більшу кількість раундів, які триватиме бій. Ви також можете зробити ставку під назвою Round Group Betting; це дозволяє робити ставки на бій, який закінчується в 1 або 2 раунді або раунді 3 або 4, або так далі. Щоб зробити ще один крок далі, ви також можете розкласти окремі результати іншого бою на тій же карті. Виплата буде значно більшою; але при цьому ризик також значно більший.

Коли справа доходить до ставок, також важливо вибрати сайт букмекерів, який найкраще підходить для вас. Просто переконайтеся, що сайт надійний, відповідальний і що ви дійсно отримаєте свої гроші з виграшами, якщо ви правильно поставите. Існує багато шахрайських сайтів, тому переконайтеся, що ви вкладаєте свої гроші в потрібне місце та в правильні руки.

Як робити ставки на бокс
Коефіцієнти ставок на бокс

Коефіцієнти ставок на бокс

бокс коефіцієнти ставок створюються з використанням різних факторів і ймовірних сценаріїв. Якщо перші два бійці йшли проти іншого раніше, це відіграє значну роль у встановленні шансів. Спортивні букмекери та гравці використовуватимуть ці результати, щоб визначити свою найкращу стратегію для майбутнього бою та те, як, на їхню думку, він буде проходити.

Якщо вони раніше не йшли один проти одного, статистика кожного гравця все одно буде проаналізована. Як часто вони перемагають? Який у них стиль бою? Як вони захищаються і атакують суперника? Спортивний букмекер також вимірює, хто, на думку публіки, переможе в бою, і відповідно коригує шанси.

Як і в UFC, боксер може виграти в будь-який момент. Важливо не брати фаворитів і чекати від них перемоги.

Зосередьтеся на матчі

Щоб робити найкращі ставки на бокс, ви не можете просто знати, який боксер кращий чи гірший. Ви повинні знати всі сильні та слабкі сторони, особливо якщо вони збігалися з цим суперником раніше. Проаналізуйте їх витривалість, відновлення, швидкість та тривалість досягнень.

Коли справа доходить до ставок на бокс, вам, можливо, доведеться вивчати статистику більше, ніж якщо ви робите ставки на інший вид спорту. Недостатньо дивитися на рекорди та рейтинги. Ви повинні бути знайомі з кожним боксером і знати, як він виступає на змаганнях. Саме такі знання допоможуть вам піднятися і виграти великі перемоги. Також дуже важливо звертати увагу на вагові категорії та на те, як кожен боєць виступає проти своїх суперників.

Не робіть ставку на хайп

Звичайно, натовп може втратити розум через певного гравця, але те, що є ажіотаж, не означає, що вони виграють. Не купуйтеся на те, що люди відчувають або думають. Перегляньте статистику та дослідження, які ви проводили самостійно, тому що ви набагато краще знаєте, як можуть бути результати, якщо ви провели своє дослідження.

Багато шанувальників боксу, як правило, просто переконують свої переконання з іншим фанатом. Це часто буває сліпим і з добрими намірами, але коли справа доходить до кращого, ви можете просто йти з атмосферою. Ви хочете вийти переможцем чи переможеним? Що ж, ви повинні робити свої ставки на тому, хто, на вашу думку, буде переможцем – чи переможеним.

Коефіцієнти ставок на бокс
Live ставки на бокс

Live ставки на бокс

Хоча це може здатися трохи назад, ви можете зробити ставку на матч, поки матч ще триває. Насправді це один з найпопулярніших засобів ставок, коли справа доходить до боксу. Через це ставки в реальному часі доступні для більшості онлайн букмекерські ставки.

Є багато розумних причин робити ставки на бокс, поки все ще триває. Деякі приклади включають:

  1. Докладайте багато роботи в ставках, особливо на рідкісні матчі та все, на що вони готові
  2. Зверніть увагу, що для кожної ставки є більше шансів
  3. Ідіть проти кращих гравців і перевірте свій кмітливість
  4. Перевірте, як впливають коефіцієнти під час проходження кожного матчу

Якщо ви плануєте робити ставки в прямому ефірі, у вас буде багато варіантів робити ставки. Доброю новиною для вас є те, що майже всі ставки доступні в букмекерських виданнях протягом усієї гри. Таким чином, незалежно від вашого комфорту чи знань, ви можете знайти тип ставок, який найкраще підходить для вас, коли справа доходить до боксу.

Live ставки на бокс
Основи букмекерських ліній

Основи букмекерських ліній

У вас є достатньо часу, щоб використати свої знання та зробити ставку. Проте шатрові поєдинки будуть встановлені на місяці вперед, а згодом і його лінії ставок. Були навіть випадки, коли, якщо ходять чутки про серйозний бій (подумайте: Флойд Мейвезер-молодший і Конор Макгрегор), букмекери приймають ставки ще до початку переговорів. На гарну новину, якщо бій насправді не відбудеться протягом обраного періоду часу, ставки будуть повернуті.

Ви також можете змінити свою ставку, проконсультувавшись з фахівцем з боксу. Об’єднання в пари також допомагає вам бути в курсі новин про ставки та того, що відбувається у світі ставок. Ви також будете знати, які шанси стоять — завжди.

Що потрібно знати про недійсні ставки

Для будь-якої гри вам потрібно, щоб ваш гравець почав грати, щоб ваша ставка була дійсною. Отже, якщо з будь-якої причини ваш боксер зніметься і його замінить інший боєць, ваша ставка буде повернена вам. Ви не можете робити ставку на гравця, якщо він насправді не грає.

Основи букмекерських ліній
Парлей, ставки на бокс

Парлей, ставки на бокс

Якщо ви хочете отримати значну виплату, є хороший спосіб підвищити свою ставку: ставка Parlay. Гравці можуть перекласти кілька результатів з однієї карти, щоб підвищити ставки. Ви можете використати будь-яку грошову лінію, раунд або спосіб перемоги в подію з іншого. Слід зазначити, що ви не можете фактично об’єднати дві події з однієї події. Наприклад: Ви не можете робити ставку на грошову лінію Макгрегора (-600) і перемогу Макгрегора в третьому раунді (+1200). Що ви можете зробити, так це робити один за одного ставки на ці події в одній букмекерській конторі – ви не можете просто з’єднати їх разом.

Ставки на метод перемоги

Один із найбільш популярні методи розміщення ставок є «метод перемоги». Специфіка того, як закінчується бій, може принести користь і особливо корисна для матчу, який керується досить одностороннім. Отже, ви можете поставити, що боксер з нокаутом свого суперника або навпаки. Ви також можете поставити, що матч закінчиться внічию. Ви можете вибрати кожного боксера для перемоги нокаутом/технічним нокаутом або рішенням у боксі. Ви також можете зробити ставку на рідкісні випадки нічиї.

Ключові речі на винос

  • Чи зустрічалися гравці раніше?
  • Як виступав кожен гравець?
  • Який стиль бою має кожен гравець?
  • Чи обмірковували ви, яку ставку ви б хотіли зробити?
  • Чи є певні ставки в реальному часі, за якими потрібно стежити?
Парлей, ставки на бокс