Все про ставки Бокс

Бокс є однією з найдавніших форм змагань, яка бере свій початок ще з 3 століття до нашої ери. У якийсь момент бокс був найпопулярнішим видом спорту в світі, на який можна було робити ставки, і був добре відомий завдяки тому, що в індустрії ставок на спорт можна було зробити найбільші ставки. Бокс складається з двох бійців у квадратному рингу, кожен з яких носить захисні рукавички протягом певного часу.

Професійні боксерські поєдинки зазвичай тривають до дванадцяти раундів по три хвилини для чоловіків і дві хвилини для жінок. Як ви, напевно, зрозуміли, це відкриває світ можливостей робити ставки на боксерські поєдинки.

Все про ставки Бокс
Основи ставок на бокс

Основи ставок на бокс

Одним із найдавніших видів змагань є бокс. Він сягає ще 3 століття до нашої ери. Було те, що бокс був найпопулярнішим видом спорту в усьому світі, коли справа доходила до ставок. Він також був добре відомий одними з найбільших ставок у всіх спортивних ставках.

Що таке бокс? Це вид спорту, де два гравці розміщуються на квадратному кільці. Вони носять м'які рукавички, щоб захистити себе під час бійки.

Розбивка досить проста. Кожен професійний боксерський поєдинок зазвичай триває до 12 раундів, а для чоловіків кожен раунд триває близько 3 хвилин. У жінок він приземляється приблизно через 2 хвилини. Через те, скільки раундів складається з кожного матчу, у гравців є багато можливостей робити ставки.

Основи ставок на бокс
Що таке ставки на бокс?

Що таке ставки на бокс?

Бокс виник ще в стародавніх цивілізаціях, тому не дивно, що люди робили ставки на цей вид спорту з самого початку. Хоча раніше бокс був найпопулярнішим видом спорту для ставок, останніми роками він був затьмарений у популярності азартних ігор такими видами спорту, як Змішані бойові мистецтва просування по службі.

До того, як спортивні ставки почали активно стежити, бокс все ще отримував неабияку частку ставок. Це навіть спонукало деяких найбагатших людей робити високі ставки. Хоча це вже не найпопулярніший вид спорту для ставок, він все ще залишається досить популярним для гравців у всьому світі.

Ставки на бокс – це зовсім інша тварина, а це означає, що ви не можете просто вибрати будь-який стиль ставок з іншого виду спорту та застосувати його до боксу. Ви повинні вибрати стратегії, які є ексклюзивними для цього виду спорту. Якщо ви намагаєтеся вкрасти стратегію, яку ви, можливо, використовували, коли ставки на баскетбол, це просто не вийде чи не матиме сенсу. Ставки на бокс, як правило, вимірюють різні компоненти боксу, наприклад, раунди чи перемоги.

Що таке ставки на бокс?
Як робити ставки на коробкові матчі?

Як робити ставки на коробкові матчі?

Подібно до більшості спортивних змагань один на один, стандартним методом ставок на бокс є ставка на результат бою. Це схоже на ставки на грошовій лінії для командних видів спорту. Це також те ж саме, що і коли гравці роблять ставки на абсолютного переможця в UFC і теніс. Формат боксерського матчу також передбачає інші типи ставок, рішення щодо яких можна прийняти під час бою.

Те саме, що з UFC, учасники парі можуть поставити, скільки раундів, на їхню думку, матиме бій, а також вони можуть поставити, хто, на їхню думку, переможе.

Як правило, ставку можна зробити на те, що матч закінчиться нокаутом, технічним нокаутом або дискваліфікацією. Або учасники ставок можуть робити ставки на рішення або технічне рішення, якщо бій справді завершується. Якщо ви дійсно бажаєте ризикнути, ви також можете зробити ставку на рідкісну кінцівку, що матч завершиться нічиєю або технічною нічиєю.

Крім того, ви також можете зробити ставку на більше-менше від загальної кількості раундів, протягом яких триватиме бій. Ви також можете зробити ставку, яка називається раунд групового ставлення; це дозволяє вам робити ставки на те, що бій закінчиться в 1 або 2 раунді, 3 або 4 раунді тощо.

Щоб зробити ще один крок далі, ви також можете виставити окремі результати іншого бою на ту саму картку. Виплата буде значно більшою; але при цьому ризик також набагато більший.

Що стосується онлайн-ставок, також важливо вибрати сайт спортивних точок, який вам найкраще підходить. Просто переконайтеся, що сайт є надійним, відповідальним і що ви справді отримаєте свої гроші разом із виграшем, якщо робите ставку правильно. Існує багато шахрайських сайтів, тому переконайтеся, що ви вкладаєте свої гроші в потрібне місце та в потрібні руки.

Як робити ставки на коробкові матчі?
Розуміння шансів ставок на бокс

Розуміння шансів ставок на бокс

Бокс коефіцієнти ставок створюються з використанням різних факторів і ймовірних сценаріїв. Якщо перші два бійці грали проти іншого раніше, це відіграє важливу роль у встановленні шансів. Спортивні букмекери та гравці використовуватимуть ці результати, щоб визначити найкращу стратегію майбутнього бою та те, як, на їхню думку, він пройде.

Якщо вони раніше не грали один проти одного, статистику кожного гравця все одно буде проаналізовано. Як часто вони виграють? Який у них стиль бою? Як вони захищаються і нападають на суперника? Спортивний букмекер також вимірює, хто, на думку публіки, переможе в боротьбі, і коригуватиме коефіцієнти ставок на бокс відповідно.

Як і в UFC, боксер може виграти в будь-який момент. Важливо не брати фаворитів і очікувати їхньої перемоги.

Розуміння шансів ставок на бокс
Зосередьтеся на матчі

Зосередьтеся на матчі

Щоб робити найкращі ставки на бокс, ви не можете просто знати, який боксер кращий чи гірший. Ви повинні знати сильні та слабкі сторони кожного, особливо якщо вони раніше змагалися з цим суперником. Проаналізуйте їх витривалість, відновлення, швидкість і довжину досягнень.

Коли мова заходить про онлайн-ставки на бокс, вам, можливо, доведеться вивчати статистику більше, ніж якщо ви робите ставки на інший вид спорту. Недостатньо дивитися на рекорди та рейтинги. Ви повинні бути знайомі з кожним боксером і знати, як він витримує змагання.

Саме такі знання допоможуть вам стати на ногу та виграти. Також дуже важливо звернути увагу на вагові категорії та те, як кожен боєць виступає проти своїх опонентів.

Не робіть ставку на ажіотаж

Звичайно, натовп може втрачати розум через певного гравця, але те, що є ажіотаж, не означає, що вони виграють. Не вірте в те, що люди відчувають або думають. Керуйтеся статистикою та дослідженнями, які ви проводили самі, тому що ви набагато краще знаєте, якими можуть бути результати, якщо ви проводите своє дослідження.

Багато шанувальників боксу схильні просто відмовлятися від своїх переконань іншим фанатом. Часто це робиться наосліп і з благими намірами, але коли справа доходить до кращого, ви можете просто піти з атмосферою. Ви хочете вийти переможцем чи переможеним? Що ж, ви повинні базувати свої ставки на тому, хто, на вашу думку, буде переможцем або переможеним.

Зосередьтеся на матчі
Шукайте сайт із чудовими варіантами ставок Live

Шукайте сайт із чудовими варіантами ставок Live

Хоча це може здатися трохи назад, ви можете зробити ставку на матч, поки матч ще триває. Насправді це один із найпопулярніших способів ставок, коли мова йде саме про бокс. Через це ставки live доступні для більшості онлайн спортивні букмекерські книги.

Є багато розумних причин зробити ставку на бокс, поки все ще триває. Деякі приклади:

  1. Докладіть багато праці до ставок, особливо на рідкісні матчі та на все, що вони можуть бути
  2. Зверніть увагу, що для кожної ставки є більше коефіцієнтів
  3. Зіграйте проти кращих гравців і перевірте свою кмітливість
  4. Перевірте, як кожен матч змінює коефіцієнти

Якщо ви плануєте робити ставки онлайн, у вас буде багато варіантів робити ставки. Хороша новина для вас полягає в тому, що майже кожна ставка доступна в онлайн-букмекерських конторах протягом усієї гри. Таким чином, незалежно від вашої зручності чи знань, ви можете знайти тип, який найкраще підійде вам, коли мова заходить про онлайн-ставки.

Шукайте сайт із чудовими варіантами ставок Live
Основи ліній ставок

Основи ліній ставок

У вас є достатньо часу, щоб ви могли використати свої знання та зробити ставку. Тим не менш, бойові дії будуть встановлені на місяці наперед, а згодом – і лінії ставок.

Були навіть випадки, коли, якщо ходять чутки про великий бій (подумайте: Флойд Мейвезер-молодший і Конор МакГрегор), букмекерські букмекери приймають ставки ще до початку переговорів. Хороші новини: якщо бій не відбувся протягом вибраного періоду часу, ставки будуть повернуті.

Ви також можете змінити свою ставку, порадившись з експертом з боксу. Створення пари також допоможе вам бути в курсі новин ставок і того, що відбувається у світі ставок. Ви також завжди знатимете, які шанси.

Що потрібно знати про недійсні ставки

Для будь-якої гри вам потрібно, щоб ваш гравець почав грати, щоб ваша ставка була дійсною. Таким чином, якщо з будь-якої причини ваш боксер зніме участь і буде замінений іншим бійцем, ваша ставка буде повернена вам. Ви не можете робити ставки на гравця, якщо він насправді не грає.

Основи ліній ставок
Експрес-ставки на бокс

Експрес-ставки на бокс

Якщо ви прагнете отримати значну виплату, є хороший спосіб підвищити свою ставку: ставка «Експрес». Гравці можуть використовувати кілька результатів з однієї карти, щоб підвищити ставки. Ти можеш використовувати будь-яку грошову лінію, раунд або спосіб перемоги в подію з іншого. Слід зазначити, що фактично не можна відтворити дві події разом із однієї події.

Наприклад: Ви не можете робити ставки на грошову лінію МакГрегора (-600) і перемогу МакГрегора в третьому раунді (+1200). Що ви можете робити, так це робити одиничні ставки один на одного на ці випадки в одній онлайн-букмекерській конторі – ви не можете просто зв’язати їх у пари.

Ставки на спосіб перемоги

Один з найбільш популярні способи робити ставки це «метод перемоги». Специфіка того, як завершується бій, може принести користь і особливо корисна для матчу, який ведеться досить односторонньо. Таким чином, ви можете поставити, що боксер з нокаутом їх суперник або навпаки. Ви також можете зробити ставку на те, що матч закінчиться внічию. Ви можете вибрати кожного боксера, який переможе нокаутом/технічним нокаутом або рішенням суддів у боксі. Ви також можете зробити ставку на рідкісну нічию.

Ключові висновки

  • Чи зустрічалися гравці раніше?
  • Як виступав кожен гравець?
  • Який бойовий стиль кожного гравця?
  • Чи думали ви, яку ставку ви б хотіли зробити?
  • Чи є конкретні live-ставки, за якими вам потрібно стежити?
Експрес-ставки на бокс