Дартс cтавки

Хоча метання дротиків стало популярною грою, у яку можна грати з друзями в пабі, ця гра має сильних прихильників, особливо на високому рівні конкуренції. Гра Дартс бере початок з Англії 19-го століття, де оригінальні дошки для дартс були кільцями сегмента стовбура дерева.

Найдавніші дротики насправді були наконечниками стріл і арбалетними болтами, але, на щастя, з тих пір вони розвивалися. Як і в більшості пабових ігор, ставки на дартс не мають чіткого походження, але в наші дні вони стали популярним видом спорту, особливо в європейських спортивних книжках.

Дартс cтавки
Основи ставок на дартс

Основи ставок на дартс

Дартс – це розвага, яка найкраще відома відвідувачам барів, які шукають веселої гри, водночас кидаючись у холодну гру. Однак гра має велику кількість прихильників, особливо на професійних змаганнях. Те, що колись було дайв-баром, не стало улюбленим підприємством серед ставок на спорт і розваги. Дартс набув розголосу по всій Європі, і його популярність набирає обертів у США завдяки телевізійному висвітленню.

Гра в дартс виникла в Англії 19 століття, де складові гри не були такими гламурними. Замість ідеально круглих коліс із насиченим червоним і глибоким чорним кольорами дошка складалася просто з кілець на дереві.

Замість маленьких дротиків, які ви бачите сьогодні, тодішні гравці кидали у стовбур дерева наконечники стріл і болти арбалета. Хоча компоненти гри значно вдосконалилися, задоволення від неї залишилося незмінним. Хоча деталі ранніх пабних ігор залишилися трохи втраченими в історії, гра була улюбленою як тоді, так і сьогодні. Тим більше, що гра є популярним видом спорту для ставок у наш час, особливо серед тих, хто робить ставки через європейські спортивні букмекерські контори.

Основи ставок на дартс
Що таке ставки на дартс?

Що таке ставки на дартс?

Знаючи, що цей вид спорту виник так давно, можна лише припустити, що ставки на дартс почалися кілька століть тому. Коли дартс став офіційним видом спорту на рубежі XVIII століття, ставки на цей вид спорту набули широкого розголосу. Згадайте сьогоднішній день: онлайн-ставки на дартс широко поширені та все ще набувають популярності.

У 1970-х роках відбувся перший офіційний Чемпіонат світу з дартсу. Сьогодні гра перетворилася на турніри, які проводяться щотижня. Оскільки спорт продовжує набирати популярності, бетери можуть робити ставки онлайн букмекерські контори. Незважаючи на те, що він доступний, слід зазначити, що він не такий популярний, як футбол і бейсбол, тому в букмекерських книгах є менші пропозиції.

Хороша новина для шанувальників цього виду спорту полягає в тому, що дартс швидко змінюється. Хороша новина для шанувальників дартсу полягає в тому, що популярність цього виду спорту зростає завдяки трансляціям і потоковим трансляціям подій з дартсу в Інтернеті. Крім того, у міру зростання популярності ставок на спорт в режимі онлайн і мобільних пристроїв зростатиме й кількість прихильників спорту.

Що таке ставки на дартс?
Як робити ставки на дартс

Як робити ставки на дартс

Щоб робити ставки на матчі з дартсу, гравець повинен мати загальні знання правил гри. Наприклад, жодна випадкова людина не може робити ставки на дартс і розраховувати на виграш навіть копійки. Система підрахунку очок для дартсу дещо складна, і до кількості сетів за матч потрібно звикнути, оскільки кількість може коливатися залежно від турнір правил.

Отже, як гравець може зробити ставку на гру? У найпростішому сенсі учасники ставок можуть робити ставки на переможця матчу, подібно до ставок на грошовій лінії в інших видах спорту. Як і в інших видах спорту, це найпростіша ставка, а інші ставки лише ускладнюються.

Іншим способом, яким гравець може зробити ставку на матч, є ставка на переможця кожного легу. Якщо вони добре знають правила гри, вони також можуть зробити ставку на 180s. Це складається з ставок на перші 180 або найбільшу загальну кількість 180 у матчі. Ті, хто бажає стати великим або повернутися додому, можуть зробити ставку на переможця турніру, який також доступний у тенісі чи гольфі.

У професійних змаганнях і лігах з дартсу двоє суперників змагаються один до одного в матчі за легами чи сетами. Найпоширенішим форматом оцінки є 501-бальна система. Гравці прагнуть знизити свій рахунок з 501 до 0 раніше, ніж це зробить їхній суперник, кидаючи та влучаючи у відповідне число на мішені. Перший гравець, який це зробить, виграє ногу. Коли гравець виграє достатньо легів, він виграє сет.

Є кілька варіантів депозиту. Один із них – за допомогою дебетової або кредитної картки, і, хоча він може бути найпростішим, він також має недолік, пов’язаний із банківською комісією або лімітом депозиту. Зараз більшість спортивних букмекерів також приймають криптовалюту, наприклад Bitcoin. Плюси цього варіанту полягають у тому, що він безпечний, анонімний, не вимагає додаткових комісій і дозволяє миттєво знімати кошти.

Як робити ставки на дартс
Ставки на дартс

Ставки на дартс

Дартс — це гра один на один, тому коефіцієнти визначаються так само, як і в тенісі. Простіше кажучи, один гравець вважається кращим за іншого гравця на ринку ставок.

Коефіцієнти на переможця будь-якого матчу чи турніру розраховуються на основі очевидних навичок і здібностей кожного гравця. Гандикап також працює ідентично для будь-якого спреду очок або загального ринку. Наприклад, успіх у матчі з різницею в -2,5 сета означає, що дартсист, який переміг, повинен виграти мінімум у три сети. Так само, якщо коефіцієнт +2,5, аутсайдер повинен виграти або програти з різницею менше ніж у три сети.

Є багато факторів, які можуть вплинути на шанси в такому виді спорту, як дартс. До них належать минулі та нещодавні результати, успіх у змаганнях і будь-які травми. Оскільки турніри з дартсу проводяться в приміщенні, погода ніколи не вплине на результат гри, на відміну від багатьох спортивних ставок.

Зосередьтеся на матчі

Ви не можете просто знати, яка команда краща чи гірша, щоб зробити найкращі ставки в дартс. Ви повинні знати сильні та слабкі сторони кожного гравця, особливо якщо вони вже поєднувалися з цією командою суперника. Важливо звернути увагу на їх точність, відновлення та швидкість.

Як і в більшості видів спорту, коли мова заходить про онлайн-букмекерські контори дартсу, важливо знати правила та тонкощі гри. Хоча ви можете розуміти основи, включаючи загальні рекорди та рейтинги, ви повинні бути знайомі з кожним гравцем і знати, як вони виступають у змаганні. Такий тип знань допоможе вам підняти ногу та виграти великі.

Не робіть ставку на ажіотаж

Оскільки дартс не такий популярний, гравцеві легко зробити ставку на іншого кращого, вважаючи, що він повинен знати тонкощі, якщо робить ставку на цей вид спорту. Однак це не завжди так. Для учасників ставок важливо отримати власні знання про гру та поточний матч, а не стежити за припущеннями натовпу. Те, що натовп може аплодувати одному імені, не означає, що саме він виграє матч.

Ставки на рахунок матчу

Будь-хто може передбачити абсолютного переможця матчу з дартсу; їм просто потрібні загальні знання про минулу продуктивність гравця та його поточну роботу. З огляду на це, існують ліміти ставок, і щоб отримати великий виграш, швидше за все, це не буде зроблено на грошовій лінії. Отже, ставки на рахунок матчу приносять більше прибутку, оскільки це складніше.

Ставки на дартс
Ставки на дартс ф'ючерси

Ставки на дартс ф'ючерси

Хоча ви можете робити ставки на окремі матчі, ви також можете робити ставки на ф’ючерси. Вам може бути цікаво, що це? Що ж, назва в значній мірі називає це тим, чим воно є. Ставка на майбутнє означає, що ви робите ставку на майбутній матч і на те, хто, на вашу думку, стане переможцем.

У дартсі щорічно проводяться три великі професійні змагання: два чемпіонати світу з дартсу PDC проводяться Всесвітнім професійним дартсом, а інший – Британською організацією дартсу (BDO).

Чемпіонат світу PDC розпочався ще в 1994 році і проводиться щороку з грудня по січень у лондонському палаці Олександра. Чемпіон виграє трофей Сіда Уодделла та 500 000 британських фунтів (приблизно 645 500 доларів США).

Ставки на фініш з 9 дротиків

Удар з дев’яти дротиків вважається ідеальною ногою в дартсі. Хоча професіонали дуже талановиті, досягнення з 9 дротиків є незвичайним подвигом. Що це? Це відбувається, коли гравець використовує рівно дев’ять дротиків — найменшу кількість дротиків у матчі — щоб перевірити 501.

Ставки на лег/сет більше/менше

багато Американський спорт мати ставку більше/менше; однак з дартсом все трохи інакше. Ставки на дартс більше/менше залежать від кількості легів або сетів, які гравець виграє в матчі. У дартс більше/менше гравець, на якого робить ставку, не повинен виграти загальний матч, щоб виграти гравець. Вони повинні виграти відповідну кількість сетів або легів за встановленою ставкою.

Ставки на гандикап лег/сет

Гандикап на лег/сет — це версія ставки на розповсюдження очок у дартс. Ось розбивка. Один гравець має встановлену кількість легів або сетів, які додаються або віднімаються від їх остаточного результату. Це число вирішує ставку, так само, як розподіл очок працює у футболі чи баскетболі.

Наприклад, якщо гравець має гандикап -1,5, йому потрібно буде виграти матч принаймні в два леги, щоб отримати ставку. Спортивні букмекери дартсу встановлюють гандикап або спред залежно від того, на яку суму виграє гравець, і гравець повинен робити ставку залежно від того, чи вірить він у встановлене число точним чи ні.

Ставки на дартс ф'ючерси
Де дивитися живий дартс

Де дивитися живий дартс

Щоб дивитися професійний дартс у США, відвідайте BBC America для перегляду прем’єр-ліги з дартсу або підпишіться на DAZN або PDC TV на чемпіонат світу з дартсу PDC.

Оскільки гра в дартс поширюється по всьому світу, зростає і можливість робити ставки та вигравати. Ставки на дартс продовжуватимуть поширюватися на нові ринки в усьому світі, оскільки гравці та вболівальники розумітимуть більше про гру та її взаємодію. Робити ставки на дартс відносно просто, коли гравці починають вивчати, як працює гра, і це лише питання часу, коли букмекер більше зосередиться на дартсі.

Ключові висновки

  • Розгляньте ставку на ф'ючерси
  • Проведіть дослідження, перш ніж робити ставки, і не покладайтеся на галас фанатів
  • Слідкуйте за трьома головними подіями
  • Знати правила гри в дартс всередині і зовні
Де дивитися живий дартс