Дартс cтавки

Хоча метання дротиків стало популярною грою, у яку можна грати з друзями в пабі, ця гра має сильних прихильників, особливо на високому рівні конкуренції. Гра Дартс бере початок з Англії 19-го століття, де оригінальні дошки для дартс були кільцями сегмента стовбура дерева.

Найдавніші дротики насправді були наконечниками стріл і арбалетними болтами, але, на щастя, з тих пір вони розвивалися. Як і в більшості пабових ігор, ставки на дартс не мають чіткого походження, але в наші дні вони стали популярним видом спорту, особливо в європейських спортивних книжках.

Дартс cтавки
Що таке ставки на дартс?Як робити ставки на дартсКоефіцієнти ставок на дартс
Що таке ставки на дартс?

Що таке ставки на дартс?

Немає точної дати, коли офіційно почали робити ставки на дартс, і, як і більшість пабових ігор, вона, ймовірно, сходить до витоків самої гри. Хоча в США ставки на дартс ніколи не зростали, вони є основним продуктом спортивні книги в Європі.

Хоча перший офіційний чемпіонат світу з дартсу відбувся лише в 1970-х роках, сьогодні щотижня проводяться професійні турніри з дартсу. Найкраща частина зростання популярності полягає в тому, що у більшості спортивних книг ви можете робити ставки на дартс досхочу! Тепер давайте будемо реальними: ставки на дартс не на такому рівні, як спорт скачки або футбол. Насправді, порівняно з багатьма видами спорту, дартс має відносно невелику пропозицію в більшості спортивних книг.

Але це швидко змінюється, особливо зі зростанням телевізійного мовлення та інтернет-трансляції подій з дартсу. З постійним зростанням популярності онлайн- і мобільних ставок на спорт, неминуче збільшиться кількість прихильників цього виду спорту.

Що таке ставки на дартс?
Як робити ставки на дартс

Як робити ставки на дартс

Ставки на матчі з дартсу вимагає певного знання правил гри. До системи підрахунку рахунків для дартсу потрібно трохи звикнути, як і кількість сетів за матч, яка може змінюватися в залежності від турнір правила. Найпростіший спосіб зробити ставку на дартс - зробити ставку на переможця матчу. Це само собою зрозуміло і схоже на ставку на грошову лінію для інших видів спорту. З цього моменту все може ускладнитися під час ставок на дартс.

Ви можете зробити ставку на переможця кожного етапу, або якщо ви добре знаєте систему підрахунку балів, ви можете зробити ставку на 180, наприклад, від першого до 180, або на загальну кількість 180 в матчі. Або, якщо ви хочете досягти великих успіхів або повернутися додому, ви також можете зробити ставку на повного переможця турніру, що схоже на теніс або гольф.

Як робити ставки на дартс
Коефіцієнти ставок на дартс

Коефіцієнти ставок на дартс

Оскільки дартс — це матч один на один, коефіцієнти розраховуються так само, як і в таких видах спорту, як теніс. Один гравець вважається кращим, ніж інший, як ставки, так і ринок ставок.

Коефіцієнти будь-якого переможця матчу або переможця турніру розраховуються на основі навичок і здібностей кожного конкретного гравця. Гандикап також працює так само, як і будь-який ринковий спред або тотал. Перемога в матчі з -2,5 сетами означає, що гравець-переможець у дартс повинен виграти принаймні з трьома сетами. Аналогічно, якщо коефіцієнти +2,5, аутсайдер повинен виграти або програти менше ніж з трьома сетами.

Численні фактори можуть впливати на шанси один на один вид спорту, як-от дартс, включаючи минулі та останні результати, силу змагань і травми. Оскільки турніри з дартсу проводяться в приміщенні, погода ніколи не впливає на шанси на матч.

Коефіцієнти ставок на дартс