Крикет cтавки

Вважалося, що ця гра була винайдена ще в Англії 16-го століття і є грою з битою та м’ячем, яка має елементи інших ігор, таких як гольф, сквош, бейсбол та теніс. Цей вид спорту особливо популярний у Сполученому Королівстві, Індії та Австралії, але також відомо, що його люблять більшість країн Співдружності, які раніше перебували під британським правлінням.

Що стосується ставок, то це один із найпопулярніших видів спорту в будь-якій європейській букмекерській конторі, і він набирає популярності в інших регіонах ставок по всьому світу.

Крикет cтавки
Що таке ставки на крикет?Коефіцієнти ставок на крикет
Що таке ставки на крикет?

Що таке ставки на крикет?

Можна припустити, що ставки на крикет з його раннього походження почалися багато століть тому. Особливо на рубежі 18-го століття, коли крикет став крикетом офіційний вид спорту Англії, ставки на матчі були дуже поширеними. Перенесемося в сьогодення, і ставки на крикет популярні як ніколи.

Будь-яка легальна європейська букмекерська контора матиме крикет як варіант ставок, і популярність має зрости у Сполучених Штатах, а також разом із зростаючою легалізацією по всій країні. Хоча ставки на крикет не зовсім на тому ж рівні, що і на футбол чи баскетбол, ставки на крикет є набагато більш популярним сегментом букмекерів, ніж ви думаєте.!

Як зробити ставку на крикет

Ставки на крикет вимагають від вас знання деяких складніших правил гри, зокрема системи підрахунку очок. На перший погляд, ви можете просто зробити ставку на крикет, як і на будь-який інший командний вид спорту, тобто зробити ставку на точного переможця матчу.

Це те саме, що робити ставку на грошову лінію в a футбол або баскетбол гри, тож все, що потрібно зробити команді, це перемогти! Ви також можете робити ставки на такі речі, як підкидання монети на початку, загальні результати команди за забитих пробіжок і навіть на те, скільки пробіжок буде забито за певний інінг. Як і в більшості видів спорту, сайти ставок також запровадили можливість робити ставки на індивідуальний або командний реквізит. Ви можете зробити ставку, на яку, на вашу думку, буде найкращий гравець з битою або котелок для кожної сторони в кінці матчу.

Хочете бути ще більш конкретним? Якщо ви дізнаєтеся про систему підрахунку балів у крикет, ви можете зробити ставку на те, який б’є матиме більше шісток до кінця матчу. Якщо ви хочете отримати більш негайне задоволення, ви можете навіть зробити ставку на метод 1-ї хвіртки: п’ятдесят або сто, які будуть забиті в матчі, і яка команда отримає найбільше вибігів.

Що таке ставки на крикет?
Коефіцієнти ставок на крикет

Коефіцієнти ставок на крикет

Як і в більшості командних видів спорту, коефіцієнти ставок для кожної команди на перемогу в матчі залежать від їхньої нещодавньої результативності, а також від того, як команди виступали одна проти одної в минулому. Сильна невідповідність качальника і відбиває також може призвести до того, що шанси на крикет коливаються в ту чи іншу сторону.

Ще один важливий фактор у створенні букмекерів коефіцієнти ставок для крикету - це стан ґрунту та запланована погода. Як і в бейсбол, у крикет грають на відкритому повітрі, тому погода завжди може бути фактором, що впливає на результат гри.

Дощовий день, безумовно, вплине на кількість забитих пробіжок, а також на ефективність боулера та здібності польових гравців. Переконайтеся, що ви пам’ятаєте про всі ці фактори, перш ніж робити ставку на матч з крикету в улюбленій букмекерській конторі.

Коефіцієнти ставок на крикет