Скачки cтавки

Скачки часто називають спортом королів. Це один з найпопулярніших видів спорту в світі, на який можна робити ставки, і бере свій початок майже в кожній цивілізації. Елегантність цих величезних потужних тварин б’є серце кожної людини. З тих пір було багато варіацій, включаючи собачі перегони і навіть перегони свиней, але коні панують у світі ставок.

У наші дні, коли ставки в Інтернеті настільки широко доступні, вам буде важко знайти спортивну книгу, яка не пропонує скачки як вид спорту, на який можна робити ставки. Найкраща частина? У будь-який час доби в якійсь частині світу завжди є гонка, на яку можна зробити ставку!

Скачки cтавки
Основи ставок на кінні перегони

Основи ставок на кінні перегони

Кінні перегони широко відомі як королівський вид спорту. Як один із найвідоміших видів спорту у світі, на який можна робити ставки, він бере свій початок у всій історії майже кожної цивілізації.

Елегантність цих гігантських могутніх тварин б’є серце кожної людини. З тих пір з'явилося багато інтерпретацій, наприклад, перегони собак і перегони свиней. І все-таки коні панують на першому місці, коли справа доходить до світ ставок.

У наш час гравцеві важко знайти спортивну книгу, яка б не пропонувала скачки як вид спорту, на який можна робити ставки, оскільки онлайн-ставки так широко доступні. Ви можете запитати, що найкраще? Що ж, завжди є змагання, на які можна робити ставки будь-де та будь-коли в якійсь частині світу!

Основи ставок на кінні перегони
Що таке ставки на кінні перегони?

Що таке ставки на кінні перегони?

Ставки на скачки сягають багатьох століть і є одним із найдавніших видів спорту та азартних ігор, відомих людству. Кажуть, що ставки на коней на перегонах почалися в 1600-х роках у Великій Британії, і відтоді вони стали невід’ємною частиною азартних гравців.

Перегони трапляються на кожному континенті, і навіть у деякі країни де азартні ігри заборонені. Як це може бути правдою? У деяких юрисдикціях ставки на перегони вважаються паритетними ставками, тобто гравці роблять ставки на те, щоб потрапити у трійку найкращих коней.

Сьогодні ставки на скачки все ще залишаються одним із найпопулярніших видів ставок на спорт. Робити ставки на такі події, як скачки Потрійні корони або Кентуккі Дербі це найкращі можливості для новачків і досвідчених гравців. Кінні перегони ніколи не були такими доступними, як із збільшенням використання онлайн-букмекерів.

Віртуальні кінні перегони проводяться онлайн-букмекерськими букмекерськими конями, які складаються з поля, створеного комп’ютером і керованого коня. Хоча тепер гравці можуть робити ставки з мобільного телефону чи комп’ютера, кінні перегони – це завжди вид спорту, яким найкраще насолоджуватися особисто.

Що таке ставки на кінні перегони?
Як робити ставки на скачки

Як робити ставки на скачки

Ставки на скачки може бути простим або складним на вибір гравця. Найпростіша ставка називається прямою, і в ній гравець обирає переможця гонки. Інтенсивні ставки на скачки виникають, коли гравець починає робити ставки на екзотичні ставки, такі як ставка trifecta. Це коли гравець вибирає трьох найкращих коней у тому порядку, в якому вони фінішують.

Існує також точна ставка, коли гравець обирає двох найкращих коней у тому порядку, в якому вони фінішують. Крім того, існує ставка superfecta, коли гравець обирає чотирьох найкращих коней по порядку. Зважаючи на те, наскільки складно та рідко для гравця робити ці екзотичні ставки, виплати набагато вищі, ніж пряма ставка.

Онлайн-ставки значно покращили індустрію ставок на перегони. Він поширився на багато частин світу і став своєрідною точкою входу для любителів спортивних ставок. Крім того, колонки з порадами щодо спортивних ставок на скачки приваблюють дивовижну читацьку аудиторію.

Щоб зробити ставку, гравцеві потрібно лише знайти сайт ставок онлайн які пропонують скачки на своєму ринку. Потім гравці можуть відкрити та завантажити обліковий запис для ставок і одразу почати робити ставки.

Ось розбивка ставок:

  1. Зареєструйтеся на сайті ставок, який пропонує ставки на перегони, і внесіть депозит.
  2. Виберіть скачки, на які ви хочете зробити ставку.
  3. Виберіть перегони, на які ви хочете зробити ставку.
  4. Виберіть суму ставки.
  5. Зробіть ставку.

Ставки на кінні перегони – чудовий спосіб приєднатися до спортивної ліги. Скачки швидкісні, з великою кількістю можливостей для ставок. Гравці можуть робити ставки на коней-переможців, найшвидший час бігу та багато іншого.

Як робити ставки на скачки
Розрахунок коефіцієнтів ставок на скачки

Розрахунок коефіцієнтів ставок на скачки

Ось проста розбивка: Коефіцієнти для ставок це ймовірність події. Якщо щось імовірно трапиться (наприклад, виграш улюбленого коня), це має нижчі шанси та дає гравцям мізерну віддачу. Шанси визначаються багатьма факторами, такими як форма коня, нові підписи, травми тощо.

Коефіцієнти, як правило, оцінюють і надають букмекерські контори. Гравці роблять свій вибір лише на основі перевірки чи витонченої інтуїції. Коефіцієнти на певний матч можуть змінюватися протягом тижня або одиничного періоду.

Є унікальність ставок на скачки в Інтернеті щодо опублікованих коефіцієнтів. На відміну від випадків, коли букмекери надають розподіл очок в американському футболі та баскетболі, ставки на скачки здебільшого зосереджуються навколо переможців перегонів.

Розрахунок коефіцієнтів ставок на скачки
Обчислюйте коефіцієнти коней як професіонал

Обчислюйте коефіцієнти коней як професіонал

Коефіцієнти надаються перед початком перегонів і зазвичай представлені у вигляді дробу; чим вищі коефіцієнти, тим більша виплата. Наприклад, опублікований коефіцієнт перемоги коня A у перегонах дорівнює ½, а гравець робить ставку 10,00 доларів США. Скажімо, кінь А виграє перегони; тоді гравець отримує виплату в розмірі 15 доларів.

Ці ймовірності публікуються напередодні перегонів і не часто суттєво змінюються до початку перегонів. Аспекти, що впливають на розміщене шанси на скачки зазвичай є з вуст в уста та плітки щодо певного коня.

Додаткові елементи включають дощовий клімат на відкритій трасі. Хоча одні коні справляються зі слизькими доріжками, інші не можуть. Тип траси також може впливати на шанси певного коня. Однак у більшості випадків ці коефіцієнти не змінюються в день перегонів!

Якщо команда має ймовірність перемоги, але потім її зірковий гравець отримав травму під час тренування, їхні шанси коригуються. Ті, хто бажають робити ставки, зроблять це після того, як будуть опубліковані нові коефіцієнти. Ті, хто робив ставки раніше, зберігають свої листи.

Коефіцієнти можуть відрізнятися на різних сайтах для ставок, тому гравець повинен провести дослідження. Однак різниця рідко буває значною, якщо тільки гравець не ставить цілу суму.

Обчислюйте коефіцієнти коней як професіонал
Фактори шансів у кінних перегонах

Фактори шансів у кінних перегонах

Є багато факторів, які впливають на шанси на скачки. Гравці повинні враховувати попередні результати окремих коней. Любителі ставок на скачки можуть переглянути статистику в Інтернеті, щоб визначити, чи може їх улюблений кінь принести їм додому великі гроші. У коня останнім часом була смуга програшів? Як один кінь відповідає їхнім конкурентам? Як вони виступають особливо останнім часом?

Також слід враховувати довжину ланцюга. Що стосується ставок на коней, уболівальники також повинні мати на увазі, що скачки зазвичай проводяться на трасах довжиною кілька кілометрів. Це може вплинути на те, як кінь може взяти участь у перегонах, тобто чи він відступить і піде на перемогу в кінці, чи спробує утримати перше місце з самого початку. Отже, багато факторів можуть вплинути на плани.

Перегони тварин, зокрема коней і перегони хортів, це не лише потужність і точність тварини. Наприклад, дресирувальник коней також відіграє важливу роль у перегонах. Коні, навчені досвідченими тренерами, завжди мають вищі шанси на перемогу. Крім того, учасники ставок також повинні враховувати родовід коня та те, як це може вплинути на його результати.

Фактори шансів у кінних перегонах
Інші фактори, на які варто звернути увагу

Інші фактори, на які варто звернути увагу

Вік коня та його фізична підготовка також впливають на шанси, як і люди. Наприклад, додавання до лінійки нових коней, які є молодими та перебувають у розквіті сил, часто відсуває фаворитів у нижній ряд.

Позитивна сторона коней у перегонах полягає в тому, що їм не потрібна надто довга перерва між перегонами, що дозволяє їм більше брати участь. Це означає, що учасники ставок можуть робити кілька ставок на певних коней, перебуваючи в стабільній формі.

Якщо гравець хоче зробити ставку трохи глибше, він повинен подивитися на форму коня. Деякі з інструментів, які використовуються для вибору прогнозів на кінних перегонах, включають віртуальний прогноз, форму бігуна та вказівники для вивчення, щоб визначити правильні коефіцієнти.

Аналіз форми бігуна має важливе значення, і особливу увагу слід звернути на час, показаний кіньми на подібних дистанціях. Слід також звернути увагу на їхні підсумкові місця в аналізованих гонках.

Через те, наскільки швидко ці гонки проходять від початку до фінішу, у грі насправді немає доступних ставок. Отже, це означає, що більшість гравців зазвичай дотримуються ставки на переможця. Однак учасники ставок також можуть поставити, скільки, на їхню думку, триватимуть перегони, яку позицію займе певний кінь і чи може хтось із коней спіткнутися.

Основною серед усієї інформації є сторінка результатів коня за день. Це повідомляє гравцям, як поводяться коні того конкретного дня, дозволяючи гравцям робити найактуальніші варіанти ставок. Це також важлива інформація про те, де знаходяться гарячі пастки певної траси, вказуючи, куди може бути запряжений кінь. Це дозволяє звузити поле для легшого вибору переможця.

Інші фактори, на які варто звернути увагу
Не робіть ставку на рекламу

Не робіть ставку на рекламу

Оскільки перегони на конях є популярним видом спорту для ставок, гравцеві легко обійти ставку на іншого кращого, вважаючи, що вони повинні знати всі тонкощі, якщо вони роблять ставки на цей вид спорту. Однак це не завжди так.

Для учасників ставок важливо отримати власні знання про гру та поточний матч, а не стежити за припущеннями натовпу. Те, що натовп може аплодувати одному імені, не означає, що саме він виграє матч.

Ключові висновки

  • Знаючи, що прямий переможець є одним із єдиних стилів ставок, проведіть своє дослідження
  • Не робіть ставку на аутсайдера; дотримуватися чемпіонів
  • Якщо перегони відбуваються на відкритому повітрі, подумайте, як погода може вплинути на продуктивність коня
Не робіть ставку на рекламу