Скачки cтавки

Скачки часто називають спортом королів. Це один з найпопулярніших видів спорту в світі, на який можна робити ставки, і бере свій початок майже в кожній цивілізації. Елегантність цих величезних потужних тварин б’є серце кожної людини. З тих пір було багато варіацій, включаючи собачі перегони і навіть перегони свиней, але коні панують у світі ставок.

У наші дні, коли ставки в Інтернеті настільки широко доступні, вам буде важко знайти спортивну книгу, яка не пропонує скачки як вид спорту, на який можна робити ставки. Найкраща частина? У будь-який час доби в якійсь частині світу завжди є гонка, на яку можна зробити ставку!

Скачки cтавки
Що таке ставки на скачки?Як робити ставки на скачкиКоефіцієнти ставок на скачки
Що таке ставки на скачки?

Що таке ставки на скачки?

Ставки на скачки сягають століть і є одним із найдавніших видів спорту та азартних ігор, відомих людині. Вважається, що ставки на розміщення коней в перегонах почалися в 1600-х роках Об'єднане Королівство, і з тих пір є невід’ємною частиною гравців.

Скачки відбуваються на всіх континентах світу, навіть у деяких країнах, де азартні ігри заборонені. Чому це? Це тому, що в деяких юрисдикціях ставки на скачки розглядаються як ставка parimutuel, що означає, що ви робите ставку на розміщення трьох перших коней. Сьогодні ставки на скачки все ще залишаються одним з найпопулярніших способів азартних ігор на спорт. Зі збільшенням використання онлайн-книг про спортивні скачки доступні як ніколи.

Існують навіть віртуальні скачки, які проводяться в онлайнових спортивних книгах, які складаються з поля коней, створених і керованих комп’ютером. Хоча тепер ви можете зробити ставку зі свого мобільного телефону або комп’ютера, скачки завжди є видом спорту, яким найкраще насолоджуватися особисто.

Що таке ставки на скачки?
Як робити ставки на скачки

Як робити ставки на скачки

Ставки на скачки можуть бути як простими, так і складними на ваш вибір. Найпростіша ставка називається прямою ставкою і буквально означає вибір переможця гонки. Справжнє задоволення від ставок на скачки настає, коли ви починаєте робити ставки на екзотичні ставки. Прикладом екзотичної ставки є ставка Trifecta, де ви вибираєте трьох кращих коней у порядку їх закінчення.

Існує також ставка Exacta, де ви вибираєте двох кращих коней у порядку їх закінчення, а також ставка Superfecta, де ви вибираєте чотирьох кращих коней у порядку. З огляду на те, наскільки важко і рідко для гравця робити ці екзотичні ставки, виплати набагато вищі, ніж пряма ставка.

Як робити ставки на скачки
Коефіцієнти ставок на скачки

Коефіцієнти ставок на скачки

Ставки на скачки онлайн унікальні, коли справа доходить до опублікованих коефіцієнтів. На відміну від спорту як Американський футбол і баскетбол, де букмекери забезпечують розподіл балів, ставки на скачки здебільшого обертаються навколо переможців забігів.

Коефіцієнти надаються перед початком гонки і зазвичай наводяться у вигляді дробу, причому чим вище коефіцієнт, тим більша виплата. Ось приклад: опубліковані коефіцієнти на перемогу коня А в перегонах становлять ½, а той, хто робить ставку, робить ставку в розмірі 5,00 доларів. Якщо Кінь А виграє перегони, то гравець отримує виплату в розмірі 7,50 доларів.

Ці коефіцієнти публікуються напередодні гонки і часто не сильно змінюються до початку гонки. Речі, які можуть вплинути на опубліковані шанси, це переважно такі речі, як з вуст у вуста та чутки про конкретного коня. Є й інші фактори, наприклад, дощова погода на відкритій доріжці, коли деякі коні справляються зі слизькими слідами краще, ніж інші. Тип траси також може вплинути на шанси конкретного коня, але в більшості випадків ці шанси не змінюються в день перегонів!.

Коефіцієнти ставок на скачки