Все про ставки Скачки

Ставки на коней були популярною розвагою ще з 1600-х років, коли гравці при дворі короля Якова I охоче робили ставки. Популярність ставок на скачки зросла в 1800-х роках, коли ставки переходили від простих ставок на швидкість і витривалість коня до прогнозів на більш складні результати.

Сьогодні кінні скачки — це багатомільярдна індустрія спортивних ставок, де гравці з усього світу роблять ставки на коефіцієнти скачок. Завдяки прогресу в технологіях сайти ставок роблять ставки зручнішими та доступнішими, ніж будь-коли, без необхідності відвідувати трек особисто. Просто робіть ставки онлайн, дивіться пряму трансляцію, і ви зможете насолоджуватися ставками на скачки будь-де та будь-коли. Ознайомтеся з нашим посібником зі ставок на скачки та букмекерських ігор і почніть насолоджуватися королівським видом спорту вже сьогодні!

Все про ставки Скачки
Розуміння ставок на конях

Розуміння ставок на конях

Якщо ви хочете почати робити ставки на коней, вам потрібно спочатку знайти відповідну спортивну книгу. Щоб це зробити, вам потрібно врахувати такі фактори, як:

 • Ставки на скачки
 • Бонуси від спортивної книги
 • Пряма трансляція
 • Ринки ставок
 • Репутація
 • Безпечні способи оплати
 • Законне ліцензування
 • Допомога щодо відповідального ставлення до азартних ігор
 • Підтримка клієнтів

Ставки на спорт онлайн

Після того, як ви переглянете доступні для вас варіанти та виберете сайт онлайн-ставок на спорт, який вам підходить, вам потрібно буде відкрити обліковий запис на спортивні букмекерські контори, щоб робити ставки. Ось як:

 1. Зареєструйте обліковий запис і увійдіть під своїм логіном і паролем.
 2. Додайте гроші на свій рахунок за допомогою вибраного платіжного механізму.
 3. Залежно від вибраного веб-сайту ви також зможете отримати бонус за реєстрацію з сайту також.
 4. Коли на вашому рахунку з’являться гроші та ви будете готові робити ставки, оберіть «Скачки» на панелі меню категорії та оберіть доступні перегони.
 5. Знайдіть ставку, яку ви хочете зробити, і клацніть на пов’язані з нею коефіцієнти перегонів.
 6. Після цього стануть доступними різні типи ставок.
 7. Просто введіть суму, яку ви хочете зробити, натисніть «Зробити ставку», і ваша ставка буде підтверджена!
Розуміння ставок на конях
Типи ставок на скачки

Типи ставок на скачки

Відвідайте будь-який сайт ставок онлайн, який дозволяє робити ставки на скачки, і ви знайдете кілька різних варіантів на вибір.

перемога

Одна з найпростіших ставок у скачках, ставка на перемогу (також відома як пряма ставка) означає, що ви робите ставку на певного коня, щоб виграти перегони. Якщо кінь займає будь-яке інше місце, крім першого місця, ви не виграєте жодних грошей за ставкою.

Місце

Ставки на місце — це ставки на те, що коні фінішують першими чи другими на перегонах у Північній Америці. У Європі, Азії та Австралії ці ставки працюють дещо інакше, оскільки кількість місць змінюється залежно від того, скільки коней бере участь у перегонах. Наприклад, якщо 7 або менше бігунів, перші два фінішували будуть переможцями зі ставкою на місце, тоді як троє фінішували будуть зараховуватися для змагання з восьми або більше бігунів.

Показати

Ставка на шоу означає, що ви робите ставку на те, що певний кінь фінішує на першому, другому чи третьому місці. Ставки на шоу доступні лише в Північній Америці.

По усіх напрямках

Ще одна ставка в Північній Америці, ставка на все поле, означає робити ставку на коня, який або виграє, або фінішує другим чи третім. Якщо кінь фінішує виграшною позицією, вам буде виплачено гроші за всі три позиції або місце та виставкові місця за друге місце. Якщо кінь фінішує третім, ви виграєте гроші за шоу.

Кожен бік

За межами Північної Америки ви зможете зробити ставку на один бік, де половина грошей, які ви робите, буде покладено на коня, щоб виграти, а половина, щоб розмістити. Знову ж таки, розмір поля залежатиме від того, скільки місць буде виплачено в односторонній ставці.

Типи ставок на скачки
Інші види ставок на кінні перегони

Інші види ставок на кінні перегони

На додаток до найпоширеніших онлайн-ставок, існує ряд інших способів робити ставки на скачки, особливо з екзотичними ставками. Вони бувають двох форм – горизонтальної та вертикальної.

Горизонтальні спортивні ставки

Exacta:

Виберіть коней, які посідають перше та друге місця в правильному порядку.

Exacta Box:

Виберіть двох коней, які будуть першим і другим, не ставлячи на точний порядок. Бокс допомагає надати вашій ставці трохи свободи, усуваючи необхідність вибору правильного порядку.

Trifecta:

Правильно передбачте точний порядок перемог коней за перше, друге та третє місця.

Коробка Trifecta:

Зробіть свою ставку trifecta та виберіть трьох коней, які будуть першими, другими та третіми в будь-якому порядку.

Superfecta:

Передбачте точний порядок перемог перших чотирьох учасників гонки.

Коробка Superfecta:

Виберіть чотирьох коней у будь-якій комбінації, щоб стати першим, другим, третім і четвертим.

Вертикальні спортивні ставки

Daily Double: для цього типу ставок потрібно правильно вибрати переможця в послідовних перегонах.

Вибір 3 і вибір 4: Подібно до щоденного подвійного ставок, ці ставки вимагають від вас вибрати переможців у трьох або чотирьох послідовних гонках. Ризик високий, але й винагорода теж!

Виберіть 5 і виберіть 6: тут ви будете грати на переможців п’яти або шести послідовних гонок. Ці типи ставок пов’язані з значним ризиком, але можуть виплатити сотні тисяч доларів, якщо їх використовувати з розумом.

Інші види ставок на кінні перегони
Онлайн ставки на спортивні книги

Онлайн ставки на спортивні книги

Коли справа доходить до вибору найкращого сайту для ставок в Інтернеті, вам потрібно взяти до уваги низку факторів. Крім очевидних бонусів, таких як бонуси та рекламні акції, вам також потрібно переконатися, що програмне забезпечення для азартних ігор, яке пропонує ваша спортивна букмекерська компанія, містить:

 • Велика різноманітність спортивних ринків і ставок.
 • Функціонал, який дозволяє робити ставки до, під час і після матчів або перегонів.
 • Зручні банківські можливості.
 • Сувора онлайн-безпека.
 • Цілодобова багатомовна підтримка клієнтів.

Щоб переконатися, що коли ви починаєте робити ставки, ви граєте в одній із найкращих спортивних букмекерських контор, ви також захочете врахувати такі важливі моменти:

Репутація

Букмекери покладаються на свою репутацію, тому партнерство з надійним постачальником програмного забезпечення є таким важливим. Щоб переконатися, що ви граєте в азартні ігри з надійним постачальником, вам потрібно буде переконатися, що він зареєстрований на законній території, наприклад у США, Великій Британії, ЄС чи Австралії. Вам також потрібно переконатися, що він має відповідну ліцензію на легалізовані спортивні ставки, оскільки азартні ігри суворо контролюються та контролюються.

Різноманітність

Чим більше, тим краще, особливо коли йдеться про ставки на спорт. Переконайтеся, що ваша спортивна книга пропонує широкий вибір не лише популярних видів спорту, а й спеціальних, оскільки це гарантує, що вона обслуговує широку аудиторію та зможе задовольнити всі ваші азартні потреби. Від ставок на спорт до кіберспорту, фантастичних видів спорту, віртуальних видів спорту та ставок у реальному часі, букмекерська компанія, яка пропонує широкий вибір, є безпечною ставкою.

Безпека

Спортивні онлайн-ставки дуже прибуткові, мільйони ставок змінюють власників щодня. Таким чином, вкрай важливо, щоб спортивні букмекери використовували суворий контроль безпеки та конфіденційності та завжди зберігали конфіденційність своїх даних користувачів. Переконайтеся, що ваш спортивний букмекер серйозно ставиться до вашої безпеки завдяки найвищому рівню технології шифрування та захищає вас від онлайн-шахрайства та крадіжки даних.

Онлайн ставки на спортивні книги
Вибір найкращого онлайн-сайту ставок на спорт

Вибір найкращого онлайн-сайту ставок на спорт

Пошук спортивної книги, яка підходить саме вам полягає в тому, щоб знайти веб-сайт із найкращими коефіцієнтами, і тому так важливо знати, як точно читати коефіцієнти на скачки.

По-перше, корисно знати, як взагалі працюють ставки на конях. У США та багатьох інших країнах ставки робляться за допомогою парних взаємних ставок, які є унікальним видом пулу ставок. Замість того, щоб робити ставки проти букмекерської контори, ви робите ставки проти інших гравців, які зробили ставки на ту саму подію. Усі ці ставки йдуть у пул, і після того, як букмекерська букмекерська компанія вичерпає свою частку, гроші, що залишилися, використовуються для виплати переможцям. Це означає, що оскільки дія ставок визначає остаточні коефіцієнти, коефіцієнти парних ставок не є фіксованими, тому виплати можуть змінюватися.

Навпаки, ставки з фіксованими коефіцієнтами встановлюються букмекерською конторою та є остаточними, тому незалежно від того, скільки грошей поставлять інші гравці, коефіцієнти та виграші залишаться незмінними.

Як працюють шанси на скачки

У той час як інші види ставок на спорт онлайн можуть використовувати десяткові коефіцієнти, скачки використовують дробові коефіцієнти, що означає, що ви побачите коефіцієнти, які відображаються, наприклад, як 6/1 або 10/1.

Це відношення прибутку до початкової зробленої ставки. Отже, якщо ви робите ставку на коня за коефіцієнтом 6/1, ви виграєте 6 доларів за кожен поставлений вами 1 долар, включаючи початкову суму, яку ви поставили. Отже, якщо ви поставите 1 долар на 6/1, ви виграєте 7 доларів (ваша ставка 1 долар + прибуток 6 доларів). Це може бути складним для початку, якщо ви новачок у цьому виді спорту, але чим більше досвіду ви отримаєте, тим краще ви ознайомитеся з шансами на скачки.

Вибір найкращого онлайн-сайту ставок на спорт
Інші види спорту для ставок

Інші види спорту для ставок

Окрім кінних перегонів, букмекерські букмекерські контори також пропонують широкий вибір іншого популярні види спорту для ставок, в тому числі:

Футбол:

Як найпопулярніший вид спорту у світі, футбол (або футбол) є видом спорту номер один, на який варто робити ставки, лише у Великій Британії гравці ставлять понад 1 мільярд фунтів стерлінгів.

Теніс:

Третій за популярністю вид спорту для ставок після футболу та скачок, теніс пропонує різноманітні ставки, як-от ставки на виграш, ставки на тай-брейк із низькими коефіцієнтами, а також ставки в реальному часі.

гольф:

Оскільки цілий рік відбуваються великі турніри, у яких одночасно беруть участь 78 гравців, гольф має різноманітні коефіцієнти і результати, які роблять його ідеальним для ставок онлайн.

НФЛ:

Найбільша в США подія ставок на спорт, NFL і Super Bowl щороку приносить ставки на мільярди доларів.

Інші види спорту для ставок
Поради та підказки щодо ставок на спорт

Поради та підказки щодо ставок на спорт

Подаруйте собі найкращі шанси на успіх за допомогою цих корисних порад і підказок щодо спортивних книг:

Проведіть дослідження

Вивчення форми коней, тренерів і жокеїв дасть вам перевагу при виборі правильної ставки.

Прочитайте коефіцієнти

Аналогічно, навчитися читати шанси і вибір веб-сайту з найкращими коефіцієнтами також сприятиме вашому успіху.

Грайте в улюблені

Хоча всі люблять аутсайдерів, факт полягає в тому, що фаворити виграють у середньому 32% усіх перегонів, причому 85% усіх переможців припадає на перших чотирьох фаворитів у ставках. Отже, якщо ви шукаєте надійну ставку, ви знайдете її у фаворитах.

Почніть з малого

Як початківцю, найкраще почати з невеликої ставки та збільшувати свої інвестиції з часом, коли ви станете більш впевненими. Таким чином ви отримаєте необхідний досвід, не ризикуючи своїм банкроллом.

Поради та підказки щодо ставок на спорт

Останні новини

Топ-4 переможців ставок на футбол усіх часів
2023-05-07

Топ-4 переможців ставок на футбол усіх часів

футбол є одним із найпростіших видів спорту для ставок регульовані спортивні книги пропонуючи незліченні змагання та ринки. Однак іноді вам може знадобитися більше мотивації, коли ви шукаєте велику виплату в ставках на футбол. Отже, у цій публікації перераховано та обговорено чотири найкращі виграші ставок на футбол за останній час.