Теніс cтавки

Уже майже 130 років хокей дарує тепло взимку гравцям і вболівальникам. З тих пір, як перша гра була проведена в Канаді в 1895 році, хокей з шайбою закріпив своє місце як національний вид спорту в країні і поширився на багато інших частин світу. І сьогодні це також приваблює іншу групу населення; ставки на хокей.

Підбадьорення поширилося на весь світ, де люди насолоджуються гострими відчуттями від ставок і очікування результатів. Радість стає ще кращою завдяки онлайн-ставкам на спорт. У шанувальників хокею тепер є більше платформ, на яких вони можуть робити ставки, не виходячи з дому.

Теніс cтавки
Все, що вам потрібно знати про ставки на хокей

Все, що вам потрібно знати про ставки на хокей

Серед них – хокей найпопулярніший зимовий вид спорту, розжарюючи спорт серед снігу. Перша гра в хокей, яка виникла майже 130 років тому, відбулася в Канаді в 1895 році. Відтоді вона стала національним і міжнародним явищем. Зі зростанням популярності гри також зростає кількість спортивних ставок на неї.

Окрім захвату від спостереження за змаганнями команд на льоду, учасники парі також можуть насолоджуватися хвилюванням від того, що ставлять свої гроші за власний великий приз.

Все, що вам потрібно знати про ставки на хокей
Що таке ставки на хокей?

Що таке ставки на хокей?

Ставки на хокей спочатку почалися в Канада - неформально. Усе почалося з того, що друзі збиралися та робили нерегульовані ставки на місцеві ігри. Потім, на початку 20-го століття, букмекери почали входити в ігрові зони та вказувати коефіцієнти.

Розвиток ставок на спорт в Інтернеті робить можливість робити ставки на хокей набагато більш поширеною. Спостерігачі цінують спорт через те, наскільки він швидкий і наскільки жорстокими можуть бути навіть ігри.

Багато спостерігачів все ще фізично відвідують і дивляться хокейні ігри, навіть із зростанням ставок на спорт в Інтернеті. Деякі спортивні букмекери навіть знають, наскільки людям подобається ставки на спорт що вони транслюють подію в прямому ефірі.

У 1923 році була створена Хокейна ліга, і тоді з'явилася структура для ставок. Це почалося з того, що уряд регулював ставки, і ліга бажала оплату від букмекерів. На той момент букмекери були реальними особами з фізичними торговими точками. І все ж ставки були обмежені місцевістю.

У міру того, як гра розвивалася та ставала великою, ставки також поширювалися на нові території Канади та світу. Розвиток ігор, що транслюються, дозволив більшій кількості людей робити ставки на ігри, навіть в іншій країні.

Що таке ставки на хокей?
Як робити ставки на хокей

Як робити ставки на хокей

в даний час хокей є одним із найпопулярніших варіантів ставок на спорт серед гравців. Взимку ставки підвищуються, оскільки кількість подій зростає, зокрема зимові Олімпійські ігри. Однак хокей доступний для ставок цілий рік, оскільки ігри можна проводити на критих ковзанках.

Онлайн-ставки значно покращили індустрію ставок на хокей. Він поширився на багато частин світу і став своєрідною точкою входу для любителів спортивних ставок. Крім того, колонки з порадами щодо спортивних ставок на хокей приваблюють дивовижну читацьку аудиторію. На додачу до всього, сьогодні Хокейна ліга в Канаді називається Хокейною лігою "bet-at-home".

Щоб зробити ставку, гравцеві потрібно лише знайти сайт онлайн-ставок, який пропонує хокей на його ринку. Потім гравці можуть відкрити та завантажити обліковий запис для ставок і одразу почати робити ставки.

Ось розбивка ставок:

 1. Зареєструйтеся на сайті ставок, який пропонує ставки на хокей, і зробіть депозит.
 2. Виберіть хокейну подію, на яку ви хочете зробити ставку.
 3. Виберіть гру з хокею, на яку ви хочете зробити ставку.
 4. Виберіть суму ставки.
 5. Зробіть ставку.

Ставки на хокей – це чудовий спосіб для гравців приєднатися до спортивної ліги. Хокей розвивається швидко, з великою кількістю можливостей для ставок. Гравці можуть робити ставки на команду-переможця, авторів, рахунок, попередження та багато іншого.

Ставки Live поширилися на ринки хокею, зокрема сайти ставок онлайн. Гравці можуть робити ставки на те, що бачать в даний момент. Коефіцієнти для таких ставок можуть миттєво змінюватися, що робить ставки ще більш захоплюючими.

Як робити ставки на хокей
Розрахунок коефіцієнтів ставок на хокей

Розрахунок коефіцієнтів ставок на хокей

Ось проста розбивка: Коефіцієнти для ставок це ймовірність події. Якщо щось імовірно станеться (наприклад, перемога улюбленої команди), це має нижчі коефіцієнти та дає гравцям мізерну віддачу.

Коефіцієнти визначаються багатьма факторами, такими як форма команди, нові підписи, травми, особисті результати, темперамент конкретного гравця (наприклад, при ставці на попередження) і позиція в турнірній таблиці ліги.

Коефіцієнти, як правило, оцінюють і надають букмекерські контори. Гравці роблять свій вибір лише на основі перевірки чи витонченої інтуїції. The коефіцієнти на хокей для певного збігу може змінюватися протягом тижня або періоду одиниці.

Наприклад, якщо команда має ймовірність перемоги, але потім її зірковий гравець отримав травму під час тренування, їхні шанси коригуються. Ті, хто бажають зробити ставки, зроблять це після того, як будуть оприлюднені нові коефіцієнти на хокей онлайн. Ті, хто робив ставки раніше, зберігають свої листи.

Коефіцієнти можуть відрізнятися на різних сайтах для ставок, тому гравець повинен провести дослідження. Однак різниця рідко буває значною, якщо тільки гравець не ставить цілу суму.

Коефіцієнти зазвичай демонструються у вигляді грошової лінії (+/-), дробів (наприклад, 10/1) або десяткових дробів (наприклад, 5,2).

Фактори коефіцієнтів у хокеї

Є багато факторів, які впливають на коефіцієнти хокею. Гравці повинні враховувати попередні результати окремих гравців. Любителі ставок на хокей можуть переглянути статистику онлайн, щоб визначити, чи можуть вони бути успішними. Чи був гравець пропущеної серії останнім часом? Як одна команда відповідає своїм конкурентам? Як вони виступають особливо останнім часом?

Розрахунок коефіцієнтів ставок на хокей
Коефіцієнти ставок NHL Moneyline

Коефіцієнти ставок NHL Moneyline

Ставки Moneyline призначені для гравців, які хочуть зробити ставку на те, яка команда виграє гру. Він може мати три різні формати: плюс/мінус, десятковий та дробовий.

Коли мова йде про нових гравців, коефіцієнти плюс/мінус може бути важче зрозуміти. Однак вони швидко стають фаворитами більшості гравців. Позитивне число вказує на аутсайдера, а негативне – на фаворита.

Для аутсайдера це число — це те, скільки гравець може виграти на ставці в 100 доларів. Фаворит – це те, скільки повинен ризикувати гравець, щоб виграти 100 доларів. Наприклад, припустимо, що гравець дивиться гру між «Тампа-Бей Лайтнінг» і «Вашингтон Кепіталз», і там Тампа -150, а Вашингтон +140.

Тампа розрахована на перемогу, тому гравець повинен поставити 150 доларів, щоб виграти 100 доларів. Вашингтон є аутсайдером, тому гравець, який поставив 100 доларів, отримає 140 доларів.

Десяткові коефіцієнти виражаються десятковим числом, наприклад 2,55. Це означає, що будь-яка ставка гравця множиться на 2,55, яку він отримає, якщо його ставка виграє.

Коефіцієнти дробу збивають з пантелику і виглядають як 11/1 або 21/38. Число ліворуч означає суму, яку може виграти гравець, а число праворуч позначає частку, якою гравець повинен ризикнути. Наприклад, коефіцієнти 10/1 сплатять 100 доларів за ставку 10 доларів. Цей формат зазвичай використовується лише для більш значних ставок, але гравець може час від часу бачити його на грошовій лінії.

Коефіцієнти ставок NHL Moneyline
Стилі ставок на хокей

Стилі ставок на хокей

 • Лінія шайби: Ця лінія більш зрозуміла, оскільки більшість любителів спорту знайомі з основними принципами. Інші види спорту можуть називати цей стиль ставок розкладом. Для ставок на хокей лінія шайб — це ставка на те, чи переможе фаворит іншу команду з різницею в два або більше голів проти аутсайдера, який поступиться на один гол або переможе.
 • Підсумки (більше/менше): Ставка «більше-менше» розраховується на кількість голів, забитих обома командами в грі. Коефіцієнт показує, чи є він більше чи менше ставки на число.
 • Ставки Live:Live-ставки передбачає, коли гравці роблять ставки протягом живої гри. Вони оновлюють свої ставки та зміни в режимі реального часу, і відповідно коригуються коефіцієнти. Це також можна назвати ставками під час гри.
 • Ставки на період: Це стиль ставок, коли гравець робить ставку на результат кожного періоду.
 • Реквізит: Ставки на реквізити зосереджуються на конкретних подіях у грі, а не на її результатах. Наприклад, гравець може зробити ставку на те, що певний гравець заб’є гол або що інший може зупинити більше 20 ударів.
 • Парлей: Це коли гравець може зібрати кілька подій в одну ставку.
 • Ф'ючерси: Ф'ючерси вимагають від гравців робити ставки на те, що може статися в майбутньому, а не на поточну гру. Більшість ставок на ф’ючерси пов’язані з переможцями Кубка Стенлі, фіналами конференцій, плей-офф або виграшем певних трофеїв.

Проведіть дослідження

Будь-які майбутні ігри НХЛ і міжнародної хокейної ліги вже можуть мати вибір. Кожен гравець повинен дослідити, що це може бути. Любителі хокею знають, що це гарне місце для початку.

Стилі ставок на хокей
Не робіть ставку на рекламу

Не робіть ставку на рекламу

Оскільки хокей є популярним видом спорту для ставок, гравцеві легко виграти ставку на іншого кращого, вважаючи, що вони повинні знати всі тонкощі, якщо вони роблять ставки на цей вид спорту. Однак це не завжди так.

Для учасників ставок важливо отримати власні знання про гру та поточний матч, а не стежити за припущеннями натовпу. Те, що натовп може аплодувати одному імені, не означає, що саме він виграє матч.

Ключові висновки

 • Знаючи, що прямий переможець є одним із єдиних стилів ставок, проведіть своє дослідження
 • Не робіть ставку на аутсайдера; дотримуватися чемпіонів
 • Якщо перегони проходять на відкритому повітрі, подумайте, як погода може вплинути на продуктивність собаки
Не робіть ставку на рекламу