Athletics cтавки

Однією з головних причин того, що як професіоналам, так і новачкам подобається робити ставки на легку атлетику, є те, що це може бути досить цікаво, оскільки ви не обмежуєтесь ставками на один вид спорту.

Легка атлетика складається з а різноманітність видів спорту. Деякі з цих видів спорту створюють суперзірок, які є одними з найвідоміших спортсменів, тоді як інші є більш незрозумілими і привертають лише частину уваги. Це не означає, що ці події не є розважальними для ставок. Перелічені нижче види спорту є підсумком того, що ви можете побачити під час легкоатлетичного заходу.

Стрибки

Стрибки з легкої атлетики можна розділити на дві категорії в їх найпростішій формі. Почнемо з того, що є змагання, в яких вас оцінюють, наскільки ви можете стрибнути. Стрибок у довжину та потрійний стрибок — це назви цих двох подій. Обидва вимагають занурення в пісочницю з заздалегідь визначеного початкового місця. Перемагає спортсмен, який подолав найдальшу дистанцію.

Інші події включають стрибки через штангу в повітрі. Стрибки у висоту та стрибки з жердиною — назви цих подій. Стрибки у висоту – це подія, в якій спортсмен повинен перестрибнути через штангу перед собою, і перемагає спортсмен, який пройшов найбільшу відстань. Стрибки з жердиною - це подія, під час якої спортсмен використовує предмет, щоб піднятися в повітря, але концепції однакові.

Біг

Навряд чи можна сказати, що бігові змагання з легкої атлетики викликають найбільший інтерес у широкої публіки. Деякі з імен, які згодом стали суперзірками по всьому світу, це Мо Фара, Усейн Болт і Майкл Джонсон. 100 м, 200 м і 400 м є найпомітнішими подіями. Біг з перешкодами, а також біг на середні дистанції (до 10 000 метрів).

Кидання

Усі спортивні метання мають одну мету. Кидання ядра, метання диска, метання молота та метання списа – це всі види, в яких спортсмени кидають свої предмети наскільки можуть. У цьому заході виграє спортсмен, чий снаряд пройде найдальшу відстань.

Бігова доріжка

Уявіть себе в центрі спортивної події. Навколо арени є бігова доріжка, де проходять гонки на кшталт 100 метрів. У центрі є велике поле, де проводяться такі види спорту, як спис. Через таку комбінацію ці види спорту зазвичай називають легкоатлетичними змаганнями.

Бути дискваліфікованим

Оскільки це один із найпростіших ринків для корумпування, не кожна подія чи букмекерська контора запропонують це як варіант на краще. Незважаючи на те, що в спорті дискваліфікація відбувається регулярно, а для великих подій такі труднощі не викликають занепокоєння набагато менше, тому букмекери можуть надати цей вибір своїм клієнтам. Висновок цієї ставки простий: щоб ви виграли, обраний вами спортсмен повинен бути дискваліфікований з події, в якій він бере участь.

Athletics cтавки
Як робити ставки на легку атлетику

Як робити ставки на легку атлетику

Щоб зробити ставку, спочатку потрібно зареєструватися в авторитетній букмекерській конторі. Щоб мінімізувати ризики, спочатку потрібно ознайомитися з рекомендаціями букмекерської контори щодо ставок на легку атлетику. На жаль, варіантів ставок на легку атлетику не так багато. Однак ви можете зробити ставку на один із двох ключових результатів. Пам’ятайте, що ви не повинні прив’язуватися до однієї букмекерської контори. Не всі букмекери рівні, коли справа доходить до ставок на легку атлетику. Деякі можуть забезпечити лише кілька ринків, тоді як інші можуть надати більшу різноманітність.

Найголовніше, що не всі букмекери настільки прискіпливо чи вміють оцінювати ціни на своїх ринках, як інші. Тому перед тим, як зробити ставку, обміркуйте кожен варіант. Ви можете виявити, що незабаром усвідомите, на які букмекерські контори найвигідніше робити ставки.

Як робити ставки на легку атлетику
Чи законні онлайн-ставки на легку атлетику?

Чи законні онлайн-ставки на легку атлетику?

Ставки на легку атлетику є законними в тих юрисдикціях, де ставки на спорт є законними. Окремі учасники ставок можуть використовувати офшорні сайти ставок на перегони човнів у юрисдикціях, де азартні ігри в Інтернеті не заборонені законом.

Навіть якщо теоретично доступ до офшорних сайтів ставок на легку атлетику є незаконним, майже немає правил, які забороняють це робити. Єдині ігрові обмеження, які можуть вплинути на ваші ставки, – це ті, які заважають фінансовим установам здійснювати операції з постачальниками азартних ігор. Цьому легко запобігти, використовуючи альтернативу способи оплати.

Чи законні онлайн-ставки на легку атлетику?
Найкращі ставки на легку атлетику

Найкращі ставки на легку атлетику

У легкій атлетиці доступні численні ринки ставок. Ви можете повірити, що єдиний доступний варіант для більшості - це зробити ставку на загального переможця гонки або події. Проте є й інші ринки спортивних ставок, які пропонуються гравцям, і ця різноманітність буде тільки зростати, коли подія стане більш помітною.

Для кваліфікації ставок

Існують різні види змагань, у яких спортсмен повинен брати участь у кількох кваліфікаційних змаганнях, перш ніж матиме право брати участь у фінальній події. Наприклад, спортсмен не просто опиняється у фіналі бігу на 100 метрів; вони повинні спочатку пройти кваліфікацію в змаганнях, які йому передують. Це можна досягти, помістившись у трійку найкращих у гонці або встановивши один із найшвидших часів. Деякі букмекери дозволяють гравцям робити ставки на те, які спортсмени пройдуть кваліфікацію.

Вигравати

Це найпростіший вид ставок на легку атлетику. Ви можете зробити ставку на те, хто виграє відповідну гонку або подію. Ви можете, наприклад, зробити ставку на спортсмена А, щоб виграти золоту медаль у метанні списа. Індивідуальні гонки також можуть проходити без медалі на трасі. Ви можете, наприклад, зробити ставку на Runner B, щоб виграти гонку.

Ставки на подіум

Якщо спортсмен фінішує в трійці найкращих у гонці, він потрапляє на п’єдестал пошани. Для деяких змагань це просто жест, але для багатьох гучних легкоатлетичних змагань це означає, що спортсмен завоював медаль. Медалі на Олімпіади, наприклад, буде розміщено у добре відомій послідовності Золото, Срібло та Бронза. У цьому випадку більшість спортсменів мріють стати на п'єдестал пошани.

Щоб встановити новий рекорд

Деякі букмекерські контори дозволяють робити ставки на те, чи встановить спортсмен новий рекорд. На Олімпійських іграх встановлення світових рекордів — це велика справа, і багато з них мають велику популярність. Найкращі спортсмени світу не тільки змушені виграти золоті медалі, але й кидають виклик, якщо вони зможуть побити певні рекорди. Світовий рекорд на 100 метрів, безсумнівно, є найбажанішим у легкій атлетиці. Наразі рекорд утримує Усейн Болт з часом 9,58 секунди.

Бути дискваліфікованим

Оскільки це один із найпростіших ринків для маніпулювання, не кожна подія чи букмекерська контора буде показувати це як варіант на краще. Незважаючи на це, дискваліфікація часто трапляється в легкій атлетиці, і для великих подій такі труднощі не викликають занепокоєння, тому букмекери можуть надати цей вибір своїм клієнтам. Результат цієї ставки простий: щоб ви виграли, обраний вами спортсмен повинен бути дискваліфікований з події, в якій він змагається.

Найкращі ставки на легку атлетику
Поради щодо ставок на легку атлетику

Поради щодо ставок на легку атлетику

Критично важливо, для початку, сильна легка атлетика стратегія ставок якщо ви хочете досягти успіху в ставках.

Оскільки легка атлетика охоплює багато видів спорту, може бути привабливим зробити ставки на всі з них, щоб зробити ставки більш приємними. Однак це не той метод, який принесе стабільний прибуток. Більшість хороших методів ставок покладаються на повторне виконання одного і того ж процесу, і найпростіший спосіб зробити це швидко — зробити ставку на подію, яка вам найбільш знайома.

Ми схильні вважати, що оскільки ми дивимося/ставимо на легку атлетику лише раз на кілька років, найпопулярніші спортсмени все ще залишаються найкращими у світі, але між Олімпіадами, наприклад, багато часу, і багато чого може змінитися в цьому час. Вам краще перевірити, чи зберіг такий спортсмен свою форму з тих пір, чи є хтось новий на сцені, який, ймовірно, візьме на себе всю заслугу.

Травми, наприклад, можуть статися раптово. У легкій атлетиці навіть найменша травма може знизити шанси спортсмена на перемогу. У змаганнях частки секунди можуть означати різницю між першим і другим місцями, тоді як сантиметри можуть означати різницю між першим і другим місцями в метаннях і стрибках.

Поради щодо ставок на легку атлетику
Відповідальна гра

Відповідальна гра

Щоб не втратити відразу величезну частину грошей, слід ретельно керувати своїми фінансами.

Майте на увазі, що ви ніколи не повинні ставити більше коштів, ніж ви готові втратити. Розділіть свої ресурси, щоб не витрачати всі гроші одночасно. Якщо ви зазнаєте програшу, не намагайтеся компенсувати це, збільшуючи розмір ставки. Ви повинні або обмежити суму грошей, яку ви можете вносити щомісяця, або суму грошей, яку ви можете втратити в одній грі.

Ви повинні вміти керувати своїми емоціями і розуміти, коли настав час здаватися. Коли ви засмучені, ви, швидше за все, прийматимете поспішні рішення, що може призвести до катастрофи, коли справа доходить до ставок. Завжди зберігайте ясну голову і ретельно оцінюйте свої подальші дії.

Спробуйте самовиключення, якщо все виходить з-під контролю, і ви боїтеся, що придбаєте залежність. Самовиключення дозволяє тим, хто залежний від азартних ігор, відпочити і зосередити своє життя та гроші на іншому місці. Це може з’єднати вас з іншими програмами спільноти, щоб допомогти вам упоратися з проблемою азартних ігор, а також надати вам необхідну допомогу, якщо ви не знаєте, як керувати наступними кроками у своїй тверезості.

Відповідальна гра