Aussie Rules cтавки

Aussie Rules — це скорочення австралійських футбольних правил, і, як випливає з назви, воно походить з Австралії. Це надзвичайно популярна гра, в якій елементи регбі, американського футболу, британського футболу та баскетболу об’єднані в одну гру. Aussie rules — це неймовірно швидка гра, яка захоплює різними способами передачі м’яча.

Гра є популярним варіантом ставок на спорт через різноманітність доступних ставок, включаючи ставки в реальному часі та ставки на ф’ючерси. З 23-тижневим сезоном і 4-тижневим плей-офф є багато матчів, на які можна робити ставки.

Aussie Rules cтавки
Про правила австралійського футболу

Про правила австралійського футболу

Aussie Rules грають на полі овальної форми м'ячем овальної форми. Це контактний вид спорту, де дві команди по 18 гравців у кожній намагаються забити голи або відстати, і команда, яка набере найбільшу кількість очок в кінці, перемагає. Гра триває 80 хвилин і складається з 4 чвертей по 20 хвилин. Наприкінці першої та третьої чвертей гравці відпочивають 6 хвилин, а в перерві відпочивають 20 хвилин.

Підрахунок балів

Підрахункова зона на кожному кінці поля складається з 4 стійків, 2 внутрішніх високих і 2 зовнішніх коротких. Гол (вартістю 6 очок) забивається, пробиваючи м’яч через 2 внутрішні стійки на будь-якій висоті. Відставання (вартістю 1 очко) зараховується, якщо м’яч вдарений між внутрішньою і зовнішньою стійкою. Відставання також зараховується, якщо м’яч потрапляє між внутрішніми стійками воріт, рухаючись будь-якою частиною тіла, крім ніг, або якщо він вдаряється об стійку воріт або відбивається від гравця суперника у ворота. Рахунок показує кількість забитих голів, відставання та загальну кількість набраних очок.

Матч

Матч керує суддя, який кидає монету, щоб визначити, в якому напрямку будуть грати команди. Суддя починає гру, відбиваючи м’яч у середині центрального квадрата, яким може заволодіти будь-яка з команд. Коли гравець оволодіє м’ячем, він повинен негайно позбутися від нього, б’ючи його ногою, рукою (пробиваючи кулаками чи відкритою рукою) або бігаючи з ним. Коли гравець бігає з м’ячем, він повинен відбивати м’яч кожні 15 метрів. Гравцям заборонено кидати м'яч.

Боротьба

Гравці, які володіють м’ячем, можуть бути забиті гравцями суперника. Коли гравця забирають, він повинен позбутися м’яча, інакше його можуть оштрафувати за «утримання м’яча». Відбір дозволяється тільки між плечима і колінами, вище або нижче цих областей призведе до штрафного удару, штрафу на дистанції або дискваліфікації. Небезпечні захвати, такі як штовхання гравця в спину або перешкоджання позначці (свого роду вільний удар), також караються. Гравці опозиції можуть блокувати суперників руками або всім тілом.

Про правила австралійського футболу
Чи законні правила австралійських онлайн-ставок?

Чи законні правила австралійських онлайн-ставок?

Ставки за правилами Австралії дозволені в будь-якій країні, де наземні та онлайн-ставки є законними. Ставки на спорт онлайн за правилами Австралії дозволені Австралія за винятком онлайн-ставок inplay, на відміну від більшості інших країн, де це дозволено. Не всі штати США легалізували ставки в Інтернеті, але там, де вони є, гравець, ймовірно, зможе робити ставки за правилами Австралії. Хоча ставки на правила Австралії можна знайти на багатьох букмекерських виданнях, є деякі, хто не включає їх. Крім того, є країни, які повністю забороняють азартні ігри, такі як ОАЕ, Катар, Бруней, Китай та інші.

Як робити ставки за правилами Австралії

The найкраща онлайн букмекерська контора для ставок за правилами Австралії — bet365, а потім 1xBet, 22BET, Unibet, Casumo і 10bet, усі вони безпечні та безпечні. 1xBet має багато ринків ставок за правилами Австралії на вибір, прямі трансляції матчів і всю статистику матчів. Хоча ставки в реальному часі в Австралії незаконні, офшорні компанії пропонують онлайн-ставки в іграх, на відміну від більшості австралійських букмекерів, які цього не роблять. Навіть після завершення сезону у вересні є можливості для ставок, зокрема, хто виграє наступного сезону, хто буде в останніх 8, а також популярні ринки ф’ючерсів.

Австралійські правила ставок

Найпопулярніші австралійські правила коефіцієнти ставок на спорт є точковим спредом і шансами грошової лінії. Ці ставки передбачають, хто за яким спредом виграє і хто виграє гру. Ставки на ф’ючерси також дуже популярні з більш високими коефіцієнтами, які надаються, коли ставка робиться на початку сезону. Хороша спортивна онлайн-букмекерська контора Aussie Rules запропонує низку інноваційних ф’ючерсів. Ф'ючерсні ставки доступні цілий рік, включаючи деякі коефіцієнти на ф'ючерсні пропозиції.

Чи законні правила австралійських онлайн-ставок?
Як ви робите ставку на правила Австралії?

Як ви робите ставку на правила Австралії?

Австралійці люблять робити ставки і роблять це легально і нелегально протягом багатьох років. Зі збільшенням кількості сайтів з азартними іграми в Інтернеті було прийнято Закон про інтерактивні азартні ігри 2001 року, щоб регулювати ставки на спорт в Інтернеті, накладаючи деякі обмеження на те, що сайти можуть робити за законом. Aussie Rules — це інша назва Правил австралійського футболу і є найпопулярнішим видом спорту в Австралії, який займає четверте місце у світі за кількістю відвідувачів серед національних спортивних ліг. Він також набуває популярності в усьому світі зі збільшенням кількості гравців, які роблять ставки на цей вид спорту.

Процес, залучений у як робити ставки на спорт, включаючи австралійські правила дуже просто. Учасникам потрібно спочатку вибрати букмекерську ставку, яка їм подобається, і відкрити в них обліковий запис, дотримуючись інструкцій на екрані. По-друге, їм потрібно буде поповнити рахунок за допомогою доступних варіантів оплати. По-третє, перейдіть до Австралійських правил (також відомих як австралійський футбол), виберіть матч, виберіть тип ставки, а потім підтвердьте ставку.

Види ставок

Існують сотні різних ставок, які можна зробити на матчі Aussie Rules. Найпопулярнішим, безумовно, є ставки один на одного (ставки на грошову лінію), де гравці роблять ставки на те, яка команда виграє матч. Лінійні ставки корисні, коли команди збігаються нерівно, і гравець може передбачити, чи виграє команда з обмеженими можливостями з певною кількістю очок. Маржинальні ставки також дуже популярні. На цьому ринку ставок учасник вибирає різницю, з якою виграє команда, зазвичай між 1-39 або 40+ балами.

Існують похідні ставки, де гравці можуть робити ставки, наприклад, ставки на лінію, на половину або чверть гри. Можна зробити багато пропозиційних ставок, включаючи першу команду, яка заб’є, кількість голів і відставання тощо. Також дуже популярні ставки в реальному часі, де можна робити ставки під час матчу. Ф'ючерсні ставки можна робити на майбутні події, наприклад, хто стане переможцем фіналу AFL, які гравці виграють медаль AFL Браунлоу, медаль AFL Коулмана або стануть висхідною зіркою AFL серед інших.

Як ви робите ставку на правила Австралії?
Найбільші австралійські правила подій і турнірів

Найбільші австралійські правила подій і турнірів

Безумовно, найбільша подія в календарі австралійських правил - це Ліга AFL. Вісімнадцять команд змагаються протягом сезону, причому 8 найкращих автоматично кваліфікуються до фінального раунду AFL і Гранд фіналу AFL. Це єдиний у світі чоловічий професійний турнір з австралійських правил. Плей-офф триватиме 4 тижні у вересні, і переможець отримує прем’єрство.

Є й інше турнір який відбувається кожні 3 роки з аматорськими командами з усього світу, за винятком Австралії, під назвою The Australian Football International Cup. У 2011 році вперше відбулися аматорські змагання серед жінок. У всьому світі проводяться й інші аматорські та напівпрофесійні змагання, зокрема в Австралії.

Найбільші австралійські правила подій і турнірів
Поради щодо ставок за правилами австралійського футболу

Поради щодо ставок за правилами австралійського футболу

Будь-які ставки на спорт залежать від удачі, але існує ряд факторів, які можна врахувати, щоб підвищити шанси на виграш. Дослідження статистичних даних і відстеження тенденцій можуть дати гравцеві перевагу під час прийняття рішення про ставку. Наприклад, відстеження ефективності окремих гравців може допомогти, якщо учасник ставки хоче зробити ставки на окремих гравців. Також рівень травм та фізичної підготовки окремого члена команди може вплинути на результативність їхньої команди в цій шаленій грі. Будьте в курсі останньої інформації, безумовно, допоможе гравцеві вибирати ставки більш обґрунтовано.

Також варто розглянути можливість ставок на деривативи (ставки на чверть або половину матчу), оскільки можуть бути знайдені деякі м’які лінії. Ось тут знову вступають в гру знання гравця, оскільки знання того, в яку частину гри команда грає найкраще, може допомогти приймати кращі рішення щодо ставок. Знання прогнозу погоди для певної гри також може мати вплив на те, на кого або на що робить ставку. Деякі команди працюють краще або гірше залежно від погоди. Тоді є перевага домашнього майданчика, яка може застосовуватися до деяких команд, тоді як інші можуть мати більш сприятливий рекорд, граючи на виїзді.

Поради щодо ставок за правилами австралійського футболу
Відповідальна гра

Відповідальна гра

Ця компанія цінує відповідальну гру як пріоритет номер один, щоб допомогти гравцям насолоджуватися своїми враженнями та тримати під контролем. Багато операторів надають такі опції, які допомагають захистити людей, як-от обмеження депозитів, часові обмеження та самовиключення. Гравці можуть вибрати обмеження на свої депозити, яке не повинно перевищувати, ніж гравець може дозволити собі втратити. Ліміт можна знизити в будь-який час, але збільшити лише після попередньо узгодженого терміну.

Часові обмеження також можна встановити, щоб заздалегідь визначити тривалість ігрових сесій або як нагадування про перерву. Якщо гравець відчуває, що витрачає забагато часу на азартні ігри, він може вибрати деякий тайм-аут. Знову ж таки, ліміт часу на це вирішуватиме сам гравець. Це можуть бути різні кроки часу від 24 годин до шести місяців. Цей варіант самовиключення може стати, за їх власним рішенням, постійним, коли обліковий запис гравця закрито, а будь-який контакт з оператором припинено. Оператори надають ці інструменти своїм гравцям, щоб захистити їхнє благополуччя. Захист гравців є головним пріоритетом онлайн-сайти ставок.

Відповідальна гра