Все про ставки Aussie Rules

Aussie Rules — це скорочення австралійських футбольних правил, і, як випливає з назви, воно походить з Австралії. Це надзвичайно популярна гра, в якій елементи регбі, американського футболу, британського футболу та баскетболу об’єднані в одну гру. Aussie rules — це неймовірно швидка гра, яка захоплює різними способами передачі м’яча.

Гра є популярним варіантом ставок на спорт через різноманітність доступних ставок, включаючи ставки в реальному часі та ставки на ф’ючерси. З 23-тижневим сезоном і 4-тижневим плей-офф є багато матчів, на які можна робити ставки.

Все про ставки Aussie Rules
Усе, що вам потрібно знати про правила австралійського футболу

Усе, що вам потрібно знати про правила австралійського футболу

Aussie Rules грається на полі овальної форми з м’ячем овальної форми. Це контактний вид спорту, де дві команди по 18 гравців у кожній прагнуть забивати голи або забити, а команда, яка набрала найбільшу кількість очок у кінці, перемагає. Гра триває 80 хвилин і складається з 4 чвертей по 20 хвилин. Гравці відпочивають 6 хвилин наприкінці першої та третьої чвертей і 20 хвилин у перерві.

Скоринг

Залікова зона на кожному кінці поля складається з 4 стійок, 2 внутрішніх високих стійок і 2 зовнішніх коротших стійок. Гол (вартістю 6 очок) зараховується шляхом удару м’яча через 2 внутрішні стійки на будь-якій висоті. Відставання (коштує 1 очко) зараховується, якщо м’яч вбитий між внутрішньою та зовнішньою стійками.

Відставання також зараховується, якщо м’яч проходить між внутрішніми стійками воріт будь-якою частиною тіла, крім ніг, або якщо він вдаряється у стійку воріт або відскакує від гравця суперника у ворота. Рахунок показує кількість голів, відставання та загальну кількість набраних очок.

Матч

Матчем керує арбітр, який кидає монету, щоб визначити, у якому напрямку будуть грати команди. Суддя починає гру, відбиваючи м’яч у центр центральної площі, яким може заволодіти будь-яка команда.

Коли гравець заволодів м’ячем, він повинен негайно розпорядитися ним, вдаривши його ногою, рукою (удари кулаком або постукування відкритою долонею) або бігаючи з ним. Коли гравець біжить з м'ячем, він повинен відбивати м'яч кожні 15 метрів. Гравцям не дозволяється кидати м'яч.

Відбір

Гравці, які володіють м’ячем, можуть бути підхоплені гравцями суперника або збити їх. Коли гравця атакують, він повинен розпоряджатися м’ячем, інакше його можуть покарати за «утримання м’яча». Підхоплення дозволяється лише між плечима та колінами, вище або нижче цих зон призведе до штрафного удару, дистанційного штрафу або вилучення.

Небезпечні прийоми, такі як штовхання гравця в спину або втручання в позначку (різновид вільного удару), також будуть покарані. Гравці суперника можуть блокувати суперників руками або всім тілом.

Усе, що вам потрібно знати про правила австралійського футболу
Чи законні онлайн-ставки за правилами Aussie?

Чи законні онлайн-ставки за правилами Aussie?

Ставки за австралійськими правилами дозволені в будь-якій країні, де наземні та онлайн-ставки дозволені. Ставки на спорт онлайн за австралійськими правилами дозволені Австралія на відміну від більшості інших країн, де це дозволено.

Не всі штати США легалізували онлайн-ставки, але там, де це так, гравець, ймовірно, зможе робити ставки за австралійськими правилами. Хоча ставки за австралійськими правилами можна знайти в багатьох букмекерських книгах, деякі не включають їх. Крім того, є країни, які повністю забороняють азартні ігри, такі як ОАЕ, Катар, Бруней, Китай та інші.

Як робити ставки за австралійськими правилами

The найкраща онлайн букмекерська контора для ставок за австралійськими правилами є bet365, за ним йдуть 1xBet, 22BET, Unibet, Casumo та 10bet, усі з яких безпечні та безпечні. 1xBet має на вибір багато букмекерських ринків Aussie Rules, матчі в прямому ефірі та всю статистику матчів.

Хоча ставки в реальному часі є незаконними в Австралії, офшорні компанії пропонують онлайн-ставки на гру, на відміну від більшості австралійських букмекерів, які цього не роблять. Навіть після завершення сезону у вересні залишаються можливості робити ставки, включно з тим, хто виграє наступного сезону, хто вийде в 8 останніх, а також популярні ф’ючерсні ринки.

Австралійські правила ставок

Найпопулярніші австралійські правила коефіцієнти ставок на спорт це спред у балах і коефіцієнти грошової лінії. Ці ставки передбачають, хто виграє з яким розворотом і хто виграє гру. Ставки на ф’ючерси також дуже популярні з вищими коефіцієнтами, коли ставка робиться на початку сезону. Хороша онлайн-букмекерська контора Aussie Rules запропонує низку інноваційних ф’ючерсів. Ставки на ф’ючерси доступні цілий рік, включаючи деякі пропозиції ф’ючерсних ставок.

Чи законні онлайн-ставки за правилами Aussie?
Як робити ставки за правилами Австралії?

Як робити ставки за правилами Австралії?

Австралійці люблять ставки і роблять це легально та нелегально протягом багатьох років. Зі збільшенням кількості сайтів азартних онлайн-ігор було прийнято Закон про інтерактивні азартні ігри 2001 року, щоб регулювати діяльність спортивних букмекерських контор онлайн, накладаючи деякі обмеження на те, що сайти можуть законно робити.

Aussie Rules — це ще одна назва правил австралійського футболу, і це, безперечно, найпопулярніший вид спорту в Австралії, який займає четверте місце за відвідуваністю серед національних спортивних ліг у світі. Він також набуває популярності в усьому світі завдяки зростанню кількості гравців, які роблять ставки на цей вид спорту.

Процес, задіяний у як робити ставки на спорт, у тому числі Aussie Rules, дуже просто. Гравці повинні спочатку вибрати спортивну букмекерську контору, яка їм подобається, і відкрити в них рахунок, дотримуючись інструкцій на екрані. По-друге, їм потрібно буде поповнити рахунок за допомогою доступних варіантів оплати. По-третє, перейдіть до Правил австралійського футболу (також відомого як Австралійський футбол), виберіть матч, виберіть тип ставки, а потім підтвердьте ставку.

Як робити ставки за правилами Австралії?
Типи ставок за австралійськими правилами

Типи ставок за австралійськими правилами

Існують сотні різних ставок, які можна зробити на матчі за правилами Австралії. Найпопулярнішим на сьогоднішній день є ставки Head to Head (ставки на грошову лінію), де гравці роблять ставки на те, яка команда виграє матч. Лінійні ставки корисні, коли команди нерівні, і гравець може передбачити, чи виграє команда з обмеженими можливостями з певною кількістю очок.

Маржинальні ставки також дуже популярні. На цьому ринку ставок гравець обирає маржу, з якою команда виграє, зазвичай від 1 до 39 або 40+ очок.

Існують похідні ставки, коли гравці можуть робити ставки, наприклад ставки на лінію, на половину або чверть гри. Можна зробити багато ставок на пропозиції, включаючи першу команду, яка заб’є, кількість голів і відставання тощо.

Ставки в реальному часі також дуже популярний, де можна робити ставки під час матчу. Ставки на ф’ючерси можна робити на майбутні події, наприклад, хто стане переможцем у фіналі AFL, хто з гравців виграє медаль AFL Brownlow, медаль AFL Coleman або стане висхідною зіркою AFL серед інших.

Типи ставок за австралійськими правилами
Найбільші австралійські правила подій і турнірів

Найбільші австралійські правила подій і турнірів

На сьогоднішній день найбільшою подією в календарі Aussie Rules є Ліга AFL. Вісімнадцять команд змагаються протягом сезону, причому 8 кращих автоматично потрапляють до Фінальний раунд AFL і великий фінал AFL. Це єдиний у світі професійний турнір за австралійськими правилами серед чоловіків. Плей-офф відбувається протягом 4 тижнів у вересні, і переможець отримує прем’єрство.

Є ще один турнір Міжнародний кубок Австралії з футболу проводиться кожні 3 роки за участю аматорських команд з усього світу, за винятком Австралії. У 2011 році вперше відбулися аматорські жіночі змагання. Існують також інші аматорські та напівпрофесійні змагання, що проводяться по всьому світу, зокрема в Австралії.

Найбільші австралійські правила подій і турнірів
Правила ставок на австралійський футбол

Правила ставок на австралійський футбол

Будь-які ставки на спорт залежать від удачі, але є ряд факторів, які можна взяти до уваги, щоб підвищити шанси на виграш. Дослідження статистики та відстеження тенденцій можуть дати гравцеві перевагу при прийнятті рішення про ставку.

Наприклад, відстеження ефективності окремих гравців може допомогти, якщо гравець захоче зробити пропозицію на окремих гравців. Крім того, рівень травми та фізичної підготовки кожного члена команди може вплинути на продуктивність команди в цій шаленій грі. Бути в курсі останньої інформації, безумовно, допоможе гравцеві вибирати ставки більш обґрунтовано.

Також варто розглянути можливість ставок на похідні (ставки на чверть або половину матчу), оскільки можуть бути деякі м’які лінії. Тут знову вступає в дію знання гравця, оскільки знання того, в якій частині гри команда грає найкраще, може допомогти прийняти кращі рішення щодо ставок.

Знання прогнозу погоди для певної гри також може мати значення для того, на кого або на що робить ставку гравець. Деякі команди працюють краще або гірше залежно від типу погоди. Крім того, існує перевага домашнього майданчика, яка може застосовуватися до деяких команд, тоді як інші можуть мати більш сприятливий результат, граючи поза домом.

Правила ставок на австралійський футбол
Відповідальна азартна гра

Відповідальна азартна гра

Ця компанія цінує відповідальну гру як пріоритет номер один, щоб допомогти гравцям отримати задоволення від своїх вражень і зберегти контроль. Багато операторів надають опції для захисту людей, такі як ліміти депозитів, часові обмеження та самовиключення.

Гравці можуть встановити ліміт своїх депозитів, який не повинен перевищувати, ніж гравець може дозволити собі втратити. Ліміт можна зменшити в будь-який час, але збільшити лише після попередньо узгодженого періоду часу.

Часові обмеження також можна встановити для попереднього визначення тривалості ігрових сеансів або як нагадування про перерву. Якщо гравець вважає, що витрачає занадто багато часу на азартні ігри, він може взяти тайм-аут. Знову ж таки, ліміт часу для цього вирішуватиме сам гравець. Це можуть бути різні кроки часу від 24 годин і до шести місяців.

Ця опція самовиключення може стати, за їх власним рішенням, постійною, якщо обліковий запис гравця закрито та будь-який зв’язок із оператором припинено. Оператори надають ці інструменти своїм гравцям, щоб допомогти захистити їх добробут. Захист гравців є головним пріоритетом компанії сайти ставок онлайн.

Відповідальна азартна гра